نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکل دپرس بودن

1343
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22516
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل دپرس بودن

با عرض سلام امیدوارم که مشاوران عزیز بهم پاسخگو باشن
    من یه خانم 26 ساله و متاهلم و یه فرزند دارم مشکلی که دارم اینه که وقتی که افرادی رو میبینم که فوت میکنن و خبر مرگ میشنوم حالم خیلس بد میشه مدام به این موضوع فکر میکنم و به فکر خانواده هاشون می افتم که چی میکشم و حالم خیلی بد میشه زندگی برام بی معنی میشه و انگیزه ای انجام هیچ کاری و ندارم بعد یه هفته به مرور به زندگی برمیگردم ولی دوباره هر وقت کسی فوت کنه اینجوری میشم الانم تو همین حال هستم .وفتی که به مرگ عکر میکنم احساس میکنم همه جام درد میکنه لطفا کمکم کنین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مشکل دپرس بودن

نقل قول نوشته اصلی توسط خدیجه گل نمایش پست ها
    با عرض سلام امیدوارم که مشاوران عزیز بهم پاسخگو باشن
    من یه خانم 26 ساله و متاهلم و یه فرزند دارم مشکلی که دارم اینه که وقتی که افرادی رو میبینم که فوت میکنن و خبر مرگ میشنوم حالم خیلس بد میشه مدام به این موضوع فکر میکنم و به فکر خانواده هاشون می افتم که چی میکشم و حالم خیلی بد میشه زندگی برام بی معنی میشه و انگیزه ای انجام هیچ کاری و ندارم بعد یه هفته به مرور به زندگی برمیگردم ولی دوباره هر وقت کسی فوت کنه اینجوری میشم الانم تو همین حال هستم .وفتی که به مرگ عکر میکنم احساس میکنم همه جام درد میکنه لطفا کمکم کنین
    دوست عزیز اگر مطالعه و رابطه معنوی خودتون رو زیاد کنید پذیرش و درک شما از جهان هستی بیشتر شده

و میتونید چنین مسایلی رو برای خودتون تحلیل کنید و این بستگی به خودتون داره که از این حالت رها بشید

استرس بر ظاهر فرد از جنبه های مختلف اثر می کند. در قدم اول پوست را حساستر و دارای واکنش پذیری بیشتر می کند.

استرس باعث ایجاد جوشهای مقاوم تر و التهابی تر می شود.ناخن ­ها را شکننده و نا­منظم می­کند

در این بررسی مشخص شد افراد مضطرب و استرسی، اغلب از دید دیگران جذابیت کمتری دارند و به احتمال زیاد این تاثیر از هورمون استرس ناشی می‌شود.

کارشناسان در این مطالعه دریافتند معمولا افرادی که در چشم دیگران جذاب‌تر به نظر می‌رسند سطح هورمون استرس موسوم به کورتیزول در بدنشان پایین‌تر است.

در زندگیِ هر فرد عوامل استرس‌زای مختلفی وجود دارند و این عوامل می‌توانند با فعالیت‌های شغلی و محیط‌های کاری، پول، خانواده و تعطیلات که روزانه استرس‌های زیادی را به ما تحمیل می‌کنند،‌

مرتبط باشند.در میان بیمارانی که به مطب‌های روانپزشکان مراجعه می‌کنند 75 تا 90 درصد آنها از استرس‌های مختلف شکایت می‌کنند.

این استرس و فشارهای روانی و فیزیکی می‌توانند به شیوه‌های مختلف زندگی ما را مختل کنند و فرد چه مجرد باشد یا متاهل، زندگی‌اش تحت تاثیر این تنش‌ها قرار می‌گیرد.

اما بدون شک با کمک گرفتن از تکنیک‌های آرام‌سازی و مراقبه یا شیوه‌های درمانی دیگر به توصیه متخصصان می‌توانید تا حد زیادی بر این استرس‌ها و پیامدهای ناخوشایند آن غلبه کنید.

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864
    021-22689558

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد