نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: مشکل حرف مردم

1981
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23373
    تشکـر
    7
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل حرف مردم

سلام دوستان لطفا کمک و راهنماییم کنید
    دو سه سال پیش به یک خواستگارم بنا به شرایط خودم و خواستگار جواب منفی دادم.از همان زمان به بعد احساس کردم هم محلی هایمان پشت سر من و خانواده ام حرف می زنند . همسایه های نزدیکمان ادم های خوبی هستند ولی توی خیابان محل زندگیمان وقتی رد می شوم احساس می کنم افراد به من نگاه می کنند یا به همدیگر من را نشان می دهند.
    بعد از چند وقت از جلوی بنگاه محله مان عبور می کردم که یه مرد مسن پشت سرم گفت غذای پدرت رو می خوری برای خودت راه می ری... من هم چون جلوی روم این حرف رو نزده بود برنگشتم پشت ببینم کیه و منظورش دقیقا من بودم یا نه...در کل هر چند وقت که از همون مسیر رد می شم از پارچه فروشی ، بنگاه و خشکشویی که اونجا نزدیک هم هستند متلک هایی می شنوم مشابه همین و چون هیچ مدرکی ندارم نمی تونم به کسی ثابت کنم . این مساله منو خیلی اذیت می کنه . و اگر هم متوجه بشم که مستقیم کسی به من این حرف رو زده نمی دونم چکار باید بکنم و چی باید بگم؟
    مسیر رفت و امدم رو یه مدت تغییر دادم ولی نمی تونم همیشه با احساس ضعف و درماندگی زندگی کنم.
    لطفا رهنماییم کنید

2. کاربران زیر از ARZ2009 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    تشکر شده 192 بار در 128 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : لطفا کمکم کنید ... حرف مردم

نقل قول نوشته اصلی توسط ARZ2009 نمایش پست ها
    دو سه سال پیش به یک خواستگارم بنا به شرایط خودم و خواستگار جواب منفی دادم.از همان زمان به بعد احساس کردم هم محلی هایمان پشت سر من و خانواده ام حرف می زنند . همسایه های نزدیکمان ادم های خوبی هستند ولی توی خیابان محل زندگیمان وقتی رد می شوم احساس می کنم افراد به من نگاه می کنند یا به همدیگر من را نشان می دهند.
    بعد از چند وقت از جلوی بنگاه محله مان عبور می کردم که یه مرد مسن پشت سرم گفت غذای پدرت رو می خوری برای خودت راه می ری... من هم چون جلوی روم این حرف رو نزده بود برنگشتم پشت ببینم کیه و منظورش دقیقا من بودم یا نه...در کل هر چند وقت که از همون مسیر رد می شم از پارچه فروشی ، بنگاه و خشکشویی که اونجا نزدیک هم هستند متلک هایی می شنوم مشابه همین و چون هیچ مدرکی ندارم نمی تونم به کسی ثابت کنم . این مساله منو خیلی اذیت می کنه . و اگر هم متوجه بشم که مستقیم کسی به من این حرف رو زده نمی دونم چکار باید بکنم و چی باید بگم؟
    مسیر رفت و امدم رو یه مدت تغییر دادم ولی نمی تونم همیشه با احساس ضعف و درماندگی زندگی کنم.
    لطفا رهنماییم کنید
    با سلام دوست گرامی لطفا منظور خودتون رو از اثبات اون موارد بگید...
    شما چه چیزی رو باید دقیقا ثابت کنید به بقیه؟
    امضای ایشان
    برای تشکرکردن به جای زدن پست میتوانید از دکمه ستاره زیر عکس کاربری استفاده کنید.

4. کاربران زیر از ALI.ENG بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23373
    تشکـر
    7
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

منظورم همون حرفاست...یعنی کسی جلوی روم بهم چیزی نگفته ولی مثلا می شنوم می گن ازدواج نکرده... همچین چیز هایی که در حرفای قبلیم هم گفتم...مثلا نگاه های عجیب که یه جوری متوجه می شی دارند در مورد شما حرف می زنند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    میزان امتیاز
    9

منظورم همون حرفاست...یعنی کسی جلوی روم بهم چیزی نگفته ولی مثلا می شنوم می گن ازدواج نکرده... همچین چیز هایی که در حرفای قبلیم هم گفتم...مثلا نگاه های عجیب که یه جوری متوجه می شی دارند در مورد شما حرف می زنند
    دوست گرامی اینکه شما ازدواج نکردین هیچ ربطی به مردم نداره....به نظرم اگه واقعا منطقی نگاه کردین و دیدین به درد شما نمیخوره و نباید ازدواج کنید کار بسیار خوبی کردین....
    در مورد مردم هم باید عرض کنم به قول قدیمی ها در دروازه رو میشه بست ولی دهن مردم رو نه
    و ایشالا اینده خاستگار بهتری پیدا میشه که تو دهنی محکمی تو دهن همونا بزنی
    از طرف دیگه من احتمال میدم یکمی هم خودت ممکنه به خودت تلقین میکنی که این همه ادم پشتت حرف میزنند و ممکنه اینطوریا هم نباشه که به خاطر ازدواج نکردن پشتت این قدر حرف بزنند
    امضای ایشان
    برای تشکرکردن به جای زدن پست میتوانید از دکمه ستاره زیر عکس کاربری استفاده کنید.

7. کاربران زیر از ALI.ENG بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    14058
    تشکـر
    1
    تشکر شده 50 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    0

خب مردم پشت سر خدا هم بد میگن و بد حرف میزنن .اگه پشت سرت حرف میزنن اینا مال کوته فکرهای که هم محله ها شما دارن و اینو میگه که تو یه سر گردن بالاتر از اونای چون اونا ضعف دارن که دارن پشت سر تو حرف میزنن. تو هرچه که صلح خودتو جلو ببر .

9. کاربران زیر از PARVIZ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشکل حرف مردم

لطفا رهنماییم کنید

دوست عزیز اگر بنا به زندگی کردن براساس حرف مردم باشه باید از تمام لذت های زندگیتون دست بردارید

ما فرض رو بر این میذاریم که پشت سرتون حرف میزنن ...خوب بزنن ... مگر چه اتفاقی میفته ... خیلی که مردم حرف بزنن برای یک ماهه

چون همه مردم در خانواده خودشون چنین مشکلاتی رو دارن و کسی نمیتونه ادعا کنه از این موارد مبراست

بقول معروف حرف مردم رو بذارید کف پاتون و به این مسایل اهمیتی ندید ... ضعف نشون دادن شمارو نسبت به گفته های مردم حساس خواهدکرد
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

11. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

لطفا رهنماییم کنید
    سلام
    عزیز اولا حرف و مزخرفات مردم نادان و بیمار و بیکار باد هواست!!!؟؟ این مردم مرده و زنده ما براشون تفاوتی نداره پس بهتره اصلا جدی نگیریشون.

دوما شما به نظر مقداری ابسس(حساس و حساسیت به موضوع و مطلبی) شده ای از یکی از همکاران خوب خانم ما مشورت بگیرید.

سپاس
    dr
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

13. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23373
    تشکـر
    7
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم بابت راهنمایی های مفید شما
    با حرف های شما موافقم ولی نمی دونم اگه چنین چیزی تکرار بشه یعنی مثلا اگه کسی چیزی بگه چی کار کنم...اونقدر احساس خشم می کنم که دلم می خواد برگردم و یه چیزی بگم ولی از طرفی فکر می کنم اگه این فرد بی نزاکت باشه ولی من نباید خودم رو مثل اون نشون بدم ...به خاطر همین تا موقعی که اون قضیه رو فراموش کنم با خشم و ناراحتی از اینکه من چرا نمی تونم جوابش رو بدم دست و پنجه نرم می کنم.

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    میزان امتیاز
    9

با حرف های شما موافقم ولی نمی دونم اگه چنین چیزی تکرار بشه یعنی مثلا اگه کسی چیزی بگه چی کار کنم...اونقدر احساس خشم می کنم که دلم می خواد برگردم و یه چیزی بگم ولی از طرفی فکر می کنم اگه این فرد بی نزاکت باشه ولی من نباید خودم رو مثل اون نشون بدم ...به خاطر همین تا موقعی که اون قضیه رو فراموش کنم با خشم و ناراحتی از اینکه من چرا نمی تونم جوابش رو بدم دست و پنجه نرم می کنم.
    دوست گلم
    اگه یک سگی پارس کرد و خواست که تو رو گاز بگیره تو چیکار میکنی؟ ایا خشمگین میشی؟؟
    پس وقتی میبینی انسان هایی نادان به خاطر اینکه ازدواج نکردی پشت سرت حرف میزنند اونها رو همچون سگی بدون که پارس میکنند
    بلاشک در این حالت احساس بهتری خواهی داشت
    امضای ایشان

16. کاربران زیر از ALI.ENG بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

مختصر و مفید خدمت شما عرض کنم که به یکی از همکاران حاذق خانم ما در شهر خود رجوع کرده و از ایشان بخواهید که تکنیکهای علمی و عملی کنترل خشم(Anger Managment ) رو بهتون یاد بدن

موفق باشید عزیز

سپاس
    dr
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

18. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد