نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: راهی برای عادی شدن دوباره رابطه با همسر

1429
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22790
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

راهی برای عادی شدن دوباره رابطه با همسر

با سلام ، اکنون که این پیامو تایپ می کنم چند ماهه همه ی تلاشمو برای جلو گیری از هم پاشیدن زندگیم کردم و واقعا خستم ، دیگر ذهنم به جایی خطور نمی کنه ، من ۲۴ سالم هست و ۶ ماه پیش با پسری که دوستش داشتم و ۳ سال بود توی کلاس می شناختم ازدواج کردم واقعا از خداوند چیزی جز شروع زندگی با اون رو نمی خواستم ، واقعا شروع زندگیمون بهترین روزای عمرم بود ولی بعد از گذشت چند روز دیدم که همسرم بهم پیشنهاد عشقبازی نمیده ولی ازونجایی که اهمیت به اینکه اول مرد باید پیشنهاد بده نداشتم خودم پیشنهاد دادم ، چند هفته که گذشت موقعش که فرا می رسید بهونه میوورد که خستم از سر کار اومدم باشه واسه فردا ، یا الان سرم داره میترکه از درد ، هر روز بهانه های مختلف ، اولین حدسم روی این بود که توی شرکت با یکی دگه هست و دیگه تمایلی به من همون اول زندگیمون نداره ، به خودم این حقو دادم که گوشیشو وقتی نیست چک کنم ، ولی هیییییچ چیز ی پیدا نکردم ، خیالم خیلی راحت شده بود اما باز موقع رفع نیاز جنسی که می شد کمبود احساس می کردم و این اواخر متوجه شده بودم که همسرم به خود ارضایی روی اورده ، ازش پرسیدام که متوجه شدم که این کارو می کنی ، مگه من مشکلی دارم که دوست نداری این کارو با من بکنی؟ ولی خیلی عصبانی شد و خونرو ول کرد رفت ، و الان دیگه ۲ ماهه که همین روال ادامه داره ولی دیگه باهاش بحث نمی کنم چون هیچ جویبی که نمیده هیچ بلکه بهم هتک حرمت هم می کنه ، طوری هم نیست که عمرا بتونم به مشاوره دعوتش کنم . واقعا زندگی aی که ارزشو داشتم برام جهنم شده . شما چه راهیو بهم پیشنهاد میدین؟
    ویرایش توسط zahrasharafi : 10-09-2015 در ساعت 12:38 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

پاسخ : آیا امیدی به عادی شدن دوباره رابطه ام با همسرم وجود دارد؟

خب باهاش صحبت کن ، دلیلشو ازش بپرس .

اگه اون عصبی شدو دادو بیداد کرد تو آرومش کن و عصبانی نشو ولی حتما بزار صحبتاتون نتیجه ای داشته باشه .

بهش بگو دلیل اینکه علاقه ای به رابطه جنسی نداره ولی خودارضایی میکنه چیه .

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21772
    تشکـر
    12
    تشکر شده 84 بار در 39 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : آیا امیدی به عادی شدن دوباره رابطه ام با همسرم وجود دارد؟

با سلام، مردها بخاطر خلقتی که خداوند در وجودشان نهاده نیاز به ارتباط جنسی و مصرف تستسترون خون خود دارند. اگر این هورمون مصرف نشود، مردها را دچار مشکلات عصبی خواهد کرد. آغاز ترشح هورمون بطور متوسط از 15 سالگی شروع می شود و پسرها بطور طبیعی باید از 19 - 20 سالگی ازدواج کنند شرایط جامعه ما سبب شده است که سن ازدواج مردها به 30 سالگی برسد و از آنجا که پسرها جرات تشکیل خانواده را ندارند، به خود ارضایی روی می آورند تا آنطور که اجتماع انتظار دارد زندگی کنند و جوانهای مثبتی ارزیابی شوند. اگر خودارضایی به اعتیاد تبدیل شود، ممکن است فرد حاضر نشود آن را ترک کند. در اینصورت پیشنهاد می کنم به صورت زیر عمل نمایید
    1- ارتباط با خدا و نماز و دعا را در زندگیتان بتدریج وارد کنید. یعنی خودتان شروع کنید و بدون اینکه به همسرتان امرو نهی نمایید بر ایشان تاثیر گذاری صورت خواهد گرفت. تنها نگهدارنده مردها در زندگی یاد خداست. وگرنه بعد از مدتی ممکن است تغییر در اخلاق و منش آنها اتفاق بیفتد. تنها عامل احساس خوشبختی و آرامش هم یاد خداست. نباید فراموش کرد
    2- هر روز با آرایش کامل و دلخواه همسرتان و با لباسهای جذاب به استقبالش بروید و انتظار معاشقه نداشته باشید. پس از اینکه غذای مورد علاقه اش را تناول کرد کنارش بنشینید و معاشقه را آغاز کنید. اگر گفت بذار کارم رو انجام بدم یا الان حوصله ندارم اگه واقعا کارش جدیست فاصله بگیرید و اگر فقط سرگرمی است، سعی کنید با نوازش و مالش نقاط حساس اور اتجریک نمایید و با حرفهای جذاب او را به سوی اتاق خواب بکشانید و ارتباط را برقرار نمایید در اینصورت حس خودارضایی ایشان به تدریج از بین خواهد رفت
    3- هیچگاه در موقع خوابیدن یا در خلوتها از او گله و شکایت نکنید
    4- سعی کنید کارهای مورد پسند او را تحسین نمایید. مردها عاشق تحسین هستند
    موفق باشید

4. کاربران زیر از شکیب بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21347
    تشکـر
    13
    تشکر شده 24 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : راهی برای عادی شدن دوباره رابطه با همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط zahrasharafi نمایش پست ها
    با سلام ، اکنون که این پیامو تایپ می کنم چند ماهه همه ی تلاشمو برای جلو گیری از هم پاشیدن زندگیم کردم و واقعا خستم ، دیگر ذهنم به جایی خطور نمی کنه ، من ۲۴ سالم هست و ۶ ماه پیش با پسری که دوستش داشتم و ۳ سال بود توی کلاس می شناختم ازدواج کردم واقعا از خداوند چیزی جز شروع زندگی با اون رو نمی خواستم ، واقعا شروع زندگیمون بهترین روزای عمرم بود ولی بعد از گذشت چند روز دیدم که همسرم بهم پیشنهاد عشقبازی نمیده ولی ازونجایی که اهمیت به اینکه اول مرد باید پیشنهاد بده نداشتم خودم پیشنهاد دادم ، چند هفته که گذشت موقعش که فرا می رسید بهونه میوورد که خستم از سر کار اومدم باشه واسه فردا ، یا الان سرم داره میترکه از درد ، هر روز بهانه های مختلف ، اولین حدسم روی این بود که توی شرکت با یکی دگه هست و دیگه تمایلی به من همون اول زندگیمون نداره ، به خودم این حقو دادم که گوشیشو وقتی نیست چک کنم ، ولی هیییییچ چیز ی پیدا نکردم ، خیالم خیلی راحت شده بود اما باز موقع رفع نیاز جنسی که می شد کمبود احساس می کردم و این اواخر متوجه شده بودم که همسرم به خود ارضایی روی اورده ، ازش پرسیدام که متوجه شدم که این کارو می کنی ، مگه من مشکلی دارم که دوست نداری این کارو با من بکنی؟ ولی خیلی عصبانی شد و خونرو ول کرد رفت ، و الان دیگه ۲ ماهه که همین روال ادامه داره ولی دیگه باهاش بحث نمی کنم چون هیچ جویبی که نمیده هیچ بلکه بهم هتک حرمت هم می کنه ، طوری هم نیست که عمرا بتونم به مشاوره دعوتش کنم . واقعا زندگی aی که ارزشو داشتم برام جهنم شده . شما چه راهیو بهم پیشنهاد میدین؟
    سلام همسرشمابایدمتوجه عواقب دنیوی واخروی خودارضایی شوددرشرایطی که همسرشماباوجوداینکه بدون هیچ مشکلی میتواندنیازش راباشماازراه درست برطرف کندامادست به این کارمیزندیکی از دلایل مهمش اینه که فکرمیکندمهم رفع نیازش است حتی باروش اشتباه خودارضایی ازعیب های خودارضایی درمردان کم حوصلگی وزودعصبانی شدن است وغیره اصلاانسان ازلحاظ روحی به هم میریزد.همسرشما بایدشناخت درستی ازعواقب خودارضایی پیداکندتاانگیزه اش ازاین کارازبین رود.توضیحات خیلی خوب وکاملی رادرموردخودارضایی درمردان وزنان وعواقب آن رادراین وبلاگ دنبال کنین.adsl30.mihanblog.com

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد