نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: فراموشی بعد از پایان رابطه

907
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22832
    تشکـر
    3
    تشکر شده 12 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

فراموشی بعد از پایان رابطه

ممنون که منو راهنمایی کردین واسه پایانه رابطم ..الان 8 روزه که ارتباطمو تموم کردم و هیچ گله ای ندارم چون الان قطعن فهمیدم قصدش یه رابطه ی جدی نبود که اگه این بود اینقدر بی تفاوت نبود...قطعا با قدرت ادامه میدم چون به قدره کافی تو زندگی محکم شدم.....اما سوالم اینه که درسته که تموم کردم و حاضر به برگشت به اون رابطه نیستم ولی خب خودم که تو دلم میدونم برام مهمه ...میخام فراموشش کنم....آیا فقط گذشته زمان میتونه باعث بشه اون از ذهنم پاک شه..یا میشه کاری کرد که زودتر فراموشش کنم....؟!!!درسته که تصمیمو گرفتم و زیرش نخاهم زد ولی دوس ندارم اینقد درد بکشم...اگه راهکارایی واسه زودتر فراموش کردنش دارین بم بگین تروخدا....
    اینم بگم که من شاغلم و سزم خلوت نیست و زمانایی که سرم شلوغه یا قرآنو نماز میخونم آرامش دارم ولی اگه یه دقیقه بیکار باشم یا بخام استراحت کنم ذهنم نابود میشه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : فراموشی بعد از تموم شدنه یه رابطه

نقل قول نوشته اصلی توسط sara ghaem نمایش پست ها
    ممنون که منو راهنمایی کردین واسه پایانه رابطم ..الان 8 روزه که ارتباطمو تموم کردم و هیچ گله ای ندارم چون الان قطعن فهمیدم قصدش یه رابطه ی جدی نبود که اگه این بود اینقدر بی تفاوت نبود...قطعا با قدرت ادامه میدم چون به قدره کافی تو زندگی محکم شدم.....اما سوالم اینه که درسته که تموم کردم و حاضر به برگشت به اون رابطه نیستم ولی خب خودم که تو دلم میدونم برام مهمه ...میخام فراموشش کنم....آیا فقط گذشته زمان میتونه باعث بشه اون از ذهنم پاک شه..یا میشه کاری کرد که زودتر فراموشش کنم....؟!!!درسته که تصمیمو گرفتم و زیرش نخاهم زد ولی دوس ندارم اینقد درد بکشم...اگه راهکارایی واسه زودتر فراموش کردنش دارین بم بگین تروخدا....
    اینم بگم که من شاغلم و سزم خلوت نیست و زمانایی که سرم شلوغه یا قرآنو نماز میخونم آرامش دارم ولی اگه یه دقیقه بیکار باشم یا بخام استراحت کنم ذهنم نابود میشه
    خب عزيزم يه مدت اصلا به خودت تايم خالي نده سعي كن انقدر مشغول شي كه سرت رو گذاشتي رو بالش خوابت ببره هدف واسه خودت بذار سعي كن به هدفت برسي.موفق باشي گلم

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط sara ghaem نمایش پست ها
    سلام عزیزم
    متاسفانه یا خوشبختانه حافظه انسان به هیچ عنوان پاک و فراموش نمیشه
    ولی می تونه برات بی تفاوت بشه
    بجای اینکه سعی کنی بهش فکر نکنی
    سعی کن درموردش صحبت کنی و اگراشتباهی کردی خودت رو ببخشی
    اگر فکر میکنی برقراری ارتباط با این شخص کاراشتباهی بود سعی کن خودت رو ببخشی و با خودت کنار بیای
    ما نمیتونیم شخص یا خاطره ای رو فراموش کنیم
    فقط می تونیم بایگانیشون کنیم و یجای دور تو مغزمون نگهش داریم

امیدوارم زودتر بره یجای دوردورای مغزت یجایی که دیگه ازارت نده و بی تفاوت بشی بهش
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19993
    تشکـر
    29
    تشکر شده 18 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    9

فراموش نمیشه

ولی مطمئن باش به مرور زمان عادت میکنی

سعی کن هیچ وخ به گذشته فکر نکنی چون فقط زمان حالو از دست میدی

موفـــــــق باشی
    امضای ایشان
    مــــــارو تو شک نشون میدن

تورو تو قلمچــــــی

آخه تو هنو فنچـــی

5. کاربران زیر از almaaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد