نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: ترس از اینکه همسرمو از دس بدم

1720
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23209
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ترس از اینکه همسرمو از دس بدم

سلام عزیزان . من دوماهه ازدواج کردم. البته ازدواج دومم. ازدواج اولم ب اصرار بابام با یه آدم لاابالی بود که منجر به طلاق شد ، نمیخوام وارد جزییاتش بشم که شما احتمالا با خودتون بگین از کجا معلوم!!! همینو بگم که همسر اولمو تو خونه مشترکمون پلیس با یه زن دستگیر کرد. خلاصه اینکه شوهر دومم از اقوامه و تا بحال هم ازدواج نداشته و خداروشکر منو خیلی دوس داره اما میترسم یه موقع این عشقش بخاطر موقعیت قبلیم بم کم بشه . چون هم موقعیت شغلیش و هم اخلاقش خوبه. گاهی فک میکنم منو بخاطر ظاهرم فقط خواسته که این خطرناکه و در آینده واسش عادی خواهم شد. حالا بگین چیکار کنم که نترسم همون بلای زندگی اول ب سرم نیاد. نصیحتم نکنین فقط. چون محبتم خیلی زیاده، شاغلم و اشپزیمم خوبه . اما خیلی خیلی میترسم . پیشاپیش ممنون

2. کاربران زیر از Motarjem2008 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : ترس از اینکه همسرمو از دس بدم

کاری که ازتون بر میاد اول صحبت با همسرتون راجب این موضوع هست و دوم مراجعه به یک مشاور خانواده خوب.

4. کاربران زیر از sooshiyant بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16452
    تشکـر
    220
    تشکر شده 173 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sooshiyant نمایش پست ها
    کاری که ازتون بر میاد اول صحبت با همسرتون راجب این موضوع هست و دوم مراجعه به یک مشاور خانواده خوب.
    چه نیازی به صحبت هست وقتی هیچ مشکلی وجود نداره؟ اگرم قرار بر صحبت بود قبل ازدواج باید میشد.

شما یک جوری صحبت میکنید که انگار شوهر ایشون میخواد ترکشون کنه یا هر چی.

پ.ن: مشاور نیستم، روانشناس هم نیستم، آری هم وطن!

6. کاربران زیر از Dark Knight بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Dark Knight نمایش پست ها
    چه نیازی به صحبت هست وقتی هیچ مشکلی وجود نداره؟ اگرم قرار بر صحبت بود قبل ازدواج باید میشد.

شما یک جوری صحبت میکنید که انگار شوهر ایشون میخواد ترکشون کنه یا هر چی.

پ.ن: مشاور نیستم، روانشناس هم نیستم، آری هم وطن!
    دوست عزيز قرار نيست كه نظر من با شما يكي باشه.
    زن اگه ترس هاش و مشكلاتش رو نتونه به مردش بگه ديگه رابطه زناشويي چه معنايي پيدا ميكنه!
    وظيفه همسرشون هست كه بهشون اطمينان و آرامش خاطر بده.

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط Motarjem2008 نمایش پست ها
    سلام عزیزان . من دوماهه ازدواج کردم. البته ازدواج دومم. ازدواج اولم ب اصرار بابام با یه آدم لاابالی بود که منجر به طلاق شد ، نمیخوام وارد جزییاتش بشم که شما احتمالا با خودتون بگین از کجا معلوم!!! همینو بگم که همسر اولمو تو خونه مشترکمون پلیس با یه زن دستگیر کرد. خلاصه اینکه شوهر دومم از اقوامه و تا بحال هم ازدواج نداشته و خداروشکر منو خیلی دوس داره اما میترسم یه موقع این عشقش بخاطر موقعیت قبلیم بم کم بشه . چون هم موقعیت شغلیش و هم اخلاقش خوبه. گاهی فک میکنم منو بخاطر ظاهرم فقط خواسته که این خطرناکه و در آینده واسش عادی خواهم شد. حالا بگین چیکار کنم که نترسم همون بلای زندگی اول ب سرم نیاد. نصیحتم نکنین فقط. چون محبتم خیلی زیاده، شاغلم و اشپزیمم خوبه . اما خیلی خیلی میترسم . پیشاپیش ممنون
    سلام

عزیز به نظر نمیاد که ایشون با توجه به فامیل بودن و... از ازدواج قبلی شما خبر نداشته باشن درسته؟؟؟

پس اگر اینطوره و با علم به اینکه شما قبلا یک ازدواج داشته اید با شما ازدواج کرده اند چرا باید از شما به این دلیل سرد بشن!!!!!؟؟؟

نه عزیز نگرش شما نسبت به خودتون غلطه!!! به نظر میاد شما یک مقدار مهر طلب و دارای حرمت نفس پائینی هستید, توصیه میکنم به کتابهای کمک اموزشی در این زمینه و یا یکی از همکاران مشاور حاذق خانم رجوع کنید.

سپاس
    dr
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

9. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Motarjem2008 نمایش پست ها
    ببینید دوست عزیز ؛شما هراحساسی که نسبت به خودتون دارید حالا چه نسبت به ظاهرتون چه نسبت به باطنتون ؛همون به علت نزدیکی و صمیمیت بین زن و شوهر ،به همسرتون هم منتقل میشه .وقتی شما دارای عزت نفس بالا باشید و به این فکر کنید که خیلی زیبا مدفق و خوشبخت هستید و هیچ نیرویی نمیتونی این هارو ازتون بگیره بالطبع این حس به همسرتون هم منتقل میشه .و در مقابل این نگرانی که من یخورده سنم بالاتر بره زیباییم کمتر میشه یا برای همسرم عادی میشم و همسرتون این نگرانی و تشویش رو متوجه بشه حتما شاید اولش شما رو اروم کنه ولی بعدش اون هم به باور شما میرسه چون خودتون خواستید .پس شما اینطور فکر کنید که من یک ازدواج اشتباه داشتم که هیچ تقصیری هم نداشتم و تونستم به خاطر ارزشی که بدای خودم قایل بودم تمومش کنم و یک زندگی و خوب و ایده الی که حق منه رو انتخاب کنم و ین وسط هیپ چیزی از ارزش های من کم نشده که باعث تردید همسرم بشه .اوکی؟

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23209
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

با سللام و احترام

دوستان از نظراتتون خیلی مشعوف شدم ، امید که زندگی همه بر وفق مرادشون باشه و خوشبخت باشن.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد