نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: خودارضایی زیاد دارم

3759
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22820
    تشکـر
    9
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Angry خودارضایی زیاد دارم

سلام من اینترنت خریدم شنبه تا سه شنبه دانشگام 4تاجمعه خونه از زمانی که خدا در دانشگاه قبولم کرده به دین کم اهمیت و از زمانی که نت گرفتم عکس بد و بعد گناه کبیره خودارضایی و حتی چند بار قسم های شدیدی خوردم که ترکش کنم ولی همرو اسون شکستم و ازاین بابت فوق ناراحتم میدونید که رو زمان نماز و درس و ... تاثیر بدی داره به اینترنت نیاز دارم چون رشتم کامپیوره و 17 سالمه (پسر) و از همه کسایی که تکسمو میخونن خواهش دارم شدیدا همینجا راهنمایی کنن (عادتم شده و میخواهم کاملا مومن الله شوم)

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : خودارضایی زیاد دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط JAVAD77 نمایش پست ها
    سلام من اینترنت خریدم شنبه تا سه شنبه دانشگام 4تاجمعه خونه از زمانی که خدا در دانشگاه قبولم کرده به دین کم اهمیت و از زمانی که نت گرفتم عکس بد و بعد گناه کبیره خودارضایی و حتی چند بار قسم های شدیدی خوردم که ترکش کنم ولی همرو اسون شکستم و ازاین بابت فوق ناراحتم میدونید که رو زمان نماز و درس و ... تاثیر بدی داره به اینترنت نیاز دارم چون رشتم کامپیوره و 17 سالمه (پسر) و از همه کسایی که تکسمو میخونن خواهش دارم شدیدا همینجا راهنمایی کنن (عادتم شده و میخواهم کاملا مومن الله شوم)

این حس طبیعی در درون شماست و نباید در موردش اینطوری بگید ...

قدم اول در ترک کردن این عمل دوری از تحریک شدنه وقتی شما خودتون رو در معرض تحریک قرار میدید نباید انتظار داشته باشید این عمل رو انجام ندید

پس هر وقت در چنین حسی قرار گرفتید موقعیت رو ترک کنید و خودتون رو به کاری سرگرم کنید

افکارتون رو با روشهای معنوی پاکسازی کنید و ورزش کنید تا انرژی شما در مسیر درستی مصرف بشه

هر چه قدر تعداد دفعات رو کاهش بدید و مرز ترک نزدیک کنید به هدفتون نزدیکتر شدید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21772
    تشکـر
    12
    تشکر شده 84 بار در 39 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام عزیز، خوشحالم که میخوای مومن باشی. بدون این راه لذتهای معنوی زیادی داره و اولش باید جلو خواسته های نادرست نفست بایستی. البته ما زورمون به نفسمون نمی رسه. باید در خونه خدا ازش بخواهیم که مارو به نفسمون و به شیطان مسلط کنه. یک راه کاملا موثر میخوام برات بگم که تجربه شدس و بی بروبرگرد جواب میده. روزی 7دقیقه هم بیشتر وقت نمی گیره. یکی از عرفا به شاگرداش گفته. صبحها بعد از نماز صبح تسبیحات حضرت زهرا 12 بار سوره توحید (قل هوالله احد) را بخوان و بعد 7 بار بگو بسم الله الرحمن الرحیم لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم و بعد به سجده برو و از خدا بخواه هرچی دوست داری.

در مرحله بعد هم به فکر باش تا 20 سالگی بتونی ازدواج کنی. اگه دائم نشد راه ازدواج موقت بازه. البته آخرین انتخابت باشه. مثلا میشه از طریق بزرگترها وارد بشید و دختر خانمی را انتخاب بکنی و از پدرو مادرش وقت بگیرید تا زمانی که استقلال مالی پیدا کنید بتونید با هم محرم باشید
    ویرایش توسط شکیب : 10-10-2015 در ساعت 09:27 PM

5. 3 کاربران زیر از شکیب بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12089
    تشکـر
    572
    تشکر شده 462 بار در 297 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام.افرین ب تو که متوجه کار اشتباهت هستی و میخوای ترکش یکتی.اینو بدون هرچقدر ادما بزرگتر بشن تغییر دادن خودشون سخت تره.بهترین زمان برای تغییر خود همین حالاهست.
    اول تصمیم قاطع بگیر.بعد سعی کن کمش بکنی و سپس بهش خاتمه بدی.از عکس ها وفیلم ها وهرچیزی که باعث بشه سمت خود ارضایی بری دوری کن.سعی کن تنها نباشی و وقتت رو با عزیزانت سپری کنی.انرژی ات رو در بین روز با درس خواندن و ورزش تخلیه بکنی.شب ها تا خسته نیستی ب تخت خواب نرو.
    هروقت خودرضایی کردی خودت رو جریمه بکن.روزی چند بار این ذکر رو با خودت تکرار کناللهم انی اعوذ بک من الاحتلام و من سوء احتلام و من ان یتلاعب بی شیطان فی الیغظة والمنام).وب خصوص قبل از خواب.
    سعی کن توی ی اتاق تنهایی نخوابی.مدت زمان حمامت رو کاهش بده.
    دوستان فکر نمیکنم ازدواج برای فرار از خود ارضایی راه مناسبی باشه.اول اینکه ارزش یک دختر ب جسمش نیست.دوم اینکه توی همین سایت هم بودن مورد هایی که بعد ازدواج بازم خودارضایی داشتن.

پس اگه بخوای فقط ب خاطر نیاز جنسی ازدواج بکنی نتها از مشکلاتت کم نمیشه بلکه بهشون اضافه میشه.

با خودت بگو :من یک مرد هستم وبه یاری خدا این کارو ترک میکنم.

ب یاد داشته باش ک باید برای ترک هر عادت نامناسبی بر نفس سرکش غلبه کرد.پس شیرینی رهایی ب تلخی راه می ارزه.پس ب موفقیت های کوچیک خوش بین باش و سعی کن ب ترکش ادامه بدی.

نمازت رو سر وقت بخون.واینکه چندتا راه برای فراموش کردن عکس ها وفیلم ها هست.اگه خواستی بگو تا توی تاپیک بذارم واست.
    ان شاء الله که موفق باشی دادا.
    امضای ایشان
    ...!

7. 3 کاربران زیر از 2015 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22820
    تشکـر
    9
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شکیب نمایش پست ها
    سلام عزیز، خوشحالم که میخوای مومن باشی. بدون این راه لذتهای معنوی زیادی داره و اولش باید جلو خواسته های نادرست نفست بایستی. البته ما زورمون به نفسمون نمی رسه. باید در خونه خدا ازش بخواهیم که مارو به نفسمون و به شیطان مسلط کنه. یک راه کاملا موثر میخوام برات بگم که تجربه شدس و بی بروبرگرد جواب میده. روزی 7دقیقه هم بیشتر وقت نمی گیره. یکی از عرفا به شاگرداش گفته. صبحها بعد از نماز صبح تسبیحات حضرت زهرا 12 بار سوره توحید (قل هوالله احد) را بخوان و بعد 7 بار بگو بسم الله الرحمن الرحیم لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم و بعد به سجده برو و از خدا بخواه هرچی دوست داری. در مرحله بعد هم به فکر باش تا 20 سالگی بتونی ازدواج کنی. اگه دائم نشد راه ازدواج موقت بازه. البته آخرین انتخابت باشه. مثلا میشه از طریق بزرگترها وارد بشید و دختر خانمی را انتخاب بکنی و از پدرو مادرش وقت بگیرید تا زمانی که استقلال مالی پیدا کنید بتونید با هم محرم باشید
    سلام واقعا متشکرم از اینکه وقتتو برای من گذاشتی راهنمایی کردی انشاالله خدا خیرت بده من درگیر این موضوع بودمو باراهنمایی های شما عزیزان انشاالله رفعش میکنم ولی خدا رو هزار مرتیه شکر نیازی به چیزی ندارم که بخوام ازدواج کنم بخاطر راهنمایی قسمت اول متنت متشکرم

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22820
    تشکـر
    9
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام داداشی واقعا متشکرم لطفا بذارشمون(راهنماییهات)

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12089
    تشکـر
    572
    تشکر شده 462 بار در 297 پست
    میزان امتیاز
    10

ok. میگردم و از توی جزوم پیدا میکنم تایپ میکنم برات.
    من خودمم واسه فراموش کردن ی بخشی از گذشتم ازش استفاده کردم.
    امضای ایشان
    ...!

11. کاربران زیر از 2015 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22424
    تشکـر
    34
    تشکر شده 36 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    شما احتمالا در غذا خوردن حریص و شهوانی هستین.یعنی هروقت یه چیزی هوس کردین زود میرین سر یخچال.
    بهتره تا گرسنه نشدین غذا نخورین و موقع نهار و شام هم شکمتون رو پر نکنین.
    شما زمانی میتونین خود ارضاعی جنسی رو ترک کنین که بتونین شهوت شکم رو کنترل کنین در غیر اینصورت کارتون خیلی مشکل خواهد بود.
    وقتی یه خوردنیه خوشمزه دیدین خودتون رو نگه دارین و ازش صرف نظر کنین.با عادت به این کار عادت زشت خودارضاعی هم به مرور از شما دور میشه.
    شهوت شهوت میاره.شهوت شکم شهوت عورت میاره و برعکس.
    در کل باید ورودیهایی مثل چشم و گوش و دهان و ... رو کنترل کنین.همچنین ذکر هم زیاد بگین.
    ویرایش توسط Tiger : 10-14-2015 در ساعت 08:47 AM

13. 5 کاربران زیر از Tiger بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2438
    تشکـر
    138
    تشکر شده 101 بار در 68 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط Tiger نمایش پست ها
    سلام
    شما احتمالا در غذا خوردن حریص و شهوانی هستین.یعنی هروقت یه چیزی هوس کردین زود میرین سر یخچال.
    بهتره تا گرسنه نشدین غذا نخورین و موقع نهار و شام هم شکمتون رو پر نکنین.
    شما زمانی میتونین خود ارضاعی جنسی رو ترک کنین که بتونین شهوت شکم رو کنترل کنین در غیر اینصورت کارتون خیلی مشکل خواهد بود.
    وقتی یه خوردنیه خوشمزه دیدین خودتون رو نگه دارین و ازش صرف نظر کنین.با عادت به این کار عادت زشت خودارضاعی هم به مرور از شما دور میشه.
    شهوت شهوت میاره.شهوت شکم شهوت عورت میاره و برعکس.
    در کل باید ورودیهایی مثل چشم و گوش و دهان و ... رو کنترل کنین.همچنین ذکر هم زیاد بگین.
    به نکته ی خیلی خوبی اشاره کردید.کاملا درسته

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23075
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام هر موقع به سرت زد خود ارضای کنی پاشو از خانه بزن بیرون تاثیره زیادی داره اصلا بیخیالش میشی

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22820
    تشکـر
    9
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Neo_110 نمایش پست ها
    سلام.
    بهتره به فکر ازدواج باشین.
    نگین به ازدواج نیاز ندارم، اگه نیاز نداشتی این کارو نمیکردی.
    بهتره آدم با خودش روراست باشه.
    سلام این یه مشکلیه که ادم اگه قلبا با خدا نباشه تسخیرش میشه که هیچ سودی هم نداره و هیچ ربطی به ازدواج کردن نداره داش

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22820
    تشکـر
    9
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط علی22 نمایش پست ها
    سلام هر موقع به سرت زد خود ارضای کنی پاشو از خانه بزن بیرون تاثیره زیادی داره اصلا بیخیالش میشی
    سلم داش شب ادم کجا بره اخه

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22028
    تشکـر
    1
    تشکر شده 24 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

Cool پاسخ : خودارضایی زیاد دارم

سلام این یه مشکلیه که ادم اگه قلبا با خدا نباشه تسخیرش میشه که هیچ سودی هم نداره و هیچ ربطی به ازدواج کردن نداره داش
    به خدا چه ربطی داره؟چرا بیخودی مسئله رو قاطی میکنی عزیز.
    تنها راهی که تو دنیا وجود داره تو از خودارضایی دور بشی اینه که اول این کارو قبول کنی که کاره بیهوده ایه دوم برا خودت یه انگیزه ذهنی درست کنی که مثلا اگه موفق بشی اینکارو نکنی قوی تر میشی یا چند وقت دیگه میخوای تشکیله خانواده بدی یا پدر بشی بعد باید از هر کار یا فکر یا هر چیزی که تو رو تحریک بکنه شدیدا دوری کنی حتی یه بارم امتحان نکنی.
    میتونی از الان دیگه تو خیابون دختررو دید نزنی به خاطر خودت روتو کنی یه ور دیگه؟
    میتونی موبایلتو یه چند وقت کم محلی کنی؟
    میتونی خودتو گول نزنی تو کامپیوتر تو موبایل عکسو فیلم تحریک کننده نبینی؟
    میتونی موقعی که تلوزیون میبینی فیلم مورد علاقتو نشون میده یه لحظه فیلم صحنه تحریک کننده نشون میده میتونی اون لحظه چشمتو ببندی یا دیوارو نگاه کنی؟
    میتونی یه چند وقت از دوستایی که همش حرفهای تحریک کننده میزنن تحریکت میکنن دور شی؟
    میتونی یه چند وقت داستانهای تحریک کننده نخونی؟
    اینکارهایی که بهت گفتمو میتونی انجام ندی یا این که نه؟حالا دو حالت راه داری:
    هر کدوم از اینکارهایی که تو بالا گفتمو اگه انجام بدی خودارضاییه.بد تر از خودارضاییه!تو اگه بشینی تو خونه با فکرت ************ کنی یا بشینی پشته کامپیوتر فیلم یا عکس پورن ببینی چون فشاره جنسی به ذهنو دستگاه تناسلیت وارد کردی اولا که این خودارضایی دوما بد تر از خودارضایی چون جلوشو گرفتی نزاشی ارضا بشه شدیدا سرکوبش کردی یعنی اگه تو اون لحظه استمناء کنی ضررش کمتره تا اینکه به زور جلوشو بگیری بهش فشار بیاری.
    ببین عزیزم نه من معلمه پرورشیم نه اینکه جدا از توام.منم مثله تو انسانم اگه گرم تر از تو نباشم مطمئن باش سردتر از توام نیستم برا همین اینو بدون ذهنه تحریک شدرو هیچ کاریش نمیشه کرد پس تنها راه اینه که ذهنتو تحریک نکنی همین.خودارضایی فقط این نیست که ادم به خودش دست ورزی کنه دخترو تو خیابون با لذت نگاه کنی لذت ببری خودارضایی داری میکنی سره خودتو گول میزنی.بشینی پشت کامپیوتر عکس تحریک کننده ببینی داری لذت میبری خودارضایی میکنی.موقع خواب تو ذهنت تخیلاته جنسی کنی داری لذت میبری خودارضایی میکنی.
    ببین عزیزم غولی از اسمون در نمیاد به تو یه ایه یاد بده تو بخونی دیگه خودارضایی نکنی،اون غول ذهنه خودته که از همین الان بهت دستور میده سره خودتو گول نزن هدفت اینه که برا دلایله مهمی که در اینده برای خودت داری دیگه اینکارو نمیکنی هر کارو هر چیزی که تحریک کنندست ازش دوری میکنی بعد از دو هفته شهوتت به خواب میره توسط فرمانه ذهنت اگه با تحریک کردنه خودت بیدارش نکنی حالا حالاها تو مرحله خواب باقی میمونه.
    سوالی داشتی بپرس ازم.

19. کاربران زیر از مونتانا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22820
    تشکـر
    9
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مونتانا نمایش پست ها
    به خدا چه ربطی داره؟چرا بیخودی مسئله رو قاطی میکنی عزیز.
    تنها راهی که تو دنیا وجود داره تو از خودارضایی دور بشی اینه که اول این کارو قبول کنی که کاره بیهوده ایه دوم برا خودت یه انگیزه ذهنی درست کنی که مثلا اگه موفق بشی اینکارو نکنی قوی تر میشی یا چند وقت دیگه میخوای تشکیله خانواده بدی یا پدر بشی بعد باید از هر کار یا فکر یا هر چیزی که تو رو تحریک بکنه شدیدا دوری کنی حتی یه بارم امتحان نکنی.
    میتونی از الان دیگه تو خیابون دختررو دید نزنی به خاطر خودت روتو کنی یه ور دیگه؟
    میتونی موبایلتو یه چند وقت کم محلی کنی؟
    میتونی خودتو گول نزنی تو کامپیوتر تو موبایل عکسو فیلم تحریک کننده نبینی؟
    میتونی موقعی که تلوزیون میبینی فیلم مورد علاقتو نشون میده یه لحظه فیلم صحنه تحریک کننده نشون میده میتونی اون لحظه چشمتو ببندی یا دیوارو نگاه کنی؟
    میتونی یه چند وقت از دوستایی که همش حرفهای تحریک کننده میزنن تحریکت میکنن دور شی؟
    میتونی یه چند وقت داستانهای تحریک کننده نخونی؟
    اینکارهایی که بهت گفتمو میتونی انجام ندی یا این که نه؟حالا دو حالت راه داری:
    هر کدوم از اینکارهایی که تو بالا گفتمو اگه انجام بدی خودارضاییه.بد تر از خودارضاییه!تو اگه بشینی تو خونه با فکرت ************ کنی یا بشینی پشته کامپیوتر فیلم یا عکس پورن ببینی چون فشاره جنسی به ذهنو دستگاه تناسلیت وارد کردی اولا که این خودارضایی دوما بد تر از خودارضایی چون جلوشو گرفتی نزاشی ارضا بشه شدیدا سرکوبش کردی یعنی اگه تو اون لحظه استمناء کنی ضررش کمتره تا اینکه به زور جلوشو بگیری بهش فشار بیاری.
    ببین عزیزم نه من معلمه پرورشیم نه اینکه جدا از توام.منم مثله تو انسانم اگه گرم تر از تو نباشم مطمئن باش سردتر از توام نیستم برا همین اینو بدون ذهنه تحریک شدرو هیچ کاریش نمیشه کرد پس تنها راه اینه که ذهنتو تحریک نکنی همین.خودارضایی فقط این نیست که ادم به خودش دست ورزی کنه دخترو تو خیابون با لذت نگاه کنی لذت ببری خودارضایی داری میکنی سره خودتو گول میزنی.بشینی پشت کامپیوتر عکس تحریک کننده ببینی داری لذت میبری خودارضایی میکنی.موقع خواب تو ذهنت تخیلاته جنسی کنی داری لذت میبری خودارضایی میکنی.
    ببین عزیزم غولی از اسمون در نمیاد به تو یه ایه یاد بده تو بخونی دیگه خودارضایی نکنی،اون غول ذهنه خودته که از همین الان بهت دستور میده سره خودتو گول نزن هدفت اینه که برا دلایله مهمی که در اینده برای خودت داری دیگه اینکارو نمیکنی هر کارو هر چیزی که تحریک کنندست ازش دوری میکنی بعد از دو هفته شهوتت به خواب میره توسط فرمانه ذهنت اگه با تحریک کردنه خودت بیدارش نکنی حالا حالاها تو مرحله خواب باقی میمونه.
    سوالی داشتی بپرس ازم.
    سلام مونتانا خانم 1-منظورم از باخدا نبودن بی ایمانی و کم ایمانی هس 2-تمام چیزایی که گفتی خدارو شکر تومن نمیتونی انشاالله پیدا کنی 3- همونطور که گفتم من مدتی بود که دچاراین حس کثیف شده بودم (بعد نت گرفتنم) 4-همه اینارو میدینمو فقط در مورد اینکه چه جوری این حسی که یه دفه میاد رو جلوشو کاملا بگیرم و مومن شدن کامل سوال منه مرسی تشکر

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)