نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: خونه مون جهنمه

1579
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16830
    تشکـر
    25
    تشکر شده 17 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    9

خونه مون جهنمه

خواهش میکنم کمکم کنید دارم دیوونه میشم نمیدونم از کجا بگم خونمون جهنمه من دارم برا پایان نامه کار میکنم از صب تا شب تو اتاقمم نه با کسی کاری دارم نه حرف میزنم تا جایی که مامانم میگه بپا زخم بستر نگیری . حالا با این اوصاف تصور کنین فقط یه بار که پامو از اتاق میزارم بیرون یا خنده یا صحبتی که میشه بابام فحش کشم میکنه 100 بار گفته از خونه برو برم خوابگاه ازش بدم میاد تا حرف میزنیم میگه برین سرکار من وظیفه ندارم براتون خونه بگیرم آخه مرد حسابی کو کار برام پیدا کن میرم تو دلم میگم خوش به غیرتت بعضی خونواده ها نمیتونن دخترشونو تو خونه بند کنن مدام گند میزنن ما که تو خونه سربه راه و مشغول درسیم از خونه بیرون میکنن
    شما شاید این پستو بخونبین براتون مهم نباشه اما خودتونو جای من بزارید ون تو این شرایط دارم زندگی میکنم . به خاطر اعتقادات به اصطلاح بابام رفتارم با پسرا مثل کارد و پنیره تو تایپیک قبلیم هم گفتم چطور با اون پسره رفتار میکردم و حالا پشیمونم بابا پسر خوبی بود دیوونم بود کاش باهاش میبودم سر زندگی خودم بودم و عزت و احترام میداشتم الآن دارم مینویسم اشکام جاری شدن بغض دارم من تو دنیا تنهام نه پدر دلسوز و نه مادر مهربون عاطفه تو خونه ما وجود نداره مدام توهین میشنوم مگه من دذد و جانی هستم بخدا سربه راه تر از من بچه گیرشون نمیومد بارها عاجزانه از خدا طلب مرگ کردم با اینکه 27 سالم بیشتر نیست اما دلم مثل پیرزنای 90 ساله پیر و فرتوت شده آینده من چیه ؟ عرضه پیدا کردن دوست و شوهر هم ندارم نمیدونم شاید زندگی کردن تو این خونه پرخاشگرم کرده پسرا ازم میترسن
    ما با فامیلم هیج رفت و آمدی نداریم کلا خونمون یه زندانه که بابام شکنجه گرشه چقد تحقیر و تحمل کنم آخه به چه جرمی خوب مرد حسابی اگه بچه نمی خواستی چرا آوردی من چه گناهی کردم اومدم تو این دنیا وظیفم اینه که سربه راه باشم و درس خون که هستم اگه با نفس کشیدنم مشکل داری خوب بیا بکشم نه اینکه ذره ذره شکنجم بدی
    شرایط زندگیم خیلی بده ریزش مو گرفتم شدید . چاق شدم رفتار پدر دوستامو که با دختراشون میبینم بغض میکنم توروخدا کمکم کنید. التماس میکنم ایام محرم از خدا بخواید جونمو بگیره و زندگی کوفتیم تموم بشه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16830
    تشکـر
    25
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : دارم دیوونه میشم

یعنی هیچکس حاضر نیس چیزی بگه ؟ بین شماها هم طرد شدم؟ چقد من بدبختم خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااا

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21342
    تشکـر
    57
    تشکر شده 58 بار در 43 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط مهرناز123 نمایش پست ها
    یعنی هیچکس حاضر نیس چیزی بگه ؟ بین شماها هم طرد شدم؟ چقد من بدبختم خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااا
    سلام مطمئن باش از طرف ما طرد نمیشی ولی مشکل شما جوریه که هر کسی نمیتونه جواب بده و بهت راهکار بگه.بهتره صبر کنی تا کسایی که باتجربه ان جوابتو بدن

4. کاربران زیر از fati76 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط مهرناز123 نمایش پست ها
    میفهمم چی میگی عزیزم ..واقعا متاسف شدم از خوندن اونچه که نوشته بودی ...خداروشکر میکنم که دخترهای خوب و سربراهی مثل تو وجود دارن که با وجود مشکلات زندگی باز سر به راهن پا کج نمیزارن و پابند خونه و خانواده ان ..
    نمیدونم چی بگم بهت ولی اگر بری سر کار برات بهتره ..کی گفته که کار نیست ؟شما هر روز روزنامه بگیر و توی همین نت هم اگهی بده هم اگهی هارو سرچ کن بالاخره یه کاری پیدا میشه ...ولی نههرکاری مثل منشی گری که باعث بشه محیط کارت هم عذابت بده ..نمیدونن رشتت چیه و بازار کارش چطوره ..ولی توی شرایط فعلیت بهتره که خودت رو مشعول کنی و چون پدرت هزینه کلاس رفتن نمیده بری سر کار حالا نیمه وقت هم شده برات بهتره ..و باعث میشه دوست و همکار پیدا کنی و بالاخره برای موقعیت ازدواجتم خوبه که بیرون از خونه هم دیده بشی.ه

6. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23008
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام..
    اول از همه بگم که هیچ موجودی روی زمین بی هدف خلق نشده.. مطمئن باش تو برای هدفی به دنیا اومدی..
    بدون که خدا تو رو میخواد .. برای همین زمان..برای همین مکان و داخل همین خونواده..
    در مورد پدرت هم خب خیلی از پدرها اینجورین..فک نکن پدر تو با بقیه خیلی فرق داره..ممکنه که یکی از همون دوستهایی که میگی پدرش بدتر از پدر تو باشه .. اما جلوی تو جور دیگه ای رفتار میکنه..
    در ضمن اینکه پدرت بهت میگه برو سرکار برای خودت میگه .. که مستقل بشی .. که بی نیاز بشی وگرنه مطمئن باش از همون پسره که دیوونه تو بود تو رو بیشتر دوست داره..ولی پدره غرور داره و نمیخواد اونو جلوی تو بشکنه..
    شاید اگه از همون اول باهات خوب بود و هرکار دلت میخواست میتونستی انجام بدی الان وضعت بدتر از این بود..ممکن بود خدایی نکرده دختر لاتی بشی و ... .
    همیشه خدا رو شکر کن..
    اینم بگم شاید یکی از دلایلی که بابات از خونه بیرونت میکنه اینه که میخواد تو رو بفرسته به اجتماع..هم مردمو ببینی و هم مردم تو رو ..شاید فکر میکنه این تنها راهیه که برات هر روز خواستگار بیاد..ناراحت نشو..
    مطمئن باش با خونه نشستن هیچ چیزی عوض نمیشه..
    سعی کن وقتی بابات خونس هرکاری میخواد براش انجام بده..و از همه مهتر هر وقت هست تو برو بیرون..فکر نکن با بیرون رفتن از خونه به دختر بد و لاتی تبدیل میشی..برو دور بزن..حتما کار هم پیدا میکنی..
    به خدا امید داشته باش..
    چون کار هست..حداقل میتونی بری یه مغازه فروشنده بشی..مطمئنا خیلی ها میخوان..
    ایشالله مشکلت با تلاشت و البته امید به خدا حل میشه

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4490
    تشکـر
    83
    تشکر شده 145 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    10

کاش همه ی ما بتونیم از داشته هامون لذت ببریم و خوشحال بودن و یاد بگیریم ،
    کاش خوشحال باشیم که حتی اگه پدر یا مادرمون بد دهن هم باشند همونطور که هستند دوستشون داشته باشیم و از وجودشون لذت ببریم ،
    کاش از اینکه سلامت هستیم شاد باشیم و از موقعیتمون استفاده کنیم،
    کاش هر روز زنده بودنمون رو یه فرصت بدونیم و براش هدف گذاری کنیم ،
    و خیلی از ای کاش های دیگه که اگه در موردش فکر کنیم شاید تلنگر بخوریم ،
    دوست عزیز من تو ماه محرم برای شما تنها یک دعا میکنم اینکه بتونی از اونچه که داری لذت ببری و قدم برداری در راه موفقیتت.
    امضای ایشان
    تجربه بهترین درس است ، هرچند حق التدریس آن گران باشد . . .

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22989
    تشکـر
    4
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام منم همین مشکل رو داشتم اون موقع 16 سالم بود ی روز وقتی اومدم خونه دیدم مامانم با خون یکی شده اخه بابام دست ب زن داشتم هر جور که بود مامانم رو از خونه اوردم بیرون و الان با هم زندگی میکنیم ولی بابام تنها برادرمو ازم گرفت و الان مثل سگ پشیمونم نه تحمل زندگی توی اون خونه رو دارم و نه الان که 4 سال از اون موقع میگذره چیزی از درد هام کم شده تنها تفاوتش این ک این بار نه تنها از بابام بلکه از طرف اطرافیانمم عذاب میکشم تنها کاری توننستم انجام بدم این بود ک نزارم تا الان طلاق بگیرن ولی باز حرفش اومده وسط راستش نمیدونم کارم درست بوده یا نه ولی وقتی اشک رو توی چشمای بابام دیدم و بعد دو سال از اون ماجرا بهم گفت که تو زندگی من رو خراب کردی تا الان هزار بار مردم و زنده شدم الان کیلومتر ها از پدر و برادرم دورمم خیلی ها منو سرزنش کردند ولی هیچکس نفهمید من اونجا چ عذابی کشیدم و اینجا هم چ عذابی میکشم میبخشید نمیتونم راه حلی نشون بدم ولی فقط خواستم بگم که با تمام وجودم تک تک لحظات و عذابت رو با تموم وجودم درک میکنم منم 18 سالمه ولی اینقدر درد کشیدم که دیدگاه پیرزن رو به دنیا پیدا کردم امیدوارم زود مشکلت حل بشه

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22424
    تشکـر
    34
    تشکر شده 36 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    9

با سلام
    پدر شما کمی ناسپاسی میکنن.مقایسه با دیگران و سرزنش و سرکوفت زدن به بچه ها یا ... هم نشونه جهالت هست.
    شما البته سعی کنین احترامش رو نگه دارین.این جور پدرها معمولا رگ خوابی هم دارن که با چرب زبانی میتونین این تنش ها رو کم کنین.اون کسی که بیشتر باید آگاهی پیدا کنه پدرتون هستن ولی چون شرایط زیاد تغییری نمیکنه بهتره شما تحمل کنین تا اوضاع عوض شه.
    گاهی تلوزیون برنامه های اخلاقی خوبی پخش میکنه.وقتی پدرتون خونه هست بزارین نگاه کنه که میتونه در اخلاق ایشون تاثیر گذار باشه.

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16830
    تشکـر
    25
    میزان امتیاز
    9

ای بابا مامانم بارها باهاش درمورد رفتارش حرف زده قبول نداره بد رفتاری رو یه افتخار می دونه من یادم نمیاد هیچوقت ازش محبت دیده باشم هیچوقت مسافرت نرفتیم همیشه از بچگی سر موضوعات مسخره کتک خوردم و بعدش فهمیدم دلیلش مشکلات کاری آقابوده که خواسته سبک بشه زیر کتکاش گوشم سوت میکشید چشام چنتایی میدید .دوس داشت عذاب روحی هم بهمون بده مثلا اگه مدرسه میگفت مقوا بیارین لج میکرد نمیخرید یا چیزایی مثل این همیشه چشام گریون بوده 27 سال از خدا عمر گرفتم تا به امروز یه خاطره خوب تو ذهنم نیست .بلد نیستم با مردم ارتباط بگیرم . بلد نیستم خوشحال باشم . بلد نیستم بخندم و بلد نیستم مورد احترام قرار بگیرم چون همیشه ازش محروم بودم شمایی که میگی بابام از پسره بیشتر دوسم نداشته باور ندارم حرفتونو چون احساس نمیکنم پدرم حتی به اندازه ارزنی دوسم داشته باشه . و من عشق اون پسر رو به عنوان عشق خیابونی نمیخواستم میخواستم تکیه گاهم باشه مرد زندگیم باشه کسی که از عشق و محبتی که همیشه ازش محروم بودم سرریز و اشباعم کنه همین چیز زیادیه به نظر شما؟ ازتون خواهش میکنم التماسمیکنم برام دعا کنین من کشته شوهر نیستم اما فک میکنم راه نجات من فقط شوهر کردنه برام دعا کنین یه همسر خوب یه حامی و پشتیبان نصیبم بشه ممنون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد