نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: درخواست هم فکری

1403
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18356
    تشکـر
    16
    تشکر شده 38 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    9

درخواست هم فکری

سلام
    هزار تا سوال توی ذهنمه که نیاز به همفکری دارم.
    خودمم این روزا خیلی دلم می خواد با یک نفر باشم و کسیو داشته باشم که بهش محبت کنم.
    اما نمی دونم اصلا به سن ازدواج رسیدم؟ از کجا ادم بفهمه که وقت ازدواجش شده یا نه؟
    یک نفر رو با خودم ببرم یا اول برم بعد که کارام سر و سامان گرفت بیام و ازدواج کنم؟(البته حالت دوم به این سادگی که گفتم نیست)

یک نفر هست توی دانشگاه که خوشگله اما یک سری بدی اخلاقی داره.
    همش می خواد زرنگ بازی در بیاره و همش از چیزای مختلف ایراد میگیره.
    با پسرای دیگه هم حرف میزنه اما سطح رابطشو کنترل میکنه.
    به نظر میرسه از اون دخترایی هست که توقعش خیلی بالاست.
    الان این کارش یعنی چی ؟ همش از من یه چیزی میخواد.(این همه هم کلاسی چرا از من می خواد؟) نمی تونم دخترا رو توی این مورد بفهمم.
    ادم پررویی هست یا قصد دیگه ای داره؟ الان خودم باید جلو برم ؟
    ویرایش توسط hamed_s : 10-20-2015 در ساعت 05:16 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22523
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : درخواست هم فکری

ببین بهش حسی داری یا نه مجبور که نیستی حتما یکیو فورا انتخاب کنی بحث یه عمر زندگیه آقا حامد قبل ازدواح آدم طرفو باید کامل بشناسه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_s نمایش پست ها
    سلام
    هزار تا سوال توی ذهنمه که نیاز به همفکری دارم.
    من 24 سالمه و قصد دارم برای دکترا اپلای کنم و از این کشور برم. خانوادم میگن بهتره قبل از رفتن دست یک دختر رو هم بگیرم و با خودم ببرم.
    خودمم این روزا خیلی دلم می خواد با یک نفر باشم و کسیو داشته باشم که بهش محبت کنم.
    اما نمی دونم اصلا به سن ازدواج رسیدم؟ از کجا ادم بفهمه که وقت ازدواجش شده یا نه؟
    یک نفر رو با خودم ببرم یا اول برم بعد که کارام سر و سامان گرفت بیام و ازدواج کنم؟(البته حالت دوم به این سادگی که گفتم نیست)

یک نفر هست توی دانشگاه که خوشگله اما یک سری بدی اخلاقی داره.
    همش می خواد زرنگ بازی در بیاره و همش از چیزای مختلف ایراد میگیره.
    با پسرای دیگه هم حرف میزنه اما سطح رابطشو کنترل میکنه.
    به نظر میرسه از اون دخترایی هست که توقعش خیلی بالاست.(البته بعضی موارد حق هم داره. کارشناسی و ارشدش رو توی یکی از بهترین دانشگاه های کشور درس خونده و دختر باهوشیه)
    اما همیشه میاد و یک چیزی ازم میگیره ولی سطح رابطه رو همیشه سنگین نگه میداره.
    الان این کارش یعنی چی ؟ همش از من یه چیزی میخواد.(این همه هم کلاسی چرا از من می خواد؟) نمی تونم دخترا رو توی این مورد بفهمم.
    ادم پررویی هست یا قصد دیگه ای داره؟ الان خودم باید جلو برم ؟
    به نظر من که فکر ازدواج رو نکنین فعلا .مثل اینکه بخواین با یه بغل دو تا هندونه بردارینه ...فقط اگرادم غلدوری باشین میتونین : ) .سنتونم برای ازدواج فعلا زوده ممکنه بعدا پشیمون بشید .اولویت رو بزارید روی درستون بعدش برای ازدواج 5..6 سال ددیگه اوضاع فکریتونم هم امادس .دختر که همینطور مثل چهار تا کتاب نییت بردارین ببرین .ممکنه شرایط اون و خواسته هاشو شرایطی که یهو تو اونور براتون رغقم بخوره همه باعث بشه ازدواجتون بشه اولویت کارهاتون و مشغله اصلی فکریتون .پس از هدف اصلی مهاجرت که درستون بوده دور میشینو توش اختلال ایجاد میشه و باعث میشه هیچکدومو نتونین به نحو احسنت انجام بدین .البته تصمیم با خودتونه شما باید توی خودتون ببینین که ایاتوانایی انجام دو هدف بزرگ رو همزمان تو این مرحله سنی دارید یا نه ؟و

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21342
    تشکـر
    57
    تشکر شده 58 بار در 43 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام اگه شرایط مالی دارید بهتره ازدواج کنین و انتخاب ی دخترو به خانواده بسپارید خودتون اینکارو نکنین.درضمن اینم بگم بعضیا اخلاقشون خوشکلشون میکنه و فقط به ظاهر توجه نکنین برا همین میگم بسپارید به خانواده.انشاالله که موفق باشید

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18356
    تشکـر
    16
    میزان امتیاز
    9

ببخشید اما هیچ کس سوال های منو جواب نداد.

ادم از کجا بفهمه که اماده ی یک ازدواج موفق هست یا نه؟

این که یک دختر همش میاد و یه چیزی درخواست میکنه از نظر یک دختر به چه معنی هست؟

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18356
    تشکـر
    16
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط gham نمایش پست ها
    ببین بهش حسی داری یا نه مجبور که نیستی حتما یکیو فورا انتخاب کنی بحث یه عمر زندگیه آقا حامد قبل ازدواح آدم طرفو باید کامل بشناسه
    می دونم مجبور نیستم سریع انتحاب کنم اما اطرافم کیس مناسب زیاد نیست خب. ارشدم هم داره تموم میشه.
    در هر صورت مرسی به خاطر هم فکری.

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18356
    تشکـر
    16
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1 نمایش پست ها
    به نظر من که فکر ازدواج رو نکنین فعلا .مثل اینکه بخواین با یه بغل دو تا هندونه بردارینه ...فقط اگرادم غلدوری باشین میتونین : ) .سنتونم برای ازدواج فعلا زوده ممکنه بعدا پشیمون بشید .اولویت رو بزارید روی درستون بعدش برای ازدواج 5..6 سال ددیگه اوضاع فکریتونم هم امادس .دختر که همینطور مثل چهار تا کتاب نییت بردارین ببرین .ممکنه شرایط اون و خواسته هاشو شرایطی که یهو تو اونور براتون رغقم بخوره همه باعث بشه ازدواجتون بشه اولویت کارهاتون و مشغله اصلی فکریتون .پس از هدف اصلی مهاجرت که درستون بوده دور میشینو توش اختلال ایجاد میشه و باعث میشه هیچکدومو نتونین به نحو احسنت انجام بدین .البته تصمیم با خودتونه شما باید توی خودتون ببینین که ایاتوانایی انجام دو هدف بزرگ رو همزمان تو این مرحله سنی دارید یا نه ؟و

اره دقیقا مثل اینه که با یک بقل دو تا هندونه برداری. مثال خوبی بود. نمی دونم واقعا. اگه برم شاید تا چهار سال نتونم برگردم. .(فقط یکم با اخلاقش مشکل دارم.)
    دوستانی دارم که همین کار رو انجام دادن و الان دارن خارج از کشور هم درس می خونن هم زندگی می کنن.
    نمی خوام دیگه زندگیم فقط درس باشه. چیزی که تا الان فقط همین بوده. ادم موفق اونه که بتونه هم زندگی خوبی داشته باشه هم به درس و کارش برسه وگرنه ادم فقط بخواد زوم کنه روی درس که هنر نیست. این نظر منه.
    تازه هرچی سن ادما بالاتر میره توی انتخاب همسر بیشتر گزینشی میشن و انتخاب براشون سخت تر میشه.

ممنون به خاطر هم فکریتون ، حرفاتون مفید بود.
    ویرایش توسط hamed_s : 10-20-2015 در ساعت 05:16 PM

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18356
    تشکـر
    16
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط fati76 نمایش پست ها
    سلام اگه شرایط مالی دارید بهتره ازدواج کنین و انتخاب ی دخترو به خانواده بسپارید خودتون اینکارو نکنین.درضمن اینم بگم بعضیا اخلاقشون خوشکلشون میکنه و فقط به ظاهر توجه نکنین برا همین میگم بسپارید به خانواده.انشاالله که موفق باشید

به نظرم این روزا بیشتر ادما اول خودشون کیس مناسب رو پیدا میکنن و بعد به خانواده پیشنهاد میدن.
    می دونم که فقط نباید به ظاهر توجه کنم و مرسی به خاطر این حرف. به همین خاطر هم دو دل شدم چون یکم اخلاقش ...

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21342
    تشکـر
    57
    تشکر شده 58 بار در 43 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_s نمایش پست ها
    به نظرم این روزا بیشتر ادما اول خودشون کیس مناسب رو پیدا میکنن و بعد به خانواده پیشنهاد میدن.
    می دونم که فقط نباید به ظاهر توجه کنم و مرسی به خاطر این حرف. به همین خاطر هم دو دل شدم چون یکم اخلاقش ...
    امیدوارم در مورد انتخابتون اشتباه نکنین ولی اگه به هر دلیلی میبینید اخلاقش خوب نیس سعی کنین دنبال ی شخص دیگه باشید

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34869
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ببین باید ببینی شما چقد براش انرژی میزاری. آیا اینکارو میکنه چون تنبله و شما کارو براش تا اخرین قسمت انجام میدی و داره خودشو راحت میکنه (از این دخترا زیادن) یا اینکه واقعا داره یه چیزی توی شما میبینه.
    که خوب اون حالت دوم و ایده آلی که شما بهش فکر میکنی فقط در صورتی اتفاق میافته که به شما باور داشته باشه و شما خودتو بهش متفاوت ازدیگران ثابت کرده باشی. اینو با یه راه ساده خیلی سریع میتونی بفهمی و اونم اینه یه کاری که روی مخته یا حتی میتونه کاری باشه که برات اهمیت نداره ولی اون براش مهمه رو غیر مستقیم بهش بگی که خوشت نمیاد و کار آدمای درست و حسابی نیست. اگر دیگه انجامش نداد ینی حرفت براش برش داره و تو براش فرق داری اگر مسخره کرد و بازم ادامه داد حتی جلوی شما ینی اینکه داره سو استفاده میکنه ازت اونجاست که باید توی یه موقعیت مناسب جلوی تمام بچه های دانشگاه نابودش کنی که دیگه با هیچ پسر ساده ای اینکارو نکنه و بدونه ممکنه این بلا سرش بیاد دوباره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)