نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکل جنسی

1108
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22095
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل جنسی

سلام خسته نباشید

من وقتی خیلی بچه بودم شاید 3 یا 4 ساله مادرم منو تو خونه با پسر داییم تنهام میذاشتن
    پسر داییم 12 سال بزرگتره از من وقتی تنها بودیم به بدن من دست میزد و التشو نشونم میاد و با الت من بازی میکرد
    متاسفانه این موضوع باعث شد که من به سمت خود ارضایی برم حالا 19 سالمه ولی هنوزم گاهی ک ی چیزی میبینم یا میشنوم این کارو میکنم
    به نظرتون باید چیکار کنم؟و این موضوعی هست که به همسر ایندم بگم یا ن؟

سوال دیگه اینکه من با ی اقا پسر دوست شدم چون سنم کم بود رفتارام اذیتش میکرد برای همون رابطمونو تموم کرد و من 6 ماه افسردگی حاد داشتم که خودم با تلاش خودم حالمو خوب کردم و از اون وضع در اومدم الانم خیلی شادم و ناراحتی ندارم ولی ترسم از اینکه ی وقت دوباره این افسردگی برگرده چه راه کاری پیشنهاد میکنید؟

سوال دیگه اینکه من 2 تا دوست پسر داشتم و با 3 تا اقا قرار گذاشتم هرکدوم ب دلیلی اما خانوادم خانواده مذهبی هستن خودمم چادری هستم حالا میخوام ازدواج کنم و خواستگار دارم نمیدونم ایا باید بگم که دوست پسر داشتم یا ن ؟ به هرکی گفتم گفته نگو چون منصرف میشه در ضمن من رابطه دوستیم در حد پیام زنگ و یکی دو بار قراره که دستشونم به من نخورده

خواهشا راهنماییم کنید خیلی نگرانم و درگیر این موضوع

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22104
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکل جنسی

هر چه زودتر با یه مشاور صحبت کن میتونم بهت بگم حتی یه مشاور متوسط که توی همین خانه فرهنگ ها یا خانه محله ها هستن از یک ادم عادی خیلی بهتر میتونه کمکت کنه تو نیاز به کمک داری دقت کن که ادم فقط یه بار زندگی میکنه نذار اتفاقایی که در گذشته افتاده باعث بشه که توی شک و تردید زندگی کنی.حتما برو مشاوره موفق باشی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)