نمایش نتایج: از 1 به 21 از 21

موضوع: ارتباط پیامی همسرم با زن داداشم

10829
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7287
    تشکـر
    106
    تشکر شده 32 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    10

ارتباط پیامی همسرم با زن داداشم

سلام خدمت مشاورین محترم
    به مدت یکساله که همسرم با زن داداشم از طریق واتساپ باهم در ارتباط هستن و یه جورایی همسر من نقش یه مشاور رو داره برای زن داداشم اجرا میکنه چون زن داداشم یه مشکل بزرگ تو زندگیش داره. همسرم از روز اول به دلیل مشکلی که من با زن داداشم داشتم این ارتباط واتساپی رو از من پنهان میکرد و تماما مکالماتشون رو پاک میکرد و همین باعث شد که من بعد که متوجه شدم نسبت بهش بی اعتماد بشم همسرم منو خیلی دوست داره و به خاطر همین که دوباره اعتماد منو بدست بیاره یه مدت گوشیشو خاموش کرد و هیچ ارتباطی نبود اما بازم من در تخیلات ذهن خودم هنوز نسبت بهش بدبینم و هنوزم وقتی زن داداشم و همسرم همدیگه رو میبینن من چشم ازشون برنمیدارم دیگه دارم دیوونه میشم همش گوشی همسرم رو چک میکنم خیلی دارم اذیت میشم همش احساس میکنم همسرم بهش توجه داره خواهش میکنم راهنماییم کنید دیگه نمیدونم باید چیکار کنم چند شب پیش به خاطر به تماس که همسرم باهاش گرفته بود یه قشقرقی به پا کردم که همسرمو از خونه نصفه شب فراری دادم بعدش هم پشیمون شدم هرچی واسم قسم میخوره که تو اشتباه میکنی نمیتونه منو مجاب کنه خیلی به هم ریختم کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ارتباط پیامی همسرم با زن داداشم

سلام. از متنی که نوشتید مشخصه خودتون هم از این رابطه زیاد مطمئن نیستین. پیشنهاد میکنم به جای داد و بیداد کردن عاقلانه تصمیم بگیرین. اگه واقعا هم چیزی بین اونها باشه، شما با جنجال فقط قبح این موضوع رو میریزین.
    اگه رابطه خوبی با برادرتون دارین، ازشون بخواین با همسرش گفتگو کنه تا اصل قضیه رو متوجه بشین.
    تا قبل از اطمینان هم کاری نکنید چون همسرتون هم صبرش اندازه ای داره و ممکنه از رفتارهای شما عاصی بشه و اقدام بدتری انجام بده.

موفق باشین.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7287
    تشکـر
    106
    میزان امتیاز
    10

من از رابطه شون مطمینم اما از علاقه همسرم به اون مطمین نیستم اخه خیلی منو دوست داره اما در کل ارتباطشون شده سوهان روح من چند بار به همسرم گفتم قطع کنه تا یک هفته میشد ارتباط قطع میکرد اما چون هر روز همدیگرو میبینن دوباره شروع میشد اخه همسرم اژانس مسکن داره و هر روز واسه خونشون مشتری میبره

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

داداشتون خبر داره؟

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7287
    تشکـر
    106
    میزان امتیاز
    10

نه اگه خبر دار شه که میکشتش اخه خیلی تعصبیه از شوهر منم بدبین میشه که چرا راه نشون زنش میده

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7287
    تشکـر
    106
    میزان امتیاز
    10

متاسفانه دادشم گریبانگیر اعتیاده واسه همین همسر من دلش به حال زنش میسوزه و همش به من میگه من دلم براش میسوزه اما من از این رابطه بینشون میترسم نمیدونم بیخیال شم با جلوشو بگیرم

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط ostooree نمایش پست ها
    متاسفانه دادشم گریبانگیر اعتیاده واسه همین همسر من دلش به حال زنش میسوزه و همش به من میگه من دلم براش میسوزه اما من از این رابطه بینشون میترسم نمیدونم بیخیال شم با جلوشو بگیرم
    عزيزم حق داري ولي خب اينهمه ادم چرا شوهر شما احساس مسئوليت مي كنه طوري رفتار كن كه همسرت از شما زده نشه بخاطر حساسيت هاي شما خيلي مواظب باش يه اشتباه خداي نكرده زندگي ادم رو از هم مي پاشونه.طوري بهش بگو كه من از اين رابطه ناراحتم همونطور كه اگر تو جاي من بودي همين حسو داشتي سعي كن بكشيش بيرون با حرف و منطق اگر عصباني بشي داد و بيداد كني جز اينكه فراريش بدي كارديگه اي نكردي حواست رو جمع كن

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    تشکر شده 347 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    10

خوب شما كه ترسونديش همين واسش كافيه
    بنظرم ازش قول بگيريد ديگه اينكارو نكنه
    خودتونم ديگه بهش فك نكنيد

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    تشکر شده 347 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    10

شما هم سعي كنيد برادرتون و ترك بديد

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

به همسرتون بگید کسی که نیاز به کمک و مشاوره داره برادرتونه نه همسرش ...اعتیاد ینی بیماری ..پس همتون باید دست به دست هم بدید و برادرتون رو نجات بدید نه اینکه به حال همسرش دلسوزی کنید ..با همسرش هم صحبت کنید که بجای مشاوره گرفتن دستشو بزاره رو زانوهاشو زندگیشو جمع و جور کنه و به همسرش کمک کنه و نجاتش بده نه اینکه مورد ترحم دیگران قرار بگیره ...اینطوری شما بطور غیر مستقیم درست نبودن کار همه رو بهشون میفهمونید ..
    ویرایش توسط ghazal1 : 09-28-2015 در ساعت 02:16 PM

11. 2 کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    عزيزم حق داري ولي خب اينهمه ادم چرا شوهر شما احساس مسئوليت مي كنه طوري رفتار كن كه همسرت از شما زده نشه بخاطر حساسيت هاي شما خيلي مواظب باش يه اشتباه خداي نكرده زندگي ادم رو از هم مي پاشونه.طوري بهش بگو كه من از اين رابطه ناراحتم همونطور كه اگر تو جاي من بودي همين حسو داشتي سعي كن بكشيش بيرون با حرف و منطق اگر عصباني بشي داد و بيداد كني جز اينكه فراريش بدي كارديگه اي نكردي حواست رو جمع كن
    منم با ایشون موافقم. اگه همسر شما اینقدر احساس مسئولیت در قبال یه زن غریبه داره، پس باید حس مسئولیت خیلی بیشتری در قبال اعضای خانواده ش، خصوصا همسرش داشته باشه. اگه میبینه دلسوزی هاش باعث ناراحتی شما میشه، باید اولویت بندی کنه و شما رو که اولویت اول زندگیش هستین راضی نگه داره نه همسر برادرتون رو.
    خیلی مواظب باشین چون اینطور که معلومه رابطه همسرتون داره به سمت بدی پیش میره.
    اگه میگم خیلی به همسرتون گیر ندین و بازخواستش نکنین واسه اینه که لااقل الان میتونین یه نظارتی رو روابطشون داشته باشین اما اگه همسرتون حس کنه زیاد تو کارش دخالت میکنین ممکنه شیوه ارتباطش رو تغییر بده تا شما متوجه نشین، یا برعکس علنا به رابطه ش اعتراف کنه و قبح کارش بریزه.

پیشنهاد میکنم از یه بزرگتر که میدونین همسرتون ازش حرف شنوی داره کمک بگیرین. ظاهرا حرفهای شما روی همسرتون اثری نداشته و ممکنه اوضاع بدتر بشه.
    اگه مطمئن هستین رابطه دارن، بدون مطرح کردن موضوع جلوی فامیل و آشنا، با یه معتمد صحبت کنین تا به همسرتون تذکر بده.

موفق باشین.

13. 2 کاربران زیر از talieh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7287
    تشکـر
    106
    میزان امتیاز
    10

واقعا از همتون تک تکتون ممنونم خیلی کمکم کردین

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25427
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ساموای بر من . دقیقا این مشکل برای من پیش اومد با این تفاوت که برادر من اعتیاد نداره و به سختی کار می کنه و با قسط های زیادی که داره به سختی خرج زندگی رو درمیاره اما زنش به آسونی خرج می کنه و همسر من یه مدت راهنماییش میکرده البته خودش میگه راهنمایی ولی من باورم نمیشه چون راهنمایی چیز بدی نیست که بخواد از من قایم کنه. من هم از روی عکس نیمه برهنه ای که زن داداشم برای همسرم فرستاده بود تلگرام فهمیدم. که هر دو شون میگن این عکس اشتباهی فرستاده شده اما باز من این رو هم باور نمی کنم چون خودم مهندس کامپیوترم و ختم این نرم افزارها. میدونم به این راحتی عکس اشتباهی برای کسی نمیره مگر اینکه طرف مست باشه چند تا تایید رو پشت سر هم اوکی بده که عکس اشتباهی بره.در هر صورت من به محض دیدن این عکس موضوع رو به برادرم گفتم و بعد هم به خواهر شوهرم تا ببینه داداشش چه غلطی کرده... نتیجه قطع ارتباط بین خونه داداشم و ما شد بطورکلی.من توی این ماجرا از همسرم قول گرفتم که دیگه چیزی رو به بهونه حساسیت من از من قایم نکنه و اونم قول داد اما باز دیشب این قضیه تکرار شد .نتیجه من از این دو موضوع: مرد ها دیگه اصلا قابل اعتماد نیستند حتی اگر قول هم بدن دیگه اعتمادی نیست. پس فق بذار اسمش روت باشه هرغلطی میخاد بکنه و تو هم هر جوری دلت می خواد زندگی کن و مثل خودش پنهان کن به بهانه حساسیت....می بخشید طولانی شد.

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط marjavad نمایش پست ها
    ساموای بر من . دقیقا این مشکل برای من پیش اومد با این تفاوت که برادر من اعتیاد نداره و به سختی کار می کنه و با قسط های زیادی که داره به سختی خرج زندگی رو درمیاره اما زنش به آسونی خرج می کنه و همسر من یه مدت راهنماییش میکرده البته خودش میگه راهنمایی ولی من باورم نمیشه چون راهنمایی چیز بدی نیست که بخواد از من قایم کنه. من هم از روی عکس نیمه برهنه ای که زن داداشم برای همسرم فرستاده بود تلگرام فهمیدم. که هر دو شون میگن این عکس اشتباهی فرستاده شده اما باز من این رو هم باور نمی کنم چون خودم مهندس کامپیوترم و ختم این نرم افزارها. میدونم به این راحتی عکس اشتباهی برای کسی نمیره مگر اینکه طرف مست باشه چند تا تایید رو پشت سر هم اوکی بده که عکس اشتباهی بره.در هر صورت من به محض دیدن این عکس موضوع رو به برادرم گفتم و بعد هم به خواهر شوهرم تا ببینه داداشش چه غلطی کرده... نتیجه قطع ارتباط بین خونه داداشم و ما شد بطورکلی.من توی این ماجرا از همسرم قول گرفتم که دیگه چیزی رو به بهونه حساسیت من از من قایم نکنه و اونم قول داد اما باز دیشب این قضیه تکرار شد .نتیجه من از این دو موضوع: مرد ها دیگه اصلا قابل اعتماد نیستند حتی اگر قول هم بدن دیگه اعتمادی نیست. پس فق بذار اسمش روت باشه هرغلطی میخاد بکنه و تو هم هر جوری دلت می خواد زندگی کن و مثل خودش پنهان کن به بهانه حساسیت....می بخشید طولانی شد.
    لطفا راهنمایی ای که میفرمایید معقول و به دور از غرض ورزی باشه
    تو هر مشکلی و هر رابطه ی اشتباهی هم علت وجود داره هم معلول..پس باید دید علت ایجاد اون رابطه اشتباه و معلولش چی بوده
    اگر همسرتون رفته سمت اون خانم باید میپرسیدید که چرا رفت مگر چه کمبودی داشت شاید شما در یه زمینه براشون کم میزاشتید
    هیچ مردی تا کمبودی نداشته باشه وقتی خودش زن و زندگی داره سمت زن دیگه اونم زن برادر زنش نمیره

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25436
    تشکـر
    5
    تشکر شده 15 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    9

نیازی نیست شوهر شما احساس مسئولیت زیادی بکنه همسر برادر شما هر مشکلی هم داشته باشه براش میتونه به مشاور رجوع کنه که قطعا نقش بهتر و پررنگ تری از شوهر شما میتونن براش ایفا کنن خدایی نکرده کار به جاهای باریم هم نخواهد کشید.

ما باید یادبگیریم که تا چه حد مشکلات بقیه به ما ارتباط پیدا میکنه.بای یا بگیریم کجا ها خودمون رو در قضا یا دخیل کنیم و در کجا ها خیر.

18. کاربران زیر از Javid_110 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط Javid_110 نمایش پست ها
    نیازی نیست شوهر شما احساس مسئولیت زیادی بکنه همسر برادر شما هر مشکلی هم داشته باشه براش میتونه به مشاور رجوع کنه که قطعا نقش بهتر و پررنگ تری از شوهر شما میتونن براش ایفا کنن خدایی نکرده کار به جاهای باریم هم نخواهد کشید.

ما باید یادبگیریم که تا چه حد مشکلات بقیه به ما ارتباط پیدا میکنه.بای یا بگیریم کجا ها خودمون رو در قضا یا دخیل کنیم و در کجا ها خیر.
    تایپک قدیمی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

20. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25436
    تشکـر
    5
    تشکر شده 15 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    تایپک قدیمی
    فکر نمیکنم که بحث درباره مشکلاتی که بقیه هم ممکنه داشته باشن حتی اگر تاپیک قدیمی باشه ایرادی داشته باشه.
    شب خوبی داشته باشید.

21. کاربران زیر از Javid_110 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7287
    تشکـر
    106
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط sooshiyant نمایش پست ها
    تو هر مشکلی و هر رابطه ی اشتباهی هم علت وجود داره هم معلول..پس باید دید علت ایجاد اون رابطه اشتباه و معلولش چی بوده
    اگر همسرتون رفته سمت اون خانم باید میپرسیدید که چرا رفت مگر چه کمبودی داشت شاید شما در یه زمینه براشون کم میزاشتید
    هیچ مردی تا کمبودی نداشته باشه وقتی خودش زن و زندگی داره سمت زن دیگه اونم زن برادر زنش نمیره
    سلام امیدوارم حالتون خوب باشه ...من با این گفته شما موافق نیستم چون تا حالا تو هیچ زمینه ای واسه شوهرم کم نذاشتم حتی دوران بارداری که برام بدترین دوران بود ، من بازم اون واسم اولویت بود و تمام خاسته هاش رو اجابت میکردم من با نظر اون دوستم موافقم که مردا واقعا غیر قابل پیش بینی هستن اصلا نمیتونم شوهرمو درک کنم وقتی چیزی رو ازم پنهان میکنه بارها ازش قول گرفتم که پنهانکاری نکنه اما بازم قولشو فراموش میکنه هبچ چیز مثل پنهان کاریاش بهم ضربه نمیزنه ... به هر حال از نظرات همه ممنونم .از روزی که قاطع باهاش صحبت کردم شوهرم چند وقتیه که دیگه به زن داداشم پیامی نداده و ارتباطشو قطع کرد .. اما نمیدونم چرا نمیتونم فراموش کنم همش ذهنم درگیره عصبی شدم تا بحثی بینمون پیش میاد این پنهان کاریاش دوباره واسم زنده میشه مدام گوشیش رو چک میکنم ببینم پیام یا زنگی بوده یا نه .... اگر میفهمید که ضرر پنهان کاریاش خیلی بیشتر از حساسیت های منه این کارو نمیکرد ...

23. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه ...من با این گفته شما موافق نیستم چون تا حالا تو هیچ زمینه ای واسه شوهرم کم نذاشتم حتی دوران بارداری که برام بدترین دوران بود ، من بازم اون واسم اولویت بود و تمام خاسته هاش رو اجابت میکردم من با نظر اون دوستم موافقم که مردا واقعا غیر قابل پیش بینی هستن اصلا نمیتونم شوهرمو درک کنم وقتی چیزی رو ازم پنهان میکنه بارها ازش قول گرفتم که پنهانکاری نکنه اما بازم قولشو فراموش میکنه هبچ چیز مثل پنهان کاریاش بهم ضربه نمیزنه ... به هر حال از نظرات همه ممنونم .از روزی که قاطع باهاش صحبت کردم شوهرم چند وقتیه که دیگه به زن داداشم پیامی نداده و ارتباطشو قطع کرد .. اما نمیدونم چرا نمیتونم فراموش کنم همش ذهنم درگیره عصبی شدم تا بحثی بینمون پیش میاد این پنهان کاریاش دوباره واسم زنده میشه مدام گوشیش رو چک میکنم ببینم پیام یا زنگی بوده یا نه .... اگر میفهمید که ضرر پنهان کاریاش خیلی بیشتر از حساسیت های منه این کارو نمیکرد ...
    ببينيد منظورم اين نبود كه همسرتون تقصير نداشته و قصور از شما بوده..گفتم ممكنه اينجورى باشه..حالا چه نياز جسمانى چه نياز روحى روانى.
    اگر واقعا كارشو ترك كرده با اين افكار زندگى رو برا خودتون تلخ نكنيد مگه چند روز زنده ايم كه همش به ناراحتى و غم و غصه بگذره!

24. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25427
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sooshiyant نمایش پست ها
    عزیز من وقتی می تونی این توجیه رو داشته باشی که نفر دوم کامل تر از نفر اول باشه حتی توی یک زمینه از ابعاد شخصیتی. اما وقتی نفر دوم اونقدر انسان ناقصی هست که حتی خود شوهرم چند بار به کارهاش ایراد گرفته بنظرم اصلا عاقلانه نیست بلکه فقط یه هوسه نه نصیحته نه دلسوزی و نه هیچ چیز دیگه.....

25. کاربران زیر از marjavad بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

مطمعن باشید مردی که میره سمت زن دوم
    هوس

زن دوم درواقع جز وسیله ارضا چیزی نیست
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

27. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)