نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: جدایی به خاطر مسائل جزیی مالی

4493
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    تشکر شده 101 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    9

جدایی به خاطر مسائل جزیی مالی

سلام
    یکی دو ماهی هست که با یه آقایی به قصد ازدواج آشنا شدم. اوایل ایشون کاملا از خودشون یه وجهه دست و دلباز و پرتوجه نشون می دادن و البته کارشونم خوبه ودرآمدشون بالاست. تا اینکه حدود سه هفته پیش طبق قرار معمول که آخر هفته همو میدیدیم و بیرون میرفتیم پیشنهاد بیرون رفتن ندادن و هفته بعدش من پیشنهاد بیرون رفتن دادم و چون از طریق صحبت هاشون فهمیده بودم اوضاع مالیشون موقتا نامساعده و خودم پیشنهاد شامو داده بودم خودم حساب کردم البته ایشون هم تعارف کردم که حساب کنن اما اصرار نکردن. من اونشب چیزی نگفتم اما بعدا طی صحبت هام مطرح کردم که از نظر من مسئله مالیش مهم نیست ولی این موضوع یه مقدار تو دیدگاهم نسبت به ایشون تغییر ایجاد کرده. ولی ایشون اصرار کردن که باز هم همو ببینیم.
    البته ناگفته نماند که من تو این مدت به ایشون جوا مثبت دادم و ابراز علاقه کردم چون واقعا از نظر اخلاق و شخصیت و تیپ و ظاهر و سطح خانواده و تحصیلات کاملا مورد پسند من بودن و به ایشون علاقمند شده بودم.
    توی ملاقات بعدیمون همه چی خوب بود مثل همیشه و من فکر کردم مسئله حل شده اما دیروز که با من تماس گرفتن شماره کارت خواستن و مبلغ صورت حساب اون شام رو واریز کردن و بعدم گفتن همه چی تموم بشه. ولی دلیل خواستم گفتن چون دیدگاهامون تو مسائل مالی یکی نیست.
    لطفا منو راهنمایی کنین که آیا موضوع توقع مالی من از ایشون به عنوان نامزد که البته خیلی محدود بوده مثلا هرگز از ایشون انتظار نداشتم چیزی برای من خریداری کنن یا مسائل دیگه بلکه در همین حدی بیرون رفتن درسته؟ یا منم باید مساوی دنگ بذارم و یا هربار ایشون حساب می کنن یه بارم من حساب کنم؟ من خودم درآمد دارم و از نظر مالی مستقلم و قطعا در زندگی مشترک از نظر مالی کم نمیذارم اما فکر نمیکردم تو دوران آشنایی به همچین مشکلی برخورد کنم.
    به نظر شما این موضوع زنگ خطر خساست ایشونه که بعدا بیشتر خودشو نشون میده؟
    به نظر شما برای برگردوندنش تلاش کنم یا اینکه رابطه رو تموم شده در نظر بگیرم؟
    امضای ایشان
    ... من ندیدم بیدی
    سایه اش را بفروشد به زمین
    رایگان می بخشد
    نارون، شاخه ی خود را به کلاغ ...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : جدایی به خاطر مسائل جزیی مالی

چه باید کرد؟
    امضای ایشان
    ... من ندیدم بیدی
    رایگان می بخشد

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10921
    تشکـر
    7
    تشکر شده 170 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام،به نظرم میاد یکم زیاده روی کرده باشید،مثلا همش پیشنهاد بیرون رفتن از سمت شما بوده اونم به صورتی که مثلا رستوران گرون قیمت رفتید،و این شده این بنده خدا چشمش یکم ترسیده و دیده الان اینجورید فردا که وارد زندگی شید احتمال اینکه توقع مالیتون بیشتر از حد توان اون اقا باشه،برای همین گفته الان تموم شه بهتره،البته من حدس میزنم اینطور باشه،چون مسلما فقط خودت اون اقا دلیل اصلی رو میدونه و به صورت قطعی نمیشه گفت مشکل چی بوده

4. 2 کاربران زیر از sam64 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

ببین الان وضعیت مملکت ما جوری نیست که بشه ولخرجی بدون برنامه ریزی مالی کرد و اگه یه ذره راه را کج بری شدی ورشکسته .پس توقعتون زیاد بوده تو دوره نامزدی طرفو هی ببرید اینور اونور .این آقا خسیس نیست فقط مدیریت مالی شرایط ما مردا هم با شما زنا خیلی فرق داره .شماها فوقش کار هم بکنید واسه خودتونه اگرم ضرر ببینید خیلی بهتون نمیگیره فوقش میگید میشینم تو خونه سرکار نمیرم ولی یه مرد اگه کوچیکترین ضرر مالی ببینه تاثیر میزاره چون داره یه خانواده را میگردونه.دوم اینکه اون آقا درسته ازتون شماره حساب و کارت خواست که مبلغ را بریزه ولی کارتون اصلا جالب نبود که سریع بهش شماره کارت دادید باید میگفتید نه قابل نداره و قبول نمیکردید خودمونی بگم منی اگه طرفم چنین کاری را انجام بده سریع دیدگاهم میره به این سمت که دختره از اینایی هستش که منوتو داره و تو زندگی متاهلی هم پول من پول تو داره و همسر بازی میخواد در بیاره

6. 3 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    تشکر شده 347 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    10

بهتره نگهش داريد اگه همه جوره خوبه هردو نفرم شاغليد مشكلي پيش نمياد

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

منم با نظر sam127 موافقم خصوصا قسمت اخرش ...اگر شما یه جایی حدس زدید که ممکنه شرایط مالی این روزهاش خوب نباشه میتونستید پیشنهاد بدید که بنظرم کافیه دیگه رستوران گردی و ...میتونیم فقط بریم دور بزنیم اگر موافقی ...البته بصورت کاملا غیر مستقزم که اصلا فکر نکنه بخاطر جنبه مالیش میگیدد ..ولی شما بجای اینکار گفتید خب بریم بیرون شوم ولی به حساب من ..خب مناحساس میکنم چون قصدشون ازدواج و شما تقریبا رسما نامزد هستید ایشون فقط تو این دوران دارن اینده نگری میکنن از کارهاو رفتارها ..و این رفتارتون رو گزاشتن به پای اینکه خب این خانم توقعش بالاست و تا دیده یبار فقط کنسل کردم قرار رو گفته بریم به حساب من ..هم به رخ کشیدن پول من شده هم اینکه نتونسته رستوران نرفتن رو بیخیال بشه فعلا...شاید اصلا از عمد کنسلش کرده تا عکس العمل شما رو ببینه ..البته این فقط یه حدسه ..بیخیال اصلا..
    خیلی از پسر ها هستند که از خداشون با یه دختری با استقلال مالی ازدواج کنن و شام مهمونشون کنه و به پاشون بریز بپاش کنه ولی ایشون با اونها فرق میکنه ..بنظرم نه خسیسه نه حساسه بلکه فقط اینده نگر و منطقی هستش ..پس شمام خیلی منطقی نه احساسی.ازش دلیلش رو بپرسید و بگید که ممکنه براشون سو تفاهم پیش اومده باشه ...ولیخبب اگر تصمیمشون بدون هیچ دلیلی قطعی بود دیگه فویده ای نداره بلکه اصرارش فقط ضرره .ولی خب سعیتون رو بکنید سو تفاهم رفع بشه.

9. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    میزان امتیاز
    9

از نظرتون سپاسگزارم
    امضای ایشان
    ... من ندیدم بیدی
    رایگان می بخشد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)