نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: گرایش جنسی به همجنس

1233
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23785
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Post گرایش جنسی به همجنس

با سلام
    خوشحال میشم کسی بتونه کمکم کنه برای حل مشکلاتم
    من 27 سالمه
    گرایش جنسیم فقط نسیت به همجنسه (پسر)
    خیلی ذهنم درگیر این مساله است یجورایی بیشتر روز و توفکر این موضوعم تا جایی که به کارم نمیتونم مسلط باشم
    تا 4-5 سال پیش هیچ رابطه ای نداشتم و تا به حال فقط با همجنس رابطه داشتم و هیچ حسی نسبت به دخترها ندارم.
    آدم معتقدیم و همین موضوع باعث شده بیشتر اذیت شم چون اصلا با اعتقاداتم نمیخونه
    خیلی شهوت زیادی دارم ( کاملا غیر عادی )تاحدی که مدتی رو به اعتیاد اوردم فقط بابت کم شدن شهوتم و بیرون کردن همجنس بازی از ذهنم
    رشتم هنر بوده و آدم احساساتی هستم و خیلی نسبت به دوستام علاقه نشون میدم و درکل روحیه لطیفی دارم
    با بعضی از دوستامم که درمیان گذاشتم یا مسخره شدم یا جواب قانع کننده ای نگرفتم فقط یکی بهم گفت گرایشت بخواطر اینه که تابحال جنس مخالف رو تجربه نکردی.
    و عادت بدی که دارم تو خودارضایی هم مانع خروج منی میشم.
    و مساله بعدی اینکه از زمان بلوغ تا بحال جنب نشدم.

خیلی کلنجار رفتم تا بتونم اینارو بنویسم بازم شرمنده اگه بی ادبی کردم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : گرایش جنسی به همجنس

نقل قول نوشته اصلی توسط sadun نمایش پست ها
    با سلام
    خوشحال میشم کسی بتونه کمکم کنه برای حل مشکلاتم
    من 27 سالمه
    گرایش جنسیم فقط نسیت به همجنسه (پسر)
    خیلی ذهنم درگیر این مساله است یجورایی بیشتر روز و توفکر این موضوعم تا جایی که به کارم نمیتونم مسلط باشم
    تا 4-5 سال پیش هیچ رابطه ای نداشتم و تا به حال فقط با همجنس رابطه داشتم و هیچ حسی نسبت به دخترها ندارم.
    آدم معتقدیم و همین موضوع باعث شده بیشتر اذیت شم چون اصلا با اعتقاداتم نمیخونه
    خیلی شهوت زیادی دارم ( کاملا غیر عادی )تاحدی که مدتی رو به اعتیاد اوردم فقط بابت کم شدن شهوتم و بیرون کردن همجنس بازی از ذهنم
    رشتم هنر بوده و آدم احساساتی هستم و خیلی نسبت به دوستام علاقه نشون میدم و درکل روحیه لطیفی دارم
    با بعضی از دوستامم که درمیان گذاشتم یا مسخره شدم یا جواب قانع کننده ای نگرفتم فقط یکی بهم گفت گرایشت بخواطر اینه که تابحال جنس مخالف رو تجربه نکردی.
    و عادت بدی که دارم تو خودارضایی هم مانع خروج منی میشم.
    و مساله بعدی اینکه از زمان بلوغ تا بحال جنب نشدم.

خیلی کلنجار رفتم تا بتونم اینارو بنویسم بازم شرمنده اگه بی ادبی کردم.

اگر شما نمی خواهید همجنسگرا (گی) باشید ، شما مجبور نیستید. راهی وجود دارد برای اینکه بر احساسات و گرایشات به همجنس غلبه کنید. اگر شما می خواهید تغییر در زندگیتان ایجاد کنید شما می توانید. این وبسایت میتواند کمکی برای شما باشد.

گرایش به همجنس یک میل قوی نسبت به افراد با جنس موافق است. این علاقه میتواند به شکل اشتیاق برای توجه شان ، دوستی با آنها ، صمیمیت با آنها ، جذب شدن نسبت به بدنهای آنها و دیگر ویژگیهای جنسی باشد. انجمن روانشناسی از واژه همجنسگرایی برای اشاره کردن به مجموعه این گرایشات ، احساسات ، امیال ، رفتار جنسی ، هویت و همینطور جنبه های وابسته به آن مثل مشکل در مردانگی ، شناخت شخصی از خود ، تعلقات احساسی و موارد ارتباطی استفاده می کند.

فردی که گرایش به همجنس را تجربه می کند ممکن است گرایشات و احساسات جنسی را نسبت به همجنس تجربه کند اما حتما لزومی ندارد که رفتار جنسی با همجنس داشته باشد. گرایش به همجنس نمی تواند فقط به سادگی با وجود و یا عدم وجود رفتار جنسی بیرونی شناسایی شود.

عوامل زیادی باعث بوجود آمدن گرایشات همجنسگرایی می شوند. گرایش به همجنس نتیجه یک فعل و انفعال پیچیده بین شخصیت ، عوامل بیولوژی و تجربه های در حین رشد می باشد.
    افراد گرایش به همجنس را انتخاب نمی کنند. این گرایشات بوجود می آیند به این خاطر که نیازهای احساسی و اجتماعی در طی سالهای رشد برآورده نشدند.
    مردان به خاطر ترس از زنان گرایش به همجنس پیدا نمی کنند. زنان به خاطر ترس از مردان گرایش به همجنس پیدا نمی کنند. در حقیقت ، روابط با جنس مخالف تاثیر بسیار کمی در بوجود آمدن گرایش به همجنس دارند. در حقیقت گرایش به همجنس مربوط و ناشی از ارتباطات با جنس موافق است.

افرادی زیادی بوده اند که سابقا با گرایش و میل به همجنس و اینکه به اون احساسات عمل کنند ، کشمکش داشتند. اما حالا این احساسات و امیال را کاهش داده و رفتارهای جنسی مرتبط را از زندگی خود حذف کرده و حالا زندگی خیلی شادتری دارند و در آرامش بیشتری به سر می برند.

دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه بدون اشغالی
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه بدون اشغالی
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه بدون اشغالی
    موسسه مشاوران ستاره ایرانیان
    ۵۰۲۲۲۹۱۹۰۰۰۵۲۱۷۴
    مشاوره تلفنی پس از واریز آنلاین:
    از طریق سایت farsido.com

امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23803
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : گرایش جنسی به همجنس

چ جور میشه این مشکلا درمن کرد؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)