نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: عشق و دوست داشتن

957
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23116
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عشق و دوست داشتن

سلام.خسته نباشید.لطفا سریع جواب بدید.من حدود چهار ساله که عاشق پسر عمم شدم.حدود دوماه میشه که خواهر ایشون به من گفتن که ایشون هم حدود چهار ساله که عاشق من شده.یعنی دقیقا تو یک سال عاشق هم شدیم.ولی من احساسمو بهش نگفتم.ولی الان نمیدوتم چی کنم؟نمیدونم چی بگم.از من میخوان که سریع جوابمو بگم چون میخواد بیاد خواستگاری.و میخواد بدونه منم عاشقشم یا نه؟؟؟من حالا باید چی کنم.اینم بگم که دوسال از من بزرگترن و 20سالشونه.پسر خیلی خوبی هم هستند.مشکلاتی که هست اینکه تا دیپلم خوندن.و الان سربازن.وشغلی ندارن.ولی گفتن که سریع شغل پیدا میکنه.ولی من دانشجو هستم.پدر من کارمند هستن ولی پدر ایشون کشاورزن و بخاطر همین در روستا هستن ولی من در شهرم.وضع اقتصادیمونم یکیه فقط ما یه ذره بهتریم.اینم بگم که گفته میایم تو شهر.خواهشا کمک کنید باید چی کار کنم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21119
    تشکـر
    252
    تشکر شده 188 بار در 121 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : عشق و دوست داشتن

سلام دوست عزیز به نظر من بهتره اول تکلیف سربازیش مشخص بشه و یه کار مناسب پیدا کنه و بعدا برا خاستگاری پا پیش بذاره.
    امضای ایشان

تنها کسی که با من درست رفتار می کند، خیاط من است
    که هربار اندازه های جدیدم را می گیرد. بقیه به همان اندازه های قبلی چسبیده اند
    و توقع دارند من خودم را با آنها جور کنم.

جرج برنارد شاو

3. کاربران زیر از کرانه آسمان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط عسل444467 نمایش پست ها
    سلام.خسته نباشید.لطفا سریع جواب بدید.من حدود چهار ساله که عاشق پسر عمم شدم.حدود دوماه میشه که خواهر ایشون به من گفتن که ایشون هم حدود چهار ساله که عاشق من شده.یعنی دقیقا تو یک سال عاشق هم شدیم.ولی من احساسمو بهش نگفتم.ولی الان نمیدوتم چی کنم؟نمیدونم چی بگم.از من میخوان که سریع جوابمو بگم چون میخواد بیاد خواستگاری.و میخواد بدونه منم عاشقشم یا نه؟؟؟من حالا باید چی کنم.اینم بگم که دوسال از من بزرگترن و 20سالشونه.پسر خیلی خوبی هم هستند.مشکلاتی که هست اینکه تا دیپلم خوندن.و الان سربازن.وشغلی ندارن.ولی گفتن که سریع شغل پیدا میکنه.ولی من دانشجو هستم.پدر من کارمند هستن ولی پدر ایشون کشاورزن و بخاطر همین در روستا هستن ولی من در شهرم.وضع اقتصادیمونم یکیه فقط ما یه ذره بهتریم.اینم بگم که گفته میایم تو شهر.خواهشا کمک کنید باید چی کار کنم.
    عزیزم تکلیف خودتو روشن کنید یا عاشق ایشون هستید یا خیر؟

شما چهار ساله عاشقش هستید ولی الان که بحث خواستگاری شده ، تردید پیدا میکنید ؟

پس اگر کسی به دل شما نیست نباید وارد روابط عاطفی بشید ... و به این موضوع دقت کافی کنید

تمام این تردیدهای شما برمیگرده به سن پایین شما برای ازدواج ... سن بلوغ فکری و عاطفی بین 21 تا 25 سالگی اتفاق میفته

و شما ممکنه در اون سالها نظری متفاوت با امروز خودتون داشته باشید ...

5. کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23116
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من واقعا ایشونو دوست دارم.وقتی میبینمشون یه حسی بهم دست میده.به دوست داشتن واقعا دوسشون دارم ولی خوب احتمال زیاد خانوادم مخالف باشن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)