نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: آیا من معتادم؟؟

860
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22400
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

آیا من معتادم؟؟

سلام به همه
    من یک جوان 17 ساله هستم و دو ساله که من از سایت یوتیوب برای تماشای فیلم های انگلیسی در موضوعات مختلف مانند علمی-انیمیشن-بازی ها-تکنولوژی و ... استفاده می کنم.
    این کار به پیشرفت مهارت من در زبان انگلیسی خیلی کمک کرده و باعث شده که بدون مشکل بتونم فیلم انگلیسی نگاه کنم و یا تاحدی خوب صحبت کنم.
    ولی مشکل من اینجاست که مادر من به من می گه که تو معتاد شدی و برای همین می خواد استفاده ی من رو به حداقل برسونه.
    ولی نکته ی جالب توجه اینه که این موضوع حتی به درس من هم لطمه ای وارد نکرده و من پارسال با روش برنامه ریزی مشاور مدرسمون( که می گفت که درس خواندنت رو به چند قسمت تقسیم کن مثلا 45 دقیقه مطالعه کن بعد 15 دقیقه استراحت کن بعد 45 دقیقه مطالعه کن و 45 دقیقه استراحت کن تا موقع خواب و من به جای این استراحت ها از اینترنت استفاده می کنم یا ورزش می کنم و یا ...) هم عمل کردم و پیشرفتم در درسام فوق العاده بود مخصوصا در درس زبان.
    مادر من میگه تو به اجتماع نمیای و با دیگران نمیخوای حرف بزنی و منزوی شده ای و به همین دلیل میخواد اینترنتو از من بگیره. در حالی که به نظر خودم در واقعیت اصلا حرفاش درست نیست و من تمایل کامل برای برقراری رابطه ی اجتماعی و تعریف و بگو بخند با دیگران دارم. آیا من واقعا معتادم به اینترنت؟؟
    لطفا جواب بدید ممنون.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22028
    تشکـر
    1
    تشکر شده 24 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : آیا من معتادم؟؟

عزیز این کارایی که میکنی خوبه همین که فرهنگ استفاده از اینترنتو داری و در جهت درست به کار میگیری عالیه این نشون میده ادمه با شعوری هستی ولی عزیز داری زیاده روی وافراط میکنی هر کارو چیزه خوبی زیادیشم بده نیازی نداره زندگی روزانتو بکنیش دو بخش درس اینترنت درس اینترنت اخه عزیز!!!روحت جسمت به برنامه های دیگه هم نیاز داره ورزش کردن بیرون رفتن تفریح کردن موسیقی.به این میگن زندگیه یکنواخت خشک.زبان یادگرفتی دیگه.! ادامه بده (لزوما باید ادامه بدی به خاطره اینکه زبان فراره و نیاز به تکرار روزانه داره) منتها در روز وقت کمتری بهش اختصاص بده.دیگه چه توانایی هایی تو خودت میبینی دیگه چیا چه کارهایی دوست داری؟فقط زبان نیست که.درسته عزیز؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22400
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : آیا من معتادم؟؟

خیلی ممنون از جوابت ولی من در روز غیر از این درس و اینترنت و والیبال چیز دیگه ای انجام نمی دم و اهل بیرون رفتم هم نیستم و اگه پای اینترنت نشینم مجبورم تو خونه قدم بزنم که به نظر خودم وقت تلف کردنه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)