نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: رابطه تلفنی شوهر

1099
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    668
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه تلفنی شوهر

سلام خانمی متاهل هستم 28 ساله ..شوهرم با یکی از افراد فامیلش که در شهری دیگر زندگی میکندارتباط تلفنی داشته و از هم در مورد مسائل زندگی هم مشورت میگرفتن و دردودل میکردن.
    من با اون تا یک سال پیش خانم صمیمی بودم در جریان صحبت های او با همسرم بودم ومطمئنم که صحبت خاصی نمیزدن با شوهر من.. اما بعد از مدتی حسم نسبت به او بد شد و رابطه ام را قطع کردم ..اما شوهرم همچنان با او حرف میزد و من خیلی کم درباره ای این جریان میدانستم فقط گاهی اون خانوم به من میگفت که راضی باش من با شوهرت حرف میزنم و من چون اعتماد داشتم چیزی نمیگفتم .. تا اینکه یک شب بر اثر حادثه ای که اتفاق افتاد اس ام اس های شوهرم را دیدم که توش اس ام اس هایی حاکی بر اینکه اینها به هم نزدیکتر شده اند وشوهر اون خانم هم چون کمی شک داشت پرینت مکالمات همسرش را میگیرد ...در اخر شوهرم میگوید من کلا دو روز با او صمیمی شدم چون جفتمون تو شرایط بدی بودیم و قبل از اینکه من بفهمم رابطه قطع شده وخودم هم پی به اشتباه هم برده ام !!!ولی من میخوام بدونم این تا چه حد بوده و من و شوهر اون خانم با این جریان چه کار باید بکنیم؟من نمیدونم چطور باید اعتماد دوباره داشته باشم ؟

2. کاربران زیر از sarina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    668
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : سوال های بی پاسخ

چرا جواب منو نمیدین؟

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : سوال های بی پاسخ

نقل قول نوشته اصلی توسط sarina نمایش پست ها
    سلام خانمی متاهل هستم 28 ساله ..شوهرم با یکی از افراد فامیلش که در شهری دیگر زندگی میکندارتباط تلفنی داشته و از هم در مورد مسائل زندگی هم مشورت میگرفتن و دردودل میکردن.
    من با اون تا یک سال پیش خانم صمیمی بودم در جریان صحبت های او با همسرم بودم ومطمئنم که صحبت خاصی نمیزدن با شوهر من.. اما بعد از مدتی حسم نسبت به او بد شد و رابطه ام را قطع کردم ..اما شوهرم همچنان با او حرف میزد و من خیلی کم درباره ای این جریان میدانستم فقط گاهی اون خانوم به من میگفت که راضی باش من با شوهرت حرف میزنم و من چون اعتماد داشتم چیزی نمیگفتم .. تا اینکه یک شب بر اثر حادثه ای که اتفاق افتاد اس ام اس های شوهرم را دیدم که توش اس ام اس هایی حاکی بر اینکه اینها به هم نزدیکتر شده اند وشوهر اون خانم هم چون کمی شک داشت پرینت مکالمات همسرش را میگیرد ...در اخر شوهرم میگوید من کلا دو روز با او صمیمی شدم چون جفتمون تو شرایط بدی بودیم و قبل از اینکه من بفهمم رابطه قطع شده وخودم هم پی به اشتباه هم برده ام !!!ولی من میخوام بدونم این تا چه حد بوده و من و شوهر اون خانم با این جریان چه کار باید بکنیم؟من نمیدونم چطور باید اعتماد دوباره داشته باشم ؟
    باسلام
    به مشاور خوش آمديد
    مطلبتونو خوندم
    همسرتون چند سالشونه؟
    چند ساله ازدواج کردين؟
    کمى از نحوه ى آشنايى و ازدواجتون برام بگيد
    براى روشن تر شدن موضوع نياز به اطلاعات فوق داريم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد