نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: پدر بداخلاق

1200
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23909
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پدر بداخلاق

سلام من یه دختر 16ساله هستم
    پدر من خیلی مهربونه و روشن فکر ،وقتی حرف میزنه درکش میکنم و همیشه به حرفاش گوش میدم و تا حد ممکن هیچ کاری انجام ندادم که براش استرس و نگرانی پیش بیاد،حتی شیطنت هایه کوچیکی که بقیه میکنن رو هم انجام نمیدم ... خلاصه خیلی محتاط شدم
    میدونم پدرم دچار استرسه و فشار خیلی زیادی روشه ،با اینکه نصیحتاشو گوش میدم اما کوچکترین اشتباهی که بکنم گاهی اوقات با حرفاش منو خورد میکنه جوری که حس میکنم شخصیت خیلی بدی دارم،احساس میکنم منو روانی بار آورده . پدرم خیلی مغروره با اینکه میدونم خیلی دوستم داره ولی به همون اندازه هم آزارم میده ،به غیر از اون هیچکس نمیتونه منو به گریه بندازه ... من شاگرد خیلی زرنگی هستم اما وقتی میرم جلو آیینه کمی به خودم میرسم و موهامو یه طرف میزنم میگه همش تو فکر قیافتی و به هیچ جا نمیرسی
    یا مثلا تو عکس یکی از دوستامو بوسیده بود عکسو دیده میگه اون مثل پادشاهه دختر من مثل خدمتکار ژست گرفته ... بهم تف انداخت
    تک تک کارامو میسنجه و ازشون ایراد در میاره،از بس منو به گریه انداخته دارم روانی میشم
    من یکم صمیمی ام و شوخ میگه دخترم دلقکه ولی به خدا من هیچ وقت خودمو مصحکه ی مردم نکردم و خیلیم مغرورم
    اصلا نمیدونم چطور باشم
    لطفا راهنماییم کنید

2. کاربران زیر از ghost town بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    تشکر شده 192 بار در 128 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : پدر بد اخلق

نقل قول نوشته اصلی توسط ghost town نمایش پست ها
    سلام من یه دختر 16ساله هستم
    پدر من خیلی مهربونه و روشن فکر ،وقتی حرف میزنه درکش میکنم و همیشه به حرفاش گوش میدم و تا حد ممکن هیچ کاری انجام ندادم که براش استرس و نگرانی پیش بیاد،حتی شیطنت هایه کوچیکی که بقیه میکنن رو هم انجام نمیدم ... خلاصه خیلی محتاط شدم
    میدونم پدرم دچار استرسه و فشار خیلی زیادی روشه ،با اینکه نصیحتاشو گوش میدم اما کوچکترین اشتباهی که بکنم گاهی اوقات با حرفاش منو خورد میکنه جوری که حس میکنم شخصیت خیلی بدی دارم،احساس میکنم منو روانی بار آورده . پدرم خیلی مغروره با اینکه میدونم خیلی دوستم داره ولی به همون اندازه هم آزارم میده ،به غیر از اون هیچکس نمیتونه منو به گریه بندازه ... من شاگرد خیلی زرنگی هستم اما وقتی میرم جلو آیینه کمی به خودم میرسم و موهامو یه طرف میزنم میگه همش تو فکر قیافتی و به هیچ جا نمیرسی
    یا مثلا تو عکس یکی از دوستامو بوسیده بود عکسو دیده میگه اون مثل پادشاهه دختر من مثل خدمتکار ژست گرفته ... بهم تف انداخت
    تک تک کارامو میسنجه و ازشون ایراد در میاره،از بس منو به گریه انداخته دارم روانی میشم
    من یکم صمیمی ام و شوخ میگه دخترم دلقکه ولی به خدا من هیچ وقت خودمو مصحکه ی مردم نکردم و خیلیم مغرورم
    اصلا نمیدونم چطور باشم
    لطفا راهنماییم کنید
    دوست عزیز
    مطمئنا پدرت به شوخی اینا رو میگه
    زیاد به دل نگیر و همچنین سعی کن یکمی پخته تر رفتار کنی
    تا پدرت حس کنه دختر بزرگ داره ونه دختر کوچیک
    موفق باشی
    امضای ایشان
    برای تشکرکردن به جای زدن پست میتوانید از دکمه ستاره زیر عکس کاربری استفاده کنید.

4. کاربران زیر از ALI.ENG بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23653
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : پدر بد اخلق

نگران نباش عزیزم مطمئن باش ک پدرت از ته دلش این حرف هارو بهت نمیزنه و بعدش شاید پشیمون هم بشه.و این حرفتش فقط برای اینه که دوست داره تو بهترین باشی.پدر ها همینجورین خیلی نگران بچه هاشون هستن به دل نگیر و ازش ناراحت نشو و خودت هم ناراحت نکن.

6. کاربران زیر از hila18 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد