نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: تاوان گذشته

1095
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7322
    تشکـر
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تاوان گذشته

سلام
    من یه دختر ۱۶ساله ام که با یه پسر ۱۷ساله بودم و بعد از ۱سال با هم بودن و قرارهامون و کار هایی (لب،دست زدن به هم و...به جز روابط جنسی) و جداییمون با یه پسر دیگه بودم که با اون هم لب و اینارو داشتم و بعد از ۵ماه جدا شدیم و دارم داغون میشم حالا اون پسر ۱۷ساله میگه که حرفاتو کاراتو شنیدم که کردی و اسمت خیلی بد پخش شده یعنی دارم دااون میشم حتی پسر های فامیل هم میگن
    حالا میخوام که همچیو پاک کنم از ذهنم هنوز خیلی کوچیکم که بخوام افسرده بشم
    میخوام کاری کنم که ذهنیت مردم هم درموردم عوض شه اخه شهرمون کوچیکه زود پخش میشه
    میخوام همه چیو از ذهنم پاک کنم و دیگه به درس خوندنم برسم حتی نمره های مدرسه هم از ۱۹نیومده پایین
    نمیخوام دیگه به هیچ پسری فک کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21993
    تشکـر
    34
    تشکر شده 210 بار در 115 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : گذشته داغونم کردخ

سلام عزیزم واقعا سخته اما به قول اقای فرخ هر گذشته ای یک تاوانی داره اما اینکه این موضوع پخش شده خیلی بدتره تو با حرف قاعدتا نمیتونی چیزی را ثابت کنی باید توی عمل نشون بدی زمانی که بتونی با نمره هات رفتار خوب مثلا نماز خوندن نظر دیگران را به خودت جلب کنی وباعث بشی دیگران بهت اعتماد کنند از مادرت کمک بخواه ولی باید مقاوم باشی ممکنه زیاد حرف بشنوی ونتونی از خودت دفاع کنی چیزی که جالبه اینکه برای اون پسر هیچ مشکلی نیس من کامل درکت میکنم خیلی سخته خیلی سخته

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : تاوان گذشته

نقل قول نوشته اصلی توسط dima نمایش پست ها
    سلام
    من یه دختر ۱۶ساله ام که با یه پسر ۱۷ساله بودم و بعد از ۱سال با هم بودن و قرارهامون و کار هایی (لب،دست زدن به هم و...به جز روابط جنسی) و جداییمون با یه پسر دیگه بودم که با اون هم لب و اینارو داشتم و بعد از ۵ماه جدا شدیم و دارم داغون میشم حالا اون پسر ۱۷ساله میگه که حرفاتو کاراتو شنیدم که کردی و اسمت خیلی بد پخش شده یعنی دارم دااون میشم حتی پسر های فامیل هم میگن
    حالا میخوام که همچیو پاک کنم از ذهنم هنوز خیلی کوچیکم که بخوام افسرده بشم
    میخوام کاری کنم که ذهنیت مردم هم درموردم عوض شه اخه شهرمون کوچیکه زود پخش میشه
    میخوام همه چیو از ذهنم پاک کنم و دیگه به درس خوندنم برسم حتی نمره های مدرسه هم از ۱۹نیومده پایین
    نمیخوام دیگه به هیچ پسری فک کنم
    اشتباه خودتون رو بپذیرید و بدونید هر کاری در دنیا انجام میدید تاوانی خواهد داشت و برای بدست اوردنش باید زمان زیادی رو بگذرونید

بهترین توصیه به شما خداحافظی کردن با چنین دوستیهای عاشقانه تا مدت زمان زیاد

تا این اتفاقات مشمول زمان بشه و از خاطره ها بره

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

این همون راه بی بازگشته که همیشه میگم شما یه اشتباهی کردی با یه پسر رابطه نامشروع داشتی حالا دیگه نمیشه پاکش کرد اگه پیغمبر خدا هم بشی دیدگاه اطرافیانت تغییر نمیکنه چون ملکه ذهنشون شده حتی در سالیان بعد و بعد از ازدواجت تنها کاری که میتونی بکنی اینه بی رودرواسی آدم بشی و دنبال این کارا نری دیگه تا ذهنیت کمرنگ و کمرنگ بشه

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    تشکر شده 227 بار در 159 پست
    میزان امتیاز
    9

سعی کن دیگه اصن بهش فکر نکنی
    میدونم الان این موضوع آزارت می ده اما واقعا مثل هر اتفاق تلخ دیگه ای که توی زندگی هر آدمی ممکنه رخ بده باید سعی کنی فراموشش کنی. اگه خودت فراموش کنی دیگران هم فراموششون می شه. نگران نباش . تو تقریبا تمام زندگی رو پیش رو داری. این اتفاق تلخو به چشم یه تجربه نگاه کن بهش و از این اشتباهت درس بگیر.

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7322
    تشکـر
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی از همتون واقا اموزنده بود

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد