نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: با شوهرم مشکل دارم

971
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23287
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با شوهرم مشکل دارم

با سلام.
    کمتر از یک سال است ک عقد کرده ام و کمتر از سه ماه است ک مراسم عروسیم برپا شده است.
    با شوهرم مشکل دارم.
    اوایل با کوچکترین بحثی ک بیشتر اوقات خودش راه می انداخت حرف طللاق را میزد.
    عرق میخورد و به خانواده ام ناسزا میدهد و به آنها در جلو من بی احترامی میکند این در حالیست ک من حتی مادرش را هم به دکتر میبرم و با اینکه باردار هستم از ایشان پرستاری میکنم.
    چند مدت پیش این برایم روشن شد ک مصرف هم دارد مخذا با اینکه خودم دیده ام انکار میکند و مهدرشان نیز به او بال و پر میدهد و همیشه ستارالعیوبش میشود و با من سرستیزه دارند.
    من بدون اجازه او حتی آب هم نمیخورم اما ب من شک دارد و هر وقت اجازه میدهد بیرون بروم وقتی به خانه باز میگردم به من میگوید ک دست روی قرآن بگذارم و قسم بخورم ک خلافی نکرده ام.
    یک بار هم بر سر همین موضوع با او بحث کردم ک نهایتا سرم را شکست

نزدیک به دو ماه است ک اباردارم ولی خرجی نمیدهد و نه پول دکتر.
    چند روزی نزد مادر شوهرم بودیم و به دلیل ویار شدید من او آشپزی میکرد ولی سر آخر به من گفت ک ب خانه ی پدرم بروم ولی شوهرم ب خانه پدرم نمیاید و با شوهرم جوری رفتار میکند ک اگر مشکلی با من دارد شوهرم بر سر من خالی کند.
    لطفا کمکم کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : با شوهرم مشکل دارم

چرا گذاشتی دیگه بچه دار بشی با این همه مشکل:/ یه بچه هم بدبخت میشه:/
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2513
    تشکـر
    50
    تشکر شده 53 بار در 35 پست
    میزان امتیاز
    11

با سلام اون بچه بدبخت چه گناهی کرده حتما سریعتر با بزرگتر خود مشورت کنید و موضوع بهشون بگید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام. با این اوصاف زندگی پرتنشی دارین. پس چرا اینقدر زود تصمیم گرفتین بچه دار بشین؟
    شوهر شما شرب خمر میکنه، مواد میزنه، بعد توقع دارین مثل یه جنتلمن باهاتون رفتار کنه؟
    چطور قبل از ازدواج متوجه نشدین؟ میگین خونواده ش طرفداری شو میکنن، خب خانواده شما چی؟ اونا از مشکلاتتون خبر دارن؟ رک بهتون بگم تا وقتی همسرتون کارهای خلافش رو کنار نذاره، کوچکترین بهبودی تو زندگیتون رخ نمیده.
    باید باهاش حرف بزنین تا راضی بشه برای ترک مواد اقدام کنه. دلتون به حال بچه تون نمیسوزه که باید پدرشو از بقیه قایم کنه و یه عمر به خاطر داشتن همچین پدری خجالت بکشه؟
    اگه مطمئنین که نمیتونین همسرتون رو راضی کنین مواد رو کنار بذاره، بهتره هرچه زودتر از این رابطه بیرون برین چون آدمی که تحت تاثیر مواد باشه، درک درستی از موقعیت اطرافش نداره و ممکنه دست به هر کاری بزنه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد