نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: بی احترامی پدر به عمه در مقابل کودک

1185
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23213
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بی احترامی پدر به عمه در مقابل کودک

سلام
    من عمه ی یه بچه ی پنج ساله ام.
    من و برادر از بچگی همیشه باهم کل کل داشته ایم و حتا اگر در بهترین شرایط هم باشیم باز محبت خود را با کل کل به هم ابراز میکنیم و کتکاری کار هر روز ما در بچگی بوده.
    برادرم دست بزن ندارد و همسرش را نمیزند و پسر بچه اش را هم خیلی به ندرت ممکن است بزند. شاید در این پنج سال یکی دو مورد به صورت بچه زده باشد.
    الان مشکل این است که برادرم در مقابل فرزندش با من باز هم مثل وقتی که بچه بوده ایم برخورد میکند و حتا پیش آمده که به خاطر عصبانیت از سروصدا موقع تلفن حرف زدن به صورت من هم بزند.
    و بچه به خاطر علاقه ی زیادی که دارد شروع به زدن پدرش کند و از او برای مدتی ابراز انزجار کند ولی از طرفی هم بچه یاد میگیرد که میتواند به من بی احترامی کند.

من به خاطر اینکه احترام برادرم جلوی بچه اش حفظ شود کوتاه می آیم ولی نمیخواهم این روند را ادامه دهم چون برادرم هر روز لوستر میشود و از سکوت من سو استفاده میکند و از طرفی هم بچه به شکل ناخوداگاه امکان بی احترامی کردن را حق خودش دونه و در هر موردی ممکنه ازش استفاده کنه!

الان نمیدونم که چه توضیح دیگه ای لازمه که بدم ولی ممنون میشم اگر راهکار بهم نشون بدین که این معضل را چظور میشه جل کرد؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23213
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بی احترامی پدر به عمه در مقابل کودک

متاسفانه رابطه ی ما چندان منطقی نیست و در توی رابطه ای در این سطح، شکلگیری مکالمه امکان پذیر نیست.
    الان که تقریبن مستقیم کاری باهم نداریم و در کل هم فقط میتونیم به هم تیکه بندازیم و کل کل کنیم.

خانمش خیلی مودب و منطقیه و خیلی باهاش صحبت میکنه که دوست نداری بچه خیلی رفتارها را یاد بگیره ولی من تاثیر خاصی تو رفتارش ندیدم.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23101
    تشکـر
    7
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بی احترامی پدر به عمه در مقابل کودک

نقل قول نوشته اصلی توسط yesoal نمایش پست ها
    متاسفانه رابطه ی ما چندان منطقی نیست و در توی رابطه ای در این سطح، شکلگیری مکالمه امکان پذیر نیست.
    الان که تقریبن مستقیم کاری باهم نداریم و در کل هم فقط میتونیم به هم تیکه بندازیم و کل کل کنیم.
    خب اینکه معنی نداره ک بگین شکل گیریه مکالمه بینمون امکان پذیر نیست و بصورت کَل کَلو تیکس!!
    خب بچه نیستین ک بخصوص حداقل برادرتون ک همسر و فرزند دارن!!!
    یه روز تنهایی بشین منظقی باهاش صحبت کن قضیه رو بهش بگو , کاری نداره ک صحیح ترین روش همینه
    موفق باشید!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد