نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: فکر میکنم فریب خوردم

747
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22854
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

فکر میکنم فریب خوردم

با سلام
    من از پارسال با همکلاسی خودم که ۴ سال از من کوچیکتر رابطه عاطفی رو شروع کردم، هر دوتامون خیلی تلاش کردیم که این رابطه شکل نگیره ولی احساس قوی تر بود، در تمام این مدت بینمون هم عاطفه بود هم دعوا و مرافه، بلاخره خرداد ماه تصمیم گرفتیم به احساسمون بیشتر بها بدیم و عین همه دوست بشیم، تابستون به خوبی از راه دور بینمون سپری شد، شهریور ماه که دوباره اومدیم پیش هم هفته اول خوب بود از هفته دوم شروع به ناسازگاری و دعوا و مرافه با من کرد در حدی که دیگه جواب تماسم نمیداد و هر چه دلیلش رو میپرسیدم میگفت نمیخوام دیگه با تو باشم تا اینکه من دو هفته بعد دیدم که با خانم دیگه ای هست و بسیار دل شکسته و ناراحت شدم و وقتی شاکی شدم مرتب میگفت من به تو هیچ علاقه ای نداشتم و من این خانم رو دوست دارم و مزاحمم نباش. در اخر بگم که این اقا فرد بسیار با شخصیت و ایده الی به نظر میرسید که خیانت کردن به هیچ وجه نمیش حدس زد با روحیاتش سازگار باشه من فریب خورده بودم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

پاسخ : فکر میکنم فریب خوردم

ولی این اسمش خیانت نیست .

بین شما هیچ تعهد و یا قرار ازدواجی نبوده ، پس این طبیعیه که هروقت که رابطه ی شما تکراری بشه و شما واسش عادی بشی ، و یکی رو پیدا کنه که بازم نظرشو جلب کنه و از همه مهمتر سنش بهش بخوره ( البته اگه اون دختر کوچکتر باشه ) راحت شمارو ترک کنه و بره سراغ یکی دیگه که بهش حسه بیشتری داره ...

شما نباید ازش شاکی باشی چون قولو قراری بینتون نبوده ، یا حداقل بهتون پایبند نبوده و صرفا برای فرار از تنهایی سمت شما اومده .

عاطفه و احساس هم که توی تمام رابطه های دختر پسری شکل میگیره و وابستگی بوجود میاد .

3. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد