نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: خشونت برادر

4476
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23564
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خشونت برادر

سلام .لطفا کمک کنید.من برادری دارم 27 ساله که خیلی باعث ناراحتی اعضای خانواده میشه.دعوا مکیکنه .توهین میکنه .فحاشی میکنه .با اینکه چند تا کار خوب براش پیدا شد ولی چند روز میره بعد ی بهونه درست میکنه و نمیره .الان چند ماهم هست که میگه میخوام فوق لیسانس بخونم و هیچ کار دیگه ای نمیکنه .مادر و پدر من چند وقته که رفتن سفر و خونه نیستن .الان چند روزه خیلی اذیت میکنه توهین فحش میده.من سر کار میرم الان چند شب هست ساعت 3 صبح میاد تو اتاقم و چراغ روشن میکنه و فحشهای بد میده و میره .دیشب که خیلی عصبانی شدم باهم درگیر شدیم هم از من درشتره و هم قویتر .واقعا خسته شدم نمیدونم چکار کنم خواستم شکایت کنم دیدم هیچ فایده ای نداره .یعنی قانونی نداریم که جلوشو بگیره .بگید من چکار کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : خشونت

نقل قول نوشته اصلی توسط گیج نمایش پست ها
    سلام .لطفا کمک کنید.من برادری دارم 27 ساله که خیلی باعث ناراحتی اعضای خانواده میشه.دعوا مکیکنه .توهین میکنه .فحاشی میکنه .با اینکه چند تا کار خوب براش پیدا شد ولی چند روز میره بعد ی بهونه درست میکنه و نمیره .الان چند ماهم هست که میگه میخوام فوق لیسانس بخونم و هیچ کار دیگه ای نمیکنه .مادر و پدر من چند وقته که رفتن سفر و خونه نیستن .الان چند روزه خیلی اذیت میکنه توهین فحش میده.من سر کار میرم الان چند شب هست ساعت 3 صبح میاد تو اتاقم و چراغ روشن میکنه و فحشهای بد میده و میره .دیشب که خیلی عصبانی شدم باهم درگیر شدیم هم از من درشتره و هم قویتر .واقعا خسته شدم نمیدونم چکار کنم خواستم شکایت کنم دیدم هیچ فایده ای نداره .یعنی قانونی نداریم که جلوشو بگیره .بگید من چکار کنم؟
    سلام

عزیز متاسفم از آنچه که خواندم, اگر گفته های شما منطبق بر واقعیت باشد ایشون سخت بیمار و درگیر هستند. از درگیری بپرهیزید و نصیحت و.... بی فایده است اجازه بدید پدر و مادر برگردند و سپس با کمک پدر و مادر از ایشان بخواهید که به یکی از همکاران حاذق ما جهت مشاوره رجوع کنند.

موفق باشید
    سپاس
    dr
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23851
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام گیج جون
    یه همچین موردی هیچ وقت پیش روانشناس نمیره
    احتمال داره مواد مخدر مصرف میکنه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23856
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

معتاد نیست .من اصلا نمیدونممشکلش چیه .همیشه سعی میکنه ی جوری یکی رو اذیت کنه .بعد میشینه خودشو توجیح میکنه چون اون این کارو کرد من تلافی کردم . یا دعوا راه میندازه بعد میگه من چکار کردم

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42914
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خشونت برادر

سلام دوست عزیز منم مسله شما همین مشکل دارم منم واقعن خسته شدم مندم چی کار کنم

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42698
    تشکـر
    57
    تشکر شده 82 بار در 52 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammed7 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز منم مسله شما همین مشکل دارم منم واقعن خسته شدم مندم چی کار کنم
    سلام یه تاپیک جدید بزنین تا دوستان کمکتون بدن . این تاپیک برای چند سال قبله .

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    42303
    تشکـر
    0
    تشکر شده 71 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    10

با سلام خدمت شما
    بسیار ناراحت کننده است که ارتباط شما به این صورت است.
    رفتارهای پرخاشگرانه متاسفانه جزو مخربترین رفتارها در روابط بین فردی محسوب می شوند.
    با وجود غم و اندوهی که در شما قابل درک است اما باید گفت که نمی توانید رفتار او را کنترل کنید و تا خودش نخواهد تغییر نمی کند.
    چیزی که مشخص است این است که معمولا اینگونه افراد چند پیام را به ما می رسانند، یکی اینکه از کسی یا چیزی یا موضوعی ناراحت هستند و قادر نیستند هیجانات منفی خود را مدیریت کنند، دیگری اینکه مهارت مدیریت خشم را بلد نیستند.
    این قبیل افراد معمولا سعی می کنند از طریق پرخاشگری حس تسلط بر امور یا مشکلاتی که قادر به حل آن نیستند را بازیابند.
    نکته مهمی که وجود دارد این است که معمولا مقابله به مثل و پرخاشگری متقابل با این افراد تنها به این چرخه دامن زده و باعث ایجاد هیجانات منفی بیشتر در خانواده شده و اوضاع را برایتان سختتر و پیچیده تر خواهد کرد.
    اگر فردی یا افرادی از درون خانواده بتوانند رابطه نسبتا خوب و نزدیکی را با اینگونه فراد ایجاد کنند، قطعا کمک کننده خواهد بود.
    دوستان خوب و نزدیک هم می توانند به این افراد کمک کنند. معمولا افراد نسبت به دوستان نزدیک و صمیمی خود منعطف تر بوده و احتمال تاثیرپذیری بیشتری دارند.
    پیشنهاد این است که با ایشان طوری رفتار شود که حس کنند دیگران کنارشان هستند نه در مقابلشان و او را دوست دارند اما رفتارهایش هست که برایشان آزاردهنده، ناراحت کننده و غیرقابل تحمل است.
    مواردی که عنوان شد، کمکتان می کند که به جای موضع خشم و تنبیه، موضع دوستانه تری داشته و از دید شفقت به ماجرا نگاه کنید.
    برای دریافت کمک دقیقتر می توانید مشاوره حضوری دریافت کنید تا بدانید چگونه می توانید با توجه به شرایط موجود حال بهتری داشته باشید، چرا که تنها چیزی که تحت اختیار، اراده و کنترل شماست، رفتار خودتان می باشد.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد