نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: خیلی خجالتیم

1366
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    570
    تشکـر
    0
    تشکر شده 26 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy خیلی خجالتیم

خیلی خجالتیم پسرم و الان 29 سالمه و تمام علائم خجالت شدید دارم ترس از جمع و اضطراب شدیدم دارم و به همین علت دچار افسردگی شدید شدم و بی پول بیکار موندم یه ترم لیسانسم مونده بخاطر خجالتی بودنم که 7 سال پیش رفتم پیشش بهترین روانشناسا و روانپزشکا که نه تنها کمک و درمان بهم نکردن که وظیفشون بود کاری کردن 10000 برابر بدتر شدم و افسردگی شدید مبتلا شدم نتونستم بنابراین کار و پول و پیشرفت و موفقیت و خوشی نداشتم الان تنها راهم رو خودکشی پریدن از کوه میدونم بله خجالت شدیدم و ترس از جمع و اضطراب شدید داشتم از 5 سالگی مبتلا به خجالتی و گوشه گیری شدم چون هر جا میرفتم تحقیر و سرزنشم میکردن و میگفتن که خوب حرف نمی زنی و زرنگ نیستی در حالی که من کاملا نرمال و سلامت بودم منم از این رفتارا سر خوردهو گوشه گیر شدم هیچ کسم تو این 25 سال بخاطر خجالت و گوشه گیری اضطراب شدیدم یه بار منو نبرد دکتر ای خدا چقدر بدبخت و بد شانسم که وقتی رفتم دکتر بعلت اینکه هیچ درمان و مشاوره خاصی برام انجام ندادن منم افسردگی شدید پیدا کردم و از کار و تحصیل باز موندم تقریبا 12 دکتر مختلف و معروف رفتم تو این دو هفته اخیرم یعنی همین مهر 4 تا دکتر مختلف رفتم دکتر داود نجفی توانا و مشاوره حکمت دکتر امینها و کلینک روان درمانی دانشگاه تهران خانم مبصق که تو 45 دقیقه مشاوره گفت خشم به خودت باعث افسردگیت شده فقط همینو تکرار کرد اخه من نمیدونم این روانشناس بود یا ادم عادی اخه تو 45 دقیقه فقط دو تا جمله تکرار میکنن میگفت خشمت به خودت با عث افسردگیت شده این چه جور مشاوره اخه و دکتر جعفر بوالهری که هیچ دارو نداد و گفت فقط با عضو با سواد خانودهت بیا همین و هیچ کدوم از این دکترا که رفتم درمان موثر و که حس کنم بهتر شدم اصلا انجام ندادن داروم که اون چند سال پیش رفتم یه دکتر مهدی اردستانی که قرص قلب پروپنالول و سیاتالو پرام داد ولی اصلا روان درمانی مشاوره نکرد با اینکه فهمید قرصاش جواب نداده و میخوام برم خودکشی کنم و دکتر شیروانی روانپزشک که فلوکستین داد که داروی سادهو ابتدایی و دکتر مجید صادقی روانپزشک تو سعادت ابادو بیمارستان روزبه بهم سرتونین داد یه دو هفته خوردم تاثیری نداشت ول کردم همینا دیگه و هیچ مشاوره و روان درمانی برام انجام ندادن تا حالا 16 دکتر مختلف رفتم و الانم چند ساله یه ترم لیسانسم مونده و بیکارم هر جام میرم میگم میخوام خودکشی کنم برم جلو مترو بپرم یا وسط یه میدون خودسوزی کنم که کاملا جدیم عین خیالشون نیست و هیچ دارو یا درمان موثری انجام نمیدن که حس کنم یه ذره بهتر شدم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : بیماری فوق حاد روانی *کمک پیشگیری از خودکشی*

دکتر حسین فوده روانپزشک متخصص اگر مایل بودید امتحان کنید انشاالله جواب بگیرید در ضمن من شنیدم که در این موارد افسردگی حاذپد لازمه ابتدا داروی مناسبی بخورید و بعد که به وضع نسبی تعادل رسیدید به مشاوره و گفتار درمانی بپردازید

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)