نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مشکل با مادرم در دوران نامزدی

722
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23802
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل با مادرم در دوران نامزدی

سلام . وقتتون به خیر
    جوانی 27 ساله دانشجوی ترم اخر... فعلا مشغول به کاسبی هستم
    حدود 2 ساله با دختر مورد علاقم از شهری دیگه نامزد کردم. از اول بحث س************ت بین دو خانواده مطرح بود. بنده بنابر خواست قلبی و امکان پیشرفتی که هست ، به س************ت در شهر نامزدم موافقت کردم....
    البته خانوادم بخصوص مادرم دوست دارن در شهر خودمون ساکن باشم. باهاشون چندبار صحبت کردم و گفتم بزارید ازاد انتخاب کنیم و هرجایی که بشه خوش بود ساکن باشیم و ایشون مخالفتی نکردن.
    منتها ایشون هر وقت با خانواده نامزدم صحبت میکنه تاکید میکنه که دخترخانم بیان شهر ما!
    این حرف مادرم خیلی روی خانواده نامزدم اثر بد گذاشته به شکلی که تهدید کردن که دختر به شهر دور نمیدیم.
    الان چند وقته ارامش روحی من بهم ریخته نمیدونم با مادرم چجور برخورد کنم و قانعشون کنم که تو زندگی من دخالت نکنید.
    ممنون میشم راهنماییم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    تشکر شده 192 بار در 128 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : مشکل با مادرم در دوران نامزدی

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad 26 نمایش پست ها
    سلام . وقتتون به خیر
    جوانی 27 ساله دانشجوی ترم اخر... فعلا مشغول به کاسبی هستم
    حدود 2 ساله با دختر مورد علاقم از شهری دیگه نامزد کردم. از اول بحث س************ت بین دو خانواده مطرح بود. بنده بنابر خواست قلبی و امکان پیشرفتی که هست ، به س************ت در شهر نامزدم موافقت کردم....
    البته خانوادم بخصوص مادرم دوست دارن در شهر خودمون ساکن باشم. باهاشون چندبار صحبت کردم و گفتم بزارید ازاد انتخاب کنیم و هرجایی که بشه خوش بود ساکن باشیم و ایشون مخالفتی نکردن.
    منتها ایشون هر وقت با خانواده نامزدم صحبت میکنه تاکید میکنه که دخترخانم بیان شهر ما!
    این حرف مادرم خیلی روی خانواده نامزدم اثر بد گذاشته به شکلی که تهدید کردن که دختر به شهر دور نمیدیم.
    الان چند وقته ارامش روحی من بهم ریخته نمیدونم با مادرم چجور برخورد کنم و قانعشون کنم که تو زندگی من دخالت نکنید.
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    دوست عزیز اینکه مادرتون تو زندگیتون دخالت میکنه کاملا طبیعیه
    چونکه دوستت داره و واسش مهمی و دلش نمیخاد با اومدن یه دختر از دستت بده
    ولی این شمایید که اولا باید کاملا بهش این اطمینان رو بدی که باز هم مثل قبل دوستش داری( مادرتو) دوما
    بهش بگید که این دخالت ها میتونه زندگیتونو خراب کنه و میشه دوستی خاله خرسه
    چند نمونه هم از دخالت هایی که تو فامیل اینا شده و یا روزنامه واسش بگید و بترسونیدش تا کمتر دخالت کنه
    فقط سعی کنید غیر مستقیم اگاهش کنید

3. 4 کاربران زیر از ALI.ENG بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23802
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI.ENG نمایش پست ها
    دوست عزیز اینکه مادرتون تو زندگیتون دخالت میکنه کاملا طبیعیه
    چونکه دوستت داره و واسش مهمی و دلش نمیخاد با اومدن یه دختر از دستت بده
    ولی این شمایید که اولا باید کاملا بهش این اطمینان رو بدی که باز هم مثل قبل دوستش داری( مادرتو) دوما
    بهش بگید که این دخالت ها میتونه زندگیتونو خراب کنه و میشه دوستی خاله خرسه
    چند نمونه هم از دخالت هایی که تو فامیل اینا شده و یا روزنامه واسش بگید و بترسونیدش تا کمتر دخالت کنه
    فقط سعی کنید غیر مستقیم اگاهش کنید
    ممنون از راهنمایی شما علی اقا
    فکر میکنم مشکل مادرم از تعصبات و باورهای قدیمی نشات میگیره... اینکه دختر باید بیاد شهر پسر... اینکه ما پسر زن دادیم ؛ دختر شوهر ندادیم! ..
    اینکه مردم مارو عیب میکنن... و امثال هم

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    تشکر شده 192 بار در 128 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad 26 نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی شما علی اقا
    فکر میکنم مشکل مادرم از تعصبات و باورهای قدیمی نشات میگیره... اینکه دختر باید بیاد شهر پسر... اینکه ما پسر زن دادیم ؛ دختر شوهر ندادیم! ..
    اینکه مردم مارو عیب میکنن... و امثال هم
    خواهش میکنم
    در هر حال طوری جوابشو بدین که ازتون ناراحت نشه چونکه خیلی تو این همه مدت زحمتتونو کشیده
    نگران هم نباشید اگه یه شهر دیگه برید بعدش دیگه دخالت ایشون هم کم میشه
    به صورت غیر مستقیم چند نمونه واسش بیارید مثلا بگید فلانی که عقد کرده به خاطر دخالت خانوادش طلاق داد و از این حرفها که یکمی از دخالت کردن تو کارت بترسه و ....
    همیشه اولش دخالت ها بیشتره ولی اگه بتونی محترمانه جلوی هرگونه دخالت خانواده ها رو بگیرین زندگی خیلی خوبی خواهید داشت

6. کاربران زیر از ALI.ENG بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد