نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: این رابطه به ازدواج ختم میشه؟؟

1406
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23586
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

این رابطه به ازدواج ختم میشه؟؟

سلام.من به کمک وراهنماییتون احتیاج دارم خواهش میکنم کمکم کنید.اگه لفظی بکار میبرم پیشاپیش عذرخواهیشو میکنم وفقد برا اینه که با گفتن همه جزییات بهتر بتونید راهنماییم کنید.من 21 سالم هست وحدود 3-2ماهی بایه اقای 34 ساله رابطه داشتم بصورت تلفنی.تقریبا هرروز صحبت میکردیم بیش از یک ساعت در مورد مسایل مختلف.من شخصیتشون رو دوسداشتم رو حساب صحبت هاشون.ازمن خواستن برای دیدنشون برم.(به گفته خودشون شرایط من برای رفتن ودیدنشون بهتربود وایشون مشغول به کار بودن ونمیتونستن مرخصی بگیرن)از محل کارش تا شهرمون حدود 3-4ساعت راهه.وقتی رفتم اونجاگفتن که تو محیط باز راحت نیستن ومیخان که تو خونه راحت باشن وبتونن بامن صحبت کنن واحساسشونوبگن.ایشون بمن میگفت که دوسم داره ومن تصور نمیکردم اگه برم قراره رابطه جنسی صورت بگیره.وقتی رفتم ازم خواهش کرد به خواسته هاش توجه کنم گفت که بهم نیاز داره(باقهر وخواهش ودعوا) و درنهایت ازدواج میکنیم پس نباید نگران باشم.بعدش من واقعا احساس خوبی نداشتم ونتونستم جلو خودمو بگیرم وگریه کردم وایشون گفت که پشیمونه از کارش.وحتی اینو گفت که کاش برای رفع نیازش راه دیگه وکسی دیگه رو انتخاب میکرد.بعدکه برگشتم رابطمون سرد شدتایه مدت تااینکه خودش زنگ زد وگفت که بدون من نمیتونه اونجا بمونه ومرخصی گرفت ورفت پیش خانوادش ومنو مقصر میدونست که اگه باز رفته بودم دیدنش مجبور نبودبره شهرشون.من تویه خانواده سنتی ومذهبی بزرگ شدم واقعا نمیتونستم اینجوری تحمل کنم ودیگه نمیخاستم اشتباهمو تکرارکنم وتاوان بزرگتری بدم. بخاطهمین اینبارکه قصدشون رو میدونستم صریح گفتم که اگه نیازی داره ومنم دوست داره میتونه به ازدواج فک کنه من بهشون پیشنهاد دادم که ازدواج کنیم.بهم گفت که هیچ شور وشوقی نداره.ولی بعد یه مدت گفت که حاضرم با هم زندگی کنیم چون بدون من نمیتونه.وشروع کرد به اظهاردلتنگی وحتی گریه کردن.یه روزازشون پرسیدم که قبلا رابطه ای داشتن گفت نداشتم و توضیح دادکه گرگرفتگی وتپش قلب وسرخی چشماشون بخاطراینبوده که از قرص تاخیری استفاده کردن اونم فقد بخاطرمن!که ازشون بدم نیاد.وگفتن که از دوستشون گرفتن وشروع به عذرخواهی کردن.نمیدونم چرا نمیتونم حرفاشو باور کنم واعتمادم از بین رفته من نمیدونم با همچین رابطه ای باید چیکار کنم؟این اقا میگن که درس خوندنت برام مهمه تابه اخریا وسطای ترم نرسی زوده ازدواج کنیم.تو این مدت یه خواستگار داشتم که وقتی بهش گفتم اگه واقعا قصدش ازدواج نیست هنوزم دیر نشده وبذاره برم دنبال زندگیم ناراحت شدوگقت که اگه میدونی خوشبختت میکنه برو ازدواج کن باهاش.من قلبا میخوام خوشبختیتو!من نمیخام دیگه اشتباه کنم به اندازه کافی اشتباه کردم ووضع روحیم اصلا خوب نیست.تواین رابطه گیجم ایا رابطه واقعا میتونه به ازدواج ختم بشه ؟؟ارزش ادامه دادن داره؟منباید چیکارمن راهنماییم کنید توروخدا

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : این رابطه به ازدواج ختم میشه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط par-20 نمایش پست ها
    سلام.من به کمک وراهنماییتون احتیاج دارم خواهش میکنم کمکم کنید.اگه لفظی بکار میبرم پیشاپیش عذرخواهیشو میکنم وفقد برا اینه که با گفتن همه جزییات بهتر بتونید راهنماییم کنید.من 21 سالم هست وحدود 3-2ماهی بایه اقای 34 ساله رابطه داشتم بصورت تلفنی.تقریبا هرروز صحبت میکردیم بیش از یک ساعت در مورد مسایل مختلف.من شخصیتشون رو دوسداشتم رو حساب صحبت هاشون.ازمن خواستن برای دیدنشون برم.(به گفته خودشون شرایط من برای رفتن ودیدنشون بهتربود وایشون مشغول به کار بودن ونمیتونستن مرخصی بگیرن)از محل کارش تا شهرمون حدود 3-4ساعت راهه.وقتی رفتم اونجاگفتن که تو محیط باز راحت نیستن ومیخان که تو خونه راحت باشن وبتونن بامن صحبت کنن واحساسشونوبگن.ایشون بمن میگفت که دوسم داره ومن تصور نمیکردم اگه برم قراره رابطه جنسی صورت بگیره.وقتی رفتم ازم خواهش کرد به خواسته هاش توجه کنم گفت که بهم نیاز داره(باقهر وخواهش ودعوا) و درنهایت ازدواج میکنیم پس نباید نگران باشم.بعدش من واقعا احساس خوبی نداشتم ونتونستم جلو خودمو بگیرم وگریه کردم وایشون گفت که پشیمونه از کارش.وحتی اینو گفت که کاش برای رفع نیازش راه دیگه وکسی دیگه رو انتخاب میکرد.بعدکه برگشتم رابطمون سرد شدتایه مدت تااینکه خودش زنگ زد وگفت که بدون من نمیتونه اونجا بمونه ومرخصی گرفت ورفت پیش خانوادش ومنو مقصر میدونست که اگه باز رفته بودم دیدنش مجبور نبودبره شهرشون.من تویه خانواده سنتی ومذهبی بزرگ شدم واقعا نمیتونستم اینجوری تحمل کنم ودیگه نمیخاستم اشتباهمو تکرارکنم وتاوان بزرگتری بدم. بخاطهمین اینبارکه قصدشون رو میدونستم صریح گفتم که اگه نیازی داره ومنم دوست داره میتونه به ازدواج فک کنه من بهشون پیشنهاد دادم که ازدواج کنیم.بهم گفت که هیچ شور وشوقی نداره.ولی بعد یه مدت گفت که حاضرم با هم زندگی کنیم چون بدون من نمیتونه.وشروع کرد به اظهاردلتنگی وحتی گریه کردن.یه روزازشون پرسیدم که قبلا رابطه ای داشتن گفت نداشتم و توضیح دادکه گرگرفتگی وتپش قلب وسرخی چشماشون بخاطراینبوده که از قرص تاخیری استفاده کردن اونم فقد بخاطرمن!که ازشون بدم نیاد.وگفتن که از دوستشون گرفتن وشروع به عذرخواهی کردن.نمیدونم چرا نمیتونم حرفاشو باور کنم واعتمادم از بین رفته من نمیدونم با همچین رابطه ای باید چیکار کنم؟این اقا میگن که درس خوندنت برام مهمه تابه اخریا وسطای ترم نرسی زوده ازدواج کنیم.تو این مدت یه خواستگار داشتم که وقتی بهش گفتم اگه واقعا قصدش ازدواج نیست هنوزم دیر نشده وبذاره برم دنبال زندگیم ناراحت شدوگقت که اگه میدونی خوشبختت میکنه برو ازدواج کن باهاش.من قلبا میخوام خوشبختیتو!من نمیخام دیگه اشتباه کنم به اندازه کافی اشتباه کردم ووضع روحیم اصلا خوب نیست.تواین رابطه گیجم ایا رابطه واقعا میتونه به ازدواج ختم بشه ؟؟ارزش ادامه دادن داره؟منباید چیکارمن راهنماییم کنید توروخدا

به هر حال ازدواج با چنین شخصی با اختلاف سن بالا و تابع بودن شدید به شهوت کار درستی نیست

بهتره در این مورد نگرش خودتون رو کامل تغییر بدید چون یکی از نشانه های یک خواستگار خوب اینه که در برخورد رعایت حریم و حدود و احترام رو داشته باشه

چه از نظر کلامی و چه از نظر فیزیکی و رفتاری ...

چنین افرادی نه میتونید بهش اعتماد کنید و نه میتونید بهش تکیه کنید چون در زندگی ملاکشون فقط رسیدن به رابطه جنسیه و وقتی این حس از بین رفت شما برای ایشون

دیگه تازگی نخواهید داشت و همین روال دوباره با ایجاد تنش های دیگری ادامه پیدا میکنه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    تشکر شده 227 بار در 159 پست
    میزان امتیاز
    9

نه عزیزم ختم نمیشه.
    بعدی.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    خوبه که شما به اشتباه خودتون پی بردید ! اشتباه چه عرض کنم اگه رابطه جنسی که گفتین برقرار شده ممکنه به آینده شما لطمه بزنه ،

این فرد با حیله و مکر یه دختری که رابطه جنسی نداشته و بی گناه بوده قربانی هوس خودش کرده می تونه قابل اعتماد باشه؟؟؟

امکان این داره که این حرفا همش دروغ باشه ومی خواد از شما یه طمعه بسازه و شمارو آلوده روابط نامشروع کنه وبعد از شما سو استفاده کنه این طیف افراد کثیف از هر دری می تونن وارد بشن حتی گریه کنند پس مراقب باشید.

سعی کنید با مشاور حضوری هم مشاوره داشته باشید و سعی کنید وارد رابطه های پنهانی نشید چون زود احساسات به شما غلبه میکنه و حرف های عاشقانه دروغین باور می کنید مراقب باشید که با آبرو خودتون و خانواده تون بازی نکنید .

اون فرد مناسب نیست و به احتمال زیاد هم قصد ازدواج نداره وفقط قصد گول زدن شما و سواستفاده از شمارو با آلوده کردن شما به روابط جنسی داره.

6. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    تشکر شده 192 بار در 128 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط par-20 نمایش پست ها
    من همیشه فکر میکردم دخترایی که تو خانواده های مذهبی باشند قابل اعتمادند
    و هیچ وقت بدون اجازه والدین جایی نمیرند ولی با نمونه هایی که دیدم کاملا نظرم عوض شده
    امضای ایشان
    برای تشکرکردن به جای زدن پست میتوانید از دکمه ستاره زیر عکس کاربری استفاده کنید.

8. کاربران زیر از ALI.ENG بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

خب دوتا حالت داره :|

1. این آقا واقعا تاحالا رابطه نداشته با کسی (به هر دلیلی ، مثل عدم اعتماد به نفس ، افسرگی و ... )

2. ین آقا تا حالا رابطه های بسیار زیادی داشته و شما یکی از همونایی و بعد شما هم دخترای دیگه ای هستن

ببخشید ولی وجود این رابطه خریت محضه ، اگه هم به ازدواج ختم بشه ، از روی حس ترحمی هست که شما به ایشون پیدا کردید و بسیاری از ازدواجهایی ک با حس ترحم شکل میگیره پایان خوشی نداره . هر جور فکر میکنم میبینم اصلا نمیشه به همچین کسی اعتماد کرد ، تفاوت سنیتون هم بسیار بسیار زیاده :| 13 سال خیلی زیاده ! بعد ها مشکلات و اختلالات جنسی که پیش میاد به سردشدن هر چه بیشتر این رابطه ختم میشه و هر دوتون از لحاظ روحی میمیرید :| یکم فکر کنید ، شما بیش از حد احساساتی شدید ، این رابطه هیچ نکته ی مثبتی نداره ، شاعر میگه : تو که عروس نمیشی ، اونو داماد میکنی ! دیگه همین دیگه ، اصلا شما با خونوادتون هم مطرح کنید که همچین آدمی وجد خارجی داره با توجه به این اختلاف سنی فاحش فکر نمیکنم عکس العمل جالبی داشته باشن . قطع کنید زابطتتون را ، شما الان تحت تاثیر اون لذت جنسی هم هستید که سنتون هم خیلی دامن میزنه به اینکه بازم با اون مرد رابطه برقرار کنید ، ول واقعا تصمیم عقلانی نیستش :| :| :| بازم میگم ، قطع کنید . دلتون هم به خاطر اون مرد نسوزه ، ایشون صرفا از روی شهوت پای این رابطه وایساده ، ببره یکیو صیغه کنه مرتیکه :|

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26098
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.من تازه عضوانجمن شدم.خیلی احتیاج دارم به کمکتون.اگ امکانش هس یکیتون پی ام خصوصی بدین واسم تابتونم مشکلموبگم وکمکم کنین ممنونم

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21993
    تشکـر
    34
    تشکر شده 210 بار در 115 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI.ENG نمایش پست ها
    من همیشه فکر میکردم دخترایی که تو خانواده های مذهبی باشند قابل اعتمادند
    و هیچ وقت بدون اجازه والدین جایی نمیرند ولی با نمونه هایی که دیدم کاملا نظرم عوض شده
    چه ربطی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به نظرم حرفت اصلا منطقی نیست همون بهتر که نظرت عوض شد

12. کاربران زیر از maryam551 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21993
    تشکـر
    34
    تشکر شده 210 بار در 115 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Reyhooon نمایش پست ها
    سلام.من تازه عضوانجمن شدم.خیلی احتیاج دارم به کمکتون.اگ امکانش هس یکیتون پی ام خصوصی بدین واسم تابتونم مشکلموبگم وکمکم کنین ممنونم
    سلام شما میتونید تاپیک جدا بزنید ومشکلتئنو بگید تا دوستان نظرشونو بگن

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26127
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز
    هرکسی تو زندگیش یه سری مشکلاتی داره ، از اونجایی که شما رابطه تلفنی داشتید و یک سری حضوری همو دیدید اونم با اون شرایط بهتر میتونید ایشونو فراموش کنید شاید چند ماهی براتون سخت باشه اما می ارزه برای اینکه راحت تر بتونی فراموش کنی میتونی باشگاه بری ورزش واقعا معجزه میکنه برو کلاسای مختلف اگه بودجه نداری میتونی از اینترنت ورزش دانلود کنی چون این آدم واقعا به درد شما نمیخوره اصلا رابطه ای که با دوستی شروع میشه بعدا بیشتر این رابطه ها با مشکل روبه رو میشن چه برسه به رابطه ی شما با این تفاوت سنی و بخصوص که رابطه تلفنی بوده وندیده نشناخته از شما تقاضای رابطه جنسی کردن تنها 1 درصد احتمال میره که این آقا راستگو باشه که اگر هم راستگو باشه تفاوت سنی ایشان بعد از مدتی باعث آزارشما میشه ایشان حتی شهر دیگه ای هستن و از نظر فرهنگی اینطور که متوجه شدم خیلی تفاوت دارید من همه حرفاتو تجربه کردم که میگم اگه امروز رها کنی سال بعد ببین چقد خداتو شکر میکنی ،تو اجتماع حضور داشته باش تا دیده بشی وهمسر ایده آلتو پیدا کنی
    امیدوارم واقعا راه درستو انتخاب کنی موفق باشی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)