نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: ارتباط تا چه مرزی؟

1370
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22475
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ارتباط تا چه مرزی؟

سلام.
    من 35 سال دارم.معلمم و همکارم 38 ساله....
    هر دو بسیار مذهبی هستیم و من اصلا آدمی نیستم که خودمو کوچک کنم و برای ازدواج با مردی رابطه بریزم.
    ما هر دو سرگروه آموزشی بودیم و همون اول سالی با هم درگیر شدیم ولی من بعدا متوجه شدم ایشون به من علاقه داره...
    کم کم به من نزدیک شدند. پیام می دادند.من هم چون فکر کردم نیت خیر داره زیاد رو ترش نکردم.
    حقیقتش همکارهای خانومم هم متوجه علاقه ایشون شده بودند وچند بار به من می گفتند این بهت علاقه داره ولی من واقعا اهمیت نمی دادم.
    تا اینکه به راههای مختلف به من نزدیک شد یعنی در هر چی که من بهش علاقه داشتم پا می ذاشت و خودش رو علاقمند نشون میداد.از خانواده ام اطلاعات مگرفت. چند نفریم و ... اصالتا کجایی هستیم و...
    برای من شکی نموند که ایشون واقعا نیت بدی ندارند وباز هم روی ترش نشون ندادم.
    ولی بعد از 4 ماه ایشون هنوز اقدامی برای خواستگاری نکرده اند.
    من چند وقتیه دارم ارتباطم رو کم می کنم. کاملا مشخصه و ایشون متوجه شدند ولی عکس العملی نشون ندادند.
    می خواستم بدونم بنظر شما کارم درسته؟ الان چکار باید بکنم؟ قطع کامل ارتباطم یا همین طور ارتباط داشته باشم فقط فاصله م حفظ کنم؟
    من برام آسونتره که ارتباطم قطع کنم چون نمی خام فکرم مشغول باشه ولی نمیخوام به ضرر خودم کار کنم چون ایشون انسان کامل و سالمی هستند.
    راهنمایی تون.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22028
    تشکـر
    1
    تشکر شده 24 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ارتباط تا چه مرزی؟

کاره درستی میکنی دیگه
    فکرت به زندگی خودت متمرکز باشه تو اداره کاره خودتو بکن حدو حدوده خودتو رعایت کن متعادل رفتار کن به زندگیت ادامه بده جوری با اون رفتار کن که با بقیه میکنی همین در اخر هر چی خواست بشه بشه.یک
    دو اگه عجولی یه کار بهت میگم ریسک خطرش پایینه یه پیشنهاده فقط همین تو خصوصی برات میفرستم.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ارتباط تا چه مرزی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra.... نمایش پست ها
    سلام.
    من 35 سال دارم.معلمم و همکارم 38 ساله....
    هر دو بسیار مذهبی هستیم و من اصلا آدمی نیستم که خودمو کوچک کنم و برای ازدواج با مردی رابطه بریزم.
    ما هر دو سرگروه آموزشی بودیم و همون اول سالی با هم درگیر شدیم ولی من بعدا متوجه شدم ایشون به من علاقه داره...
    کم کم به من نزدیک شدند. پیام می دادند.من هم چون فکر کردم نیت خیر داره زیاد رو ترش نکردم.
    حقیقتش همکارهای خانومم هم متوجه علاقه ایشون شده بودند وچند بار به من می گفتند این بهت علاقه داره ولی من واقعا اهمیت نمی دادم.
    تا اینکه به راههای مختلف به من نزدیک شد یعنی در هر چی که من بهش علاقه داشتم پا می ذاشت و خودش رو علاقمند نشون میداد.از خانواده ام اطلاعات مگرفت. چند نفریم و ... اصالتا کجایی هستیم و...
    برای من شکی نموند که ایشون واقعا نیت بدی ندارند وباز هم روی ترش نشون ندادم.
    ولی بعد از 4 ماه ایشون هنوز اقدامی برای خواستگاری نکرده اند.
    من چند وقتیه دارم ارتباطم رو کم می کنم. کاملا مشخصه و ایشون متوجه شدند ولی عکس العملی نشون ندادند.
    می خواستم بدونم بنظر شما کارم درسته؟ الان چکار باید بکنم؟ قطع کامل ارتباطم یا همین طور ارتباط داشته باشم فقط فاصله م حفظ کنم؟
    من برام آسونتره که ارتباطم قطع کنم چون نمی خام فکرم مشغول باشه ولی نمیخوام به ضرر خودم کار کنم چون ایشون انسان کامل و سالمی هستند.
    راهنمایی تون.
    عزیزم مشکل اصلی در این مورد پیشگویی شما در مورد رابطه ایه که ممکنه هیچوقت واقعیت نداشته

این رابطه ممکنه به خاطر کشش هایی که بین زن و مرد هست باشه و هیچ اینده ای هم نتونید براش ترسیم کنید

چیزی که بسیار مهمه اینه که شما راه و روش خودتون رو بدون اینکه نقش بازی کنید ، ادامه بدید

ایشون اگر واقعا" بنا به نظر شما خواستگار شما باشه اقدامی خواهد کرد پس بهتره اصلا" عجله نکنید و در ضمن دلبستگی هم نداشته باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)