نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: دوراهي انتخاب

1079
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23434
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوراهي انتخاب

سلام من يك دختر 25 سال هستم ك حدود يك ساله با يك پسر 24 ساله اشنا شدم. ك هردو در يك شهر درس ميخونيم ولي محل زندگيمون شهرهاي مختلفيه.
    بعد از چندماه ك از اشناييمون گذشت به خونوادش قضيه رو گفت و خواهرشون براي اشنايي اومدن منو ديدن ولي برخورد بسياري بدي كردن و مخالفت شديدي به همراه داشت كه از جمله دلايلشون بخاطر بزرگ بودن سن من ، دور بودن شهرهامون و اينكه يكي دونفر مد نظر قرار دادن براي خواستگاري رفتن. بعد از اين قضيه پشتشو خالي كردن در صورتي ك قبلا برعكس اين گفته بودن.

بعد از اين ماجرا ايشون دنبال كار ميكردن و كاراي پاره وقت پيدا كردن. ولي نزديك سربازيش ديگه كلا ناميد شد و فقط بيكار ميگشت من از اين قضيه اعصبام خورد شد و بهش گفتم نميتونم اين مورد تحمل كنم و اگه قبل سربازيت كار ي نكني واسه هميشه ميرم و بهشون واسه فكركردن فرصت دادم. ولي بعدش گفتش من نميتونم توي چند هفته كاري كنم و تصميم و برنامه اي براي اينده داشته باشم بهتره بري و كلا ميبينم شرايط ازدواج ندارم فكر ميكردم ميتونم درستش كنم توي اين يكسال نشد پس برو اگه بعدا شرايط اوكي شد دوباره باهم شروع ميكنيم.
    ولي نتونستم همون جا رابطه رو تموم كنيم بعد يك مدت نه ايشون تونست اين وضعيت تحمل كنه نه من. نظرشون اين بود همينجوري باهم ادامه بديم تا ببينم چي ميشه ولي من گفتم رابطمون بايد هدفش مشخص داشته باشه. حالا باهم هستيم در حد اس و زنگ .حالا ك ايشون رفتن سربازي بنده بشدت افسرده شدم
    راستي ما سرچند مبحث باهم اختلاف و دعوا داريم شايد خيلي زياد:
    يك مورد ايشون بامن دعوا ميكنن دوستاي مجازي ك با پسراها داشتم و ميگه اينجور بمن خيانت ميكني وقتي من با حتي اسم يك دخترم نميارم. البته اين مورد بعد از چند وقت درست كردم و ديگه با هيچ پسري حرف نزدم ولي باز ايشون يك حس عدم اعتمادي داره نسبت به هر پسري ك دورو برم هست حالا ميخواد دوستش باشه يا همكلاسي من.
    مورد دوم از لحاظ جنسيه
    من اوايل دوست نداشتم حتي اين اقا دستمو بگيره ولي بعدش به بغل و بوس كشيد و اين اواخر قبل اينكه بره سربازي به يكي دوبار تماس بدني منجر شد (ناز و نوازش بوس منظورمه) ك من از اين رابطه بسيار ناراحت و عذاب وجدان گرفتم و حتي تصميم به جدي گرفتم و دليل اين اقا براي اين رابطه و بوس و بغل بيشتر اين بود ك واقعا من احتياج دارم و كلا حال روح و جسم خوب ميشه... و ميگه اين جوري بهت ثابت ميكنم ك دوستت دارم....منم بي ميل نبودم ولي خب براي اينكه بنظرم گناه بود زياد خودمو راغب نشون نميدادم
    فكر ميكنم نميتونم با اين اقا ادامه بدم و زياد از حد به خواسته هاشون بها دادم از اون طرف
    حالا سوالي ك بعد اين همه مقدمه داشتم اينه واقعا ميتونم روي اين رابطه و اقا با اين شرايط حساب كنم با دليل مخالفت هر دو خانواده. مشخص نبودن برنامه زندگيش. مشخص نبودن تكليف رابطمون؟
    و اينكه از اين دوتا رابطه اخري ك باهم داشتيم حسابي فكرم مشغوله و احساس ناراحتي ميكنم شبا از خواب ميپرم و اينكه هر وقت تصميم به جدايي گرفتم نتونستم بدون ايشون دچار افسردگي شديد شدم زياد حرف نميزنم همش توي اينترنتم و وقتمو تلف ميكنم از اين قضايا و اينكه خيلي به خواسته هاي اين اقا بها دادم و اين كاملا اشتباه بوده حالا چي كنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : بين دوراهي ...

دوست عزیز شما باید بدونید این رفتارهای و روابط عاطفی نوعی ازمون و خطاست و تا شرایط مهیا نباشه نباید وارد چنین روابطی بشید

این روابط برای شما وابستگی میاره و ارمغانی جز افسردگی برای شما نداره ...

کمی منطقی فکر کردن باعث میشه شما متوجه بشید ورود به چنین زندگی که مخالفت خانواده ها رو داره نتیجه ای جز شکست در زندگی نداره

پس این رابطه هر چه زودتر کات بشه بسیار برای شما مناسب خواهد بود
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    تشکر شده 192 بار در 128 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : دوراهي انتخاب

در کل امروزه به علت نبود اشتغال و بالا رفتن سن ازدواج، آقایون دنبال روابط جنسی و همچنین عاطفی هستند حالا از هر طریقی که شده
    بعضی ها قول ازدواج میدند و بعد یه مدت ول میکنند و بعضی ها پول خرج میکنند و ووو...
    موارد بسیار زیاد هست ولی نکته ای که مهمه اینه تنوع طلبی این زمونه خیلی زیاد شده
    وقتی روابط به اسانی برقرار میشه و به بوس و بغل و در نهایت به س ک س میرسه این به نوعی تنوع طلبی میاره
    اینکه دختر و پسر تنها به قصد اشنایی دوست بشند بسیار سخت پیش میاد و اکثر موارد دنبال موارد دیگه ای هستند و در نهایت هم رابطه تمام میشه
    حالا سوال اینه که این روابط بی حساب کتاب چقدر تو زندگی زناشویی افراد اسیب دیده از این روابط تاثیر میگذاره؟
    چقدر این روابط باعث افزایش خیانت به همسر در زندگی اینده میشه؟
    چقدر این روابط باعث تنوع طلبی میشه؟
    دوست عزیز شما حتی زمانی که فهمیدید که ایشون نظرش قطعی نیست و ممکنه هر ان شما رو ول کنه باز تن به خواسته های ایشون دادین
    که ممکنه این خواسته ها بیشتر شده و حتی به س ک س هم برسه....
    پس اگه واقعا یه رابطه مادام العمر میخاین باید روی تصمیمات خودتون سفت و سخت باشید نه اینکه با یک تماس تلفنی و یا گذشت یه مدت زمان و وابستگی و .... تن به هرکاری بدهید.
    امضای ایشان
    برای تشکرکردن به جای زدن پست میتوانید از دکمه ستاره زیر عکس کاربری استفاده کنید.

5. کاربران زیر از ALI.ENG بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23434
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بين دوراهي ...

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    دوست عزیز شما باید بدونید این رفتارهای و روابط عاطفی نوعی ازمون و خطاست و تا شرایط مهیا نباشه نباید وارد چنین روابطی بشید

این روابط برای شما وابستگی میاره و ارمغانی جز افسردگی برای شما نداره ...

کمی منطقی فکر کردن باعث میشه شما متوجه بشید ورود به چنین زندگی که مخالفت خانواده ها رو داره نتیجه ای جز شکست در زندگی نداره

پس این رابطه هر چه زودتر کات بشه بسیار برای شما مناسب خواهد بود
    ممنون ك خونديد و جواب داديد در مورد مخالفت خانواده ها زياد نگران نيستم چون ميشه راضيشون كرد و بعد چند وقت براشون عادي ميشه خواهر خودم همين جور ازدواج كرد بعد چند ماه خونواده قبولش كردن و الان همه چيز اوكيه

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23434
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دوراهي انتخاب

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI.ENG نمایش پست ها
    در کل امروزه به علت نبود اشتغال و بالا رفتن سن ازدواج، آقایون دنبال روابط جنسی و همچنین عاطفی هستند حالا از هر طریقی که شده
    بعضی ها قول ازدواج میدند و بعد یه مدت ول میکنند و بعضی ها پول خرج میکنند و ووو...
    موارد بسیار زیاد هست ولی نکته ای که مهمه اینه تنوع طلبی این زمونه خیلی زیاد شده
    وقتی روابط به اسانی برقرار میشه و به بوس و بغل و در نهایت به س ک س میرسه این به نوعی تنوع طلبی میاره
    اینکه دختر و پسر تنها به قصد اشنایی دوست بشند بسیار سخت پیش میاد و اکثر موارد دنبال موارد دیگه ای هستند و در نهایت هم رابطه تمام میشه
    حالا سوال اینه که این روابط بی حساب کتاب چقدر تو زندگی زناشویی افراد اسیب دیده از این روابط تاثیر میگذاره؟
    چقدر این روابط باعث افزایش خیانت به همسر در زندگی اینده میشه؟
    چقدر این روابط باعث تنوع طلبی میشه؟
    دوست عزیز شما حتی زمانی که فهمیدید که ایشون نظرش قطعی نیست و ممکنه هر ان شما رو ول کنه باز تن به خواسته های ایشون دادین
    که ممکنه این خواسته ها بیشتر شده و حتی به س ک س هم برسه....
    پس اگه واقعا یه رابطه مادام العمر میخاین باید روی تصمیمات خودتون سفت و سخت باشید نه اینکه با یک تماس تلفنی و یا گذشت یه مدت زمان و وابستگی و .... تن به هرکاری بدهید.
    واقعا ممنون ازتون ك جواب و نظرتون رو خيلي كامل گفتي
    كلا توي تصميمم خيلي كمك كرد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد