نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: برادر نامزدم تغییر جنسیت داده به دختر

883
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23570
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

برادر نامزدم تغییر جنسیت داده به دختر

سلام
    من 26 سالمه نامزدم 24 سال.
    چند روز پیش داشت بهم عکسای دوران نوجوانیش رو نشون میداد که دیدم یه عکس داره با یه پسر و وقتی پرسیدم این کیه گفت این خواهرشه! من گیج بودم تا بهم گفت خواهرش که الان به عنوان دختر زندگی میکنه تغییر جنسیت داده و تا سن 19 سالگی پسر بوده! راستش برای من خیلی قابل قبول نیست این کارها نمیدونم یعنی چی پسر تبدیل به دختر بشه. یکم سوال کردم دربارش تا اعصابش خورد شد و گفت اصلا به من ربط نداره و باید قبول کنم این تصمیم خودشون بوده و اگه مشکلی دارم باید پیش خودم نگه دارم.
    من راستش کمی گیج شدم. میشه بهم کمک کنین درک کنم مسئله چگونه است؟ من به کسی نگفتم. من فکر میکردم خانواده خوب و سالمی داره ولی این کارها برام عجیبه و نشون دهنده مشکلات اساسی روانیه. درسته؟
    لطفا راهنمایی کنین.

2. کاربران زیر از صابرخان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : برادر نامزدم تغییر جنسیت داده به دختر

نقل قول نوشته اصلی توسط صابرخان نمایش پست ها
    سلاممن 26 سالمه نامزدم 24 سال.چند روز پیش داشت بهم عکسای دوران نوجوانیش رو نشون میداد که دیدم یه عکس داره با یه پسر و وقتی پرسیدم این کیه گفت این خواهرشه! من گیج بودم تا بهم گفت خواهرش که الان به عنوان دختر زندگی میکنه تغییر جنسیت داده و تا سن 19 سالگی پسر بوده! راستش برای من خیلی قابل قبول نیست این کارها نمیدونم یعنی چی پسر تبدیل به دختر بشه. یکم سوال کردم دربارش تا اعصابش خورد شد و گفت اصلا به من ربط نداره و باید قبول کنم این تصمیم خودشون بوده و اگه مشکلی دارم باید پیش خودم نگه دارم.من راستش کمی گیج شدم. میشه بهم کمک کنین درک کنم مسئله چگونه است؟ من به کسی نگفتم. من فکر میکردم خانواده خوب و سالمی داره ولی این کارها برام عجیبه و نشون دهنده مشکلات اساسی روانیه. درسته؟لطفا راهنمایی کنین.
    سلام. شما میخواین با خودش ازدواج کنین. چکار به تصمیمات و ذهنیت خواهرش دارین؟اگه نامزدتون رو خوب شناختین و دوستش دارین، به خاطر همچین مساله ای از ازدواج منصرف نشین. چرا اون بیچاره باید تاوان تصمیم خواهرشو پس بده؟

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : برادر نامزدم تغییر جنسیت داده به دختر

نقل قول نوشته اصلی توسط صابرخان نمایش پست ها
    سلام
    من 26 سالمه نامزدم 24 سال.
    چند روز پیش داشت بهم عکسای دوران نوجوانیش رو نشون میداد که دیدم یه عکس داره با یه پسر و وقتی پرسیدم این کیه گفت این خواهرشه! من گیج بودم تا بهم گفت خواهرش که الان به عنوان دختر زندگی میکنه تغییر جنسیت داده و تا سن 19 سالگی پسر بوده! راستش برای من خیلی قابل قبول نیست این کارها نمیدونم یعنی چی پسر تبدیل به دختر بشه. یکم سوال کردم دربارش تا اعصابش خورد شد و گفت اصلا به من ربط نداره و باید قبول کنم این تصمیم خودشون بوده و اگه مشکلی دارم باید پیش خودم نگه دارم.
    من راستش کمی گیج شدم. میشه بهم کمک کنین درک کنم مسئله چگونه است؟ من به کسی نگفتم. من فکر میکردم خانواده خوب و سالمی داره ولی این کارها برام عجیبه و نشون دهنده مشکلات اساسی روانیه. درسته؟
    لطفا راهنمایی کنین.

دوست عزیز کسی که چنین کاری انجام داده در واقع یک دختر بوده و در بررسی ها به این نتیجه میرسن

بلند بودن الت تناسلی ... حتی کوچکترین تفاوت شکلی برای این کار حجت به حساب میاد و شما نمیتونید کسی رو پیدا کنید

که چنین اندازه ای یکسان باشه و کوچکترین اختلاف میتونه مشخص کنه فردی مرد هست یا زن

چون در این مورد به علت تغییرات هورمونی ممکنه رشد کامل یک دستگاه صورت نگرفته باشه و به همین خاطر تعیین ظاهرری سخت خواهد بود

بهتره شما کمی در این مورد مطالعه کنید و از گفتن چنین حرفهایی در این دوران پرهیز کنید که برای شما قابل هضم کردن نبوده
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)