نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: کنترل فرزندان

1085
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22926
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy کنترل فرزندان

سلام
    پسری 14 ساله دارم که بسیار به موسیقی و فیلم علاقه داره. آخرین اخبار اونا رو دنبال می کنه . به هیچ عنوان دوست نداشتیم فیلم هایی که امروزه همه شون یه جوری محتوای غیر اخلاقی دارن و صحنه های جنسی رو ببینه و کنترل می کردم هر فیلمی که میخواست خودم می گرفتم و سانسور می کردم و بهش میدادم که نگاه کنه. اما کنجکاویش راضیش نمی کرد. یواش یواش فهمیدم سراغ ویدیو کلوپ ها میره و سفارش دانلود فیلم میده و یواشکی اون ها رو بدون سانسور نگاه می کنه. چند بار باهاش صحبت کردم. حتی چند بار جر و بحث هم کردیم و قول داد تکرار نکنه اما روی قولش نمیموند. الان با این وضعیت دنیای مجازی از اینترنت و کامپیوتر گرفته تا وایبر و تلگرام و اینستاگرام و واتس اپ و غیره همه و همه بچه ها رو در معرض همه جور فیلم و تبلیغ و اگهی جنسی گذاشته. نمیتونم همه چیز رو روش ببندم و قفل کنم و محدودش کنم اما هیچ جور هم از وسایلش استفاده درست نمی کنه. پارسال توی گوشیش عکسای ************ی و ناجور دیدم و باهاش کلی صحبت و دعوا کرم . تنبیهش هم کردم و همه چی رو ازش گرفتم. سر سه روز اومد کلی پشیمونی و معذرت که دیگه تکرار نمیشه. اخیرا با گوشه گیری و پناه بردن به گوشی و خلوت کردن تو اتاقش دوباره بهش مشکوک شدم. گوشیش رو چک کردم. خدای من! تو یه گروه عضو شده بود که فقط فیلم های ************ی و سوپر آپلود می کرد از همه جور نوع فجیعش. حالم بد شده. اصلا نمیدونم با این فیلمایی که دیده و من که مادرشم و پدر بنده خداش به عمرشون ندیدن تکلیفم باهاش چیه. اصلا چه جوری باهاش حرف بزنم و چی بگم؟ تصور صحنه هایی که می دیده باعث میشه اصلا نتونم راجع به این موضوع باهاش حرف بزنم. دو روزه گوشیش رو برداشتم و فکر میکنه که گوشیش گم شده. مات و حیرانم. نمیدونم چه جوری تنبیهش کنم. اصلا چه کار کنم. کمکم کنید. ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : کنترل فرزندان

شما خودتون اهل شبکه های مجازی هستید ؟
    اگر هستید برای راهنمایی در مورد این قصیه و کلا طرز رفتار با پسر نوجوونتون یه گروهه تخصصی رو بهتون معرفی کنم

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22926
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بله. تلگرام و اینستا هستم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvinat نمایش پست ها
    سلام
    پسری 14 ساله دارم که بسیار به موسیقی و فیلم علاقه داره. آخرین اخبار اونا رو دنبال می کنه . به هیچ عنوان دوست نداشتیم فیلم هایی که امروزه همه شون یه جوری محتوای غیر اخلاقی دارن و صحنه های جنسی رو ببینه و کنترل می کردم هر فیلمی که میخواست خودم می گرفتم و سانسور می کردم و بهش میدادم که نگاه کنه. اما کنجکاویش راضیش نمی کرد. یواش یواش فهمیدم سراغ ویدیو کلوپ ها میره و سفارش دانلود فیلم میده و یواشکی اون ها رو بدون سانسور نگاه می کنه. چند بار باهاش صحبت کردم. حتی چند بار جر و بحث هم کردیم و قول داد تکرار نکنه اما روی قولش نمیموند. الان با این وضعیت دنیای مجازی از اینترنت و کامپیوتر گرفته تا وایبر و تلگرام و اینستاگرام و واتس اپ و غیره همه و همه بچه ها رو در معرض همه جور فیلم و تبلیغ و اگهی جنسی گذاشته. نمیتونم همه چیز رو روش ببندم و قفل کنم و محدودش کنم اما هیچ جور هم از وسایلش استفاده درست نمی کنه. پارسال توی گوشیش عکسای ************ی و ناجور دیدم و باهاش کلی صحبت و دعوا کرم . تنبیهش هم کردم و همه چی رو ازش گرفتم. سر سه روز اومد کلی پشیمونی و معذرت که دیگه تکرار نمیشه. اخیرا با گوشه گیری و پناه بردن به گوشی و خلوت کردن تو اتاقش دوباره بهش مشکوک شدم. گوشیش رو چک کردم. خدای من! تو یه گروه عضو شده بود که فقط فیلم های ************ی و سوپر آپلود می کرد از همه جور نوع فجیعش. حالم بد شده. اصلا نمیدونم با این فیلمایی که دیده و من که مادرشم و پدر بنده خداش به عمرشون ندیدن تکلیفم باهاش چیه. اصلا چه جوری باهاش حرف بزنم و چی بگم؟ تصور صحنه هایی که می دیده باعث میشه اصلا نتونم راجع به این موضوع باهاش حرف بزنم. دو روزه گوشیش رو برداشتم و فکر میکنه که گوشیش گم شده. مات و حیرانم. نمیدونم چه جوری تنبیهش کنم. اصلا چه کار کنم. کمکم کنید. ممنون

سلام

عزیز شما و همسرتون همه خرابکاریها رو در مورد تربیت و تعلیم فرزندتات کرده اید و حال آمدید و میپرسید که چه کنید!!!!؟؟؟

حتما این راهی که دارید میرید و پیش میبرید به مانند گذشته غلطه زور و دعوا و کتک و....................... کار نمیکنه.

از یکی از متخصصین و همکاران خوب مرد ما کمک بگیرید و پسرتان را برای مشاوره نزد ایشون ببرید.

موفق باشید

سپاس
    dr
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد