نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: ارامشم بهم ريخته

1108
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22163
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ارامشم بهم ريخته

سلام دوستان...من توي پست قبلي از راهنمايي هاتون استفاده كردم ممنونم..الانم ميشه كمكم منطقيم بكنيد ممنونم..من با اقايي كه به قصده ازدواجم و مراسممون هم قرار گزاشتيم و خانواده هم در جريانن و ميدونم خيلي دوستم داره و دوسش دارم...من فيس بوكشو دارم ولي اون نميدونه...باز رفتم فضولي ديدم يه دختري رو كه ويديو از خودش گرفته و داشته اهنگ ميخونده رو لايك كرده اين دختر از اشناهاشونه و رفت امد خانوادگي دارن...من از اين ناراحتم كه ده دقيقه نشسته فيلم اين دخترو ديده كه لايك كرده..كلا نميدونم چرا اينقدر روي اين دختر حساسم در صورتي كه قبل از من اين دختر بوده حتي توي تولدشون ولي از هم دور نشستن و كاملا معلومه يه اشنايي معمولي هستن و نامزده بنده با شوهر خواهر اين خانوم دوستن...توي روش نيوردم و نميارم ...اصلا من اين دخترو تا حالا نديدم ولي از الان نميدونم چرا اينقدر حساسم روش و همش حس ميكنم نامزدم از اين خوشش مياد😔اعتماد به نفسم پايننه ولي تا حالا جلوش نشون ندادم و اينو بگم تازه نامزدم كلي تعريفمو ميكنه كه همون چيزي هستي كه ميخاستم و از نظره ظاهر و رفتار...ولي الان به حرفايي كه زده نمي تونم فك كنم الان فقط اينكه نشسته فيلم اين خانومو ديده و لايك كرده ريختم منو بهم ولي ابدا بهش نميگم و نگفتم..كلي همه زيرش نوشتن چه صدايي داره و بي نظيره..اينو بگم من فيس بوك و ايسنتاگرام ندارم ولي اون داره و كلي هم اشنا دارن خانوادگي

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21119
    تشکـر
    252
    تشکر شده 188 بار در 121 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : ارامشم بهم ريخته

عزیزم این عادیه که روی نامزدت حساس باشی اما این رو بدون اگه بیش از حد باشه هم خودت کلافه میشی هم اون. یه احتمالم بده که ممکنه سر سری همینجوری لایکم کرده باشه و اصلا فیلم رو ندیده. می تونی غیر مسقیم بهش بگی که یه روابطش رو در دنیای مجازی بیشتر کنترل کنه.اگه شما در مقابل این خانم زیاد ضعف نشون بدی یه جورایی ممکنه نامزدت فکر کنه خودتو کمتر از اون می بینی اینو از خودم نگفتم چند مدت پیش تو به مقاله روانشناسی خوندم.
    امضای ایشان

تنها کسی که با من درست رفتار می کند، خیاط من است
    که هربار اندازه های جدیدم را می گیرد. بقیه به همان اندازه های قبلی چسبیده اند
    و توقع دارند من خودم را با آنها جور کنم.

جرج برنارد شاو

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22163
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط کرانه آسمان نمایش پست ها
    عزیزم این عادیه که روی نامزدت حساس باشی اما این رو بدون اگه بیش از حد باشه هم خودت کلافه میشی هم اون. یه احتمالم بده که ممکنه سر سری همینجوری لایکم کرده باشه و اصلا فیلم رو ندیده. می تونی غیر مسقیم بهش بگی که یه روابطش رو در دنیای مجازی بیشتر کنترل کنه.اگه شما در مقابل این خانم زیاد ضعف نشون بدی یه جورایی ممکنه نامزدت فکر کنه خودتو کمتر از اون می بینی اینو از خودم نگفتم چند مدت پیش تو به مقاله روانشناسی خوندم.
    مرسي عزيزم با حرفات اروم شدم...نه اصلا بهش نگفتم كه فيس بوكشو ميبينم و اين خانومو ميشناسم...نميخام خودمو كوچيك كنم واسه همين چيزي نگفتم...ولي ناراحتم از صبح ...خوب به جاي اينكه نشسته ويديو اين خانومو ديده خوب به من اس ام اس ميداد چون از صبحش با هم حرف نزده بوديم...دارم كلافه ميشم ولي خوب نميخام كاري كنم و حرفي بزنم كه پشيمون بشم و توي رابطمو اثر بد و منفي كنه😔

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21119
    تشکـر
    252
    تشکر شده 188 بار در 121 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط نازي نمایش پست ها
    مرسي عزيزم با حرفات اروم شدم...نه اصلا بهش نگفتم كه فيس بوكشو ميبينم و اين خانومو ميشناسم...نميخام خودمو كوچيك كنم واسه همين چيزي نگفتم...ولي ناراحتم از صبح ...خوب به جاي اينكه نشسته ويديو اين خانومو ديده خوب به من اس ام اس ميداد چون از صبحش با هم حرف نزده بوديم...دارم كلافه ميشم ولي خوب نميخام كاري كنم و حرفي بزنم كه پشيمون بشم و توي رابطمو اثر بد و منفي كنه😔
    اتفاقا اینکه بر خودت مسلط شدی و با عصبانیت و داد و قال پیش نرفتی خودش بهترین کاره. منم این دوران رو گذروندم و می دونم چه حسی داری. من اون وقتا حتی دوست نداشتم فیسبوک مثلا دختر عموش رو اد کنه اما خب الان خییییلی بهتر شدم و رو خودم کار کردم اقرار می کنم سنمم کم بود ولی الان واقعا تو ارامشم. ادم باید حواسش جمع زندگیش باشه اما خب وقتی می دونی شوهرت تو رو خیلی دوست داره و ار همه چیت راضیه دلیلی برای نگرانی بیش از حد نیست خانمم.
    امضای ایشان

تنها کسی که با من درست رفتار می کند، خیاط من است
    که هربار اندازه های جدیدم را می گیرد. بقیه به همان اندازه های قبلی چسبیده اند
    و توقع دارند من خودم را با آنها جور کنم.

جرج برنارد شاو

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22163
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

[quote=کرانه آسمان;136066]اتفاقا اینکه بر خودت مسلط شدی و با عصبانیت و داد و قال پیش نرفتی خودش بهترین کاره. منم این دوران رو گذروندم و می دونم چه حسی داری. من اون وقتا حتی دوست نداشتم فیسبوک مثلا دختر عموش رو اد کنه اما خب الان خییییلی بهتر شدم و رو خودم کار کردم اقرار می کنم سنمم کم بود ولی الان واقعا تو ارامشم. ادم باید حواسش جمع زندگیش باشه اما خب وقتی می دونی شوهرت تو رو خیلی دوست داره و ار همه چیت راضیه دلیلی برای نگرانی بیش از حد نیست خانمم.[/quotممنونم گلم...دقيقا بات موافقم...خوشحال شدم بات صحبت كردم عزيزم

6. کاربران زیر از نازي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22163
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم گلم❤️❤️❤️

8. کاربران زیر از نازي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد