نمایش نتایج: از 1 به 18 از 18

موضوع: تغییر شخصیت

1682
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22082
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تغییر شخصیت

سلام
    ببخشید مشکل من خانوادگی نیس. ولی هرچی گشتم قسمتی رو پیدا کنم که مربوط به مشکل من باشه چیزی پیدا نکردم. من میخوام یه تغییراتی تو شخصیتم ایجاد کنم. درحال حاضر، تصمیم گرفتم، خودآگاهی و ذهن آگاهیم رو افزایش بدم. با تحقیقاتی که درمورد این موضوع داشتم متوجه شدم که تاثیر فوق العاده ای در افزایش کیفیت زندگی داره. اما متاسفانه الان نتونستم به خودم غلبه کنم. خیلی وقتا اصلا یادم میره که باید حواسمو به خودم جمع کنم. یه دفعه میبینم روز به پایان رسیده و من اصلا حواسم به تصمیمم نبوده. با کلی ناراحتی و نارضایتی از روزی که گذروندم و البته امید به اینکه فردا رو بهتر شروع کنم و ادامه بدم به رختخواب میرم اما خب ، فردا هم فرقی چندانی با روز قبلش نداره. میخواستم ببینم شما میتونید به من کمک کنید که برای انجام این تغییر چجوری باید برنامه ریزی کنم یا چه کارایی رو باید انجام بدم؟ یه سری کتابم تو این زمینه خوندم که کمک خوبی بودن مثله قدرت زمان حال و جهانی نو از اکهارت تله و ..... . اما بازم اون چیزی که دنبالشم رو نتونستم پیداکنم. درواقع من دنبال یه راه و روش برای ایجاد تغییرم. مثلا یه راهکاری که دکتر فرهنگ دادن این بود که صبح به خودت یادآوری کن که چه تصمیمی گرفتی بعد در طول روز مراقبت کن از تصمیمت و در آخر روز از خودت حساب پس بگیر و نمره بده. من این راهو رفتم اما تو مراقبت کم میارم. یعنی اینقد که ذهنم درگیره مسائل مختلف میشه اصلا یادم میره که قرار بوده من به طور کامل متوجه خودم و ذهنم باشم. یه جورایی به جایی اینکه من ذهنم در اختیار بگیرم اونه که منو در اختیار میگیره. ممنون میشم اگه یه راهکار بهم بدین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : تغییر شخصیت

نقل قول نوشته اصلی توسط shaghayegh_r68 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید مشکل من خانوادگی نیس. ولی هرچی گشتم قسمتی رو پیدا کنم که مربوط به مشکل من باشه چیزی پیدا نکردم. من میخوام یه تغییراتی تو شخصیتم ایجاد کنم. درحال حاضر، تصمیم گرفتم، خودآگاهی و ذهن آگاهیم رو افزایش بدم. با تحقیقاتی که درمورد این موضوع داشتم متوجه شدم که تاثیر فوق العاده ای در افزایش کیفیت زندگی داره. اما متاسفانه الان نتونستم به خودم غلبه کنم. خیلی وقتا اصلا یادم میره که باید حواسمو به خودم جمع کنم. یه دفعه میبینم روز به پایان رسیده و من اصلا حواسم به تصمیمم نبوده. با کلی ناراحتی و نارضایتی از روزی که گذروندم و البته امید به اینکه فردا رو بهتر شروع کنم و ادامه بدم به رختخواب میرم اما خب ، فردا هم فرقی چندانی با روز قبلش نداره. میخواستم ببینم شما میتونید به من کمک کنید که برای انجام این تغییر چجوری باید برنامه ریزی کنم یا چه کارایی رو باید انجام بدم؟ یه سری کتابم تو این زمینه خوندم که کمک خوبی بودن مثله قدرت زمان حال و جهانی نو از اکهارت تله و ..... . اما بازم اون چیزی که دنبالشم رو نتونستم پیداکنم. درواقع من دنبال یه راه و روش برای ایجاد تغییرم. مثلا یه راهکاری که دکتر فرهنگ دادن این بود که صبح به خودت یادآوری کن که چه تصمیمی گرفتی بعد در طول روز مراقبت کن از تصمیمت و در آخر روز از خودت حساب پس بگیر و نمره بده. من این راهو رفتم اما تو مراقبت کم میارم. یعنی اینقد که ذهنم درگیره مسائل مختلف میشه اصلا یادم میره که قرار بوده من به طور کامل متوجه خودم و ذهنم باشم. یه جورایی به جایی اینکه من ذهنم در اختیار بگیرم اونه که منو در اختیار میگیره. ممنون میشم اگه یه راهکار بهم بدین
    سلام

عزیز چند سالتونه؟
    جنسیت؟
    تحصیلات؟
    تعداد خواهران و برادران؟
    سابقه بیماری یا اختلالات در خانواده؟
    مشکلات در درس خواندن؟

ممنون
    dr
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22082
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

یه دختر 26 ساله با دوتا خواهر. یکی بزرگتر از خودم یکی کوچیکتر. دانشجوی فوق لیسانس شیمی تجزیه هستم. من با خانوادم مشکلاتی داشتم و فک میکنم با تمام تلاشی که برای مثبت نگری و بیرون ریختن کینه و نفرتا کردم هنوزم یه چیزایی ازشون باقیه. اما متاسفانه قدرت تجزیه و تحلیل و به طور کلی حرف زدن درموردشونو ندارم. شاید اگه شما جزیی تر سوال بپرسین من بتونم جواب بدم. در مورد درس خوندنم قبلا خیلی خیلی مشکل داشتم. دوره لیسانسم یه کابوس واقعی بود ولی تو یکی دوسال اخیرتونستم یه تحول اساسی تو زندگیم به وجود بیارم الان که دانشجوی فوقم بهترین دانشجوی کلاسمونم البته ما 5 نفر بیشتر نیستیم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

یه دختر 26 ساله با دوتا خواهر. یکی بزرگتر از خودم یکی کوچیکتر. دانشجوی فوق لیسانس شیمی تجزیه هستم. من با خانوادم مشکلاتی داشتم و فک میکنم با تمام تلاشی که برای مثبت نگری و بیرون ریختن کینه و نفرتا کردم هنوزم یه چیزایی ازشون باقیه. اما متاسفانه قدرت تجزیه و تحلیل و به طور کلی حرف زدن درموردشونو ندارم. شاید اگه شما جزیی تر سوال بپرسین من بتونم جواب بدم. در مورد درس خوندنم قبلا خیلی خیلی مشکل داشتم. دوره لیسانسم یه کابوس واقعی بود ولی تو یکی دوسال اخیرتونستم یه تحول اساسی تو زندگیم به وجود بیارم الان که دانشجوی فوقم بهترین دانشجوی کلاسمونم البته ما 5 نفر بیشتر نیستیم
    ممنون البته نفرمودید که سابقه اختلال و بیماری در خانواده بوده یا خیر.

بگذریم احتمالا کمبود تمرکز و توجه دارید عزیز که نیاز به مشاوره و ویزیت بالینی داره حتما به یکی از همکاران خوب خانم ما رجوع کنید و مسئله رو جدی بگیرید.

موفق بشید

سپاس
    dr
    امضای ایشان

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22082
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

منظورتون اینه که حضوری مشاوره بگیرم؟

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

منظورتون اینه که حضوری مشاوره بگیرم؟
    حتما لطفا

موفق باشید
    امضای ایشان

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22082
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعیتش اینکه من اومدم اینجا برا این بود که شهر ما خیلی کوچیکه و امکاناتی شبیه مشاوره خیلی کم داریم.هنوز مشاوره جا نیفتاده متاسفانه

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,828 بار در 1,232 پست
    میزان امتیاز
    12

فکر میکنم همتو پشتکارتون کمه و تو وسط کار لنگ میزنید ونمیتونید شرایطو تغییر بدید که باعث تغییر وضعیتون بشه
    امضای ایشان

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    تشکر شده 1,757 بار در 626 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    با سلام
    خوشحالم كه اينگونه فكر مي كنيد
    وقتي داشتم پستتونو ميخوندم ياد مطالب يكي از كتابهايي افتادم كه يكي از بزرگواران همين سايت معرفي كرد.كتاب بيشعوري.قصد توهين ندارم.من به شخصه با خوندم اين كتاب تونستم بفهمم كه به نوعي بيشعورم مثل خيلي از افراد اين دنيا.اما اين كتاب تلنگري به من زد كه باعث اين شد يك قدم از ناآگاهان جلوتر باشم و اونم اينكه من ميدونم كه هيچي نميدونم...جمله معروف و كليشه اي....
    به شما پيشنهاداتي دارم.در تمام طول عمر 26 سالتون در يك مسيري در حركت بوديد و حالا مي خواييد اين مسير رو تغيير بديد.پس انتظار معجزه نداشته باشيد.محكم و متوكل بخدا باشيد
    ديدن فيلم راز خانم راندا براون رو بهتون پيشنهاد ميكنم.فيلمش مهمه و نه كتابش
    نكته بعدي اينكه بايد از اساتيد موفقيت استفاده كنيد.نيازي نيست حضوري كلاس هاشونو بريد.از اينترنت از مطالبشون بهره ببريد مثل دكتر محمود معظمي يا ديگر اساتيد مشابه
    براي اينكه هدفمند بشيد اهدافتونو حتما در يك كاغذ بنويسيد.نياز به جزيي نگري نيست كلي كفايت ميكنه .مثلا
    1. من ميخوام تغيير كنم و بشم يك فرد كاملا + انديش
    2. من در حال تغيير افكارم و برخوردم با خودم و خانوادم هستم
    3. من عاشق خودم هستم
    4. ...
    و با خوندن اين مطالب خود به خود به دنبال كارهايي باشيد كه به اين اهداف دست يابيد.
    براي اينكه در طول روز يادتون باشه در 4-3 موعد زماني خودتونو مقيد كنيد اين كاغذ رو بخونيد
    مثلا بعد از بيدار شدن + ساعت 1 بعداز ظهر + 6 عصر و قبل از خواب
    ميتونيد براي ياداوري موبايلتونو در اين ساعات زنگ بزاريد.وقتي خونديد در صفحه جداگانه اي تيك بزنيد...

اينها بهترين روش براي شروع تغييرتون هست
    البته نياز به تصميم و پشتكار خودتون براي انجام برنامه داريد

دلتون هميشه سبز
    امضای ایشان
    ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺑﻪ ﻣﻦ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺩ ﺑﺎﯾﺪ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ...
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ، ﺩﻟﯽ ﺭﺍ،ﭼﺸﻤﯽ ﺭﺍ،ﮔﻮﺷﯽ ﺭﺍ ....
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻍ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺯﻣﺰﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ
    ﻭ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﻨﯽ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺑﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﻟﺒﺮﯾﺰﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ...
    ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﻣﯽ ﭼﺮﺧﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﭘُﺮ ﻣﯿﺸﻮﯼ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﭘُﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22082
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahestey نمایش پست ها
    فکر میکنم همتو پشتکارتون کمه و تو وسط کار لنگ میزنید ونمیتونید شرایطو تغییر بدید که باعث تغییر وضعیتون بشه
    واقعیتش خودمم بعضی وقتا احساس میکنم قضیه رو جدی نگرفتم. نمیدونم داستان چیه. هم اینکه آرزومه شخصیت خودآگاه داشته باشم هم اینکه خیلی وقتا اینقد درگیره آدما و مسایل دور و برم میشم که یادم میره. اینو میدونم که همه چی روباید رها کنم و به دست خدا بسپارم. به خدا هم به شدت معتقدم ولی نمیدونم مشکل از کجاست

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22082
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سهيل نمایش پست ها
    با سلام
    وقتي داشتم پستتونو ميخوندم ياد مطالب يكي از كتابهايي افتادم كه يكي از بزرگواران همين سايت معرفي كرد.كتاب بيشعوري.قصد توهين ندارم.من به شخصه با خوندم اين كتاب تونستم بفهمم كه به نوعي بيشعورم مثل خيلي از افراد اين دنيا.اما اين كتاب تلنگري به من زد كه باعث اين شد يك قدم از ناآگاهان جلوتر باشم و اونم اينكه من ميدونم كه هيچي نميدونم...جمله معروف و كليشه اي....
    به شما پيشنهاداتي دارم.در تمام طول عمر 26 سالتون در يك مسيري در حركت بوديد و حالا مي خواييد اين مسير رو تغيير بديد.پس انتظار معجزه نداشته باشيد.محكم و متوكل بخدا باشيد
    نكته بعدي اينكه بايد از اساتيد موفقيت استفاده كنيد.نيازي نيست حضوري كلاس هاشونو بريد.از اينترنت از مطالبشون بهره ببريد مثل دكتر محمود معظمي يا ديگر اساتيد مشابه
    براي اينكه هدفمند بشيد اهدافتونو حتما در يك كاغذ بنويسيد.نياز به جزيي نگري نيست كلي كفايت ميكنه .مثلا
    3. من عاشق خودم هستم
    4. ...
    و با خوندن اين مطالب خود به خود به دنبال كارهايي باشيد كه به اين اهداف دست يابيد.
    براي اينكه در طول روز يادتون باشه در 4-3 موعد زماني خودتونو مقيد كنيد اين كاغذ رو بخونيد
    ميتونيد براي ياداوري موبايلتونو در اين ساعات زنگ بزاريد.وقتي خونديد در صفحه جداگانه اي تيك بزنيد...

دلتون هميشه سبز
    از توضیحات خوبتون بی نهایت ممنونم. کتاب بیشعوری رو خوندم. کاملا حق با شماست. اکثریت ما ادما کمی تا قسمتی تو وجودمون علایم بیشعوری رو داریم.

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22082
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

از توضیحات خوبتون بی نهایت ممنونم. کتاب بیشعوری رو خوندم. کاملا حق با شماست. اکثریت ما ادما کمی تا قسمتی تو وجودمون علایم بیشعوری رو داریم.
    یه سوال، در مورد آقای محمود معظمی. چی سرچ کنم درموردشون، کتاب یا سمیناری در این زمینه دارن؟
    ویرایش توسط shaghayegh_r68 : 09-20-2015 در ساعت 02:51 PM

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18372
    تشکـر
    182
    تشکر شده 55 بار در 38 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام عزیزم ممنونم که این بحثو فرمودید اما شما هیچ مشکلی ندارید شما مث من نیاز به کمی استراحت و کاری هدف مند دارید شما هیچ مشکلی نداری بلکه انچه را میخوای محقق نشده و مانده ای سر دوراهی البته حق داری اما نباید بخاطر انچه که نیست خسته باشی منم ارشد نانو شیمی حوندم اما کمی فکرتو بازتر کن مفهمی کجای دنیایی و خودتو چیدا میکنی چون شما نه بیعقلی نه بیبرنامه زیراکه هوشیار دانایتون گل کرده شیمی درس اسانی نیست که شما الان به اینجارسوندیش اگه کمکی ازم بربیاد درخدمتم سربلند بمان همچنان که هستی

14. کاربران زیر از ebrahim777 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    تشکر شده 1,757 بار در 626 پست
    میزان امتیاز
    9

یه سوال، در مورد آقای محمود معظمی. چی سرچ کنم درموردشون، کتاب یا سمیناری در این زمینه دارن؟
    محمود معظمي به اندازه كافي شناخته شده هست و با سرچ اسمش كفايت ميكنه اما موسسه ايشون با نام مكتب كماله
    امضای ایشان
    ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺑﻪ ﻣﻦ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺩ ﺑﺎﯾﺪ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ...
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ، ﺩﻟﯽ ﺭﺍ،ﭼﺸﻤﯽ ﺭﺍ،ﮔﻮﺷﯽ ﺭﺍ ....
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻍ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺯﻣﺰﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ
    ﻭ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﻨﯽ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺑﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﻟﺒﺮﯾﺰﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ...
    ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﻣﯽ ﭼﺮﺧﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﭘُﺮ ﻣﯿﺸﻮﯼ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﭘُﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ

16. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21993
    تشکـر
    34
    تشکر شده 210 بار در 115 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط سهيل نمایش پست ها
    با سلام
    3. من عاشق خودم هستم
    4. ...

دلتون هميشه سبز
    پیشنهادات عالی هستن مرسی ولی عملی کردنش همت میخواد مثل خوردن قرص های فشار خونه باید تا اخر عمر باشه چون ممکنه فک کنی خوب شدی وقرصتو قطع کنی اما بعدش ممکنه با خونریزی مغزی بیارنت بیمارستان امیدوارم حرفمو درک کنید چون من خودم خیلی بالا وپایین شدم بهتره نرم نرم شروع کنید موفق باشید

17. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22082
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

[quote=سهيل;131341]با سلام
    3. من عاشق خودم هستم
    4. ...

البته نياز به تصميم و پشتكار خودتون براي انجام برنام
    ویرایش توسط shaghayegh_r68 : 09-21-2015 در ساعت 12:02 AM

18. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21862
    تشکـر
    500
    تشکر شده 144 بار در 92 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    دوست من به نظرم همونطور که خودتون گفتید قضیه رو جدی نگرفتید
    برای اینکه به اهمیت موضوع پی ببرید اول باید با خودتون رو راست باشید .اول لزوم این تغییرات رو درک کنید و بعد به خودتون بگیرید اگه تغییر نکنید چه پیامدهایی واستون خواهد داشت .امکان داره خیلی از امتیازاتی رو که دارید از دست بدید لازمه که کاملا بهش فکر کنید
    کتابی که من خودم تجربه اش کردم موفقیت نامحدود در 21 روزه .تمرین هایی بهتون میده که باید اونها رو انجام بدبد مطمئنا پس از گذشت چند روز تغییرات رو در خود احساس می کنید
    در مورد اینکه چه نوع تغییری بکنید می توانید چندین بار این سوال از خودتون در ساعات مختلف بپرسید شاید احمقانه بنظر برسه اما بعد از مدتی ذهنتون بهتون پاسخ خواهد داد.

19. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22082
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مهسا90 نمایش پست ها
    سلام
    دوست من به نظرم همونطور که خودتون گفتید قضیه رو جدی نگرفتید
    برای اینکه به اهمیت موضوع پی ببرید اول باید با خودتون رو راست باشید .اول لزوم این تغییرات رو درک کنید و بعد به خودتون بگیرید اگه تغییر نکنید چه پیامدهایی واستون خواهد داشت .امکان داره خیلی از امتیازاتی رو که دارید از دست بدید لازمه که کاملا بهش فکر کنید
    کتابی که من خودم تجربه اش کردم موفقیت نامحدود در 21 روزه .تمرین هایی بهتون میده که باید اونها رو انجام بدبد مطمئنا پس از گذشت چند روز تغییرات رو در خود احساس می کنید
    در مورد اینکه چه نوع تغییری بکنید می توانید چندین بار این سوال از خودتون در ساعات مختلف بپرسید شاید احمقانه بنظر برسه اما بعد از مدتی ذهنتون بهتون پاسخ خواهد داد.
    ممنونم بابت راهنمایی و معرفی کتاب

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)