نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکل فرزندان خانواده

859
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23861
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل فرزندان خانواده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما....!خانومی 38ساله هستم، سه فرزند ، یک دخترو دو پسر بیستو چهارو هجده ساله دارم، مشکلم با پسرامه، درس ک نخوندن، فرستادمشون سر کار ، پسر بزرگم با اینکه کار و حرفه ی خوبی بلده ولی نمیتونه درست استفاده کنه، سر کار نمیره، مدام ازین شاخه ب اون شاخه میپره، ی جا بند نمیشه درست کار کنه، نامزدم داره خانواده نامزدش مدام میگن بیاین عروستونو ببرین، دستش خالیه، ولی بازم میشینه خونه سر کار نمیره تلتش نمیکنه، میگه خدا بزرگه...! پسر کوچیکمم بدتر از بزرگه است، پدرشونم اصلا کمکشون نمیکنه، میگه ب من ربطی نداره! من موندم چکار کنم با بچه ها...اگه حرفی میزنم شروع میکنن ب دادو بی دادو دعوا، میگم قهر کنم برم خب دخترم چ گناهی کرده، شایدم قهرم فایده ای نداشته باشه... لطفا راهنماییم کنید..!متشکرم|؛

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    تشکر شده 192 بار در 128 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : مشکل خانواده

نقل قول نوشته اصلی توسط mrs. نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما....!خانومی 38ساله هستم، سه فرزند ، یک دخترو دو پسر بیستو چهارو هجده ساله دارم، مشکلم با پسرامه، درس ک نخوندن، فرستادمشون سر کار ، پسر بزرگم با اینکه کار و حرفه ی خوبی بلده ولی نمیتونه درست استفاده کنه، سر کار نمیره، مدام ازین شاخه ب اون شاخه میپره، ی جا بند نمیشه درست کار کنه، نامزدم داره خانواده نامزدش مدام میگن بیاین عروستونو ببرین، دستش خالیه، ولی بازم میشینه خونه سر کار نمیره تلتش نمیکنه، میگه خدا بزرگه...! پسر کوچیکمم بدتر از بزرگه است، پدرشونم اصلا کمکشون نمیکنه، میگه ب من ربطی نداره! من موندم چکار کنم با بچه ها...اگه حرفی میزنم شروع میکنن ب دادو بی دادو دعوا، میگم قهر کنم برم خب دخترم چ گناهی کرده، شایدم قهرم فایده ای نداشته باشه... لطفا راهنماییم کنید..!متشکرم|؛
    دوست عزیز نمیشه با قهر مشکلی رو حل کرد
    اونم تو این سن و سالی که بجه هات دارند
    کاری که باید بکنی اینه که ازشون بخای و صحبت کنی و تشویقشون کنی
    همچنین پدر خانواده هم میتونه با دادن سرمایه و تشویق مالی خیلی بهشون کمک کنه
    موفق باشید

3. کاربران زیر از ALI.ENG بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد