نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: طریقه معلم شدن

10889
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23352
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

طریقه معلم شدن

سلام
    امیدوارم کمک کنید یا حداقل جایی معرفی کنید که درست راهنماییم کنن
    من دیپلم هنرستان دارم رشته عمران سشاختمان و کاردانی ناپیوستم و همچنین کارشناسیم رو در همین رشته گرفتم....
    علاقه زیادی به معلم شدن دارم.... فقط تا همین حد یکی از اشنایان گفته که اموزگاری با دبیری فرق داره و برای اموزگار شدن حتما باید تربیت معلم خوند....
    حواهشا راهنمایی کنید که ایا میتونم دبیر بشم حالا یا در هنرستان یا مدارس و .... یا خیر ؟؟؟ امتحان باید داد ؟ اصلا کجا باید مراجعه کرد....
    مدرکمم کارشناسی عمران ساختمان هستش.... با تشکر .....

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : طریقه معلم شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط pourya333 نمایش پست ها
    سلام
    امیدوارم کمک کنید یا حداقل جایی معرفی کنید که درست راهنماییم کنن
    من دیپلم هنرستان دارم رشته عمران سشاختمان و کاردانی ناپیوستم و همچنین کارشناسیم رو در همین رشته گرفتم....
    علاقه زیادی به معلم شدن دارم.... فقط تا همین حد یکی از اشنایان گفته که اموزگاری با دبیری فرق داره و برای اموزگار شدن حتما باید تربیت معلم خوند....
    حواهشا راهنمایی کنید که ایا میتونم دبیر بشم حالا یا در هنرستان یا مدارس و .... یا خیر ؟؟؟ امتحان باید داد ؟ اصلا کجا باید مراجعه کرد....
    مدرکمم کارشناسی عمران ساختمان هستش.... با تشکر .....

داشتن حداقل معدل 15 در دوره تحصیلی متوسطه (3 سال دبیرستان)، دارا بودن قد 155 برای خانم‌ها و 160 برای آقایان و برخورداری از سلامت جسمی و روانی و همچنین موفقیت در مصاحبه و تایید صلاحیت‌های عمومی از شرایط حال حاضر برای معلم شدن است.
    چگونگی تأمین و تربیت نیروی انسانی به ویژه معلم برای نظام آموزشی کشور همواره یکی از موضوعات اساسی دولت‌ها و وزارت آموزش و پرورش بوده و با توجه به حساسیت و تاثیرگذاری که شغل معلمی در توسعه کشور و همچنین باورهای دینی و ملی دارد در تمامی دوره‌های تاریخی سعی می‌شد تا ضوابط و شرایط خاصی را برای آن تدوین کنند.
    معاون هماهنگی آموزش عالی مرکز نیروی انسانی آموزش و پرورش درباره نحوه جذب و استخدام در آموزش و پرورش گفت: در دولت دهم برای اولین بار تامین و تربیت نیروی انسانی، نهادینه شد و با راه‌اندازی دانشگاه فرهنگیان، مقرر شد تا آموزش وپرورش نیروهای مورد نیاز خود را از طریق دانشگاه‌های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی تامین کند که این موضوع در اسناد بالادستی همچون برنامه پنجم توسعه، سند تحول بنیادین، احیاء قانون متعهدین خدمت و اساسنامه این دانشگاه‌ها به صراحت آمده است.
    در اولین اقدام هیات دولت مجوز پذیرش 25 هزار دانشجوی متعهد خدمت را در سال 91 را صادر کرد که این روند در سال 92 نیز با همین تعداد پذیرش دانشجو در حال انجام است.
    شرایط تحصیلی و جسمانی برای معلم شدن

به گفته شریف‌زاده، در حال حاضر افرادی می‌توانند وارد دانشگاه‌های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی شوند که تمامی شرایط شرکت در آزمون سراسری دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی را داشته باشند، همچنین علاوه براین شرایط ، داشتن حداقل معدل 15 در دوره تحصیلی متوسطه ( 3 سال دبیرستان )، دارا بودن قد 155 برای خانم‌ها و 160 برای آقایان و برخورداری از سلامت جسمی و روانی و همچنین موفقیت در مصاحبه و تایید صلاحیت‌های عمومی پیش بینی شده است.
    همچنین افرادی که در این دانشگاه‌ها پذیرفته می‌شوند پس از چهار سال تحصیل، مدرک تحصیلی کارشناسی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را که امکان ادامه تحصیل در تمامی دانشگاه‌های داخل و خارج برای آنان فراهم است را دریافت می‌کنند.

به هر حال شما از طریقه آزمون استخدامی باید جذب بشید مگر مکانیسم ها و پارتی های خاص خودتون رو داشته باشید

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282

021-88422495

021-88472864
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28012
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من رشته دبیرستانم مدیریت خانواده بود والان دردانشگاه حسابداری میخونم.دوست دارم تربیت معلم شرکت کنم آیا راهی داره لطفا راهنمایی کنید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط ذبیده نمایش پست ها
    سلام من رشته دبیرستانم مدیریت خانواده بود والان دردانشگاه حسابداری میخونم.دوست دارم تربیت معلم شرکت کنم آیا راهی داره لطفا راهنمایی کنید
    شما باید در یکی از گروه های آزمایشی شرکت میکردید .

موقع انتخاب رشته هم از دانشگاه فرهنگیان انتخاب رشته کنید

اگر امسال دانشگاه شرکت کرده باشید باید تا موقع انتخاب رشته صبر کنید .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36749
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها
    شما باید در یکی از گروه های آزمایشی شرکت میکردید .

موقع انتخاب رشته هم از دانشگاه فرهنگیان انتخاب رشته کنید

اگر امسال دانشگاه شرکت کرده باشید باید تا موقع انتخاب رشته صبر کنید .
    سلام دوستان
    برای شرکت در آزمون تربیت معلم شرط معدل برای دیپلمه های نظام قدیم چجوری میشه ؟
    ویرایش توسط 4*4 : 10-01-2017 در ساعت 05:40 AM

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36889
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سوال

سلام خسته نباشید من دانشجوی رشته فیزیک از دانشگاه سراسری هستم تربیت معلم نخوندم ولی میخام معلم فیزیک شم البته بدون کنکور مجدد
    لطفا راهنماییم کنید با سپاس

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26542
    تشکـر
    319
    تشکر شده 773 بار در 518 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : سوال

نقل قول نوشته اصلی توسط مهسا77 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید من دانشجوی رشته فیزیک از دانشگاه سراسری هستم تربیت معلم نخوندم ولی میخام معلم فیزیک شم البته بدون کنکور مجدد
    لطفا راهنماییم کنید با سپاس
    درود
    به این پست نگاه کردین؟؟
    Top | #2

با اینجا هم برین
    http://www.entekhab.ir/fa/news/26333...8C%D8%B3%D8%AA
    ویرایش توسط javaheri69 : 10-14-2017 در ساعت 10:25 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد