نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: تهمت و افترا

1395
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    639
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

تهمت و افترا

تهمت و افترا

با سلام و خسته نباشید به خاطرزحمتهای بی دریغتان
    برادرم با4تا از دوستاش خیلی صمیمی بود تا جایی که شبهاخونه ما میموندن سر یه سفره غذا میخوردیم عضوی ازخانواده محسوب میشدن و برای من و بچه های دیگه حکم برادر داشتن تااینکه همه اونهاازدواج کردن این رابطه کماکان ادامه داره به جز یکی از اونهاکه بعد ازدواج به خاطرخانمش باهمه قطع رابطه کرد.مشکل من از2ماه قبل شروع شد زمانی که برای انجام کاری به اداره رفتم اونو که کارمند اونجابود دیدم شماره داد تا اگه کاری پیش اومدتماس بگیرم که احتیاج نشد.بعدچندبار بهم پیامهای مناسبتی داد منم جواب دادم همینطور از اوضاع واحوال همه سوال کرد.بعدازش پرسیدم خانمش اطلاع داره که بهم پیام میده گفت نه خانم حساس هستن گفتم شرمنده وقتی خانمت راضی نیست دیگه باهام تماس نگیرجواب نمیدم یا اینکه خانمتو بیارخونه مارو باهم آشناکن گفت اون با کسی رابطه نداره ازمشکلات زندگیش گفت و اینکه2دختر داره که یکیش منگولیسم و اینکه تمام عشقش برای ادامه زندگی وجود این دخترش که خیلی بامحبته تاجایی که میدونستم راهنماییش کردم وقول دادم برای خانمش دنبال کارباشم چون خانمش دوست داشت شاغل بشه.یه روز گفت خانمش گوشیشو چک کرده متوجه شده گفتم خب منوبهش معرفی کن تاخیالش راحت بشه از شک بیاد بیرون گفت دنبال دردسر میگردی تونمیشناسی نمیدونی(تمام این اتفاقات درعرض2هفته افتاد) بعدش تاالان دیگه هیچ تماسی باهم نداشتیم اما خانمش باوجودی که منو شناخت1ماه پشت هم پیامهای تهدیدآمیزمیده منو متهم به رابطه غیراخلاقی حتی از همسرش میکنه درصورتی که خدای من شاهده حتی1کلمه خارج ازحریم باهمسرش حرف نزدم اون هنوز برام مثل برادر میمونه من اگه قراربود کاری کنم زمانی که تو سن شوروشعف جوونی بودم وقتی که تو خونمون بود انجام میدادم نه حالا که زن و2تا بچه داره با هزارویک مشکل تو زندگیش ناگفته نمونه که وقتی دیدمش باهاش حرف زدم به خانوادم گفتم اما جریان خانمش تعریف نکردم میترسم احساسی کاری کنن که عواقب بدی داشته باشه .
    خواهش میکنم راهنماییم کنین چیکارکنم 1ماه وقتی صدای گوشیم درمیاد باترس و دلهره برمیدارم فقط از آبروم میترسم چون تا به حال کاری خلاف شرع واصول اخلاقی انجام ندادم حرفای این خانم برام ضربه شدیدی بود توروخدا کمکم کنین چطور خلاص شم
    ویرایش توسط شیوا : 11-04-2013 در ساعت 03:17 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    639
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : تهمت و افترا

طفا جواب بدین میخوام برای فوق شرکت کنم اما 1 ماه به خاط استرس و مشغولیت فکری نمی تونم درس بخونم
    لطفا خواهشا زودتر جواب بدین

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام.

بهشون پیام بدید بگید وکیل گرفتم ازت شکایت میکنم و این پیام هارو به عنوان مدرک به بازپرس میدم و اگه نتونی حرفای رو که ب من نسبت دادی

ثابت کنی.به جرم حد قذف به 80ضربه شلاق محکوم میشی...

و برای اینکه خیالتون راحت بشه

خطتونو هم عوض کنید...و دیگه بهش فکر نکنید...

4. 2 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

دوست عزیز مطلب مربوط با سال 2013 است
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط شیوا نمایش پست ها
    تهمت و افترا

با سلام و خسته نباشید به خاطرزحمتهای بی دریغتان
    برادرم با4تا از دوستاش خیلی صمیمی بود تا جایی که شبهاخونه ما میموندن سر یه سفره غذا میخوردیم عضوی ازخانواده محسوب میشدن و برای من و بچه های دیگه حکم برادر داشتن تااینکه همه اونهاازدواج کردن این رابطه کماکان ادامه داره به جز یکی از اونهاکه بعد ازدواج به خاطرخانمش باهمه قطع رابطه کرد.مشکل من از2ماه قبل شروع شد زمانی که برای انجام کاری به اداره رفتم اونو که کارمند اونجابود دیدم شماره داد تا اگه کاری پیش اومدتماس بگیرم که احتیاج نشد.بعدچندبار بهم پیامهای مناسبتی داد منم جواب دادم همینطور از اوضاع واحوال همه سوال کرد.بعدازش پرسیدم خانمش اطلاع داره که بهم پیام میده گفت نه خانم حساس هستن گفتم شرمنده وقتی خانمت راضی نیست دیگه باهام تماس نگیرجواب نمیدم یا اینکه خانمتو بیارخونه مارو باهم آشناکن گفت اون با کسی رابطه نداره ازمشکلات زندگیش گفت و اینکه2دختر داره که یکیش منگولیسم و اینکه تمام عشقش برای ادامه زندگی وجود این دخترش که خیلی بامحبته تاجایی که میدونستم راهنماییش کردم وقول دادم برای خانمش دنبال کارباشم چون خانمش دوست داشت شاغل بشه.یه روز گفت خانمش گوشیشو چک کرده متوجه شده گفتم خب منوبهش معرفی کن تاخیالش راحت بشه از شک بیاد بیرون گفت دنبال دردسر میگردی تونمیشناسی نمیدونی(تمام این اتفاقات درعرض2هفته افتاد) بعدش تاالان دیگه هیچ تماسی باهم نداشتیم اما خانمش باوجودی که منو شناخت1ماه پشت هم پیامهای تهدیدآمیزمیده منو متهم به رابطه غیراخلاقی حتی از همسرش میکنه درصورتی که خدای من شاهده حتی1کلمه خارج ازحریم باهمسرش حرف نزدم اون هنوز برام مثل برادر میمونه من اگه قراربود کاری کنم زمانی که تو سن شوروشعف جوونی بودم وقتی که تو خونمون بود انجام میدادم نه حالا که زن و2تا بچه داره با هزارویک مشکل تو زندگیش ناگفته نمونه که وقتی دیدمش باهاش حرف زدم به خانوادم گفتم اما جریان خانمش تعریف نکردم میترسم احساسی کاری کنن که عواقب بدی داشته باشه .
    خواهش میکنم راهنماییم کنین چیکارکنم 1ماه وقتی صدای گوشیم درمیاد باترس و دلهره برمیدارم فقط از آبروم میترسم چون تا به حال کاری خلاف شرع واصول اخلاقی انجام ندادم حرفای این خانم برام ضربه شدیدی بود توروخدا کمکم کنین چطور خلاص شم
    سلام

خیلی ساده اولا اینکه شما برادر دارید پس نیاز به برادر اضافه ندارید!! در ثانی برادرتون رو که دوست ایشان بوده اند در کلیات جریان قرارشان داده و توضیح دهید. کلا به هیچ وجه با خود این شخص نه تماس تلفنی و نه هیچ گونه تماس دیگری نداشته باشید

و به زندگی ادامه دهید و از هیچ چیز نترسید. موفق باشید

دکترا در روانشناسی

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    639
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز بعد از اینکه از جواب گرفتن تو این سایت نا امید شدم موضوع رو با برادرم درمیون گذاشتم مشکل حل شد اما قبلش به مشاوره نیروی انتظامی رفتم راه حل شما یکی از مواردی بود که گفته شد خواستم از شما بابت وقتی که گذاشتین جواب دادین تشکر کنم . موفق و سربلند باشید.

8. کاربران زیر از شیوا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد