نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: اختلاف سن 20 سال

1589
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23314
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اختلاف سن 20 سال

سلام دختری 25 ساله هستم کارشناسی ارشد نرم افزار و دارای مدرک تافل زبان انگلیسی و مسئول انفورماتیک شرکت خصوصی کسی به من ابراز علاقه کرده که حدودا 20 شاید هم کمی بیشتر فاصله سنی با من داره تا به حال ازدواج نکرده فلوشیپ قرنیه هست و پزشک من( طی جراحی لازک که داشتم با ایشان اشنا شدم) شرایط ایشان تقریبا بد نیست ولی حدودا چند ماه از سال امریکا میروند برای کارهای تحقیقاتی و … البته من شناخت چندانی نسبت به ایشان ندارم ولی ایشان تقریبا با خانواده من آشنا هستند می دانم فاصله سنی زیاد مشکلات زیادی را در زندگی ایجاد میکنه ولی نمی دونم باید چه رفتاری توی مراجعه های بعدی از خودم نشون بدم با توجه به اینکه پزشک من هستند و باید برای ماه آبان هم برای چک کردن چشم هام دوباره به ایشان مراجعه کنم چه برخوردی باید داشته باشم ؟ البته ایشون به طور غیرمستقیم بهمن ابراز علاقه کردند ولی من هیچ حرفی راجع به اون موضوع که جوابم چیه و … نزدم و اینکه ایشون خیلی تلاش میکنند که منو بیشتر بشناسند (از لحاظ اخلاق و …) با این حال من یه راهنمایی می خواهم اینکه برخوردم چطور باید باشه؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22028
    تشکـر
    1
    تشکر شده 24 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : اختلاف سن 20 سال

نه عزیز بیخود بازی درنیار،خیال پردازی بیخودی هم نکن خودتم الکی گول نزن.دلایلشم خوب میدونی مگه این که بخوای خودتو بازی بدی ویا وارده جاده ای بشی که به خوبی میدونی اخره این جاده مقصدتت نیست! بنابراین تو خودتو به دلیله کنجکاوی یا به کم عقلی زدن یا به هر دلیله دیگه ای وارده این جاده میکنی که پر از ناهمواری پیچ و سرازیری سربالایی تند وخطرناکه وانواع اسیب ها ومشکلاته دیگه ،اخرشم اصلا مقصدت نیست واز یه جا دیگه سردر میاری وتو این راه بیخودی خودتو بازی دادی!.پس عاقلانه ترین کار اینه که اصلا وارده این جاده نشی.
    ماه دیگه که وارده مطبه این اقا شدی باوقار وخانومانه، خودت باش و طبیعی رفتار کن،اگه هم احیانا صحبت هایی کرد که مفهومش علاقه وخواستگاری بود تو خیلی راحت میگی که من اختلاف سنیه زیادو هیچ وقت نفهمیدم،الانم نمیفهمم در اینده هم احتمالا نخواهم فهمید ونمیتونم اصلا این مسئلرو هیچوقت هضمش کنم.در ضمن من مدته زیادیه که شخصه خاصی توی زندگیمه وفقط به اون فکر میکنم.بقیشم به اون مربوط نیست در غیر این صورت پزشکه چشم خوب فراوونه.
    همه چی خیلی سادست مگه این که خودتم دوست داشته باشی یا بازی دربیاری که بازم به خودت مربوطه وتجربه نابه جا خواهی کرد.

3. 3 کاربران زیر از مونتانا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

ضمن تایید حرف مونتانا جون

معلوم شما 80درصد داری خیال پردازی میکنی
    و از رفتارای ایشون یه برداشت دیگه کردید

حالا این چیزا به کنار

20 سال تفاوت سنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟طرف جای پدرت
    دو نسل فاصله با کلی عقیده و فرهنگ های متفاوت

شما25 سالتون درس خوانده اید تو جامعه گشتید انقدرا عاقل هستید بدونید اصلا این رابطه درست نیست
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

5. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    تشکر شده 101 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    9

این خیلی خوبه که شما تحصیلات و موقعیت اجتماعی خوبی دارین اما متاسفانه به نظر میرسه انگیزه ایشون از اون نوع برخوردای علاقمندانه که گفتید زیبایی و جوانی و سایر ویژگی های اینچنینی شما باشه. متاسفانه اونچه من و سایر کاربرانی که نظر دادن حس می کنیم اینه که ایشون چنانچه به شما علاقمند باشن علاقه ایشون از اون نوعی که شما برداشت کردید(ازدواج و ...) نیست بلکه شاید منظور دیگه ای دارندو به هر حال به نظر من شما کاملا عادی برخورد کنید و اصلا به کلی فکر ایشون رو از ذهنتون بندازید بیرون چون حتی اگه هم در نظر نگیریم که ایشون نیتشون با نیت شما متفاوته و فرض کنیم قصد ازدواج دارن 20 سال اختلاف سنی خیلی بیشتر از اونچیزیه که بشه دو نفر رو در تمام مسیر زندکی همراه و همقدم کنه
    امضای ایشان
    ... من ندیدم بیدی
    سایه اش را بفروشد به زمین
    رایگان می بخشد
    نارون، شاخه ی خود را به کلاغ ...

7. 2 کاربران زیر از yalda_arezou بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

منم فکر میکنم ابراز احساساتش فقط برای نزدیکیه که بینتون بوجود اومده و تخلیه ی عواطفش ، نه اینکه قصد خواستگاری داشته باشه !!

20 سال خیلی زیاده !! شما الان درگیر احساساتت شدی و 20 سالو نمیبینی ، فکر میکنی میتونی باهاش کنار بیای ، بعدا اگه باهاش ازدواج کردی میبینی نه خبری از عشقو عاشقی هست نه درکو تفاهم !!

این حستون ( یعنی حسه دوتاتون ) فقط یه حسه لذت بردن از بودنه با جنس مخالفه !! و چونکه یه مدت با هم درارتباط بودید درگیره عواطف شدید .

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23314
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون از رک گویی همه شما ، من فقط میخواستم نظر بقیه رو هم بدونم که از برخوردی که قبل داشتم و میخوام بعد داشته باشم مطمئن بشم ضمنا من خیلی تو برخوردام دقت میکنم که سو تعبیر از رفتارهام به وجود نیاد نه صرفا با ایشون کلا توی رفتارهام ادم محتاطی هستم هیچ دلبستگی هم از جانب من وجود نداره فقط میخواستم نظر افراد جامعه امو هم بدونم...
    از همه شما هم متشکرم که نظرتون رو بدون هیچ لفافه ای بیان کردید.

10. کاربران زیر از nadi_49800 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31553
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من خواستگاري دارم با تفاوت سني ٢٠ سال بزرگتر از خودم تمام ملاك هاي من را دارد فقط براي سنش كمي مي ترسم نظرتون چيه؟

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,915 بار در 982 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام دوست عزیز.
    موضوع اختلاف سنی در ازدواج به آیتم های زیادی بستگی داره و نمیشه یک جواب کلی برای همه صادر کرد.

مثلا؛
    آیا شما از نظر عقلانی و سطح درکتون میتونید دوره سنی و رفتارهای سنجیده و محتاطانه ایشون رو که ناشی از پختگی و با تجربگیشون هست بپذیرید و براتون خسته کننده نیست؟

آیا ایشون میتونن شیطنتها و رفتارای شاد و پر جنب و جوش شما رو که ناشی از جوونیتون هست تحمل کنن و براشون سبک سرانه جلوه نمیکنه؟

شما و ایشون تا چه حد میتونید خودتون رو به هم نزدیک کنید تا درک بهتری از شرایط روحی و جسمانی همدیگه داشته باشید و مجموع شرایط رو بپذیرید؟

طبیعیه که شما جوونتر و سرزنده تر از ایشون هستید٬ آیا ایشون انقد میتونه سرحال باشه که در کنار شما خسته نشه و بالعکس اگه ایشون اون سرزندگی رو نداشته باشه آیا شما خسته نمیشی؟

اگر شما قبلا تجربه زندگی مشترک دیگه ای داشته باشید و این ازدواج دوم شما باشه طبیعتا دیدگاه شما به زندگی مشترک و تجربه هاتون به اندازه ایه که بهتر میتونید با چنین ازدواجی کنار بیاید.

ولی اگر تا الان مجرد بودید باید انقد سطح درک بالایی داشته باشید تا بتونید مشکلات رو هموار کنید و بعدا پشیمون نشید.

حتما حتما هم تنها و هم همراه ایشون به یک مشاور مجرب مراجعه کرده و مشاوره پیش از ازدواج بگیرید .

موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد