نمایش نتایج: از 1 به 25 از 25

موضوع: احساس و نیاز به ازدواج

4816
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22905
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

احساس و نیاز به ازدواج

سلام وقت بخیر .من ذختری هستم که شرایط ازدواج برایم میسر نمی شود اما احساس نیاز جنسی و روحی شدید دارم .
    حالا بگویید من چکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16452
    تشکـر
    220
    تشکر شده 173 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : احساس

چند سالتونه؟ دانشجو یا شاغل؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : احساس و نیاز به ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_roz8 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر .من ذختری هستم که شرایط ازدواج برایم میسر نمی شود اما احساس نیاز جنسی و روحی شدید دارم .

دوست عزیز این مشکل برای اکثر جامعه جوان ما وجود داره

به هر حال شما یا میتونید دختری مجرد و خوشحال و با انگیزه باشید

و یا میتونید دختری مجرد و افسرده و نگران ... انتخاب با خود شماست

ولی اگر از این حالت بیرون بیایت و به جای ناراحتی حرفه و یا هنری رو یاد بگیرید و یا فعالیتی رو شروع کنید

با موقعیت و افراد جدیدی آشنا میشید و میتونید راه زندگیتون رو تغییر بدید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22905
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من قبلا کار میکردم اما الان دانشجوی ارشد هستم و امسال نمیتوانم کار کنم بخاطر دور از خانه و حضور در شهر دیگر .
    من شدیدا احساس نیاز میکنم.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22905
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من 27 سالمه.

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام

متاسفم ولی خوب این شرایطه در مورد احساساتتون که خوب نظری نمیشه داد و لی در مورد درایو و یا نیاز جنسیتون خوب به چند روش مشتونید عمل کنید:

ازدواج- ازدواج موقت(که توصیه نمیشه)-رابطه آزاد جنسی(البته به صورت دوست پسر و دختر که توصیه نمیشه)- خود ارضایی در حد معمول و معقول(نه اعتیاد وار).

برای اینکه انرژی تون نیز هدفمند بشه ورزش و پیاده روی - شنا- و دوری از مواد غذایی محرک توصیه میشه.

موفق باشید

سپاس
    dr
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

8. 2 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,828 بار در 1,232 پست
    میزان امتیاز
    12

خود ارضایی در حد معمول و معقول(نه اعتیاد وار).
    امضای ایشان

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

10. کاربران زیر از mahastey بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    تشکر شده 396 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط mahestey نمایش پست ها
    خود ارضایی در حد معمول و معقول(نه اعتیاد وار).
    منم دقیقا با دیدنه این جمله هنگیدم

12. کاربران زیر از atrin1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیز این خود شما هستید که شرایط ازدواج رو سخت میکنید.

و گرنه اگر شریط رو آسون بگیرید حتما میتونید به راحتی ازدواج کنید.

در غیر این صورت باید خود داری کنید در مسائل جنسی تا شرایط ایده آلتون جور بشه برای ازدواج.

14. کاربران زیر از mahdianshakib بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12089
    تشکـر
    572
    تشکر شده 462 بار در 297 پست
    میزان امتیاز
    10

با توجه به سنتون این نیاز طبیعیه.البته تنهایی نقش زیادی در تشدیدش داره.سعی کن فکرتو منحرف کنی دوستم ، تاشرایط فراهم بشه.
    اگه مورد خوب هست سخت نگیر.
    امضای ایشان
    ...!

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12089
    تشکـر
    572
    میزان امتیاز
    10

ازدواج موقت پیشنهاد نمیشه اون موقع خود ارضایی در حد معقول خوبه؟
    امضای ایشان
    ...!

17. 2 کاربران زیر از 2015 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

سلام

توضیحا باید خدمت تمام هموطنانی که در این سایت عضو هستند عرض کنم که اینجانب فقط برای کمک به عزیزانی که درخواست کمک

و مشاوره حرفه ای و بر اساس اصول علمی و روانکاوی و روانشناسی و اکادمیک کمک اندکی و یا راهنمایی دارند. با وجود مشغله زیاد

کامنت میدهم .بدون جیره و مواجب چون از نظر من این وظیفه تمام متخصصین در قبال جامعه و افزادیست که بنا به دلایلی دست

رسی مستقیم به آنها ندارد.

صد در صد جوابهای من برای همه قابل قبول نیست و دارای ایراد نیز هست!!!! ولی این جواب منه بر اساس اندوختهای علمی و بیش از 25سال سابقه کاری در بهترین مراکز روانکاوی و مشاوره و .... اروپا و امریکا.

لطفا و حتما جوابهای خودتون رو که بهتره برای خودتون حفظ کنید. و اگر شخص سوال کننده و متقاضی نیز جوابهای من رو بد میدونه

,روش خودش و یا جوابیه دیگران رو در نظر بگیره .

من برای درد دل و یا همدردی اینجا نیستم. و حتما دلیلی نمیبینم که توضیحی در مورد جوابیه ام به دیگران بدم مگر در دو مورد:

1- شخص سوال کننده توضیح بیشتری بخواد؟

2- یا سوم شخص که سوال میکنه دارای مدرکی و تخصصی (دانشگاهی) در امور روانشناسی باشه.

با سپاس و تشکر

دکترا در -روانشناسی
    امضای ایشان

19. 2 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

اقای شهرام. دوستان هم دقیقا همین مشکل و دارن. که شما خیلی اروپایی و امریکایی نظر میدید

(شما اگر واقعا دکتر روانشناسی باشید باید بدونید روانشناسی هر کشوری باهم فرق داره
    و شما باید طبق علم روانشناسی کشور ایران نظر بدید نه کشور های اروپایی که ازش فارق التحصیل شدید

راه حل های شما ممکن درست باشه ولی برای ملت اروپایی و امریکایی نه ملت ایران حتی ممکن بد و بدتر بشه

امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

21. 5 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    میزان امتیاز
    10

سلام.
    در ابتدا باید بگم که ممنون از اینکه راهنمایی میکنید بچه های سایت رو.اما من ی مقدار فکر میکنم روحیه حق پذیری و انتقاد پذیریتون رو بیشتر بکنید بهتر باشه.
    در شان یک دکتر روانشناسی اون هم از کشور هایی مثل آمریکا و اروپا نیست.
    در ضمن فکر کنم شمایی که ایده های غربی رو بیان میکنید بهتر باشه برای خودتون سایت جدا گانه ای طراحی بکنید خیلی زیبنده تر باشه.
    و در مورد خود ارضایی هم باید یگم فکر کنم غربی ها آنقدر آزادی جنسی دارن که کارشون يه خود ارضایی نمیرسه.
    و نکته آخر هم که دوست دارم بگم فردی رو میشناسم کارشناس ارشد روانشناسی داره باور کنید وقت نداره حتی غذا با همسرشون بخورن.و واقعا وقت نمیکنن به سایت ها سر بزنن.
    برام جالب هست بدونم که شما که مدرکتون رو از اروپا گرفتید چرا توی مطب فعالیت نمیکنید.
    فکر کنم ديگه شما اعتقاد داشته باشید به اینکه مشاوره حضوری تاثیر بیشتری داره تا مشاوره در قالب کلمات.
    و ی مورد ديگه هم که دوس داشتم بهتون بگم اينه خیلی زیبا نیست دکتری و Dr آخر مشاوره هاتون بنویسید.
    خوشحالم که مثل شمایی توی سایت هستن.
    در پناه حق.
    ویرایش توسط mahdianshakib : 10-19-2015 در ساعت 12:29 AM

23. 8 کاربران زیر از mahdianshakib بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

عزیزان:

به عنوان سخن آخر عرض میکنم علم علمه!!!!! ما فیزیک چینی یا ژاپنی و یا ایرانی و یا امریکایی و....... نداریم هم چنین شیمی و ریاضی و پزشکی و...........

درسته که فرهنگ و اصول اجتمایی هم در روانشناسی تا حدودی دخیله ولی علم روانشناسی علمه و ایرانی و ژاپنی و امریکایی ..... نداره

من قبلا نیز عرض کردم من جوابیه خودم رو به شخص نیازمند و سوال کننده و بر اساس علم و دانش خودم میدم نه بر اساس همدلی و یا ترغیب و تشویق و تائید دیگر عزیزان در این سایت

( مثال همکار پزشکی که باید به شخص مریض سرطانی بگویند سرطان داری تا به درمان بپردازند نه اینکه بگویند انشالاه خوب میشی یا اینکه اصلا نگن بیماری تا ناراحتش نکنن و........!!!!!!)

در مورد این دختر عزیز نیز باید بگم که اگر ازدواج غلط بکنند و بعد بچه دار بشند و بعد طلاق عاطفی و یا خیانت و یا طلاق با یک فرزند خوبه!!؟؟

ازدواج موقت با توجه به دختر بودن ایشان خوبه!!!؟؟

داشتن دوست پسر و روابط جنسی ازاد (به قول شما غربی خوبه؟؟)

یادتون نره ایشون به هر دلیلی میگن عطش زیادی برای رابطه جنسی دارند..... حالا باید چیکار کنه صبر!!!!!؟؟؟

جهت اطلاع عرض کنم تمامی میمون سانان(از جمله انسان) خود ارضایی میکنند. و کودک انسانی بین سنین 3 تا 5 سالگی نیز خود ارضایی به صورتی دارد.

موفق باشید

سپاس

dr
    ویرایش توسط شهرام2014 : 10-19-2015 در ساعت 11:20 AM
    امضای ایشان

25. 5 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

پس شما دکتر نیستید من که از شما سنم کمتره با خوندن و مطالعه کردن تونت فهمیدم روانشناسی هر مللی باهم فرق داره که حتی تایپکش هم زدم میتونید مطالعه کنید

تو دنیایی مجازی هرکسی میتونه اون چیزی که میخواد خودشو جا بزن

درکل اینجا ایران نظرات اروپایی ندید چون برای 98درصد غیرقابل قبول
    ویرایش توسط پریماه. : 10-19-2015 در ساعت 12:07 PM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

27. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    میزان امتیاز
    10

با توجه به اینکه ما مسلمان هستیم و در هیچ جای اسلام خود ارضایی مدح نشده و توصیه نشده.

و اینکه در خود ارضایی ضرر وجود داره هیچ شکی توش نیست.

حتی همون افرادی که ازشون حرف میزنید این خود ارضایی رو توصیه نمیکنن.

مگر شیطان پرستان.

این سهل اندیشی هست که چون حیوان خود ارضایی میکنه انسان هم باید بکنه.

و بد تر از اون اینه که ما فکر کنیم چون اکثریت یه کاری رو میکنن ما هم مجوز داریم انجام بدیم.

ازتون سوال میپرسم اگر اکثریت بچه های این سایت بگن به شما که خونه شما متعلق به سایت هست و باید بفروشیمش

شما اجازه این کار رو میدید؟چون اکثرا دارن اینجوری میگن.

پس اکثریت همیشه درست نمیگن.

به نظر من که بهتره مجرا های ورودی و اطلاعات ورودی خودتون رو عوض کنید بهتره.

29. 5 کاربران زیر از mahdianshakib بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

یه درخواست از دوستان دارم،
    ما صرفا اینجا هستیم که به دوستانی که مشکل دارن نظر و همفکری بدیم، پس بهتره بزاریم خود استارتر نتیجه گیری کنه اینجوری تاپیکها صحنه جدل نمیشه.
    خیلی چیزها هستن که در صورت زیاده روی در انجام یا مصرف باعث ضرر میشن و انجام یا استفاده اصولی و کم آنها ضرری نداره، خود ارضایی هم از این دسته هست.
    فیزیولوژی بدن هر انسانی با بقیه فرق داره.
    من از دوستی که اعتقادی به خودارضایی نداشت شنیدم که یه دکتر رفته بود بهش گفته بود فرد مجرد در حد معقول باید هفته ای ۱-۲ بار خودارضایی داشته باشه. دلیلش هم اینه که باعث آرامش نسبی از نظر روان و انرژی بدن میشه..همیشه ورزش یا انحراف فکر یا نماز و یاد خدا کمک نمیکنه!

31. کاربران زیر از sooshiyant بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22028
    تشکـر
    1
    تشکر شده 24 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

تو دنیای واقعی و علمی اگر پیوست دین و نگاه ایدئولوژی به هر مسئله رو از زندگی حذف کنیم با کمیت هایی مواجه میشیم که از لحاظه علمی تو دنیای حقیقی البته در حده اندک مضر نیست و حتی در شرایطی مفید.این که خودارضایی در حده دوبار در هفته مضر نیست و حتی برای شخصی که هجمه افکاره جنسی بهش غلبه کرده وشخص مدام در حاله جنگیدن با نیازه طبیعیه خودشه و مدام نیازه خودشو برانگیخته میکنه ودوباره میجنگه که سرکوبش کنه ممکنه دچار پیامدهای طبیعی مثله افسردگی، عقده جنسی ودچاره تنشه روانی یشه.
    اون فرد دقیقا مثله این میمونه که عمدا هی بنزین میریزه رو خونش،خونشو اتیش میزنه و هی دوباره سعی میکنه خاموشش کنه.
    حرفی که اقای شهرام میزنن حقیقت داره وحرف علمیست.اما..دکتری که الکلو برا بیماراش مضر میدونه گاهی در موارده خاص مصرفه نوشیدنی الکلو برای بیمارش نافع میدونه البته این درمان،درمانه موقتیست برای زمانه کوتاه ومشخص.و این راهه حل، قطعا برای درمان دراز مدت نتیجه عکس میده و جای نفع،ضرر به شخص میرسونه.
    نیازه جنسی برای انسان طوری طراحی شده که اگه به هر طریقی مداما باهاش درگیر بشی وسربه سرش بذاری(غیر از رابطه جنسی با داشتنه شریکه جنسی) ،اتیشه خاکستره نیروی بسیار قویه شهوتو، شعله ورش میکنی که تلاش برای خاموش کردنش بازم نتیجه عکس میده وشخصو دچاره مشکل و گرفتاری میکنه.
    چکیده حرفام
    این سایته مشاوره است،هر کسی که اظهار نظر میکنه نظرش برای شخص خودش محترمه وبه دیگران تا جایی که توهین نباشه مربوط نیست ودر اخر تصمیم گیری با خود شخص سوال کنندست.
    ادمهای کوتوله عارق فکری بر اساسه فکرو دانشه نداشتشون نزنن که با نظره علمیه دیگران بسنجن.
    و اما خودارضایی.وای که چقدر بحثش تو فضای این روزهای ما مدام هم میخوره!
    چکیده خودارضایی
    نیازه جنسی:نیازی است طبیعی،مثله اب خوردن غذا خورن لباسه گرم پوشیدن موقع احساس کردنه سرما و...
    ایا انسان دچار عمل خودارضایی ممکنه بشه؟
    هر انسانی که مریض نباشه شهوت داشته باشه وگرم باشه،حتما تو برهه ای از زندگیش دچاره این کار میشه.
    ایا خودارضایی دوبار در هفته مفیده یا مضر از لحاظه علمی؟
    مقدار دو بار در هفته از لحاظه علمی مضر شناخته نشده برا یه مدته(برهه ی زمانی) کوتاه وحتی مفید هم شناخته شده.برای اینکه اون شخص در اون برهه ی زمانی، نیازه طبیعیشو که بر اثر نااگاهی شعله ور کرده بود، دوبار در هفته با عمله خودارضایی با نیازه طبیعیش مدارا میکرد،چون شعله ورش کرده بود، با عمله خودارضایی، کمتر نیازشو سرکوب میکرد که در اون برهه زمانی دچاره عارضه های خود سرکوبی نشه وپیامدهای به دنباله اون.
    سوال پس من دیگه راهه حلمو پیدا کردم الان میرم تو اتاق با خودم دست بکار میشم؟!!!
    پاسخ: شما خیلی بیجا کردی
    اولا خودارضایی وقتی میکردی که نااگاه بودی
    کمسن بودی ،کوچولو بودی یه دفعه با پدیده ی گنده تر از دهنت ،شهوت اشنا شدی اونموقع خودتو ناتوان میدیدی ضعیف میدیدی در مقابله شهوت، به ور رفتن با خودت پناه میبردی،نمیدونستی کوچولو بودی دیگه، ندانسته میرفتی فیلمو عکس میدیدی غوله شهوتتو بیدار میکردی بعد میدیدی چقدر جلو اون غول ناتوانو ضعیفی.تو اگه تو اون لحظه با غول میجنگیدی زورت نمیرسید چون نااگاه، کمسن،ناتوان و بیتجربه بودی که با غول بجنگی. اگه با غول(منظور از غول سرکوب شهوتیه که نااگاهانه بیدارش کردی) میجنگیدی ارمغانی که از این جنگ برات باقی میموند افسردگی بود، خود درگیری، عقده وتنش جنسی فقط برات باقی میموند و تو به ناچار با سلاح خودارضایی به جنگه غول میرفتی واونموقع جنگی اتفاق نمیوفت،و تو به ناچار با خودت میجنگیدی.
    سوال:حالا من که اون برهه ی زمانی رو بر اساسه نااگاهی گذروندم،هنوزم مجردم نیاز دارم میتونم نسخه دوبار خودارضایی در هفته رو انجام بدم روزگارمو بگذرونم؟
    نه به چند دلیله(چکیده)
    اول اینه که دیگه تو اون فرده کمسن،ناگاه،ضعیف و بیتجربه نیستی.
    دوم:هیچ ادمی نمیتونه خودشو کوک کنه من دوبار سره ساعت میرم تو اتاق اینکارو میکنم بنابراین ادم اگه دوبار در هفته خودارضایی کنه مغزه فرمانه تحریک پذیری به بدن صادر میکنه شایدم تو بتونی خودتو کنترل کنی ولی وجودت وذهنت با اون دوبار در هفته مدام دچاره تنش لذت جنسی میشه که دوبار کمه بکنش سه بار ،چهار بار ،حالا یه ایندفعه پنج بار، مدام نیازت میخواد تحریکت کنه چون راه وول خوردنه لذته شهوتو تو وجودت باز کردی واون طمع کاره وهی بیشترو بیشتر میخواد.
    باز میخوای جلوشو بگیری که بیشتر از دوبار نشه و بازم عملا داری خودتو سرکوب میکنی،بازم ایندفعه حالا از اون وره پشته بوم میفتی.پیامداش:باز خودتو دچاره تنش جنسی کردی،طبیعتا بازم سرکوب،بازم تنش روحی وروانی وبدنبالش طبیعتا افسردگیو مسائله دیگه.
    سوال:من که چرتو پرت های تو رو نفهمیدم چی بود بلاخره الان خودارضایی مفیده یا مضره؟
    الانه که زمانه زیادی از بلوغه جنسی وفکریش تا این سن میگذره این کار دیگه کاراییه گذشترو نداره،گرایشه شخصو به جنسه مخالفش برای ایجاد یک رابطه انسانی ودرست کم میکنه و باعث میشه این گرفتاری در شخص ادامه پیدا کنه ودر حاله حاضر این کاریست مضر.
    سوال:حالا بلاخره چیکار کنم با این نیاز،با حرفو سخن که چیزی درست نمیشه؟
    پاسخ:جاده زندگیتو بنداز توی مسیری که تحرکاتی که کنار جاده وایسادن که تو اگه ببینیشون تحریک ودچار تنش میشی تا جایی که ممکن تو حواست به مسیره روبروت به جاده باشه گوشه جادرو بیتفاوت باشی و به مسیرت ادامه بدی.
    ببین عزیز فرض کن خونت پر از بنزینو گازوئیله میخوای با مشعله اتشی بری تو خونت،میدونی تو خونت چه خبره واگه با این مشعل بری تو خونه چه پیش میاد،بعد از من میپرسی یه راه حلی بهم یاد بده من با مشعله اتشیم برم توی خونه ولی خونه منفجر نشه.خوب راهی نیست عزیز تو اصلا نباید اون اتیشو روشن کنی که به این گرفتاری بیوفتی.
    بنابراین عزیزم اگر به این سنی که رسیدی اینطور تشخیص دادی که خودارضایی دچاره گرفتاری درونت میکنه،پس انقدری که بهش فکر میکنی به جای اون سعی کن تلاش و فعالیت های خودتو تو فضای جامعه بیشتر کنی تا از این گرفتاری بیرون بیای و فرصت های جدیدی بیافرینی حتی مثله ازدواج.
    و اما تو این مورد خاص،عزیزم پیش از هر راهکاری سعی کن شرایط جدیدی نه با حرف، با عملو تلاش به وجود بیار بیشتر با دوستات باش،بیشتر ورزش کن،بیشتر تو جامعه فعال باش،از هر چیزه تحریک کننده ای دوری کن، امیدوار باش ،قبل از این که تصمیم های دیگه ای بگیری رو تصمیماتو ذهنت تمرکز کن مطمئن باش همه چی مثبت تغییر میکنه.

33. کاربران زیر از مونتانا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

انقد بدم میاد کسایی که میرن با چند تا یوزر میان
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

35. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12089
    تشکـر
    572
    میزان امتیاز
    10

دختر خوب سعی کن بیشتر ب خانوادت سر بزنی.
    مورد خوبی واسه ازدواج بود ردش نکن.
    ویرایش توسط 2015 : 10-20-2015 در ساعت 01:36 AM
    امضای ایشان
    ...!

37. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12089
    تشکـر
    572
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط sooshiyant نمایش پست ها
    یه درخواست از دوستان دارم،
    ما صرفا اینجا هستیم که به دوستانی که مشکل دارن نظر و همفکری بدیم، پس بهتره بزاریم خود استارتر نتیجه گیری کنه اینجوری تاپیکها صحنه جدل نمیشه.
    خیلی چیزها هستن که در صورت زیاده روی در انجام یا مصرف باعث ضرر میشن و انجام یا استفاده اصولی و کم آنها ضرری نداره، خود ارضایی هم از این دسته هست.
    فیزیولوژی بدن هر انسانی با بقیه فرق داره.
    من از دوستی که اعتقادی به خودارضایی نداشت شنیدم که یه دکتر رفته بود بهش گفته بود فرد مجرد در حد معقول باید هفته ای ۱-۲ بار خودارضایی داشته باشه. دلیلش هم اینه که باعث آرامش نسبی از نظر روان و انرژی بدن میشه..همیشه ورزش یا انحراف فکر یا نماز و یاد خدا کمک نمیکنه!

دوست عزیز حتی اگه ب دکتر هم مراجعه نکنین وی سرچی در نت داشته باشی، متوجه میشی از نظر پزشکی ضرر داره واختلالات جنسی ایجاد میکنه.خب وقتی ی چیزی توی دین ضرر داره ضرر داره دیگه.آیا ب حرف خدا میشه اعتماد کرد یا علم ناقص بشر؟
    البته ما هیچ کدوم قصد نزاع نداریم.
    ویرایش توسط 2015 : 10-20-2015 در ساعت 01:45 AM
    امضای ایشان
    ...!

38. 3 کاربران زیر از 2015 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6271
    تشکـر
    1,498
    تشکر شده 560 بار در 143 پست
    میزان امتیاز
    10

هه هه مشکل شماها اینه که دین رو از دید علما بررسی میکنید
    شما بهتره به قران رجوع کنید.
    خداوند در قران گفته خود ارضایی حرامه
    آیه:
    وَالَّذِینَ هُمْ لِفُرُوجِهِمْ حَافِظُونَ إِلَّا عَلَى أَزْوَاجِهِمْ أوْ مَا مَلَکَتْ أَیْمَانُهُمْ فَإِنَّهُمْ غَیْرُ مَلُومِینَ فَمَنِ ابْتَغَى وَرَاء ذَلِکَ فَأُوْلَئِکَ هُمُ الْعَادُونَ (معارج 29-31)
    ترجمه :و آنان که شرمگاه خود را [از حرام‏] نگهدارنده‏اند، مگر بر همسران یا کنیزان خویش، که [براى آمیزش با آنان‏] سرزنش نشوند پس هرکه افزون از این [که یاد شد‏] بجوید، اینان از حد درگذرنده‏ اند .
    توضیح کلمات اصلی:
    فُرُوجِهِمْ: شرمگاه هایشان
    حَافِظُونَ: نگهدارنده گان: «حفظ» در اینجا یعنى نگهدارى به اضافه پایبندى به شریعت و مراعات‏آن و جهت دادن به غریزه بر طبق آن و از طریق عدم زیاده‏روى در شهوت و پایبند بودن به راههاى شرعىِ آن است؛-- أَیْمَانُه: دست های راست: جمع یمین
    مَلُومِینَ: سرزنش شدگان-وَرَاء: خارج از؛ دور تر از:
    ابْتَغَى: خواست، میل چیزی داشت:-؛ الْعَادُونَ:از حد گذرندگان،سرپیچی کنندگان؛ -
    بیان اعجاز:این آیه اشاره بهمبحث استمناء ( خود ارضایی ) دارد که طی آن فرد به ارضای غریزه جنسی خارج از روال عادی آنمی پردازدواین کارتوسط قرآن تقبیح شده است : هر کسی (ارضاء غرائز جنسی ) از هر طریقیجز آن (ازدواج مشروع) انجام دهد جزء تجاوزکاران محسوب میشود.

و باز هم
    همون آیات 29 30 31 سوره ی معارج در ایات 5 6 7 سوره ی مومنون
    تکرار شده ..

40. 4 کاربران زیر از آفرودیت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18300
    تشکـر
    25
    تشکر شده 82 بار در 52 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    انقد بدم میاد کسایی که میرن با چند تا یوزر میان

عالی بود

42. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط 127128 نمایش پست ها

عالی بود
    والا به خدا ادم چقد میتونه عقده ای باشه که بره با چندتا یوزر دیگه بیاد از خودش طرفداری کنه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد