نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکل جنسی

1313
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    721
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل جنسی

سلام
    پسر 32 ساله - مجرد هستم از تنها چیزی که لذت می برم needle sex هستش یعنی دوست دارم با یه سوزن جنس مخالف رو سوراخ سوراخ کنم یا با یه تیغ همه جاشو ببرم ( سطحی البته) و البته از تجاوز متنفرم ، دوست دارم طرف مقابل هم لذت ببره. ولی نمی دونم چجوری برم حتی پیش یه مشاور ( آدم خیلی خجالتی هستم). لطفا راهنماییم کنید.

2. کاربران زیر از hamed13 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46
    تشکـر
    391
    تشکر شده 145 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : مشکل جنسی

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed13 نمایش پست ها
    سلام
    پسر 32 ساله - مجرد هستم از تنها چیزی که لذت می برم needle sex هستش یعنی دوست دارم با یه سوزن جنس مخالف رو سوراخ سوراخ کنم یا با یه تیغ همه جاشو ببرم ( سطحی البته) و البته از تجاوز متنفرم ، دوست دارم طرف مقابل هم لذت ببره. ولی نمی دونم چجوری برم حتی پیش یه مشاور ( آدم خیلی خجالتی هستم). لطفا راهنماییم کنید.
    سلام
    به مشاور خوش آمديد
    مطلبتونو خوندم و بايد مبگم مظکل شما جزء اختلالات جنسى محسوب ميشه و براى درمان ابتدا نياز هست که علتش ريشه يابى بشه و مشخص بشه که دليل بوجود آمدن اين مشکل در شما بطور خاص چيه, چرا که ميتونه دلايل متعددى داشته باشه
    بنابراين شما ناچار به مراجعه به روانشناسى مجرب جهت چکاپ و تشخيص داريد, تا بعد از اون طبق تشخيص درمان رو با شما شروع کنن
    در آخر لازمه يادآور بشم که اين فقط شما نيستيد که از چنين مشکلاتى رنج مى بريد, بلکه بسيارند کسانيکه مشکلاتى مشابه شما دارن اما براى رهايى ازين مسائل تونستن خودشونو قانع کنند و براى درمان مراجعه کنند
    باز هم اگر موردى بود درخدمتيم
    ویرایش توسط Moshaver : 11-20-2013 در ساعت 11:02 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد