نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مشکل جذب مشتری

913
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2513
    تشکـر
    50
    تشکر شده 53 بار در 35 پست
    میزان امتیاز
    11

مشکل جذب مشتری

با سلام به دوستان گلم من یک شرکت حمل نقل تاکسی دارم و هرکاری میکنم مشتریان زیاد نمیشم و یا با راننده عدم مشکل دارن و منم تصویه میکنم ولی راننده های قدیمی نمیتونم چون دلم نمیاد و میترسم برام دردسر ایجاد کنن و تبلیغ هم خیلی میکنم دیگه موندم چیکا کنم خواهشا کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21772
    تشکـر
    12
    تشکر شده 84 بار در 39 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : کمک فوری شغلی

سلام راه حلهایی رو پیدا کن که مشتریان کمتر پول بدهند و بیشتر سرویس بگیرند در این صورت طبق یک قانون متافیزیکی به خودت برمی گرده. این راه رو من امتحان کردم. فقط باید کمی صبر داشته باشی. میخوای نفع ببری باید به فکر نفع رسوندن باشی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17796
    تشکـر
    57
    تشکر شده 73 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : کمک فوری شغلی

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad211 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان گلم من یک شرکت حمل نقل تاکسی دارم و هرکاری میکنم مشتریان زیاد نمیشم و یا با راننده عدم مشکل دارن و منم تصویه میکنم ولی راننده های قدیمی نمیتونم چون دلم نمیاد و میترسم برام دردسر ایجاد کنن و تبلیغ هم خیلی میکنم دیگه موندم چیکا کنم خواهشا کمکم کنید
    خوبه که آدم هرکاریو شروع میکنه تمام اطلاعاتش هم کسب کنه، راه های کسب، جذب، افزایشیییییی، من اطلاعاتی ندارم اما صبور باشید و متوکل به خدا و دعاهایی جهت تفزایش روزی هست حتما بخونین

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشکل جذب مشتری

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad211 نمایش پست ها

به هر حال هر کاری نیاز به گذشت زمان داره تا مردم بتونن بهش اعتماد کنن و از خدمات بگیرن

پس اگر به بازاریهای گذشته رجوع کنید همه خواهند گفت باید صبور باشید و خدماتتون خوب و مناسب باشه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد