نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: خودارضایی زن متاهل

26410
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23323
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خودارضایی زن متاهل

باسلام خسته نباشید من زن23 ساله ،قبله ازدواج بمدات 10 سال کمابیش خودارضایی میکردم ولی 2سال نامزدی روبخاطر ارضاشدن توسط همسر کاملا ترک کردم ولی ایشون از شب ازدواج پایه ناسازگاری گذاشت وکلا تحریک وبه ارگاسم رسیدن منو بیخیال شد الان 6ماهه باردارم ومیل جنسیم شدید هست ولی ایشون سر باز میزنن ولی من هرکاری که باعث لذتش بشه میکنم حالا با کلی عذاب وجدان دوباره افتادم توخط خودارضایی چیکار کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : خودارضایی زن متاهل

نقل قول نوشته اصلی توسط hadida نمایش پست ها
    باسلام خسته نباشید من زن23 ساله ،قبله ازدواج بمدات 10 سال کمابیش خودارضایی میکردم ولی 2سال نامزدی روبخاطر ارضاشدن توسط همسر کاملا ترک کردم ولی ایشون از شب ازدواج پایه ناسازگاری گذاشت وکلا تحریک وبه ارگاسم رسیدن منو بیخیال شد الان 6ماهه باردارم ومیل جنسیم شدید هست ولی ایشون سر باز میزنن ولی من هرکاری که باعث لذتش بشه میکنم حالا با کلی عذاب وجدان دوباره افتادم توخط خودارضایی چیکار کنم؟
    سلام

مسئله اصلی عزیز, خود ارضایی شما نیست مسئله عدم تمکین و یا توجه و همکاری همسر شماست برای رسیدن هر دو به ارگاسم و....

حامله هم هستید, و خوب این خودش تا حدودی مشکل آفرینه و هم چنین مسائل بعد از زایمان, نفرمودید چند وقته که ازدواج کردید, بگذریم.

حتما به نظر من هر دو با هم بهتره به یک مشاور رجوع کنید, چون گلم مشکلات شما با به دنبا آمدن فرزندتان بیشتر خواهد شد.

موفق باشید

سپاس
    dr
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33799
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.توروخدا کمکم کنید.من از 9_10سالگی ناخواسته که بچه بودم به خودارضایی رو آوردم.همیشه عذاب میبینم با عروسک پارچه قرار دادن بین پا و فشردنش..الان 25 سال دارم 3ساله ازدواج کردم اما ارضا نمیشم لذت میبینم اما ارضا نمیشم.حتی تا شوهر میره بعد ************ خودشو تمیز کنه من خودمو ارضا میکنم معتاد شدم..نماز شروع کردم به خوندن اما نامنظم تا 1هفته شده ترک کنم.دوست دارم با دخول ارضا شم همسرم را دوست دارم.چیکار کنم.دارم عذاب میکشم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط sh.m64 نمایش پست ها
    سلام.توروخدا کمکم کنید.من از 9_10سالگی ناخواسته که بچه بودم به خودارضایی رو آوردم.همیشه عذاب میبینم با عروسک پارچه قرار دادن بین پا و فشردنش..الان 25 سال دارم 3ساله ازدواج کردم اما ارضا نمیشم لذت میبینم اما ارضا نمیشم.حتی تا شوهر میره بعد ************ خودشو تمیز کنه من خودمو ارضا میکنم معتاد شدم..نماز شروع کردم به خوندن اما نامنظم تا 1هفته شده ترک کنم.دوست دارم با دخول ارضا شم همسرم را دوست دارم.چیکار کنم.دارم عذاب میکشم
    سلام دوست عزیز

به سایت مشاور خوش اومدید

این تاپیک مربوط به شخص دیگری هست و ممکنه توسط مشاوران دیده نشه یا پاسخ داده نشه

لطفا روی لینک زیر کلیک کنید و با یه عنوان مناسب مشکلتون رو بنویسید و ارسال کنید ( لطفا در مورد تحصیلات خودتون و همسرتون، و مشکلات احتمالی دوران کودکیتون هم اگر چیزی هست بیان کنید )

http://forum.moshaver.co/newthread.p...ewthread&f=146

5. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47706
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

باید بانوع پوشش وحرکاتتون اونو تحریک وبه سمت خودتون بکشید سعی کنید از کلمات وجملاتی که مردارو تحریک میکنه استفاده کنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)