نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: فریب در ازدواج

1890
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23634
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

فریب در ازدواج

دختر 27 ساله ای هستم، 3 سال از عقد و یک سال از ازدواج من و همسرم میگذره، قبل از عقد همسرم قول یک زندگی ایده آل رو بمن داده بود و رفته رفته متوجه شدم نه از زندگی ایده آل خبری هست و نه از تلاش برای به دست آوردن حتی خودش رو دانشجوی دکترا معرفی کرد که حتی پایان نامه ارشد رو ه تحویل نداده بود که من بعد فهمیدم، نسبت به همسرم به خاطر دروغ هایی که گفته بود که مثلا تا یکسال بعد از عقد خونه میخرم و حقوقم کافیه و غیره ...، سرد شدم، انقدر دروغ گفت بمن که سردی من تا حدی شد که بینمون فاصله افتاد و حتی با هم وارد رابطه زناشویی نشدیم، و اون همیشه من رو مقصر جلوه داد که مریضی روحی و جنسی داری در صورتی که من حتی به روانشناس و پزشک زنان مراجعه کردم و مشکلی تشخیص داده نشد، در صورتی که ایشون واقعا مرد سرد مزاجی هست و حتی یکبار بمن گفت که مشکل داره و بعد زد زیرش، ما هیچ رابطه زناشویی بعد ازین مدت باهم نداشتیم، الان دو ماه هست که خونه رو ترک کردم و واقعا هیچ دلخوشی به برگشت ندارم تا بخوام ادامه بدم، ایشون هم مثل همیشه که بحثمون میشد تلفن رو برمیداره به التماس به اطرافیان که من برگردم... اگر ممکن هست من رو راهنمایی کنین که چه راهی میتونه من رو به مسیر درست هدایت کنه سپاس.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    تشکر شده 192 بار در 128 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : فریب در ازدواج

دروغ بی اعتمادی میاره
    باهاشون صحبت کنید و بگید که خودش واستون مهمه و نیازی به گفتن این همه دروغ نیست
    باید بفهمه که خودش واستون مهمه . نهایتا باید بهش کمک کنید که صادق باشه
    باهاتون البته اگه دوست دارید باهاش زندگی کنید....
    امضای ایشان
    برای تشکرکردن به جای زدن پست میتوانید از دکمه ستاره زیر عکس کاربری استفاده کنید.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23634
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

متاسفانه اصلا زیر بار نمیره که دروغ میگه و همچنان ادامه میده، وقتی بی اعتمادی توی یک زندگی مشترک ریشه بندازه نمیشه به درختش تکیه کرد

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم زمان نمایش پست ها
    متاسفانه اصلا زیر بار نمیره که دروغ میگه و همچنان ادامه میده، وقتی بی اعتمادی توی یک زندگی مشترک ریشه بندازه نمیشه به درختش تکیه کرد
    اگه واقعا نمیخای از دستش بدی
    بهش این اطمینان رو بده که همونطوری که هست دوستش داری
    متاسفانه بعضیا عادت دارند به دروغ و ....
    ولی اگه بهش این اطمینان رو بدی شاید دست از دروغ برداره
    امضای ایشان
    برای تشکرکردن به جای زدن پست میتوانید از دکمه ستاره زیر عکس کاربری استفاده کنید.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23634
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI.ENG نمایش پست ها
    اگه واقعا نمیخای از دستش بدی
    بهش این اطمینان رو بده که همونطوری که هست دوستش داری
    متاسفانه بعضیا عادت دارند به دروغ و ....
    ولی اگه بهش این اطمینان رو بدی شاید دست از دروغ برداره
    بعضی دروغ ها رو واقعا نمیشه ندید گرفت، مثلا اینکه کسی بیماره یا اوضاع مادیش اصلا اون چیزی نبوده که گفته

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    میزان امتیاز
    9

بعضی دروغ ها رو واقعا نمیشه ندید گرفت، مثلا اینکه کسی بیماره یا اوضاع مادیش اصلا اون چیزی نبوده که گفته
    کاملا موافقم با شما خانم
    ولی شما هم باید قبل ازدواجت یکمی بیشتر تحقیق میکردی در مورد همسرت
    قبول داری حرف بنده رو؟
    امضای ایشان

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23634
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

کاملا موافقم با شما خانم
    ولی شما هم باید قبل ازدواجت یکمی بیشتر تحقیق میکردی در مورد همسرت
    قبول داری حرف بنده رو؟
    کاملا حق با شماست، کوتاهی کردم و بدون تحقیق حرفهاش رو باور کردم، اصلا فکر نمیکردم مسائل به این مهمی رو بتونه دروغ بگه، در هر صورت سعی کردم کمک کنم و زندگیم رو نگه دارم اما هیچ انگیزه ای نمونده متاسفانه ...

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    میزان امتیاز
    9

کاملا حق با شماست، کوتاهی کردم و بدون تحقیق حرفهاش رو باور کردم، اصلا فکر نمیکردم مسائل به این مهمی رو بتونه دروغ بگه، در هر صورت سعی کردم کمک کنم و زندگیم رو نگه دارم اما هیچ انگیزه ای نمونده متاسفانه ...
    دوست گلم ازدواج تصمیم خیلی مهمیه
    اگه قرار باشه یبار تو زندگیت خیلی سخت گیر باشی هم ازدواجه
    باید قبل ازدواج هرچی میتونی چشمتو باز کنی و تصمیمت بر اساس تحقیقات گستردت باشه
    نهایتا شما که ازدواج کردین و همه چی تمومه ....
    اگه بازم دوستش داری و با این که هست قبولش داری و میتونی زندگی کن سعی کن زندگی کنی....
    هرچی بیشتر باهاش حرف بزنی و حرف دلتو بگی و بخای باهات صادق باشه بهتره
    امضای ایشان

9. کاربران زیر از ALI.ENG بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21772
    تشکـر
    12
    تشکر شده 84 بار در 39 پست
    میزان امتیاز
    9

زندگی کردن یک میدان عمل است و خیلی با علاقه های احساسی جوانی انطباق ندارد. خیلی وقتها تو پای یک مرد می ایستی ، در حالیکه اون مرد نمی تونه پای تو بایسته. فقط یک چیز را با تجربه سالها زندگی در جامعه برایت می گویم، ادمها در موقعیتهای مختلف متفاوت ظاهر می شوند و باید قضاوت در مورد هر مردی را به یک مرد با تجربه مثل پدرت بسپری. اگر روزی دیدی که آقایی که دلبسته اش هستی، ترکت کرد یا نسبت به تو سرد شد، اصلا تعجب نکن. پس پیشنهاد می کنم از طریق والدین خود وارد ماجرا بشوی. با جرات و اقتدار اور ا به پدرت معرفی کن و از پدرت بخواه که در مورد او نظر بدهد و دلایل نظراتش را جویا شو. هر چند ممکن است پدر شما از نظر مالی با ادامه زندگی شما مخالفت کند، ولی اگر تنها ایرادش همین مساله بود به مرور زمان حل می شود. حتما از تنها عمل کردن حذر کن و اینکه الان داری مشورت می گیری کار خیلی خوبیست این مساله را هم در نظر بگیرید که طلاق مثل خروج خلبان از هواپیمای در حال سقوط می ماند و زمانی باید استفاده شود که شما مطمئن هستی زندگیت روز به روز بدتر می شود و امیدی به بهبودی نیست. در مورد زندگی با آدم دروغگو هم باید بگویم که انسانها در زندگی بر اساس منفعت شخصی تصمیم می گیرند و عمل می کنند. کسانی که درستکار و راستگو هستند به این نتیجه رسیده اند که منفعت ایشان در راستی و درستی است. این مساله یا بر اساس تعالیم مذهبی شکل می گیرد و یا اینکه در اثر تعالیم موجود در خانواده ها. لذا اگر کسی زیاد دروغ می گوید ریشه در باورهای او دارد که فکر می کند پیشرفت در دروغ گفتن است. اگر چنین باوری در یک انسان شکل بگیرد و قابل بهبود نباشد، قطعا در زندگی مشترک مشکلات عدیده دیگری ایجاد خواهد کرد که شامل مشکلات در برخورد با افراد اجتماع و فرزندان و خانواده ها می شود. اما مشکل بزرگ دیگری که در رابطه شما وجود دارد، سرد مزاجی همسرتان است که سبب می شود راه قوی ارتباطی بین زوجین تضعیف گردد. این مساله منشائ اکثر طلاقها است و لازم است قبل از ادامه زندگی از بهبود روابط زناشویی خود مطمئن شوید و در صورت لازم آموزشهای لازم را ببینید. در مجموع به تجربه یافته ام که هیچ عاملی مانند ایجاد ارتباط محکم با خداوند و رعایت دستورات الهی انسان را به زندگی پر از عشق و عاطفه و یکرنگی نمی رساند. دین ما می گوید بدترین گناه کبیره دروغ است و با صداقت انسان به هر آنچه بخواهد می رسد پیشنهاد می کنم ادامه مسیر زندگیتان را به خدا بسپارید و از همین الان به او توکل کنید امیدوارم که به همین زودی میوه های توکل را برداشت نمایید

11. کاربران زیر از شکیب بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23634
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست گلم ازدواج تصمیم خیلی مهمیه
    اگه قرار باشه یبار تو زندگیت خیلی سخت گیر باشی هم ازدواجه
    باید قبل ازدواج هرچی میتونی چشمتو باز کنی و تصمیمت بر اساس تحقیقات گستردت باشه
    نهایتا شما که ازدواج کردین و همه چی تمومه ....
    اگه بازم دوستش داری و با این که هست قبولش داری و میتونی زندگی کن سعی کن زندگی کنی....
    هرچی بیشتر باهاش حرف بزنی و حرف دلتو بگی و بخای باهات صادق باشه بهتره
    تلاش زیادی کردم، سه سال زمان کمی نیست برای فرصت به بهبود،
    باز هم تشکر از شما برای زمانی که گذاشتین و پاسخ دادین

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23634
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شکیب نمایش پست ها
    زندگی کردن یک میدان عمل است و خیلی با علاقه های احساسی جوانی انطباق ندارد. خیلی وقتها تو پای یک مرد می ایستی ، در حالیکه اون مرد نمی تونه پای تو بایسته. فقط یک چیز را با تجربه سالها زندگی در جامعه برایت می گویم، ادمها در موقعیتهای مختلف متفاوت ظاهر می شوند و باید قضاوت در مورد هر مردی را به یک مرد با تجربه مثل پدرت بسپری. اگر روزی دیدی که آقایی که دلبسته اش هستی، ترکت کرد یا نسبت به تو سرد شد، اصلا تعجب نکن. پس پیشنهاد می کنم از طریق والدین خود وارد ماجرا بشوی. با جرات و اقتدار اور ا به پدرت معرفی کن و از پدرت بخواه که در مورد او نظر بدهد و دلایل نظراتش را جویا شو. هر چند ممکن است پدر شما از نظر مالی با ادامه زندگی شما مخالفت کند، ولی اگر تنها ایرادش همین مساله بود به مرور زمان حل می شود. حتما از تنها عمل کردن حذر کن و اینکه الان داری مشورت می گیری کار خیلی خوبیست این مساله را هم در نظر بگیرید که طلاق مثل خروج خلبان از هواپیمای در حال سقوط می ماند و زمانی باید استفاده شود که شما مطمئن هستی زندگیت روز به روز بدتر می شود و امیدی به بهبودی نیست. در مورد زندگی با آدم دروغگو هم باید بگویم که انسانها در زندگی بر اساس منفعت شخصی تصمیم می گیرند و عمل می کنند. کسانی که درستکار و راستگو هستند به این نتیجه رسیده اند که منفعت ایشان در راستی و درستی است. این مساله یا بر اساس تعالیم مذهبی شکل می گیرد و یا اینکه در اثر تعالیم موجود در خانواده ها. لذا اگر کسی زیاد دروغ می گوید ریشه در باورهای او دارد که فکر می کند پیشرفت در دروغ گفتن است. اگر چنین باوری در یک انسان شکل بگیرد و قابل بهبود نباشد، قطعا در زندگی مشترک مشکلات عدیده دیگری ایجاد خواهد کرد که شامل مشکلات در برخورد با افراد اجتماع و فرزندان و خانواده ها می شود. اما مشکل بزرگ دیگری که در رابطه شما وجود دارد، سرد مزاجی همسرتان است که سبب می شود راه قوی ارتباطی بین زوجین تضعیف گردد. این مساله منشائ اکثر طلاقها است و لازم است قبل از ادامه زندگی از بهبود روابط زناشویی خود مطمئن شوید و در صورت لازم آموزشهای لازم را ببینید. در مجموع به تجربه یافته ام که هیچ عاملی مانند ایجاد ارتباط محکم با خداوند و رعایت دستورات الهی انسان را به زندگی پر از عشق و عاطفه و یکرنگی نمی رساند. دین ما می گوید بدترین گناه کبیره دروغ است و با صداقت انسان به هر آنچه بخواهد می رسد پیشنهاد می کنم ادامه مسیر زندگیتان را به خدا بسپارید و از همین الان به او توکل کنید امیدوارم که به همین زودی میوه های توکل را برداشت نمایید
    سه سال فرصت دادم و ازش خواستم که دروغ گفتن رو کنار بگذاره، دکتر رفتم روانشناس بمن گفت بیش از اندازه تحمل و صبر کردی به صورتی که ظرفیت پر شده، متاسفانه در این جور مواقع هر خانواده ای پشت فرزند خودش رو میگیره و گاهی اوقات واقعا مسیر درست مشخص نمیشه چون خانواده ها همیشه حس میکنن حق با بچه خودشون هست، خانواده ایشون ازین آب گل آلود استفاده کردن و هنوز زندگی ما تمام نشده به دنبال پیدا کردن زن دومی برای ایشون هستن و این در حالی هست که اکثریت آدم های فرهنگی هستن و مایه متحیر شدن من ازین خانواده س!
    تنها خداست که میتونه من رو ازین مخمصه نجات بده و امیدوارم ریشه ی دروغ و فریب از بین آدمها ریشه کن بشه.

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    میزان امتیاز
    9

تلاش زیادی کردم، سه سال زمان کمی نیست برای فرصت به بهبود،
    باز هم تشکر از شما برای زمانی که گذاشتین و پاسخ دادین
    قبول دارم حرفتو...ولی حرف از جدایی زدن در کل سخته من فقط میتونم
    اینو بهت بگم تا جایی که ممکنه سعی کن باهاش زندگی کنی ولی نه به قیمت از دستن رفتن خودت
    ولی اگه چشمه ای از امید داری در موردش بازم بهش وقت بده ولی اگه دیدی نه میخاد سواستفاده کنه دیگه بعدشو خودت میدونی چیکار کنی
    خواهش میکنم خوشحال میشم زمانی که پستام به درد خور باشند و بتونند گرهی از مشکلات باز کنند
    ارزوی موفقیت برای شما
    امضای ایشان

15. کاربران زیر از ALI.ENG بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23634
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

قبول دارم حرفتو...ولی حرف از جدایی زدن در کل سخته من فقط میتونم
    اینو بهت بگم تا جایی که ممکنه سعی کن باهاش زندگی کنی ولی نه به قیمت از دستن رفتن خودت
    ولی اگه چشمه ای از امید داری در موردش بازم بهش وقت بده ولی اگه دیدی نه میخاد سواستفاده کنه دیگه بعدشو خودت میدونی چیکار کنی
    خواهش میکنم خوشحال میشم زمانی که پستام به درد خور باشند و بتونند گرهی از مشکلات باز کنند
    ارزوی موفقیت برای شما

یک دنیا ممنون از همفکری شما و وقتی که گذاشتین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد