نمایش نتایج: از 1 به 40 از 40

موضوع: اگر تصمیم خود را برای طلاق گرفته اید بخوانید!!

3545
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,828 بار در 1,232 پست
    میزان امتیاز
    12

اگر تصمیم خود را برای طلاق گرفته اید بخوانید!!

زمان‌هایی در زندگی زناشویی اتفاق می‌افتد که آن‌قدر غصه‌دارتان می‌کند که به طلاق فکر می‌کنید. اگر طلاق بگیرید زندگی‌تان بهتر می‌شود یا بدتر؟ بچه‌ها چطور با این موضوع برخورد می‌کنند؟ بهترین زمان برای این‌که به همسرتان بگویید طلاق می‌خواهید چه موقع است؟

وقتی مشکلی در زندگی زناشویی‌تان پیش می‌آید، این افکار و سوال‌ها به ذهنتان هجوم می‌آورند. گاهی‌اوقات وقتی آن مشکل حل می‌شود، فکر طلاق ناخودآگاه از بین می‌رود.

اما اگر این افکار ناپدید نشدند و به‌طور مداوم فکرتان را مشغول کردند چه؟وقتی به‌طور مداوم به طلاق و نتایج آن فکر می‌کنید، باید زندگی و رابطه‌تان با همسرتان را به خوبی ارزیابی کنید. یک قدم به عقب بروید و ببینید چرا چنین احساسی پیدا کرده‌اید و چه مدت است که این افکار و احساسات شما را مشغول کرده است؟ آیا چیز خاصی در زندگی‌تان باعث شده فکر کنید که طلاق تنها راه نجات و تنها تصمیم درست برای شماست؟

خیلی‌وقت‌ها پیش می‌آید که فکر می‌کنید طلاق چاره‌کار شماست و روز بعدی که از خواب بیدار می‌شوید همه‌چیز به نظرتان خوب می‌آید. پستی‌و‌بلندی‌هایی مثل این باید شما را به این فکر بیندازد که چه‌چیز برایتان اهمیت دارد و زندگی‌تان چطور می‌تواند بهتر یا بدتر شود.

طلاق مساله‌ای ناگوار است و تصمیم گرفتن برای طلاق را نباید آسان گرفت. فهمیدن این‌که کی وقت طلاق رسیده، کار سختی است.
    تصمیم نهایی برای طلاق فقط توسط خودتان گرفته می‌شود و این شما هستید که باید ببینید میل‌تان به کدام طرف است. اگر هنوز همسرتان را دوست دارید و می‌خواهید که زندگی‌تان درست شود، دست نگهدارید.

ممکن است برای جدایی از همسرتان دلایل قابل‌توجیهی داشته باشید اما پرسش‌نامه زیر به شما کمک می‌کند تا بدانید این تصمیم درست است یا نه؟
    به هریک از سوالات زیر با «درست» و «نادرست» جواب بدهید و در انتها جواب درستی که کارشناسان به این سوالات داده‌اند را با پاسخ خودتان مطابقت دهید.

۱- درگیری و مشاجره همیشگی بین شما و همسرتان نشانه این است که از یکدیگر جدا شوید.

۲- شما و همسرتان دیگر هیچ وجه‌مشترکی در سلایق و عقایدتان با هم ندارید و این موضوع دلیل خوبی برای جدایی است.
    ۳- در یک ارتباط خوب، بیشتر اختلاف‌نظرها و مشکلات زناشویی به مرور زمان برطرف و حل می‌شود.
    ۴- یک ازدواج خوب به این معناست که زن و شوهر تعریف یکسان و مشترکی از عشق داشته باشند.
    ۵- زن و شوهر از هم جدا می‌شوند چون دیگر عاشق هم نیستند.
    ۶- خیانت باعث از بین رفتن رابطه زناشویی نمی‌شود.
    ۷- بیشتر افراد در ازدواج دوم موفق‌تر هستند چون در ازدواج اول تجربه‌های خوبی به دست آورده‌اند.

نظر مشاور درباره مشاجره
    این خیلی عجیب است که بیشتر همسران تصور می‌کنند اختلاف سلیقه و گاه مشاجره نشانه ناموفق‌بودن یک زندگی زناشویی است اما به عقیده روانشناسان، ارتباطی که در آن هیچ اختلاف‌نظری وجود نداشته باشد، بیشتر از یک رابطه پرجدال در خطر طلاق قرار دارد زیرا شما انسان هستید و به دلیل تفاوت زندگی خانوادگی و فرهنگی‌تان خصوصیاتی متفاوت از یکدیگر دارید و جروبحث و اختلاف، یک موضوع بسیار طبیعی در رابطه شماست.
    شما و همسرتان دیگر هیچ وجه‌مشترکی در سلایق و عقایدتان با هم ندارید و این موضوع دلیل خوبی برای جدایی است!

گفتن این حقیقت شما را غافلگیر می‌کند اما بد نیست بدانید تحقیقات کارشناسان نشان داده، زوج‌هایی که زندگی زناشویی موفقی دارند به هیچ‌وجه خصوصیات و وجه‌مشترک زیادی با یکدیگر ندارند و حتی سلایق و عقایشان در تناقض با یکدیگر است اما آن چیزی که ارتباط‌های موفق را از ناموفق جدا می‌کند، نحوه برخورد همسران با اختلاف‌ها و ویژگی‌های متفاوت همسران‌شان است. همسران موفق به خوبی می‌دانند که شریک آنها نمونه کپی‌برداری شده آنها نیست و نباید مثل آینه برای آنها باشند بلکه لازمه یک ازدواج با دوام، احترام گذاشتن به تفاوت‌های طرفین و رشد کردن در میان این ۲ دنیای متفاوت است.

در یک ارتباط خوب بیشتر اختلاف‌نظرها و مشکلات زناشویی به‌مرور زمان برطرف و حل می‌شود

شاید تابه‌حال این خبر به گوش‌تان نخورده باشد اما کارشناسان در تحقیقات‌شان به نتیجه‌ای جالب رسیده‌اند که شما را شگفت‌زده خواهد کرد، هیچ می‌دانستید که ۶۰‌درصد اختلاف‌نظرهایی که همسران در طول زندگی مشترک با یکدیگر دارند، غیرقابل حل است؟
    اگر قبول ندارید، یک ورق کاغذ بردارید و تمامی بحث‌هایی که در طول زندگی مشترک با همسرتان داشته‌اید را بنویسید، درنهایت شگفتی متوجه می‌شوید که بیشتر آنها تکراری است و با وجود گذشتن سالیان‌سال از ارتباط‌تان هنوز بر سر موضوعی تکراری با همسرتان بحث می‌کنید اما چیزی که در این بین تغییر می‌کند، نحوه واکنش ۲ طرف نسبت به آن موضوعات است.

پس اگر فکر می‌کنید مشکل شما و همسرتان با گذشت زمان حل خواهد شد، مرتکب اشتباه رایج دیگر زوج‌ها شده‌اید.
    به جای انتظار برای گذشت زمان و برطرف‌شدن مشکل، نوع واکنش و سازگاری‌تان را نسبت به اختلاف‌نظر بین خود و همسرتان تغییر دهید.

یک ازدواج خوب به این معناست که زن و شوهر تعریف یکسان و مشترکی از عشق داشته باشند
    این نکته را به‌خاطر بسپارید که شما و شریک زندگی‌تان در ۲محیط متفاوت بزرگ شده‌اید و به همین خاطر تعریفی که از عشق و محبت دارید با یکدیگر کاملا متفاوت است. ممکن است همسر شما از روی عشق، کاری برایتان انجام دهد و از این طریق علاقه‌اش را به شما ابراز کند اما شما به‌دنبال راهی هستید که همسرتان به روش دلخواه شما عشقش را ابراز کند. فراموش نکنید که نحوه ابراز علاقه و عشق هر انسانی با دیگران متفاوت است و هرگز از همسرتان نخواهید که دیدگاهی مانند شما درمورد عشق و طریقه محبت‌کردن داشته باشد.

زن و شوهر از هم جدا می‌شوند چون دیگر عاشق هم نیستند
    متاسفانه عده‌ای تصور می‌کنند که عشق تنها دلیل ازدواج و ماندن در یک ارتباط است. این عده از افراد ازدواج می‌کنند چون عاشق شده‌اند و بعد به‌راحتی از شریک‌شان جدا می‌شوند، چون دیگر عاشقش نیستند اما این تصور، یک اشتباه محض است چون عشق یک حس است و زمانی هست و زمانی دیگر نیست. این‌که دیگر مثل روزهای اول آشنایی عاشق همسرتان نیستید و به همین دلیل می‌خواهید از او جدا شوید، احمقانه‌ترین فرضیه‌ای است که آن را انتخاب کردید. صبر کنید چون عشق دوباره به وجود خواهد آمد و باردیگر غافلگیرتان خواهد کرد.

خیانت باعث از بین رفتن رابطه زناشویی نمی‌شود
    بله، این جمله درست است و اگر یک زن هستید و تنها به‌خاطر خیانت همسرتان می‌خواهید ترکش کنید، لطفا کمی بیشتر فکر کنید. هرچند رویارویی با خیانت و اصلاح ارتباط بعد از آن، کار خیلی ساده‌ای نیست اما اگر واقعا به ارتباط‌تان علاقه‌مند هستید ارزش این مبارزه را خواهد داشت و خبر خوب این‌که بیشتر ارتباط‌هایی که بعد از خیانت دوباره شکل گرفته، موفق‌تر بوده و همسرانی که بعد از خیانت روابط خود را اصلاح کردند و اعتماد را از نو بین خودشان به‌وجود آوردند، ارتباط زناشویی بادوام‌تری داشته‌اند.

بیشتر افراد در ازدواج‌دوم موفق‌تر هستند چون در ازدواج اول تجربه‌های خوبی به دست آورده‌اند
    برای این موضوع نمی‌توان قانونی را درنظر گرفت اما این درست است که بسیاری از افراد در ازدواج دوم‌شان موفق‌تر هستند چون اشتباهاتی که در ازدواج اول مرتکب شده‌اند را در ازدواج‌دوم‌شان انجام نمی‌دهند اما باید به خاطر داشته باشید که عشق تنها خامه روی کیک است نه خود کیک و تا زمانی که یاد نگیرید شادی و خوشبختی‌تان را وابسته به فرد دیگری ندانید، امید موفقیت در ازدواج برای‌تان وجود ندارد این‌که خودخواهانه به دنبال افرادی باشید که شما را خوشبخت کنند و درصورت برآورده‌نشدن این موضوع آنها را ترک کنید، اصلا راه درستی نیست. خوشبختی و آرامش را در خودتان به وجود بیاورید و خودخواهانه دیگران را نخواهید.

پرسش پیش از جدایی
    تصمیم به‌جدایی گرفته‌اید؟ قبل از این‌که تصمیم نهایی را بگیرید به این ٦ پرسش جواب بدهید.
    ١- آیا هنوز هم احساس مثبتی به همسرتان دارید؟ اگر رابطه‌تان خشونت‌آمیز نبوده و هنوز هم محبتی نسبت به هم احساس می‌کنید، خوب است که به‌جای جدایی به بهبود رابطه فکر کنید.
    ٢- آیا همیشه راهتان از هم جدا بوده؟ اگر همیشه هرکدام از شما به‌شیوه خودش زندگی کرده، بعید نیست‌ بودن و نبودن همسرتان فرقی به حالتان نداشته باشد و این رابطه فقط یک نام را یدک بکشد.
    ٣- آیا طلاق یک تهدید است یا یک تمایل واقعی؟ آیا واقعا می‌خواهید طلاق بگیرید یا این یک تهدید ناشی از افسردگی، خشم، ناامیدی و احساس شکست است؟
    ٤- آیا این یک تصمیم احساسی است؟ رفتار و تصمیم‌های ما ممکن است کاملا احساسی باشند بدون درنظرگرفتن جنبه‌های عقلانی. تصمیم شما برای جدایی چگونه است؟
    ٥- انگیزه شما برای جدایی چیست؟ آیا زندگی با این فرد هویت، شخصیت، اعتبار، آبرو، عزت‌نفس، آرامش یا سلامت جسمی و روانی‌تان را تهدید می‌کند و تلاش شما برای بهبود زندگی خودتان است؟
    ٦- آیا به اثرات منفی جدایی فکر کرده‌اید؟ گاهی طلاق فرصتی برای تمام‌کردن رابطه‌ای اشتباه است اما بعد از جدایی ممکن است شرایطی پیش بیاید که بیشتر احساس خلأ، ناامیدی، افسردگی و شکست کنید. آیا می‌توانید با شرایط تازه به‌خوبی کنار بیایید؟

امضای ایشان

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

2. 4 کاربران زیر از mahastey بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : اگر تصمیم خود را برای طلاق گرفته اید بخوانید!!

ممنون
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22208
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    9

شوهر من تمایلی ب ************ نداره و این داره ب شدت ب روح و روان من آسیب میرسونه دارم در مورد جدایی فکر میکنم

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط aty1359 نمایش پست ها
    شوهر من تمایلی ب ************ نداره و این داره ب شدت ب روح و روان من آسیب میرسونه دارم در مورد جدایی فکر میکنم
    شما متن کامل پستو خوندید فکر کنم کمک کننده باشه
    دلیل اصلی اش چیه شاید شما هم کم کاری میکنی
    امضای ایشان

آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22208
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    9

نمیخام از خودم تعریف کنم اما از لحاظ محبت,خونه داری و شوهرداری کم نزاشتم حتی ایشون گاهی میگه چقد محبت میکنی فکر میکنم لیاقت عشق پاک من و نداره چون به روح و روانم آسیب زده وافسرده شدم همش دلم میخاد گریه کنم همش تو چشام اشک جمع میشه فکر میکنم که چرا من براش اهمیت ندارم
    سپردم دست خدا نمیدونم چکار کنم از خدا خواستم راه چاره بزاره جلو پام

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    میزان امتیاز
    12

بچه هم دارید؟
    چرا به مشاوره حضوری نمیریدبلکه همسرتون متوجه نیاز های روحیتون بشه شایدم مشکلی هست که حل نشده وباعث بی توجهی نسبت ب شما شده
    حیف نیست زندگیرو که یروز با هزار امید ساختید بیکباره خرابشش کنید بنظرم تو زندگی ها همیشه بالا وپایین واختلافها هست
    اگه هیچ راهی نبود که بتونید واقعا به زندگی اتون ادامه بدید جدا شید
    امضای ایشان

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22208
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    9

اون اصلا پیش مشاور نمیاد میگه تو مشکل داری زیاده خواهی آخه این زیاده خواهیه الان ده روزه که هیچ خبری نیست
    میگه تو اینترنت زدم همینکه همدیگرم بغل کنیم برای روحیه خوبه حتما نباید ************ باشه
    کلا با ماهی یبار کاملا موافقه

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22208
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    9

۹ ماهه ازدواج کردیم چون ازدواج دوممه
    البته ایشون ازدواج سومشه بچه مشترک هم نداریم

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    میزان امتیاز
    12

چون هر دوتون ازدواج اولتون نیست بنظرم کمی به نیاز های روحی هم واقف نیستید وکم توجه اید که بیشتر کم توجهی از سوی شوهرتونه
    خب بنظرم یکم سختته راه حل بدیم بهتون
    ازدواجتون بخاطر چی بوده؟
    اولش خودتون تنها پیش مشاور برید بعدش قانعش کنید
    شوهرتون وضع مالیش خوبه؟
    تو شبکه های اجتماعی هم عضوه؟
    امضای ایشان

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22208
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    9

وضع مالیش خوب اما خسیس ینی هرچی خودش بخواد میخره برای باغ و ویلا اما برای من و بچش که پیش ماست به سختی خرید میکنه
    نه عضو نیست قبولشون نداره که بخواد عضو بشه
    همسرم قبلا کارخون داشته ومدیر اونجام خودش بوده بخاطر همین خودشو از عالم وآدم بالاتر میدونه

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

به نظر من شما این مشکلی که داری به خاطر اختلاف سنیه زیادتونه .

شما از همون اول ازدواجت با این آقا اشتباه بوده ، طبق گفته های خودت ، خودت میدونستی علت طلاق ازدواج اولو دومش چی بوده !! خودت از همون اول میدونستی به خاطر بی توجهی و سرد بودنش زن اولو دومش رفتن خیانت کردن کردن پس نباید دلبستش میشدی که چشمتو به روی این نکته ببندی و باهاش ازدواج کنی .

مطمئن باش کسی که تا این سن این تفکرو داشته ، از این به بعد هم همینه و بهتر که نمیشه هیچ اوضاعت از این که هست بدترم میشه .

به خصوص که میگید مغروره و نیاز به مشاور رفتنو درمان نمیبینه و خودشو بالاتر از همه میدونه توی دونستن .
    ویرایش توسط love : 09-26-2015 در ساعت 03:51 PM

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    میزان امتیاز
    12

ببخشید اختلاف سنیتون چقده
    خب این جور رفتارها که شخص مقابل داره که فقط خودشو عالم میدونه یکم سخته
    که بخای تغییرش بدی وبخای به نیاز هات توجه کنه وشاید این بخاطر تجدید فراش وبالا بودن سنشونه ؟!
    زندگی از نظر اون فقط کار وتوجه به پوله نه توجه به خونه وخونواده
    باهاش منطقی صحبت کن ممکنه به حرفات توجه نکنه ولی اینقدر بهش توجه و محبت کن وطوری رفتار کن تا اثر کنه اگه دوسش داری ونمیخای طلاق بگیر وگرنه اگه اصلاح نشه جدایی پیش میاد
    خب وقتی جایی میخونه که فقط یباررابطه کافیه چرا بادلایلتون قاتعش نمیکنید
    امضای ایشان

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

اختلاف سنیشون 17_ 18 ساله ، خانم 35 آقا 53 .

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22208
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    9

امروز باهاش کلی حرف زدم آخرش گفت من تصمیم گرفتم هروقت که من میتونم ************ کنیم این ینی شاید هفته ای یبار شاید دوهفته یبار البته شایدم دو روز یبار ینی بستگی به تواناییش داره منم گفتم بزار امتحان کنیم
    میخام تلاش کنم ببینم میشه ساخت

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    میزان امتیاز
    12

خوبه تلاششتونو بکنید
    امضای ایشان

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22208
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    9

البته این بازم ینی نیاز من مهم نیستت هروقت اون بخاد و بتونه

19. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    میزان امتیاز
    12

خوب برای اولش نیاز اونو مهم بدونید بعدش ممکنه نرمتر شه واینکه روشتونو برای قانع کردنش عوض کنید وهمچنین نوع محبتونو
    امضای ایشان

20. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22208
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    9

امروز باهاش حرف میزدم بهش گفتم باید نیاز منم مهم بدونی قرار شد امتحان کنیم اگه طوری بود که من اذیت نشم مشکلی نیست بخدا من آدم حریصی نیستم اما واقعا اذیت شدم و همسرم هم عین خیالش نبوده

21. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    میزان امتیاز
    12

صحبت سازشتون چی شد؟هنوزم تصمیم به طلاق دارید؟
    امضای ایشان

22. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22208
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    9

نمیدونم بخدا از طرفی این تواناییشو نداره از طرفی از آیندم میترسم یه زن تنها تو این زمونه چکار کنم؟
    میگه طلاقت نمیدم منم سر کمبود این مسعله بهم میریزم نمیدونم چکار کنم

23. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22208
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    9

من کلا در مورد همسرم اینو فهمیدم که ایشون توانایش خیلی کمه
    ن قبل از ازدواج نمیدونستم ایشون اینطوری هستن فقط میدونسم که همسرش خیانت کرده چون با همسر سابق بحث و جدل زیاد داشتن ایشون کارخونه میمونده و به کاراش میرسیده بعد ایشون توجه میشه که همسر سابقش بهش خیانت میکنه و جدا میشن
    من اگه میدونستم اینقد سرد هستن غلط مکردم ازدواج کنم الانم گیر کردم نمیدونم چکاری درسته با توجه به اینکه ازدواج دوممه و از آینده و سردرگمی میترسم

24. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    میزان امتیاز
    12

اینکه میگید از اینده میترسید
    خب یا باید باهاش بسازید یا از این ازدواجی که ناراضی اید جدا شید
    بببخشید مهریه اتون نمیتونه بهتون کمک کنه؟
    امضای ایشان

25. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22208
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    9

نه عزیزم مهریه من زیاد نیست
    هم دوستش دارم هم زندگی اینطوری برام سخته
    بیشتر دوست دارم یه راه چاره پیدا کنم تا اینکه جدا شم

26. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    میزان امتیاز
    12

صحبت هاتون هیچ تاثیری نداشت
    ویا تغییر روش هاتون؟؟؟
    امضای ایشان

27. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22208
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    9

نه گفتم که اون آدم مغروریه حرف حرف خودشه
    البته بگم به روی خودش نمیاره که توانایی نداره ما مشکلی نداریم جز مسعله ************ و البته وقتی کم باشه اخلاق من بد میشه ومشکل دار میشیم

28. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    میزان امتیاز
    12

بنظرمم نتونستم بهتون کمکی کنم از مشاوره حضوری کمک بگیرید خودتون تنها برید
    امضای ایشان

29. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22208
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    9

از اینکه وقتتون برای من گذاشتید بینهایت ممنونم
    حتما میرم

30. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    میزان امتیاز
    12

خواهش میکنم
    کاری نکردم لطف دارین
    امضای ایشان

31. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22208
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    9

سلام خسته نباشید
    من دوباره به مشکل رسیدم چکار کنم

32. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22208
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    9

مشکل ما فقط ************ نیست

33. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    میزان امتیاز
    12

سلام ببخشید شما حرف هایی رو که دوستان تو چنتا تاپیکی که گذاشته بودین انجام دادید ویا اینکه مشاوره حضوری رفتید یا اینکه بخاطر هزینش نتونستید برید؟؟؟
    امضای ایشان

34. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    میزان امتیاز
    12

مشکلتون بجز مسئله جنسی وعاطفی و مالی
    در حال حاضر دیگه چیه
    هنوزم سر دو راهی هستید این تصمیم خودتونو که با این مرد بمونید یا برید چون تنها شخصی که این وسط خورد وشکسته میشه شمایید تو اون تاپیکتون نیومدم چون فکر کردم حرف هایی رو که باید میگفتم بهتون گفتم
    شما نمیتونید تغییرش بدید ولی خب اگه واقعا میخواهید پای این زندگی بمونید تلاشتونو برای تغییر این اوضاع بدین واگه نشد جدایی شاید بین بدو بدتر بهتر باشه
    امضای ایشان

35. کاربران زیر از mahastey بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22208
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    9

نه عزیزم هزینه مهم نیست مهم اینه که الان شمال زندگی میکنم و دسترسی به مشاور ندارم و ایشون با مشاور مشکل دارن

37. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22208
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    9

سلام
    خسته شدم از بی محبتی ها و از رفتارهای سرد شوهرم از اینکه نمیزاره هیچ کجا برم
    از اینکه خودشم من وجایی نمیبره ما فقط یکسال ازدواج کردیم
    ازدواج دومه
    واز اینکه رابطه ************یمونم شدیدا ضعیفه
    من ۳۵ سال دارم و اون ۵۳ سال
    چکار کنم تصمیم گرفتم طلاق بگیرم

38. 2 کاربران زیر از aty1359 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22751
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خواهربزرگوارم.فکرطلاق روفعلاازسرخودتون خارج کنیدوفکرراه چاره باشید.یکی ازمهم ترین نیازهای انسان نیازجنسی است.هیچ تعارف ورودرواسی هم نداره.اگراین نیازبرآورده نشه واقعاخانمانسوزه.باتوجه به اختلاف سنی که داریدواینکه شوهرتون53سال سن داره کم میلی جنسی وکم فعالیتی تواین زمینه وتواین سن وسال یه مسئله عادی هست.خستگی کاروفعالیت زیادخارج ازمنزل وهمچنین استرس وناامیدی واینکه شمامرتب بهش بگیدکه تو.....ناتوان وضعیف هستیداین مسئله روتشدیدمیکنه.مخصوصااگه متوجه بشه که شمارضایت کافی ازاین موضوع ندارید.پیشنهادمی کنم شماباکارهاورفتارهای خاص زنانه جذبشون کنید.مثلاپوشیدن لباس های محرک،آرایش مخصوص درمنزل،تغییررفتاروبدون اعلام اینکه توبایدبیشتر....انجام بدی بری به طرفش.اگه گفت الان نمیتونه خیلی عادی بی خیال شیدوبه زمان دیگه موکول کنید.بهش اعتمادبه نفس بدید.غذاهای محرک جنسی رودررژیم غذاییتون قراربدید.حتما بامشاورجنسی حرفه ای صحبت کنید.(************ تراپیست)اگه نیومدبهش بگین که خودمن مشکل دارم وبیامنوببرپیش مشاور.انشاءالله که مشکلت حل خواهدشد.فکرطلاق نباش.ناگفته نمونه من هم دقیقا17سال ازخانمم بزرگترم واین مشکل روداشتیم ولی حلش کردیم.

40. 2 کاربران زیر از ghddwd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22208
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    9

سلام من بلاخره تصمیم گرفتم جدا شم چون دارم از بین میرم
    خیلی تلاش کردم شوهرم درست شه وبه من محبت کنه و رابطه ************مون قوی شه اما نشد وتصمیم طلاق رو گرفتم

42. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

سلام من بلاخره تصمیم گرفتم جدا شم چون دارم از بین میرم
    خیلی تلاش کردم شوهرم درست شه وبه من محبت کنه و رابطه ************مون قوی شه اما نشد وتصمیم طلاق رو گرفتم
    بالاخره تصمیم خودتو گرفتی .

اگه واقعا از نظر جنسی و عاطفی واست کم میزاره ، که ظاهرا اینطور نشون میده با توجه به اختلاف سنیه زیادتون بهتره که جدا شی ... چون فقط جوونیته که داره حروم میشه .

43. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22208
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    9

دقیقا دارم حروم میشم
    وانقد این آقا بیشعوره که بهش گفتم خوب دارم اذیت میشم به من میگه خرابی و میخای بری با دیگران رابطه برقرار کنی که میخای جدا شی چون درک و فهم نداره

44. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

دقیقا دارم حروم میشم
    وانقد این آقا بیشعوره که بهش گفتم خوب دارم اذیت میشم به من میگه خرابی و میخای بری با دیگران رابطه برقرار کنی که میخای جدا شی چون درک و فهم نداره

چون درکت نمیکنه که چقدر داری عذاب میکشی هر حرفی میزنه .

45. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22208
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    9

اگه درک میکرد به نمیگفت باید خودتو کنترل کنی
    ینی من نیازی که خدا داده ازش لذت ببرمو سرکوب کنم
    فهم و شعورش در همین حده
    و به هیچ عنوان قبول نمیکنه که این مساله برای زندگیمون چقد اهمیت داره
    من همیشه آخرین موضوعی بودم که اگه وقتی داشت برای من میزاشت ایشون کلا خیلی سرد مزاجه و کلا زن رو یه کلفت میبینه ازش بدم میاد حر مفت زنه

46. کاربران زیر از aty1359 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)