نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: ترس از رابطه

1141
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23137
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ترس از رابطه

سلام من هیجده سالمه وهفت ماهه عقد کردم من خیلی از رابط(دخول) میترسم و شوهرمم خیلی اصرار داره ولی من امتناع میکنم بیشتر به خاطر ترس به خاطر همین موضوع رابطه ما باهم داره کم کم سرد میشه لطفا کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ترس از رابطه

نقل قول نوشته اصلی توسط ۲۵۹۵۱۱ نمایش پست ها
    سلام من هیجده سالمه وهفت ماهه عقد کردم من خیلی از رابط(دخول) میترسم و شوهرمم خیلی اصرار داره ولی من امتناع میکنم بیشتر به خاطر ترس به خاطر همین موضوع رابطه ما باهم داره کم کم سرد میشه لطفا کمکم کنید
    در وهله اول بايد مطمئن شويد که پيش نوازی به حد کافی است و واژنت آمادگی لازم را برای دخول دارد. اما اگر مطمئن هستی که پيش نوازی به اندازه کافی داريد و از مواد لغزنده کننده اضافی هم استفاده کردی و هنوز درد داری (يعنی دليل دردت خشکی واژن نيست)، به پزشک زنان و زايمان مراجعه کن چون ممکن است به ديسپارونی يا اختلال آميزش دردناک دچار باشی.

ديسپارونی حالتی است که فرد در هنگام آميزش دچار درد می شود. اين درد ممکن است در بدو ورود آلت مردانه به واژن يا در مراحل مختلف در طول دخول ايجاد شود.

نسبت به اينکه فرد در چه زمانی پس از شروع نزديکی و در کجا احساس درد می کند، اين حالت درجات متفاوتی دارد و دلايل و درمانهای متفاوتی دارد.

کرم ليدوکائين برای بار اول شايد مناسب باشد اما برای بارهای بعدی خيلی توصيه نمی شود چون حتی می تواند با بی حسی موضعی که می دهد از لذت خودت و شريک جنسی ات کم کند. اينکه اينقدر تفاهم داريد که شريک جنسی ات بعد از دخول تلاش می کند که شما را هم به اوج لذت جنسی برساند خيلی نکته مثبتی در رابطه تان است.

3. 2 کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ترس از رابطه

نقل قول نوشته اصلی توسط ۲۵۹۵۱۱ نمایش پست ها
    سلام
    رابطه جنسی نقش مهمی در روابط زناشویی داره ولی اگه منظورتون از عقد اینکه زیر یه سقف نرفتید ویه جورایی دوران نامزدی واشنای هست، احتمالا خانواده شما به شما تذکر دادن که از رابطه جنسی با شوهرتون حذر کنید و یا شاید عرف شما طوری که دختر قبل عروسی نباید رابطه جنسی با عقد کردش داشته باشه(به خاطر بعضی مسایل که حق هم دارن ، چون خترای بودن که دوران عقد طلاق گرفتن در اثر اینکه تفاهم نداشتن واگر رابطه داشته باشه موجب مشکلاتی برا خودش وخانوادش میشه) که این امر موجب استرس وترس شما از رابطه میشه ،
    به هر حال اگه اینطور باشه شما با شوهرتون حرف بزنید وسعی کنید قانعش کنید وشرایطوتون بهش بگید. و نه که، دوست گرامی که بالا توضیح دادن در مورد رابطه که می تونه ترس شمارو ازبین ببره وموجب بشه لذت ببرین .

5. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد