نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: دخالت در زندگی

846
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22811
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    9

دخالت در زندگی

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من حدود 5 ماهه ازدواج کردم به دلایل شرایط اقتصادی همسرم همراه مادر شوهرم تو یه خونه زندگی میکنم.تو این مدت خیلی اذیتم کرده خیلی حرفا بهم میزنه.همش تو کارای من و شوهرم دخالت میکنه.هر وقت بیرون میریم مهمونی میریم باید همراه ما بیاد .هیچ وقت با شوهرم تنها نیستم...نمیتونم باهاش راحت حرف بزنم همش میگه به منم بگین...خیلی خسته شدم...تا چند وقت دیگه قراره واحد بالاییش زندگی کنیم...ولی من بازم نگرانم نکنه باز این شرایط تکرار بشه...خیلی ناامید شدم...کمکم کنید
    با دیدن زن و شوهر فقط حسرت میخورم...تازگیا هم خیلی گریم میگیره...شوهرم هم با اینکه همیشه پشتیبان من هست ولی با دیدن ناراحتی من خیلی ناراحت میشه...
    ویرایش توسط اسمان زندگی : 10-09-2015 در ساعت 07:58 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2513
    تشکـر
    50
    تشکر شده 53 بار در 35 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : دخالت در زندگی

با سلام شما بهتره اول با همسرتون صحبت کنید تا با مادرشون حرف بزنن این یکچیز طبیعی و تو اکثر خانواده ها هست نمیخاد خودتون ناراحت کنید به زندگیتون با عشق ادامه بدید انشاالله که به طبقه دیگه برید مشکلتون حل میشه فقط صبر داشته باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22811
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    9

همسرم خیلی باهاش حرف میزنه ولی همش میگه من دست خودم نیست...حوصله ندارم
    باز کار خودش رو میکنه ...گاهی وقتی نیستم درباره من با همسرم حرف میزنه ...بهش میگه بهش رو نده..از این حرفا..

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2513
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    11

شما اصلا خودتون ناراحت نکنید و خدارو شکر شوهرتون فردی هست که به حرف مادرش گوش نمیده شما انقدر به شوهرتون عشق بورزید که این حرفا اصلا اهمیت نده و شماهم خیلی خونسردی رفتار کنید و در مقابل حرفا کمی لبخند بزنید این کار باعث نشان دادن خونسردی شما میشه و چند بار این کار بکنید طرف دست میکشه

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22811
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    9

مشکل من اینه دیگه نمیتونم خونسرد باشم خیلی حساس شدم هر حرفی بهم میزنه بهم میریزم

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2513
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    11

فقط باید خونسرد و بیخیال باشید در غیر اینصورت مادرشون بیشتر این کار میکنن و شما هم سعی کنید باب دلشون یکم رفتار کنید

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط اسمان زندگی نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    من حدود 5 ماهه ازدواج کردم به دلایل شرایط اقتصادی همسرم همراه مادر شوهرم تو یه خونه زندگی میکنم.تو این مدت خیلی اذیتم کرده خیلی حرفا بهم میزنه.همش تو کارای من و شوهرم دخالت میکنه.هر وقت بیرون میریم مهمونی میریم باید همراه ما بیاد .هیچ وقت با شوهرم تنها نیستم...نمیتونم باهاش راحت حرف بزنم همش میگه به منم بگین...خیلی خسته شدم...تا چند وقت دیگه قراره واحد بالاییش زندگی کنیم...ولی من بازم نگرانم نکنه باز این شرایط تکرار بشه...خیلی ناامید شدم...کمکم کنید
    با دیدن زن و شوهر فقط حسرت میخورم...تازگیا هم خیلی گریم میگیره...شوهرم هم با اینکه همیشه پشتیبان من هست ولی با دیدن ناراحتی من خیلی ناراحت میشه...

سلام

عزیز اصلا مهم نیست والدین همسرانمان چه میگویند. و این مهمه که همسر ما در اثر گفتار و یا رفتار آنها چه عگس العملی را نشان میدهد.

که خوشبختانه همسر شما از شما جانبداری میکنند. بهتره شرایط را تحمل کنید تا اینکه استقلال پیدا کنید و کمی خونسرد باشید.

موفق باشید.

سپاس
    dr
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22811
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    9

حق با شما هست. ولی حرفاش و رفتارش زجرم میده همش میگم چرا اینجوریه. چرا سرنوشت من اینطوریه ...کاش از اول قبول نمیکردم باش زندگی کنم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد