نمایش نتایج: از 1 به 37 از 37

موضوع: من یک دختر بدکاره ام...

7724
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23505
    تشکـر
    11
    تشکر شده 7 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

من یک دختر بدکاره ام...

آرزویه من فقط مرگه.......ولی به حرمته توبه ای که کردم خودکشی نمیکنم
    قصه ی زندگیه من ....هیچ مشاوره ای ندارم فقط نوشتم....
    24 سالمه...10 سال از اولین رابطه ی جنسیم میگذره ...تاحالا با خیلیا ارتباط داشتم اصلا یادم نمیاد چند نفر ....شاید 10 شاید 12 شاید بیشتر شاید کمتر....
    اینکه چی شد که اینجوری شد مهم نیس چون مقصر فقط خودم بودم و بس....
    اینکه اولین نفر پسری بود که 10 سال از خودم بزرگتر بود و معتاد و من نمیدونستم....آخه دختره 14 ساله چی از این چیزا میفهمه ...من حتی هنوز نمیدونستم زن و مرد چجوری بچه دار میشن مهم این نیس...مهم اینه که بالاخره تونست منو به بهانه ی اینکه دلم برات تنگ شده دارم اشک میریزم و اینکه تو خیابون میگیرنمون بکشه خونشون....هنوز وقتی دستاشو گذاشت رو دستام و من تمامه بدنم داغ شد یادم نرفته ...انگار داشتم آتیش میگرفتم.....حتی تا مدتها بعد فکر میکردم داغ شدنه دستم وقتی که بم دست میزنه ینی من واقعا عاشقشم ...اما الان که فک میکنم دلم به حاله اون دختربچه ی 14 ساله ی خنگ میسوزه....چون خوب میدونم این حرارته تحریک شدنه نه عشق....
    مهم نیس که اون دختره 14 ساله درحالیکه حتی خودش نمیدونست داره چیکار میکنه ، توسطه یه پسره عوضی رابطه رو تجربه کرده چون تقصیره خودش بود ه..
    ایکاش همون روز که گفتم بزار به مامانم بگم که دارم میام خونتون ...بش گفته بودم ایکاش میزدن تو گوشم ایکاش حبسم میکردن جاش حالم الان خوب بود ....
    حوصله ندارم از حماقتام بگم...از خنگ بودنام ...فقط اینو بگم که 10 سال گذشت و من تو این 10 سال هر بار برایه رهایی از افسردگی از رابطه ی قبل وارده رابطه ی جدید میشدم و بدونه اینکه بدونم دارم چیکار میکنم و هر بار دارم از یه جا ضربه میخورم وارد رابطه میشدم....
    فقط میتونم بگم خیلی احمق بودم نمیدونم چرا هیچوقت نفهمیدم که دارم چیکار میکنم ....هیچ وقت فکر نمیکردم که دارم چه آدمه ناپاکی میشم ...اون روزا فقط به این فکر میکردم که این با بقیه فرق میکنه....چقد احمق....
    اونقد از خودم بدم میاد و متنفرم که دیگه خودمو نمیشناسم هیچی از خودم نمیدونم....نمیفهمم کیم چیم چیکارم
    فقط میدونم در طوله این مدت خیانتکار نبودم و با هرکس که بودم واقعا فقط با اون بودمو میخاستمش اما به هرنحوی هر دفه یکیشون یه جوری از زندگیم خارج میشد ...
    شاید مسخرم کنین بگین این وفاداری به درده عمت میخوره.....ده تا دوس پسر داشته حالا اومده دم از وفاداری میزنه.......!!!!!آره راس میگین.....اما واسه من که هیچ نقطه ی سفیده دیگه ای تو زندگیم ندارم ...همینم خوشحالم میکنه وقتی فکر میکنم من به هیچکدوم خیانت نکردم ...با هرکس که بودم با تمومه احساسم بودم و حتی اگه وسطه رابطه ازش بدم میومد به خودم اجازه ی تموم کردن نمیدادم میگفتم وقتی انتخابش کردم ینی انتخابش کردم و نباید بش نارو بزنم....از هیچکدوم حتی یک ریال پولم نگرفتم ....به فکره تیغیدنه کسی نبودم....حتی یک بار در عمرم از رابطه ی جنسی با پسر ارضا نشدم ...فقط من کسی بودم که دوس داشتم عاشق شم و ازدواج کنم....و هربار بعد از رابطه با فرده قبلی که حسابی صدمه دیده بودم و کسی با تمامه محبتو عشق و التماس میومد سمتم ...فکر میکردم این همون عشقه ....و این شد که اینقد زیاد شد....
    حالا بعد از ده ساله که به خودم اومدم و فهمیدم چی بر من گذشته ....
    -چه راهی دارم؟!!!!!!!
    -هیچی باید عذابه وجدانو تو خودم بریزم و هر روز خدا رو ده هزار مرتبه شکر کنم که آبرومو حفظ کرده و ستار العیوب بوده....اینقد از خودم متنفرم که هیچ وقت خودمو هیچی نمیبینم ....در برابره همه حسه حقارت دارم...
    اما چیکار کنم؟!!خودکشی....اگه توبه نکرده بودم...حتما اینکارو میکردم...اما برایه اینکه به خدا ثابت کنم واقعا توبه کردم دارم تحمل میکنم....
    -چیو؟!!
    -عذابه وجدان از بد بودنم ...از خوب نبودنم....
    ترس از برملا شدنه گناهانی که کردم
    شرمگین بودنه همیشگی از پدر و مادرم....مامان بابای مهربون..جوون...پاک و زحمتکشم که همه ی خوشحالیشون تو زندگیشون اینه که اگه جوونیشونو دادن...اما حالا سه تا بچه ی خوب و پاک تربیت کردن....وقتی بابام میگه دختره من ...عزیزه من...
    اگه هیچی نداشته باشم خدا به من یه دختره خوب داده ...یا واسه عروسیه با شکوه واسه من نقشه میکشه....چهار ستونه بدنم میلرزه دوس دارم زمین دهن باز کنه همونجا جلوی بابام منو ببلعه تا تو چشماش نگاه نکنم
    ترس از اینکه روزی بابام حتی بوسیدنه منو فقط یه پسرو بفهمه ...دق میکنه...چه برسه به اینکه بفهمه من واقعا چجوری بودم...
    همه ی اینا دلیلن واسه آرزویه مرگ کردنم ....میدونم بدم ....بد بودم بد کردم...
    درسته که هیچ وقت به آیندم فکر نمیکنم....چون خودمو لایقه یه آینده ی خوبم نمیدونم....چون هر پسری میاد خواستگاریم فقط گریه میکنم تا بتونم یه عیبی پیدا کنم بزارم روش تا خانوادم اصرار نکنن که باش ازدواج کنم...
    اما دیگه نمیدونم چیکار کنم که اشکه مامان بابامو نبینم اونا دوس دارن من ازدواج کنم...من نمیخام چون با گذشته ی سیاهم نمیتونم به خودم اجازه بدم با کسی که فک میکنه من دختره پاکی هستم ازدواج کنم
    همه ی اینا یه طرف اینکه درسته بدم درسته ناپاکترینو کثیفترین دختره رویه زمینم ولی خداییش آدم بودم ....تو زندگیم به احدی به غیر از مامان بابام خودم و خانوادم...اونم به خاطره دروغایی که بشون گفتم و دینی که نسبت بشون دارم،بدی نکردم ...
    به همه خوبی کردم ...
    همه ی دخترا تو سنه من شادابن و کلی آرزویه قشنگ دارن که بش برسن....اما من هیچ آرزویی ندارم....نه اینکه نداشته باشم...خیلی چیزایه قشنگ تو ذهنمه ولی نمیتونم به خودم اجازه بدم بش فکر کنم چون خودمو لایقش نمیدونم...
    اینه زندگیه من....من دارم تاوان پس میدم....و آرزویه من مردنو مرگه....
    یه دختر تمامه زندگیش رویاهاشه....وقتی نمیتونم آرزویی داشته باشم ...جز اینکه زودتر بمیرم تا هیچوقت با فهمیدنه گناهام شرمندگیه مامان بابامو تو عموم نبینم ندارم....
    میگن هر روز صبح که از خاب پا میشی خدارو شکر کن که یه روزه دیگه رو بت فرصت داده...
    ولی کاره من اینه که هر شب که میخابم اول خدارو شکر کنم که اون روز هم خدا مراقب بوده تا گناهام دیده نشن و اون روز هم تونستم خنده ی مامان بابامو ببینم و وقتی صبح از خاب پا میشم و میبینم هنوز زندم ...بدنم میلرزه از یه روزه پر استرسه دیگه که مجبورم بگذرونم.................................... .................................................. .....................................
    برام دعا کنین زودتر بمیرمم....درسته خانوادم از از دست دادنه دختره جوونشون خیلی ضربه میخورن ولی حداقل بینه مردم شرمندشون نکردم
    اینارو نوشتم چون هر روز مجبورم افکارمو رو یه چیزی بنویسم والا ممکنه ذهنه ناآرومم که با نوشتنه این متنها یه ذره التیام داده میشه مثله خاکستر زیر آتیش شعله ور شه و دست به خودکشی بزنم یا به دیگران آسیب بزنه.....انتظاره کمک از کسیو ندارم چون واقعیتو خیلی وقته که پذیرفتم...همین که خوندین...ممنونتونم
    من یه دختره بدکاره ام .پایان.

2. 5 کاربران زیر از نا آرام بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21977
    تشکـر
    3
    تشکر شده 26 بار در 16 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : من یک دختر بدکاره ام...

سلام. دختر خانم اول اینکه توبه کردی. دوم اینکه یه تارموت به هزار تا دخترای الان که حیا رو قورت دادن و نه تنها پشیمون نیستن بلکه افتخارم میکنند میارزه.. ببین من نمیخام دلداریت بدم چون اگر میخاستم اصلا تایپ نمیکردم برات. اما اینکه تو رابطه هات با یکی بودی یعنی اینکه دلت پاک بوده منتها یکم عجله کردی و زود اعتماد کردی. الانم واقعا توبه کن و مطمئن باش خدا میبخشد. و اگر وارد زندگی شدی واقعا زنه خوبی باش برا شوهرت. در این صورت مطمئن باش نه تنها گذشتت پاک میشه بلکه به خوبی تبدیل میشه

4. 5 کاربران زیر از captive بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,828 بار در 1,232 پست
    میزان امتیاز
    12

گذشته تلخ وبی تجربگی اتونوخوندم ومتاسف شدم
    الانکه توبه کردی ودونستی چکار کردی ونمیخای اشتباهتو تکرار کنی یه قدم جلویی
    خدا مطمئنا دوستت داره که تو متوجه خطات شدی واینکه اونموق بدون اینکه بدونی چه اشتباه وگناهی میکنی رفتی تو چاه
    ولی اگه بخای تا اخر همش به این کارات فکر کنی نابود میشی پس وقتی توبه کردی پاش وایساوب عهدی که بستی عمل کن تا بیشتر بخدا نزدیک شی
    تو تاوان کارتو داری میدی ولی بعدش که کمی صبوری کردی ب ارزوهای خوبت میرسی
    امضای ایشان

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

6. 5 کاربران زیر از mahastey بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15590
    تشکـر
    8
    تشکر شده 21 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

خداروشکر که هنوز خدارو داری....میدونی همین چقدر نعمته...همینکه الان متوجه شدی و بخودت اومدی و توبه کردی و پای توبه ات هستی از همه چی بالاتره....الان باید شروع کنی روحیه اتو تقویت کنی و بنظر من خیلی خوبه که الان بری پیش یه مشاور حضوری چون اون طبق تجربه و معلوماتی که داره راحتتر و درستتر راهنماییت میکنه. فکر نکن سخته یا بده....ادم تاقبلش فکر میکنه مشاور رفتن بی فایدست یا بدرد نمیخوره....ولی بازهم میتونه خیلی تاثیر داشته باشه....من متاسفانه یابدبختانه خیلی از حس و حالای شمارو دارم...مثل آرزوی مرگ...مثل ترس از رسواشدن یا اینکه همش احساس میکنم از همه ی آدمایی که هرروز میبینم پایینترم و خیلی این گناه و عذاب وجدانه بد بودنو دارم....وقت گرفتم از یه مشاور واسه دوشنبه ی هفته بعد که برم....بنظرم آدم بلاخره تواین موارد که نمیشه باهیشکی حرف زد باید یه همفکر پیداکنه.چون خوده آدم مغزش دیگه نمیکشه این همه فشار روحی روانی رو .... درباره من که همینطوره. بنظرم آدم باید به یکی که مثل خودش وسطه همه اتفاقا نیست ماجرارو بگه تااون فرد از دور راههای بهتریو ببینه و بهمون کمک کنه...من کاملا درک میکنم همه و تک تک حس ها و حرفات رو.... و ازامروز برات خیلی دعا میکنم که خدا بیشتر تر تر هواتو داشته باشه....چون تاهمین الانشم هواتو داشته. دعامیکنم وضعیتت بسامان تر بشه و این حس منفی ناامیدی کمتر بشه و بتونی تصمیم های عاقلانه تر بگیری تا آینده ی بهتری رو رقم بزنی و خداهم اتفاقهای خوبتری رو پیش روت بزاره....من مشکل و گناهم جنسش باتو فرق داره ولی دردش عین همونه...امیدوارم خدارو همیشه داشته باشیم....روحیه اتو حفظ کن و همش باخدا حرف بزن و در ارتباط باش... و بنظرم مشاور خوب هم میتونه کارساز باشه.
    ویرایش توسط yegane73 : 10-29-2015 در ساعت 09:25 AM

8. 2 کاربران زیر از yegane73 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

تو انقدر خوبی که هنوز. وجدانت بیداره هنوزم دیر نشده هیچ وقت برای. توبه کردن دیر نیست. از همین امروز سعی کن اون چیزی که میخوای بشی خودتو روز به روز به خدا نزدیک کن قطعا خدا خیلی دوستت داره که بعد از 10 سال تورو تکان داده جلو ضرر از هرجا بگیری منفعت تو دختر بدی نیستی چون به کارت افتخار نمیکنی چون از کارت پشیمونی چون هنوز ارزش داری
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

10. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

خیلی دلم گرفت خیلی

چرا باید دختر مملکت من که مثل خواهر نداشتمه 10 سال گدایی محبت و عاشقی را از گرگها بکنه؟؟؟

بازم دمت گرم سگت شرف داره به دخترایی که کثافت کاری را تجدد و امروزی بودن میدونن
    ولی چه خوشت بیاد چه بدت بیاد تو مرتکب قتل شدی پس توقع نداشته باش مثل قبل باشی و حتی فردی پاک بیاد تو زندگیت که همیشه پاک بوده تو قاتل هستی چون نجابتت را کشتی حکمت چوبه دار بی آبرویی بود ولی خدا دوست داشت و عفوت کرد ولی سو سابقه را داری اگه میخوای ازدواج کنی با پسری ازدواج کن که سو سابقه داره و عفو شده

10 سال زندگیتو به گند کشیدی تموم شد حالا آدمش باش و 10 سال به بهترین و پاک ترین شیوه زندگی کن تا جبران کنی
    ویرایش توسط sam127 : 10-29-2015 در ساعت 09:46 AM

12. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    خیلی دلم گرفت خیلی

چرا باید دختر مملکت من که مثل خواهر نداشتمه 10 سال گدایی محبت و عاشقی را از گرگها بکنه؟؟؟

ولی چه خوشت بیاد چه بدت بیاد تو مرتکب قتل شدی پس توقع نداشته باش مثل قبل باشی و حتی فردی پاک بیاد تو زندگیت که همیشه پاک بوده تو قاتل هستی چون نجابتت را کشتی حکمت چوبه دار بی آبرویی بود ولی خدا دوست داشت و عفوت کرد ولی سو سابقه را داری اگه میخوای ازدواج کنی با پسری ازدواج کن که سو سابقه داره و عفو شده

امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

14. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16830
    تشکـر
    25
    تشکر شده 17 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    9

ببین من نمیخوام مثل بقیه الکی بهت امید بدم یا ناامیدت کنم حقیقت اینه که تو یه روزی بدکاره بودی درست . اما میتونی الآن نباشی این که میگی توبه کردی خیلی خوبه ایشالله خدا میبخشتت اما بخشش خدا هم مشروطه این شرط هم اینه که واقعا دیگه تکرار نشه و اگه کسی بهت بگه دوست دارم و عاشقتم به هیچ عنوان باور نکن تنها درصورتی میتونی باور کنی که رسما باهات ازدواج کنه بعدش دل و جسمتو بهش بسپار اما...هر اشتباهی یه تاوانی داره تاوان کار تو هم اینه که دور ازدواج رو خط بکشی اما چرا؟ چون باید به هر کی میخوای ازدواج کنی بگی 10 ساله با انواع و اقسام مردها رابطه داشتی شرعا عرفا اخلاقا مدیونی اگه نگی . بعدشم که مشخصه چی میشه طرف میزاره میره شاید حتی خوانوادتم بفهمن و بعید میدونم پدر و مادری همچین چیزی رو بشنون و دق نکنن بنابراین دیگه به ازدواج فکر نکن . برای کمبود محبت هم که آدم نباید حتما این محبت رو از جنس مخالف و با دید جنسی دریافت کنه شما میتونی به خیلیا عشق بورزی بدون اون مسائل اما چطوری؟ میتونی محبت کنی و محبت ببینی که هم ثواب دنیا و هم آخرت برات باشه . بله شما باید برای آدمای نیازمند کارکنی مثلا خدمت تو سالمندان یا بهزیستی و شیرخوارگاه . به نظر من اینطوری هم احساس مفید بودن میکنی و هم روحت و وجدانت به آرامش میرسه خودتو دستکم نگیر هرکاری کردی مال گذشته بوده به شرطی که واقعا تکرار نکنی میتونی آمرزیده بشی .

16. 3 کاربران زیر از مهرناز123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    هان چیه

18. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18897
    تشکـر
    23
    تشکر شده 92 بار در 54 پست
    میزان امتیاز
    0

خواهر محترم این چه لغت بدی هستش که برای خودت استفاده می کنی؟
    به هیچ وجه اینطوری که شما میگی نیست. وجدان خودت مهمه که داره بهت میگه کار بدی نکردی و از سر عشق و علاقه و احساس رابطه برقرار کردی و تا وقتی ام با یک نفر بودی بهش خیانت نکردی. مهم اینه که شما پیش وجدانت کار بدی نکردی پس دیگه این کلمه زشتو برای خودت استفاده نکن.

19. 3 کاربران زیر از drcivil بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    زندگی پر از فراز ونشیب هستش می بینید که این 10سال به یک چشم زدن گذشت و شما هم نمی دونید که تا چه زمانی زنده هستین پس از این به بعد سعی کنید خوب باشید خدارو شکر که توبه کردین ، واگه واقعا آبرو برا شما مهمه دیگه نباید به این روابط نامشروع ادامه بدین چون معلوم نیست که نفر بعدی که باهاش ارتباط برقرار می کنید چجوری ادم هستی و ممکنه اشنای دور ونزدیک با یکی از اقوام شما باشه که.......خدا توو این 10و چند رابطه با شما بوده و و خداشکر که نذاشته ابرو شما وخانوادتون بره پس سعی کنید توبه خودتون نشکنید ،سخته ولی می تونید
    اگه مسلمان هستید قرات سوره نور خیلی می تونه کمک کنه.... به زندگی امید وار باشید و توکلتون به خدا باشه

21. 2 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام

دختر گلم تو نه تنها بدکاره نیستی بلکه دختر بسیار خوبی هستی, فقط کارها و عمال غلطی انجام داده ای که آنهم ناشی از کم سنی و نادانیت بوده که امریست قابل فهم.

حالا برات میگم چرا البته در حد این سایت و به نظر من گلم نیاز به مشاور حاذق علمی داری(نه مذهبی) تا خودت رو پیدا کنی عزیز:

1 بدکاره که کلا واژه درستی نیست. و خود فروش و فواحش واژه درستیست که نشان دهنده فروش بدن در ازای مبلغی از پول و یا کالا و یا سرویس خاصی است که شما هیچکدام نبودید!
    2 اولین رابطه جنسی شما 14 سالگی بوده و با کسی که 10 سال از شما بزرگتره(در حقیقت در قوانین درست این یک تجاوزه) طبق معمول و بدون آموزش درست خوب این رو یک نوع عشق میدانستید
    و نه از بچه دار شدن و روابط جنسی و....... آگاهی داشته اید(نقص در مسائل تربیتی و آموزشی).
    3 برخلاف تصورتان پدر و مادر نا آگاهی داشته اید که حتی با شما رفیق هم نبودند چون از ترس چیزی به آنها نگفتید(که اگر بودند آگاهیهای لازم رو به شما میدادند تا در این دامها نیفتید) لطفا هر کی مخالفه

فیلم هیس (دخترها فریاد نمیزنند) رو ببینند.

4 بعدشم خوب اوج هورمونی و مستی ناشی از آن و روابط بعدی و تنهایی و مهر و گدایی عشق و سو استفاده عده ای از پسران از شما.

کوتاه سخن عزیزم شما قربانی شده ای, و نه تنها موستجب خشم و نفرت نیستی بلکه نیاز به درمان و عشق ومحبت و همدردی و همیاری و همکاری داری.

اصلا خودت رو بد ندون. اسمت رو در اینجا عوض کن. حتما از یک مشاور حاذق و دانای(علمی) خانم اگر مادر باشن بهتره کمک بگیر. به ورزش و دوستان و درس و تفریحات سالم بپرداز.

تو خوبی و لیاقت زندگی رو داری و میتونی عزیزم

موفق باشی دختر گلم

سپاس

dr
    ویرایش توسط شهرام2014 : 10-29-2015 در ساعت 11:51 AM
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

23. 5 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20243
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

doa kon b aramesh miresi ba khoda harf bezan hamin k fahmidi eshteba kardi khobe...........................omidvaram erade dashte bashi pay tobat vaysi............................... ,motmaen bash khoda komaket mikone............................................ ......agar khastan ba tamam vojod bashad yafti hast

25. کاربران زیر از gameover بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23505
    تشکـر
    11
    تشکر شده 7 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون بابته نظراته با محبته همتون ...با تک تکش فقط اشک ریختم...هیچ وقت فکر نمیکردم تو دنیایه مجازی اینقدر همه با محبت باشن...کاش دوستانی شبیه به شما تو واقعیت داشتم....واقعیتش اینه که نظراته شما مثله قرصه مسکن برایه درده بدونه درمانه من ،تسکین دهنده بود و هس ....

27. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23505
    تشکـر
    11
    تشکر شده 7 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی دلم گرفت خیلی

10 سال زندگیتو به گند کشیدی تموم شد حالا آدمش باش و 10 سال به بهترین و پاک ترین شیوه زندگی کن تا جبران کنی
    چشم حرفتون رو گوش میدم...هرچند برایه یه دختر غیره ممکنه که شبیه به خودشو برایه ازدواج پیدا کنه...تنها آرزویه من برایه آدمایه دنیا اینه که روزی برسه که هر دختر و پسری فقط تو زندگیه یه نفر باشن چه مسلمون چه غیره مسلمون ...برام دعا کنین

28. کاربران زیر از نا آرام بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23505
    تشکـر
    11
    تشکر شده 7 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مهرناز123 نمایش پست ها
    ببین من نمیخوام مثل بقیه الکی بهت امید بدم یا ناامیدت کنم حقیقت اینه که تو یه روزی بدکاره بودی درست . اما میتونی الآن نباشی این که میگی توبه کردی خیلی خوبه ایشالله خدا میبخشتت اما بخشش خدا هم مشروطه این شرط هم اینه که واقعا دیگه تکرار نشه و اگه کسی بهت بگه دوست دارم و عاشقتم به هیچ عنوان باور نکن تنها درصورتی میتونی باور کنی که رسما باهات ازدواج کنه بعدش دل و جسمتو بهش بسپار اما...هر اشتباهی یه تاوانی داره تاوان کار تو هم اینه که دور ازدواج رو خط بکشی اما چرا؟ چون باید به هر کی میخوای ازدواج کنی بگی 10 ساله با انواع و اقسام مردها رابطه داشتی شرعا عرفا اخلاقا مدیونی اگه نگی . بعدشم که مشخصه چی میشه طرف میزاره میره شاید حتی خوانوادتم بفهمن و بعید میدونم پدر و مادری همچین چیزی رو بشنون و دق نکنن بنابراین دیگه به ازدواج فکر نکن . برای کمبود محبت هم که آدم نباید حتما این محبت رو از جنس مخالف و با دید جنسی دریافت کنه شما میتونی به خیلیا عشق بورزی بدون اون مسائل اما چطوری؟ میتونی محبت کنی و محبت ببینی که هم ثواب دنیا و هم آخرت برات باشه . بله شما باید برای آدمای نیازمند کارکنی مثلا خدمت تو سالمندان یا بهزیستی و شیرخوارگاه . به نظر من اینطوری هم احساس مفید بودن میکنی و هم روحت و وجدانت به آرامش میرسه خودتو دستکم نگیر هرکاری کردی مال گذشته بوده به شرطی که واقعا تکرار نکنی میتونی آمرزیده بشی .
    بله کاملا حق با شماس...من میتونم ازدواج نکنم و خودمو کنترل کنم فقط نگرانه پدر و مادرمم...هر پدر و مادری آرزوشه که فرزندشو تو لباسه عروسی و دامادی ببینه ...من فقط نمیخام اونا اذیت شن...برامون دعا کنین...

30. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23505
    تشکـر
    11
    تشکر شده 7 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

دختر گلم تو نه تنها بدکاره نیستی بلکه دختر بسیار خوبی هستی, فقط کارها و عمال غلطی انجام داده ای که آنهم ناشی از کم سنی و نادانیت بوده که امریست قابل فهم.

حالا برات میگم چرا البته در حد این سایت و به نظر من گلم نیاز به مشاور حاذق علمی داری(نه مذهبی) تا خودت رو پیدا کنی عزیز:

1 بدکاره که کلا واژه درستی نیست. و خود فروش و فواحش واژه درستیست که نشان دهنده فروش بدن در ازای مبلغی از پول و یا کالا و یا سرویس خاصی است که شما هیچکدام نبودید!
    2 اولین رابطه جنسی شما 14 سالگی بوده و با کسی که 10 سال از شما بزرگتره(در حقیقت در قوانین درست این یک تجاوزه) طبق معمول و بدون آموزش درست خوب این رو یک نوع عشق میدانستید
    و نه از بچه دار شدن و روابط جنسی و....... آگاهی داشته اید(نقص در مسائل تربیتی و آموزشی).
    3 برخلاف تصورتان پدر و مادر نا آگاهی داشته اید که حتی با شما رفیق هم نبودند چون از ترس چیزی به آنها نگفتید(که اگر بودند آگاهیهای لازم رو به شما میدادند تا در این دامها نیفتید) لطفا هر کی مخالفه

فیلم هیس (دخترها فریاد نمیزنند) رو ببینند.

4 بعدشم خوب اوج هورمونی و مستی ناشی از آن و روابط بعدی و تنهایی و مهر و گدایی عشق و سو استفاده عده ای از پسران از شما.

کوتاه سخن عزیزم شما قربانی شده ای, و نه تنها موستجب خشم و نفرت نیستی بلکه نیاز به درمان و عشق ومحبت و همدردی و همیاری و همکاری داری.

اصلا خودت رو بد ندون. اسمت رو در اینجا عوض کن. حتما از یک مشاور حاذق و دانای(علمی) خانم اگر مادر باشن بهتره کمک بگیر. به ورزش و دوستان و درس و تفریحات سالم بپرداز.

تو خوبی و لیاقت زندگی رو داری و میتونی عزیزم

موفق باشی دختر گلم

سپاس

dr
    شما مشاور بسیار خوبی هستین چون که منو خیلی آروم کردین ..درده من مثله سرطان میمونه که ترس از نابودیش و آینده ی وحشتناکش،بیشتر الانمو از بین برده...حرفهایه خوبه شما میتونه تسکینم بده هر چند درمانم نکنه....خیلی ممنونم ...دوس داشتم چنین مشاور دلسوزی پیدا کنم...اما توانشو ندارم....
    "تو خوبی و لیاقت زندگی رو داری و میتونی عزیزم"این جمله رو رویه دیوار اتاقم مینویسم وقتی میخونمش بغضمو قورت میدم و یه لبخندی که برام خیلی دلنشینه میزنم...مرثی

31. کاربران زیر از نا آرام بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

گفتنی ها رو خیلی از دوستان گفتن خودت هم خوب آگاه شدی پس نیازی به تکرار مکررات نیست
    فقط گفتم بهتره اینو بگم که درسته زندگی خوبی نداشتی...ولی همینکه متوجه شدی و توبه کردی خودش شروع یه زندگی تازه هست زندگی ای پاک که تو توش حق داری زندگی کنی و آدم دیگه ای بشی...کی گفته حق نداری ازدواج کنی؟؟؟ چرا نباید حق تشکیل زندگی داشته باشی اونم بخاطر چیزی که به دلایلی که شهرام خان گفتن سرت اومده...گذشتت هرچی بوده گذشته...یادآوریش دردی رو دوا نمیکنه و نیازی نیست کسی هم از گذشتت با خبر بشه...تو الان هم خودت آرزوی ازدواج داری هم خانوادت دلشون میخواد بچشون ازدواج کنه...گذشته گذشت و زندگی هنوز ادامه داره.
    پاک باش پاک زندگی کن مطمئن باش خدا توبه ات رو قبول میکنه و یه پسر مناسب هم سر راهت میزاره...از این به بعد هم با پسری ارتباط نگیر مگر اینکه اومده باشه خواستگاریت و با اطلاع خانواده هاتون در ارتباط باشین...تو هم حق داری عاشق بشی...عاشق همسرت..عاشق بچه های آیندت و عاشق زندگیت.

33. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

عزیزم کسی حق نداره تصمیم بگیره شما میتونی ازدواج کنی نکنی

هرکی حق ازدواج داره
    شما هم صدرصد این حق و داری

چون هرکی احتیاج به ارامش و برطرف کردن نیاز داره

پس این حقو از خودت نگیر

زندگیت بسپار دست خدا به خدا دل بده مطمعن باش اون چیزی برات میشه که اصلا فکرشو نمیتونی کنی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

34. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط نا آرام نمایش پست ها
    شما مشاور بسیار خوبی هستین چون که منو خیلی آروم کردین ..درده من مثله سرطان میمونه که ترس از نابودیش و آینده ی وحشتناکش،بیشتر الانمو از بین برده...حرفهایه خوبه شما میتونه تسکینم بده هر چند درمانم نکنه....خیلی ممنونم ...دوس داشتم چنین مشاور دلسوزی پیدا کنم...اما توانشو ندارم....
    "تو خوبی و لیاقت زندگی رو داری و میتونی عزیزم"این جمله رو رویه دیوار اتاقم مینویسم وقتی میخونمش بغضمو قورت میدم و یه لبخندی که برام خیلی دلنشینه میزنم...مرثی
    دختر گلم, من جدی گفتم که تو میتونی. به جای بغض فقط نگرشتو عوض کن گلم و زندگی کن. باور کن که زندگی در اوج درد و رنج نیز زیباست.

ارزوی بهترینها رو برات دارم

سپاس
    dr
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

36. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    تشکر شده 1,757 بار در 626 پست
    میزان امتیاز
    9

متاسفم
    همين
    شما نه بدي
    نه خوب
    بخاطر اينكه من مگه چقدر خودم خوبم كه در مورد تو نظر بدم...
    ولي...
    كوتاه بگم
    خواستي گوش بده
    خواستي گوش نده
    جبران كن
    ﺯﻳﺎﺩ ﺑﺎ ﺧﺪﺍ ﺣﺮﻑ ﺑﺰﻥ ؛ ﺯﻳﺎﺩ ﺑﺎ ﺧﺪﺍ ﺭﻓﺖ ﻭ ﺁﻣﺪ ﻛﻦ !
    ... ﻭﻗﺘﯽ ﺩﻟﺖ ﺑﺎ ﺧﺪﺍﺳﺖ، ﺑﮕﺬﺍﺭ ﻫﺮ ﻛﺲ ﻣﻴﺨﻮﺍﻫﺪ ﺩﻟﺖ ﺭﺍ ﺑﺸﻜﻨﺪ ...
    ﻭﻗﺘﯽ ﺗﻮﻛﻠﺖ ﺑﺎ ﺧﺪﺍﺳﺖ، ﺑﮕﺬﺍﺭ ﻫﺮ ﭼﻘﺪﺭ ﻣﻴﺨﻮﺍﻫﻨﺪ ﺑﺎ ﺗﻮ ﺑﯽ ﺍﻧﺼﺎﻓﯽ ﻛﻨﻨﺪ ...
    ﻭﻗﺘﯽ ﺍﻣﻴﺪﺕ ﺑﺎ ﺧﺪﺍﺳﺖ، ﺑﮕﺬﺍﺭ ﻫﺮ ﭼﻘﺪﺭ ﻣﻴﺨﻮﺍﻫﻨﺪ ﻧﺎ ﺍﻣﻴﺪﺕ ﻛﻨﻨﺪ ...
    ﻭﻗﺘﯽ ﻳﺎﺭﺕ ﺧﺪﺍﺳﺖ، ﺑﮕﺬﺍﺭ ﻫﺮ ﭼﻘﺪﺭ ﻣﻴﺨﻮﺍﻫﻨﺪ ﻧﺎﺭﻓﻴﻖ ﺷﻮﻧﺪ ...
    ﻫﻤﻴﺸﻪ ﺑﺎ ﺧﺪﺍ ﺑﻤﺎﻥ .
    ﭼﺘﺮِ ﭘﺮﻭﺭﺩﮔﺎﺭ، ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﻳﻦ ﭼﺘﺮِ ﺩﻧﻴﺎﺳﺖ ..*

دلتون هميشه سبز
    امضای ایشان
    ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺑﻪ ﻣﻦ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺩ ﺑﺎﯾﺪ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ...
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ، ﺩﻟﯽ ﺭﺍ،ﭼﺸﻤﯽ ﺭﺍ،ﮔﻮﺷﯽ ﺭﺍ ....
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻍ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺯﻣﺰﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ
    ﻭ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﻨﯽ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺑﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﻟﺒﺮﯾﺰﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ...
    ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﻣﯽ ﭼﺮﺧﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﭘُﺮ ﻣﯿﺸﻮﯼ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﭘُﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ

37. 4 کاربران زیر از سهيل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23597
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم تو بد کاره نیست خیلی از اینایی که اینجا دارن تو رو نصیحت میکنن خودشونم حداقل یکبار این کار رو کردن به ایندت فکر کن سعی کن ادم موفقی بشی صلاح باشه ازدواجم کنی خدا خودش یکی رو میزاره سر راهت که شرایط تو رو قبول کنه همین طور بخوادت توکلت به خدا باشه

39. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16953
    تشکـر
    353
    تشکر شده 330 بار در 225 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط neda f نمایش پست ها
    عزیزم تو بد کاره نیست خیلی از اینایی که اینجا دارن تو رو نصیحت میکنن خودشونم حداقل یکبار این کار رو کردن به ایندت فکر کن سعی کن ادم موفقی بشی صلاح باشه ازدواجم کنی خدا خودش یکی رو میزاره سر راهت که شرایط تو رو قبول کنه همین طور بخوادت توکلت به خدا باشه
    !!!!
    کی این وسط نصیحت کرد؟
    ویرایش توسط fatemeh.74 : 11-02-2015 در ساعت 07:18 PM

40. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20243
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

saalam neda f........shoma dorost migi man khodam inkaro anjam dadam ama begam khoda shahede majbor bodam alanam tobe kardam va daram ba taraf mijangam....................ama dg daram kam miaram ..............be khod koshi ham fekr kardam

41. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21342
    تشکـر
    57
    تشکر شده 58 بار در 43 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام فقط اینو بگم تنها گناهی که بخشیده نمیشه ناامیدیه.مطمئن باش خدا گناه 10سالتو بخشیده و منتظر حرکت خودت به سمت اونه. توکلت به همونی باشه که ابروتو حفظ کرد خوشبخت بشی عزیزم

42. 2 کاربران زیر از fati76 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23657
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

در ابتدا این رو بگم که من یه پسر هستم که بارگناهاش کمرشو داره میشکنه و از فشار و سختی کرده خودم سرم بالا نمیاد! توی این سایت فقط و فقط به یک دلیل عضو شدم، تا به شما خواهرم حرف دلمو بزنم. ضمنا من آدم خیلی مذهبی یا سخت مذهب ای هم نیستم. بسم الله الرحمن رحیم مرز بین خوبی و بدی گذشته و آینده نیست! ملاک اصلی حال انسانه دقیقا همین حالی که الان هستید!! زمانی که فرزند آدم از خطای خودش توبه میکند و به یقینی میرسد که راه رفته اش را اشتباه میبیند و زمانی که با دلی شکسته و صورتی خیس رو به خداوند میکند، این خداوند است که او رو درآغوش میگیرد خداوند است که او را دلداری میدهد، این همان خداوند بی نیاز و خالق است! شما انسانها به دلیل اشتباهات، گناه ها، خواسته یا ناخواسته از خودتان بی زار می شوید و از خدایی که هیچ چیز از او پوشیده نیست خجالت میکشید، درحالی که او عالم بر حال شماست و خیلی خوب میداند که دلی که شکسته است چه ارزشی دارد! این شما هستید که معشوق هستید، شما هستید که برای خدای آسمانها و زمین ناز می کنید و عشوه گری می کنید!! زیرا خداوند عاشق است عاشق!! شما هستید که معشوقید!! میان عاشق و معشوق هیچ حائل نیست تو خود حجاب خودی حافظ! ازمیان برخیز. همون طور که در قرآن کریم برایتان آورده شده: خداوند توبه کنندگان را دوست دارد. بگذار تا داستان آدم و ابلیس را برایت یاداوری کنم! ایا به خاطر می آوری روزی را که آدم و حوا را به خاطر سرپیچی از فرمان خدا به زمین رانده شد؟ در آن مقطع ابلیس هم از عرش فرو رانده شد تا زمانی معین!! آیا میدانید تفاوت آدم و ابلیس در چه بود؟ آدم سر به سجده در درگاه خداوند آورد و با دلی شکسته و چشمانی خیس از خداوند طلب بخشش و مقفرت کرد و خداوند اورا پدر عالم بشریت قرار داد! اما ابلیس!! جایگاهی دارد ابدی در دوزحی که شعله هایش مختوم به هیزمش نیستن! شدت آتشش فروکش نمیکند و هرگز خاموش پذیر نیست، الا به اذن خدا! در آخر چند نکته برای شما خواهر عزیزم: اولا سعی کنید افکار گذشته را مرور نکنید. دوما این تجربه خیلی عالی است که نباید به هر انسانی اعتماد کرد و حالا شما هرچند که حساس تر هستید نسبت به بقیه اما با دیدی باز تر دنیا را میبینید. سوما با استفاده از موسیقی ملایم بی کلام، قرآن، صحبت با عزیزی، دعای آرامش بخشی، نماز با اخلاص یا بستن چشمها و رویا پردازی(در صورت امکان) و یا هر چیزی که حس خوبی را در شما زنده می کند، بدن خود را آرام کنید. چهارما خداوند ارحم الراحمین است و شک نداشته باشید که همینی که دلت میشکند خداوند در دلت پیدا میشود، دوست قدیمی ای میگفت: آدم که گناه کنه دلش سنگ میشه هرچی گناه بیشتر دل صفت تر و سنگ تر! برای این که خدا در اون جا بگیره باید بشکنه! دل شما شکسته پس خداست که داره روزنه ای از زیباییش رو در شما نشون میده خواهر پاک و معصوم ام. پنجما شما انسانی بزرگ، با کمالات، انسانی با قدرت اختیار بسیار قوی و از کسانی هستی که خداوند بسیار دوستت دارد!! ارزش این دوست داشتن را بدان. ششما خدمت به پدر و مادر و مهربانی به آنها برگ دنیایتان را تغییر خواهد داد. هفتما تنها و تنها شما یک کار را از ته قلب و با اخلاص کامل انجام دهید: توکل به خدا و کمک خواستن از امام زمان و حضرت فاطمه زهرا. در نهایت بیایید تا کمی دیدگاهمان را تغییر دهیم این مذهب و دین نیست که اینجا سخن میگوید، این سخن عدالت و حکمت و راه و روش درست است! نامش را هرچه میخواهید بگذارید، اسلام، مسیحی، یهودی، زردتشتی، آریایی یا هرچی!! "در گذشته زندگی نکن اما از آن عبرت بگیر، آینده هم معلوم نیست بیاید یا نه! پس حال را بچسب که همه گذشته و آینده تو در حال رغم میخورد!" باز آ باز آ هر آنچه هستی باز آ / گر کافر و گر تو بت‌پرستی باز آ - این درگه ما درگه نومیدی نیست! / صد بار اگر توبه شکستی باز آ. "با تشکر دوست دارد خدا"
    ویرایش توسط mdg76yhe3rx : 11-04-2015 در ساعت 07:10 AM

44. 4 کاربران زیر از mdg76yhe3rx بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16452
    تشکـر
    220
    تشکر شده 173 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی دلم گرفت خیلی

درسته اشتباه کرده ولی دیگه حداقل دلداری نمیدید اینجوری هم نگید. موضوع رو خیلی جنایی کردی شما!!!
    درمورد ازدواجش شما حق ندارید اینجوری بگید. شاید یکی با این مورد و گذشتش مشکلی نداشته باشه.
    واقعا این لحن چیه اخه؟

46. کاربران زیر از Dark Knight بابت این پست مفید تشکر کرده اند

47. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23667
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام .زیاد وققتو نمیگیرم اما همه ی ما مرتکب این اشتباهات شدیم و یادت نره زندگی ادامه داره .انسان جایزالخطاست اگر از کاری پشیمونی دیگه انجامش نده و به زندگیت ادامه بده .توبه کن .خدا که ببخشه بنده ی حقیر خدا چکارست که بخوای جلشون احساس گناه کنی .حتی خود من هم این کارا رو کردم اما پشیمون بودم مثل الان تو ولی خداروشکر از این مرحله گذشتم و فقط توبه کردم به ادما اهمیت نده برا خودت باش برا خودت زندگی کن .من هم اینکارو کردم و هیچوقت هیچوقت گذشتتو برای حتی مورد اعتماد ترین فرد زندگیت بباز گو نکنم .تمامی این مراحلو گذروندم و الان با یه ادم پاک و واقعا خوب یک زندگی با ارامش دارم و از لحاظ اجتماعی واقعا بالا و جای خوبی هستم .موفق باشی

48. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23667
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

اصلا اینطور که شما میگی نیس.متاسفانه افکار محدود شماهاست که میگه زن بعد اشتباه باید بمیره یا زندگی نکنه .چه جرمی ؟ اون به خودش ضربه زده به کسی خیانت نکرده و الانم پشیمونه .فک کن ناموس خودت .شما از این عهده هستی که اگر این اتفاق بیوفته طرفو میکشی .اما دوران برده داری زنان و کتک و افکار محدود گذشته .همه حق زندگی دارن گناه شمتا بیشتره که اینقد یه نفر رو گناهکار میکنی .گناه فقط در درگاه خدا زنا نیس یه سری هم به کارای اقایون بزنید .

49. کاربران زیر از نازنین23 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین23 نمایش پست ها
    اصلا اینطور که شما میگی نیس.متاسفانه افکار محدود شماهاست که میگه زن بعد اشتباه باید بمیره یا زندگی نکنه .چه جرمی ؟ اون به خودش ضربه زده به کسی خیانت نکرده و الانم پشیمونه .فک کن ناموس خودت .شما از این عهده هستی که اگر این اتفاق بیوفته طرفو میکشی .اما دوران برده داری زنان و کتک و افکار محدود گذشته .همه حق زندگی دارن گناه شمتا بیشتره که اینقد یه نفر رو گناهکار میکنی .گناه فقط در درگاه خدا زنا نیس یه سری هم به کارای اقایون بزنید .
    حرف شما متین ودرسته ، هر انسانی چه زن یا مرد ممکنه تووی زندگی دچار اشتباهاتی بشه که گاها بخشیدن اون برا انسان ها سخته ولی برا خدا فرقی نداره کسی واقعا توبه کنه می پزیره. خب شما میگید توبه کردین و خدا شکر الان زنگی سرشار از محبت و ارامش دارین.

ولی یه سوال این که به فرض اینکه در اینجور رابطه ها همه چی مخفی کنن و اصلن هم کسی خبردار نخواهد شد تا قیامت. و شوهر اون شخص با فرض اینکه دختر باکره از هر نظر بوده خواستگاری کرده به نظر شما این یک نوع ظلم در حق اون مرد نمی شه؟؟خواهش منطقی جواب بدید

51. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23667
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام درسته اما شما به عنوان یه مرد نصمیم نگیرید خواهش میکنم پسرا هم خیلی کارا میکنن اما بعد از ازدواج اصلا چیزی نمیگن .من فقط نمیگم خانوما بلکه یه پسر قرار نیست بخاطر گذشته زندگی نکنه .میگیم گذشته ها گذشته اما چرا در اصل بخاطر گذشتش نباید زندگی کنه .قدیما هم اینظوری فک نمیکردن یه فاحشه رو میووردن غسلش میدادن میشد زن زندگی .
    اون غسله کاری نمیکرد اما همین یه فرصت زندگی دیگع و فراموش کردن گذشته اون ادما رو عوض میکرد . گناه دارن بخدا ادم نباید بخاطر گذشتش بسوزه

53. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23667
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    حرف شما متین ودرسته ، هر انسانی چه زن یا مرد ممکنه تووی زندگی دچار اشتباهاتی بشه که گاها بخشیدن اون برا انسان ها سخته ولی برا خدا فرقی نداره کسی واقعا توبه کنه می پزیره. خب شما میگید توبه کردین و خدا شکر الان زنگی سرشار از محبت و ارامش دارین.

ولی یه سوال این که به فرض اینکه در اینجور رابطه ها همه چی مخفی کنن و اصلن هم کسی خبردار نخواهد شد تا قیامت. و شوهر اون شخص با فرض اینکه دختر باکره از هر نظر بوده خواستگاری کرده به نظر شما این یک نوع ظلم در حق اون مرد نمی شه؟؟خواهش منطقی جواب بدید
    سلام درسته اما شما به عنوان یه مرد نصمیم نگیرید خواهش میکنم پسرا هم خیلی کارا میکنن اما بعد از ازدواج اصلا چیزی نمیگن .من فقط نمیگم خانوما بلکه یه پسر قرار نیست بخاطر گذشته زندگی نکنه .میگیم گذشته ها گذشته اما چرا در اصل بخاطر گذشتش نباید زندگی کنه .قدیما هم اینظوری فک نمیکردن یه فاحشه رو میووردن غسلش میدادن میشد زن زندگی .
    اون غسله کاری نمیکرد اما همین یه فرصت زندگی دیگع و فراموش کردن گذشته اون ادما رو عوض میکرد . گناه دارن بخدا ادم نباید بخاطر گذشتش بسوزه

54. کاربران زیر از نازنین23 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

55. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین23 نمایش پست ها
    خب این که نشد جواب منطقی ، منم نمی گم حق زندگی نداره ، خب هر انسانی ممکنه اشتباه کنه و مهمه این که پی به اشتباهش ببره و سعی کنه تکرار نکنه.
    خب شما میگی قدیم یه فاحشه غسل میدادن خب پس اطلاع داشتن که قبلا چه کاره بوده ونیازی دقل بازی نبود .

خب سوالم اینکه یه عده توو جامعه این طرز فکر راه انداختن گذشته هر کس به خودش ربط داره و حالا فرقی هم نمیکنه چه دختر یا پسر ، خب کسی که با یک دختر ازدواج می کنه شرط ازدواجش با یه دختر باکره بودن ونداشتن رابطه جنسی اون هستش ، حالا دختر قبلا رابطه داشته باشه و بگه نه!!! این دور از اخلاقیات نیست؟؟گناه نیست؟؟

هر کاری تاوانی داره و اینطور نیست که هر کاری کردیم زبانا بگیم خدایا توبه و تموم بشه وبدهکار هم باشیم که ما توبه کردیم و نباید تاوان پس بدیم.

هر کسی جور خودش داره خب دختری که اشتباه کرده لازم نیست همه جار بزنه که قبلا رابطه داشته و توبه کرده، وخواستگار هم اومد نیاز نیست به اون هم بگه ولی باید ببین طرف آیا براش مهمه که قبلا رابطه جنسی داشته یا نه وبعد تصمیم بگیره.

56. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

57. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25436
    تشکـر
    5
    تشکر شده 15 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    9

اگر واقعا میخای به جواب برسی برو داستان فردی که 3 بار در نزد حضرت علی به زنا اعتراف کرد رو بخون.

58. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13603
    تشکـر
    1
    تشکر شده 31 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    10

عجب

59. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

داستان تکراری بود
    ولی ی فرق بزرگ با بقیه داستانها داشت
    اونم اینکه شما پایبند به ارزش هایی هستی که تو جسم آدمیزاد خلاصه نمیشه
    مثل : وفاداری صبر ترس از خدا عشق به پدر مادر
    اینا تو جسم خلاصه نمیشه

اگه میخوای بمیری حرفی ندارم
    غیر از اینکه اون دنیا منتظر کلی تبریک باش از طرف خدا
    چون افتخار میکنه به بنده ای که با این همه گناه باز هم توبه کرده

اما یه چیزی رو همیشه یادت باشه
    گذشته ما همیشه رو آینده ما تاثیر میزاره ....
    و فقط کسر کوچیکی از انسان ها توانایی اینو دارن که آینده رو از اسارت گذشته نجات بدن
    و تو هم انتخاب شدی که جز این آدما باشی

درواقع امتحان اصلی تو همینه
    باید ثابت کنی به دنیا به خدا به پدرمادرت که میتونی آیندتو بسازی
    تو وارد امتحانی شدی که خیلی ها لیاقتشو نداشتن
    تو توی سیستم خدا از جهنم روی زمین آدم بیرون آمدی

فکر میکنی اونایی که از روز اول تا روز آخر عمرشون مطیع خدا بودن و به علاوه 5 وعده نماز روز 10 تا هم اضافه میخونن و سالی شنصد بار میرن خونه خدا کار مهمی کردن ؟؟؟
    نه
    اوناهیچوقت لیاقت جنگیدن با شیطان رو نداشتن واسه همین همیشه ازش فرارکردن
    اما تو با تقدیر خدا با شیطان روبه رو شدی و (با حماقت های خودت ) ازش شکست خوردی و ( با کمک خدا ) اون شکست دادی
    تو قاتل شیطانی
    و حالا که اون و شکست دادی و برگشتی توی خونه اتون میترسی کسی بفهمه که باکی جنگیدی و ازش ضربه خوردی
    درحالی که باید به پیروزی ت افتخار کنی
    اگر پدرمادرت بفهمن که دخترشون ده ساله با ده نفر رابطه داشته داغون میشن اما اگر بفهمن که بعد از ده سال و رابطه با ده نفر هنوزم خوبی توی قلبش زنده است و اجازه نداده سیاهی روحشوتسخیرکنه
    مطمعن باش بهت افتخار میکنن

لازم نیست حتما تو این دنیا بفهمن
    بالاخره اون دنیا میفهمن
    پس از این ترس فرارنکن
    برو سمتش
    و شکستش بده

این دنیای که پشت در خونه ماست
    ی دنیای کامله
    پراز بدی ها خوبی هاست
    اگه از بدی هاش بترسی
    لیاقت خوبی هاشم نداری
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

60. 2 کاربران زیر از Reepaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

61. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25455
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط نا آرام نمایش پست ها
    آرزویه من فقط مرگه.......ولی به حرمته توبه ای که کردم خودکشی نمیکنم
    قصه ی زندگیه من ....هیچ مشاوره ای ندارم فقط نوشتم....
    24 سالمه...10 سال از اولین رابطه ی جنسیم میگذره ...تاحالا با خیلیا ارتباط داشتم اصلا یادم نمیاد چند نفر ....شاید 10 شاید 12 شاید بیشتر شاید کمتر....
    اینکه چی شد که اینجوری شد مهم نیس چون مقصر فقط خودم بودم و بس....
    اینکه اولین نفر پسری بود که 10 سال از خودم بزرگتر بود و معتاد و من نمیدونستم....آخه دختره 14 ساله چی از این چیزا میفهمه ...من حتی هنوز نمیدونستم زن و مرد چجوری بچه دار میشن مهم این نیس...مهم اینه که بالاخره تونست منو به بهانه ی اینکه دلم برات تنگ شده دارم اشک میریزم و اینکه تو خیابون میگیرنمون بکشه خونشون....هنوز وقتی دستاشو گذاشت رو دستام و من تمامه بدنم داغ شد یادم نرفته ...انگار داشتم آتیش میگرفتم.....حتی تا مدتها بعد فکر میکردم داغ شدنه دستم وقتی که بم دست میزنه ینی من واقعا عاشقشم ...اما الان که فک میکنم دلم به حاله اون دختربچه ی 14 ساله ی خنگ میسوزه....چون خوب میدونم این حرارته تحریک شدنه نه عشق....
    مهم نیس که اون دختره 14 ساله درحالیکه حتی خودش نمیدونست داره چیکار میکنه ، توسطه یه پسره عوضی رابطه رو تجربه کرده چون تقصیره خودش بود ه..
    ایکاش همون روز که گفتم بزار به مامانم بگم که دارم میام خونتون ...بش گفته بودم ایکاش میزدن تو گوشم ایکاش حبسم میکردن جاش حالم الان خوب بود ....
    حوصله ندارم از حماقتام بگم...از خنگ بودنام ...فقط اینو بگم که 10 سال گذشت و من تو این 10 سال هر بار برایه رهایی از افسردگی از رابطه ی قبل وارده رابطه ی جدید میشدم و بدونه اینکه بدونم دارم چیکار میکنم و هر بار دارم از یه جا ضربه میخورم وارد رابطه میشدم....
    فقط میتونم بگم خیلی احمق بودم نمیدونم چرا هیچوقت نفهمیدم که دارم چیکار میکنم ....هیچ وقت فکر نمیکردم که دارم چه آدمه ناپاکی میشم ...اون روزا فقط به این فکر میکردم که این با بقیه فرق میکنه....چقد احمق....
    اونقد از خودم بدم میاد و متنفرم که دیگه خودمو نمیشناسم هیچی از خودم نمیدونم....نمیفهمم کیم چیم چیکارم
    فقط میدونم در طوله این مدت خیانتکار نبودم و با هرکس که بودم واقعا فقط با اون بودمو میخاستمش اما به هرنحوی هر دفه یکیشون یه جوری از زندگیم خارج میشد ...
    شاید مسخرم کنین بگین این وفاداری به درده عمت میخوره.....ده تا دوس پسر داشته حالا اومده دم از وفاداری میزنه.......!!!!!آره راس میگین.....اما واسه من که هیچ نقطه ی سفیده دیگه ای تو زندگیم ندارم ...همینم خوشحالم میکنه وقتی فکر میکنم من به هیچکدوم خیانت نکردم ...با هرکس که بودم با تمومه احساسم بودم و حتی اگه وسطه رابطه ازش بدم میومد به خودم اجازه ی تموم کردن نمیدادم میگفتم وقتی انتخابش کردم ینی انتخابش کردم و نباید بش نارو بزنم....از هیچکدوم حتی یک ریال پولم نگرفتم ....به فکره تیغیدنه کسی نبودم....حتی یک بار در عمرم از رابطه ی جنسی با پسر ارضا نشدم ...فقط من کسی بودم که دوس داشتم عاشق شم و ازدواج کنم....و هربار بعد از رابطه با فرده قبلی که حسابی صدمه دیده بودم و کسی با تمامه محبتو عشق و التماس میومد سمتم ...فکر میکردم این همون عشقه ....و این شد که اینقد زیاد شد....
    حالا بعد از ده ساله که به خودم اومدم و فهمیدم چی بر من گذشته ....
    -چه راهی دارم؟!!!!!!!
    -هیچی باید عذابه وجدانو تو خودم بریزم و هر روز خدا رو ده هزار مرتبه شکر کنم که آبرومو حفظ کرده و ستار العیوب بوده....اینقد از خودم متنفرم که هیچ وقت خودمو هیچی نمیبینم ....در برابره همه حسه حقارت دارم...
    اما چیکار کنم؟!!خودکشی....اگه توبه نکرده بودم...حتما اینکارو میکردم...اما برایه اینکه به خدا ثابت کنم واقعا توبه کردم دارم تحمل میکنم....
    -چیو؟!!
    -عذابه وجدان از بد بودنم ...از خوب نبودنم....
    ترس از برملا شدنه گناهانی که کردم
    شرمگین بودنه همیشگی از پدر و مادرم....مامان بابای مهربون..جوون...پاک و زحمتکشم که همه ی خوشحالیشون تو زندگیشون اینه که اگه جوونیشونو دادن...اما حالا سه تا بچه ی خوب و پاک تربیت کردن....وقتی بابام میگه دختره من ...عزیزه من...
    اگه هیچی نداشته باشم خدا به من یه دختره خوب داده ...یا واسه عروسیه با شکوه واسه من نقشه میکشه....چهار ستونه بدنم میلرزه دوس دارم زمین دهن باز کنه همونجا جلوی بابام منو ببلعه تا تو چشماش نگاه نکنم
    ترس از اینکه روزی بابام حتی بوسیدنه منو فقط یه پسرو بفهمه ...دق میکنه...چه برسه به اینکه بفهمه من واقعا چجوری بودم...
    همه ی اینا دلیلن واسه آرزویه مرگ کردنم ....میدونم بدم ....بد بودم بد کردم...
    درسته که هیچ وقت به آیندم فکر نمیکنم....چون خودمو لایقه یه آینده ی خوبم نمیدونم....چون هر پسری میاد خواستگاریم فقط گریه میکنم تا بتونم یه عیبی پیدا کنم بزارم روش تا خانوادم اصرار نکنن که باش ازدواج کنم...
    اما دیگه نمیدونم چیکار کنم که اشکه مامان بابامو نبینم اونا دوس دارن من ازدواج کنم...من نمیخام چون با گذشته ی سیاهم نمیتونم به خودم اجازه بدم با کسی که فک میکنه من دختره پاکی هستم ازدواج کنم
    همه ی اینا یه طرف اینکه درسته بدم درسته ناپاکترینو کثیفترین دختره رویه زمینم ولی خداییش آدم بودم ....تو زندگیم به احدی به غیر از مامان بابام خودم و خانوادم...اونم به خاطره دروغایی که بشون گفتم و دینی که نسبت بشون دارم،بدی نکردم ...
    به همه خوبی کردم ...
    همه ی دخترا تو سنه من شادابن و کلی آرزویه قشنگ دارن که بش برسن....اما من هیچ آرزویی ندارم....نه اینکه نداشته باشم...خیلی چیزایه قشنگ تو ذهنمه ولی نمیتونم به خودم اجازه بدم بش فکر کنم چون خودمو لایقش نمیدونم...
    اینه زندگیه من....من دارم تاوان پس میدم....و آرزویه من مردنو مرگه....
    یه دختر تمامه زندگیش رویاهاشه....وقتی نمیتونم آرزویی داشته باشم ...جز اینکه زودتر بمیرم تا هیچوقت با فهمیدنه گناهام شرمندگیه مامان بابامو تو عموم نبینم ندارم....
    میگن هر روز صبح که از خاب پا میشی خدارو شکر کن که یه روزه دیگه رو بت فرصت داده...
    ولی کاره من اینه که هر شب که میخابم اول خدارو شکر کنم که اون روز هم خدا مراقب بوده تا گناهام دیده نشن و اون روز هم تونستم خنده ی مامان بابامو ببینم و وقتی صبح از خاب پا میشم و میبینم هنوز زندم ...بدنم میلرزه از یه روزه پر استرسه دیگه که مجبورم بگذرونم.................................... .................................................. .....................................
    برام دعا کنین زودتر بمیرمم....درسته خانوادم از از دست دادنه دختره جوونشون خیلی ضربه میخورن ولی حداقل بینه مردم شرمندشون نکردم
    اینارو نوشتم چون هر روز مجبورم افکارمو رو یه چیزی بنویسم والا ممکنه ذهنه ناآرومم که با نوشتنه این متنها یه ذره التیام داده میشه مثله خاکستر زیر آتیش شعله ور شه و دست به خودکشی بزنم یا به دیگران آسیب بزنه.....انتظاره کمک از کسیو ندارم چون واقعیتو خیلی وقته که پذیرفتم...همین که خوندین...ممنونتونم
    من یه دختره بدکاره ام .پایان.
    سلام. اول باید خودت رو ببخشی. این اولین کاره.
    دوم توجه کن به حدیث زیر که خیلی زیباست.

حضرت رسول خدا (صلی الله علیه وآله) فرمودند:
    «هر که صبح کند و چهار نعمت خدا را یاد نکند می ترسم که نعمت خدا از او زائل گردد»

اَلحَمدُ للهِ الَّذِی عَرَّفَنِی نَفسَهُ وَلَم یَترُکنِی عُمیانَ القَلبِ
    ستایش خدا را که خود را به من شناساند ومرا کوردل نگذاشت.

اَلحَمدُ للهِ الَّذِی جَعَلَنِی مِن أُمَّةِ مُحَمَّدٍ صَلی اللهُ عَلَیهِ وَآلِه
    ستایش خدا را که مرا از امت حضرت محمّد صلی الله علیه و آله قرار داد.

اَلحَمدُ للهِ الُّذِی جَعَلَ رِزقِی فِی یَدَیهِ وَ لَم یَجعَل رِزقِی [وَ لَم یَجعَله] فِی أَیدِی النَّاسِ
    ستایش خدا را که روزیم را در دست خودش قرار داد و آن را در دست مردم ننهاد.

اَلحَمدُ للهِ الَّذِی سَتَرَ ذُنُوبِی وَ عُیُوبِی [سَتَر ذَنبی] وَ لَم یَفضَحنِی بَینَ الخَلائِقِ
    ستایش خدا را که گناهانم وعیوبم را پوشاند ومرا در میان مردم رسوا نکرد.

منبع:
    الدعوات، ص۸۱٫
    مستدرک الوسائل، ج۵، ص۳۹۲٫
    مصباح کفعمی، ص۱۷۰

سوم اینکه قانون این دنیا اینه که از هرچی بترسی سرت میاد. پس از آبروت نترس و سعی کن دنیای خودت رو بزرگتر کنی. فعالیت کن. تحصیل کن. کار کن و .... . هرچی ارتباطات سالم بیشتری با مردم داشته باشی، دوستان بیشتری خواهی داشت. حجابت رو به طور کامل چه از نظر ظاهری و چه از نظر باطنی حفظ کن. اینطوری هیچکس باور نمیکنه که تو گذشته ی بدی داشتی.
    این رو هم بدون که هرچی بیشتر دوست داشته باشی موفق تر خواهی بود. پس نترس. به جلو حرکت کن.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد