نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: ترس از بچه دار شدن

1330
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22316
    تشکـر
    30
    تشکر شده 15 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

ترس از بچه دار شدن

الان حدود 4 سال که ازدواج کردم خیلی از دوستا و. اطرافیانم که هزمان با من ازدواج کردن بچه دار شدن من از اینکه بذارم ولی نشم میترسم.....از طرفی هم شوهرم هیچ علاقه ای به بچه دار شدن نشون نمیده....خیلی ناراحتم...... اما دیگه خیل دیر میشه ....آیا ترسم طبیعی؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : ترس از بچه دار شدن

[quote=تینا 21;133417]الان حدود 4 سال که ازدواج کردم خیلی از دوستا و. اطرافیانم که هزمان با من ازدواج کردن بچه دار شدن من از اینکه بذارم ولی نشم میترسم.....از طرفی هم شوهرم هیچ علاقه ای به بچه دار شدن نشون نمیده....خیلی ناراحتم...... اما دیگه خیل دیر میشه ....آیا ترسم طبیعی؟؟؟[/
    چند سالتونه شما و همسرتون؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22316
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    0

خودم 21...وهمسرم 33

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط تینا 21 نمایش پست ها
    خودم 21...وهمسرم 33
    عزيزم سني نداري شما كه؟
    من تو خانوادم چند نفر بودند كه باردار نشدند يا خيلي دير حامله شدند من هم از اين موضوع خيلي مي ترسيدم بنابرين مراجه كردم پزشك زنان براي يك سري آزمايشات و سونوگرافي كنترل قبل از بارداري كه نكنه منم مشكلي داشته باشم زودتر جلوگيري كنم يا تحت درمان قرار بگيرم
    همسر من هم اوايل از بچه خوشش نميومد
    منم از اين موضوع مي ترسيدم كه نكنه نخواد هيچ وقت بچه دار شيم وقتي كنار هم مي نشستيم ميگفتم عزيزم اگر الان يه دختر داشتيم ميگفت بابا بيا مشقامو بنويس يا مثلا تو بايد بچمون رو ببري مدرسه يا هر چيزييا مثلا وقتي مي رفتيم خونه مامانمينا ميرفتيم اونا يه مستاجر دارند كه يه دختر كوچولو دارن كه معمولا خونه ماست هر قت ما مي رفتيم مي رفتم دنبالش تا ميومد ميرفت بغل همسرم بوسش ميكرد تا ديديم كم كم علاقه پيدا كرده و خودش باهاش بازي مي كنه بغلش مي كنه بوسش مي كنه تا اينكه راضي شد اين هم مي تونه يه سياست باشه سن همسرتون هم كم نيست تقريبا هم سن شوهرمنه بهش ميگفتم تو چهل سالت بشه بچمون هشت نه سالش ميشه اون وقت مي گه بابام پيره .
    توام باهاش حرف بزن يا سعي كن اول بري دكتر ازامايش و سونو بده بد كم كم نقشه بريز تا شوهرت رو علاقه مند كني و راضيش كني

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22316
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    0

شاید باورت نشه ولی چنان علاقه ای به بچه ها داره که ببینیش میگی این از خداشه بچه دار شه ولی ن میگم میگه الان شرایطشو نداریم .....البته یه مدته یکم بهترشده..من افاقا سون انجام دادم نوشته بود مه چیز مناسب فقط فعلا زمان مناسبی برای دیدن فولیکول های موجود در تخمدان نیس 5 روز بعد از.......پیشنهاد بشه/وضعیت رحم نرمال /ضخامت آندومتر 6/5 کیست هم مشاهده نشده.......هنوز وقت نکرد ببرم دکتر

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

شاید باورت نشه ولی چنان علاقه ای به بچه ها داره که ببینیش میگی این از خداشه بچه دار شه ولی ن میگم میگه الان شرایطشو نداریم .....البته یه مدته یکم بهترشده..من افاقا سون انجام دادم نوشته بود مه چیز مناسب فقط فعلا زمان مناسبی برای دیدن فولیکول های موجود در تخمدان نیس 5 روز بعد از.......پیشنهاد بشه/وضعیت رحم نرمال /ضخامت آندومتر 6/5 کیست هم مشاهده نشده.......هنوز وقت نکرد ببرم دکتر
    معمولا هر چن روز كه فاصله بين دوره هاي ماهانه ست رو تقسيم بردو كني زمان تخم گذاريه اون زمان هم ميتوني بري سونو.كيست هم كه نداري ولي واسه اطمينان خود با مشورت دكتر اگر گفت برو سونو
    خب به نظر شما چي شرايطش رو نداري؟خيلي مهمه شرايط اگر ندارين خب به مدت صبر كن تا اوضاعتون يكم بهتر شه بعدش بگو حالا وقتشه

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22316
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    0

شرایط مالی....اما من نمیتونم صبر کنم که یه موقعی شرایطمون خو ب شه//ممکنه دیر بشه اصلا چند ماهی هست که زندگیم پراز استرس بچه ار نشدن خیلی میترسم.....شما فط سونو رو انجام دادین؟؟؟الان بچه دارین؟؟

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

شرایط مالی....اما من نمیتونم صبر کنم که یه موقعی شرایطمون خو ب شه//ممکنه دیر بشه اصلا چند ماهی هست که زندگیم پراز استرس بچه ار نشدن خیلی میترسم.....شما فط سونو رو انجام دادین؟؟؟الان بچه دارین؟؟
    ما هم شرايط مالي نداريم ولي باورت ميشه به شوهرم گفتم كاش بچه نياريم فعلا ميگه خدا بزرگه
    درست ميشه سعي كن باهاش حرف بزني
    عزيزم من كيست داشتم پزشك سونو منو ترسوند گفت تو يه تخمك هم نداري اين چه وضعشه ترسيدم گريه كردم كلي به دكتر گفتم گفت چرا مي ترسي تو كه مشكلي نداره با دارو حل ميشه .گفت خيلي ها هستند كه اصلا پر هم نميشن توكه وضعيتت خوبه
    براي خلاصي از اين نگراني با دكتر مشورت كن حتما خيالت راحت شه بنظ منم مشكلي نداري كه عزيزم ترسي نداره

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22316
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    0

آخه هنوز وضعیت تخمکا مشخص نیست.......برام دعا کن مشلی نداشته باشم

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

آخه هنوز وضعیت تخمکا مشخص نیست.......برام دعا کن مشلی نداشته باشم
    عزيزم نگراني نداره دقيقا حس منو داري منم اون زمان اينجوري بودم اون شب اصلا نخوابيدم مشكلي نداري دكتر به من گفت اضصراب و استرس تاثير مستقيم روي تخمگ گذاري داره

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    عزيزم نگراني نداره دقيقا حس منو داري منم اون زمان اينجوري بودم اون شب اصلا نخوابيدم مشكلي نداري دكتر به من گفت اضصراب و استرس تاثير مستقيم روي تخمگ گذاري داره
    خب چرا دكتر نميري برو همه چيو بگو دكتر خوب خواستي دكتر من هست تو تهران شهرارا اگر نزديكي بيا خيلي خوبه واسه هر بيمار نيم ساعت چهل دقيقه وقت ميده كلي حرف ميزنه روشنت ميكنه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد