نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: شوهر یا دوست پسر؟؟؟

1931
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22640
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Question شوهر یا دوست پسر؟؟؟

سلام دوستان
    من 27 سالمه و ساکن شیراز هستم.
    سال اول دانشگاه ازدواج کردم. الان 6 ساله تو عقدم. شوهرم هم دانشجو بود و همسن هستیم. بعد از ازدواج فهمیدم معتاده ولی باخودم گفتم میتونم ترکش بدم ولی نتونستم.
    هنوز به درامد نرسیده و سربازه. پارسال با یک پسر خیلی خوب آشنا شدم و الان هم باهاش در ارتباطم. اکثر خواسته های من رو میتونه براورده کنه . حالا تازه شوهرم ترک کرده و میگه که دیگه نمیکشه. موندم چکار کنم؟؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4490
    تشکـر
    83
    تشکر شده 145 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : شوهر یا دوست پسر؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط elina20 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 27 سالمه و ساکن شیراز هستم.
    سال اول دانشگاه ازدواج کردم. الان 6 ساله تو عقدم. شوهرم هم دانشجو بود و همسن هستیم. بعد از ازدواج فهمیدم معتاده ولی باخودم گفتم میتونم ترکش بدم ولی نتونستم.
    هنوز به درامد نرسیده و سربازه. پارسال با یک پسر خیلی خوب آشنا شدم و الان هم باهاش در ارتباطم. اکثر خواسته های من رو میتونه براورده کنه . حالا تازه شوهرم ترک کرده و میگه که دیگه نمیکشه. موندم چکار کنم؟؟؟؟
    سلام.
    عزیزم اولا که شما عقد کرده هستین یعنی متعد به ایشون ، و اول باید تو رابطه ی خودت میموندی و مطمئن میشدی که قابل حل و تحملت هست یا نه؟
    اگر که ایشون هنوز معتاد باشه و شما نخوای زندگی کنی اون یه بحث که اول جداشو بعد اقدام به ارتباط با دیگری بکن ، الان با اینکارت شما بدتر سر دو راهی موندی ،
    یعنی یه مسئله رو حل نکرده باقی گذاشتی و این باعث میشه نتونی تصمیم درست بگیری ،
    در ضمن 6 سال زمان عقد خیلی زیاده و همین شما رو سرد کرده ، دلیل این زمان طولانی هرچه که باشه منطقی نبوده عزیز.
    ویرایش توسط (تبسم) : 10-05-2015 در ساعت 02:08 PM
    امضای ایشان
    تجربه بهترین درس است ، هرچند حق التدریس آن گران باشد . . .

3. 3 کاربران زیر از (تبسم) بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

اگه شوهرت ترک کرده دیگه چه بهونه ای داری ؟ بهش باید فرصت بدی اگه نرفت دنبال اعتیاد دوباره ، بهونه ای نداری دیگه !

الانم که موندی بین شوهر یا دوست پسر !! به خاطر اینه که شوهرت واست تکراری شده ، با یه نفر دیگه آشنا شدی که جدیده ، مطمئنن حست بهش بیشتره . واسه همین دنبال بهونه ای برای جدا شدن .

یه نفر خوب گفت ، گفت منم اگه هم شوهر داشتم هم دوست پسر شوهرم خار تو چشمم بود .

دوست عزیز رابطه ی شما با این پسر خودتون هم میدونید که اشتباهه ، چون تا وقتی که با این آقا هستید خوبیای همسرتون رو نمیبینید ، از زندگیه فعلیتون لذت نمیبرید ، در عوضش بدیهای اون پسر به چشمتون یا نمیاد یا خوب میاد .

5. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10921
    تشکـر
    7
    تشکر شده 170 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    0

خانم محترم شوهر داری شما؟؟؟؟اگر شوهر داری اشنایی با مرد غریبه معنیش چیه دیگه؟؟؟؟؟شوهرت هر چی که هست سعی کن زندگیتو درست کنی.در نهایت اخر اخرش نشد طلاق بگیر بعدش هر کاری خواستی بکن...چقدر زندگیا کشکی شده.اصلا معنی تعهد تو زندگیا از بین رفته.زن و مرد متاهل مثل اب خوردن میرن با کسای دیگه اشنا میشن..انکگا نه انگار تعهدی هم این وسط وجود داره....به خدا زنهایی مثل شما باعث شدن ادم به هیچ دختری نتونه اعتماد کنه

7. کاربران زیر از sam64 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22685
    تشکـر
    3
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    همه مشکلا از خانوما نیست بعضی از مشکلات هم تقصیر اقایونه فقط خانوما نیستن ک وقتی از دواج کردن با جنس مخالف دوستی میکنن اقایونم تین کارا انجام میدن پس فقط نباید گفت خانوما ...

9. کاربران زیر از saba7272 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22685
    تشکـر
    3
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam64 نمایش پست ها
    خانم محترم شوهر داری شما؟؟؟؟اگر شوهر داری اشنایی با مرد غریبه معنیش چیه دیگه؟؟؟؟؟شوهرت هر چی که هست سعی کن زندگیتو درست کنی.در نهایت اخر اخرش نشد طلاق بگیر بعدش هر کاری خواستی بکن...چقدر زندگیا کشکی شده.اصلا معنی تعهد تو زندگیا از بین رفته.زن و مرد متاهل مثل اب خوردن میرن با کسای دیگه اشنا میشن..انکگا نه انگار تعهدی هم این وسط وجود داره....به خدا زنهایی مثل شما باعث شدن ادم به هیچ دختری نتونه اعتماد کنه
    سلام
    همه مشکلا از خانوما نیست بعضی از مشکلات هم تقصیر اقایونه فقط خانوما نیستن ک وقتی از دواج کردن با جنس مخالف دوستی میکنن اقایونم تین کارا انجام میدن پس فقط نباید گفت خانوما ...

11. کاربران زیر از saba7272 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)