نمایش نتایج: از 1 به 21 از 21

موضوع: پافشاری در خواستگاری

4703
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24290
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پافشاری در خواستگاری

باسلام

تابستون سال گذشته خواستگاری دخترخانمی رفتم.من28ساله بامدرک کارشناسی وشاغل و ایشون21ساله ودانشجو- هردوتا خانواده ازسطح متوسطجامعه.

خانواده ها ازقدیم همدیگه رو به واسطه شغل پدردخترخانم (عکاسی) می شناختن ولی من تاقبل از خواستگاری دخترشونو ندیده بودم .

روز خواستگاری موقع صحبت کردن همه چیز خوب پیش می رفت که بعداز کمی صحبت چون اولین تجربه خواستگاریم بود به واسطه استرسی که داشتم واضح بگم خراب کردم.

ازاون لحظه به بعد دخترخانم هم بااشاره به مسائلی مثل اختلاف سنی واحتمال قبول شدن دانشگاه تویه شهردیگه ودوری وسردی ناشی ازاون سعی می کرد به من بفهمونه که جوابش منفیه.

چند روز بعد همون جواب ازجانب خانوادشون بهم رسید.منم که حقیقتش اون دختری که چند سال دنبالش بودم ازلحاظ شخصیتی- اخلاقی-خانوادگی و... پیداکرده بودم٬نتونستم بااین جواب کنار بیام وحسابی بهم ریختم.خانوادمم که وضعیت منو می دیدن چندمرتبه رفتن وعین چند مرتبه همون جواب اولیو گرفتن.سه ماه طول کشیدتااینکه این دفعه خودم پاپیش گذاشتم و رفتم سراغ داداش دختره و ازش خواستم باخواهرش صحبت کنه(سخت بود...)بعداز یک هفته مجددا ، نه

روز به روز زندگی سخت تر میشد ازشدت فکر موهام شروع کرد به سفید شدن همش سعی می کردم بی خیال بشم ولی نمی شد تااینکه 6ماه بعدازروز خواستگاری داداش بزرگترم رفت که دوباره پی گیر مسئله بشه که بعداز کلی اسراربرای مشخص شدن دلیل بهش گفته بودن ما خودمون هیچ مشکلی با این وصلت نداریم ولی دخترمون با قد پسرتون مشکل داره.

من 175تا قدمه و اون دختر خانم تقریبا 2-171

فرداش دیگه واقعیتش زدم به سیم آخر، رفتم با پدرمادرش صحبت کنم که خواهرشونم رسید.خیلی سخت بود ولی دیگه رفته بودم... بعداز کلی صحبت ازشون خواستم بهم اجازه بدن یه دفعه دیگه با دخترشون صحبت کنم.اوناهم قبول کردن حتی روزشم مشخص شد. از رفتارو صحبتاشون متوجه شدم خداییش خانوادش راضین.

بعداز چند روز که مادرم تماس گرفت برای هماهنگی آخر٬جوابی رو شنیدم که اصلا انتظارشو نداشتم...نه...

دیگه مخالفت شدید خانوادمم اضاف شد.شروع کردن به پیشنهاد کردن موردهای دیگه ولی اصلا دوست نداشتم بشن .تا امروز که تقریبا یک سال ونیم از روز خواستگاری میگذره نتونستم با خودم کنار بیام.سراغ خود دخترم نتونستم برم چون هیچ موقع بیرون ازخونه ندیدمش والعانم نمیدونم تودانشگاه کدوم شهره.فقط میدونم ترم بعد ترم آخرشونه.

واقعیتش چند مدتیه خیلی فکرش اذیتم میکنه.کل راههایی که به ذهنم می رسید، تست کردم ولی جواب نگرفتم.نمی دونم راه دیگه ای وجودداره؟ اصلا دیگه جلو رفتن فایده ای داره؟

ممنون میشم اگه راهنماییم کنین...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : پافشاری در خواستگاری

سلام
    اگه بدونین کسی تو زندگی اون دختر خانم هست و قلبش پیش کس دیگه ای هست بازم بهش فک میکنید و میخواین ک باهاش ازدواج کنید.اگه حتی باشما ازدواج کنن وقتی ازشما خوششون نیاد هیچوقت نمیتونن باشما زندگی پایداری داشته باشن
    خداراشکر ک قبل از ازدواج گفتن نه
    اگه بعد از ی مدت میفهمیدین ایشون فقط بخاطره رضایت خانواده اش قبول کردن تحملش غیرممکن بود
    ی وقتایی نرسیدن بهتر از رسیدن و طلاق هست .
    دنبال فرد دیگری مطابق معیارتون باشین و بدونین ازدواجی ک علاقه دوطرفه توش نباشه هیچوقت به سرانجام نمیرسه.

3. 3 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

پافشاری شما کار بیهوده ای هست
    اول از همه باید اینو قبول کنی که اون دختر حق انتخاب داره..حالا چون شما خوشت اومده دلیل نمیشه اون دختر هم خوشش بیاد..بیشتر با خودت کار کن که با این قضیه کنار بیای ممکنه خواستگاریای دیگه هم بری و همینجور بشه ولی بالاخره اونی که قسمتت هست رو پیدا میکنی.
    این دختر هم قدت رو بهانه کرده بوده که دست از سرش برداری شما هم بزارش کنار و به گزینه های دیگه فکر کن

5. 2 کاربران زیر از sooshiyant بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23438
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ضعف اعتماد بنفس و عزت نفس..مشکلی که در خیلی از جوونها دیده میشه...

7. کاربران زیر از faezeh_66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

kas

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24290
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم بابت پاسخ هاتون ولی نه،خدایی من مشکل اعتماد به نفس و...ندارم ازلحاظ ظاهری وسطح خانوادگی تو این چند مدت موارد بهتری بهم پیشنهاد شده اما ایناجزئی از ملاکهای منه.من تمام اصرارم به خاطر خاص بودن خانواده واخلاق و شخصیت دخترس. موارد دیگه هم که دوستان اشاره کردن، قبلا عزیزانی که باهام صحبت کردن، گفتن .منم خواستم ببینمش تا همینارو ازش بپرسم(وجود شخص دیگه و...) ولی​!!! شاید لازم باشه بگم من از لحاظ اعتقادی ازاون نماز خونام و اون دخترخانم هم بقول مادرش اکثر شبا با وضو میخوابه ولی باحجاب کامل هم توجامعه حاضر نمیشه. باخودم میگم شاید اگه ببینمش و باهاش صحبت کنم بتونم اعتمادشو جلب کنم البته اگه پای شخص دیگه ای درمیون نباشه. ازطرفی خیلیا هم بودن با همین دردسرا به اونی که خواستن رسیدن و العانم زندگی خوبی باهم دارن . خلاصه موندم

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

باز هم قصه تکراری عشق یک طرفه

شما تو جلسه خواستگاری چقدر این خانم رو شناختی که اینقدر قاطع میگی این همون دختریه که دنبالش بودی ؟

برادر گرامی شما اولین تجربه خواستگاریت بوده خیلی تحت تاثیر قرار گرفتی .

کسی که دو سانتی متر قد براش مساله است قطعا نمیتونه همسر وهمراه مناسبی باشه .

منم با دوستان موافقم بهتره یه کم منطقی باشید وبه گزینه های دیگر روی میز فکر کنید .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    تشکر شده 347 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    10

شايد دختره bf داره نميتونه به خونواده اش بگه!؟ منتظر اونه
    امضای ایشان
    هدف های محدود زندگی را محدود می کنند!

11. کاربران زیر از عباس 95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24290
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط .:: عباس ::. نمایش پست ها
    شايد دختره bf داره نميتونه به خونواده اش بگه!؟ منتظر اونه
    گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود
    شاید دیگه خیلی بی مزه شده باشه ولی دارم مقدمه چینی میکنم واسه آخرین (واقعا آخرین)تلاش .نمیدونم نتیجش چی بشه که اگه با مسرع اول همخونی داشته باشه واگه با دومی.
    نمیدونم ،کلا همه چی رو دیگه سپردم دست خدا .بعداز دست به دعا شدن واسه من منتظر یه خبر خوب یا ناراحت کننده باشین البته تو یکی دو ماه آینده.ولی همچنان خوشحال میشم اگه راهکار بهم بدین.از همه ی دوستان بابت نظرات خوبتون.

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

موفق بشی داداش گلم
    امید کلید پیروزی هست.
    خدا به همراهت

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25315
    تشکـر
    2
    تشکر شده 78 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    0

من تو این قضایا ید طولایی دارم ، این کار شما از بیخ اشتباهه چرا ؟ چون
    شماو اون دختر یکبار همدیگرو دیدی و اون بعدش گفته نه این می تونه نشون دهنده این باشه شما از نظر ظاهر و گفتار به دل این دختر نیستید یا می تونه این باشه که این دختر کس دیگه ای رو زیر نظر داشته باشه و این حق دختر هست و شما نمی تونی خودتو به زور قالب کنی چون قیافت و گفتارت همینه و نمی تونی عوضش کنی و نمی تونی نظر دختر رو در مورد شخص درون ذهن اون رو هم عوض کنی
    وقتی شما با فشار یک ازدواج رو تشکیل بدی همیشه باید نوکری اون دختر رو بکنی و همیشه بگی چشم و این در زندگی متاهلی خیلی دشوار هست و بیشتر مردها این وضعیت رو قبول نمی کنن
    مطلب دیگه هم اینه که در زندگی متاهلی قیافه شرط اصلی نیست و اخلاقیات در اولویت اصلی هست و شما اطلاعات کاملی از اخلاق درختر ندارید و نمی تونی بگی با نیم ساعت من اخلاق دختره رو فهمیدم حتی مواردی پیدا میشه در دوران نامزدی هم طرفین برا هم فیلم بازی می کنن چه برسه به نیم ساعت یا یک ساعت .
    مطلب دیگه هم پافشاری شما ممکنه عواقب خوبی نداشته باشه مثلا اگه یهو دختره رفت شکایتتون کرد به جرم مزاحمت یا رفت محل کارتون و شکایتتون کرد اون وقت چکار می کنید یا اینکه رفت به یکی از آشناهاتون یا فامیل چیزی گفت اونوت دیگه این پدر تو جامعه اون هبروی همیشگی رو نداره

15. 2 کاربران زیر از seyyedmahdifatemi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13603
    تشکـر
    1
    تشکر شده 31 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    10

به نظر من خودتو سبک تر نکن.نری جلو بهترته

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24290
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز نکاتی که بهش اشاره کردین صد درصد منطقیه اما به نظر من فکر کنم شما هم دارین زود قضاوت میکنید.من خودم قبلا اشاره کرده بودم که بواسطه بی تجربگیم از لحاظ گفتاری روز خواستگاری خراب کردم ولی در رابطه با قیافه باهاتون موافق نیستم.چون از این لحاظ همیشه ازجانب اطرافیام تحسین شدم نمیدونم گفتنش درسته یانه ولی گاهی اوقات بخصوص تو دوران دانشجویی بعضی دخترخانمها...ولی نمیدونم چرا هیچ موقع نتونستم به اینطور روابط تن بدم که البته پشیمونم نیستم.از 13سالگی تو فاز ورزش بودم رزمی؛بدنسازی و...(خدارو شکر)خدایی اینطور که اطرافیام میگن چیزی کم ندارم بخصوص ظاهری واخلاقی.بگذریم.
    واقعیتش بزرگترین سوالی که واسم پیش اومده همون وجود شخص دیگه تو زندگیه اون دختر خانمه وتمامه تلاشم برای اینه که ببینمش و همینو ازش بپرسم.اینم بگم اگه بگه که کسی تو زندگیش هست بابت تمام اصرارام ازش عذرخواهی میکنم و پاپس میکشم وفقط به این خاطر که اونهم مثل من حق انتخاب داره و اصرار = خودخواهی.
    بذارین اینم بگم سال گذشته واسه آروم شدن مادرم خواستگاریه دختر خانمی رفتم دانشجوی ارشد در شرف اشتغال در آموزش و پرورش (بواسطه پدر مادرش که معلم بودن)که همون روز خواستگاری یجورایی رضایتشو اعلام کرد ولی من همش به اونی که توذهنم بود فکر میکردم.خلاصه خودم هم موندم که باید چه کنم.من بواسطه بالا و پایینایی که توگذشته متحمل شدم و تلاش هایی که واسه به اینجا رسیدنم داشتم از زندگی آیندم فقط آرامش میخوام.راستی خانوادشم با فرهنگتر از اونی هستن که بخوان از اون تیپ کارهایی بکنن که گفتین.گرچه همه ی افراد خانواده ی منم از ریز اوضاع با خبرن.فقط خدا کنه یه جوری مشکل حل بشه که یه روز از این راهی که رفتم و دارم میرم پشیمون نشم.

ممنون از نظرتون

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25315
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    0

انشا ا... که هرچی خیره نصیبتون بشه ، اما در کل بعضی پسرها موقعی که جواب نه میشنوند براشون سنگینه و به غرورشو بر می خوره که این کیه و چرا به من جواب نه داد و بعد اصرار پشت سر اصرار از اون طرف هم دختره مغرور تر میشه ، حالا اگه خدایی ناکرده شما برخوردی در جایی باهاش داشته باشی منجر به دلخوری و شاید شکایت بازی برسه ،

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24290
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.یه خواهش عاجزانه دارم از همه ی دوستانی که این پستو خوندن :تورو به قرآن زمانی که با یکی روبرو میشید و باهاش دررابطه با ازدواج صحبت میکنید تاقبل از اینکه باهاش زیر یه سقف نرفتین بهش دل نبندیت که اگه بستیت و نشد نه تنها جسم و روحتون بلکه تمام زندگیتون نیست میشه وتا بیایین درستش کنین کلی زمان وانرژی باید صرفش کنید.اینو گفتم که بگم نشد.آخرین تلاشم به همون جواب خودخواهانه ی قبلی ختم شد.دوستام تو این پست گفتن این اصرارا عاقبت خوشی نخواهد داشت ولی گفتم شاید بتونم باهاش صحبت کنم و اوضاع رو تغییر بدم ولی حتی حاضر به مکالمه تلفنی هم نشد.با وجود اینکه کل خانوادش موافق قطعی این قضیه بودن چون من خدایی چیزی کم ندارم.ولی این وسط حداقل به خودم ثابت شد که اگه انتخابش کردم همه جوره پاش ایستادم و آدم دمدمی مزاجی نیستم.بی خیال.دیگه تمام.راستی یکی از اعضا تو این چند مدت خیلی امید و انرژی بهم داد وبا وجود اینکه اونی که میخواستم نشد خیلی از این همراهی کردن ودلسوزیش خوشم اومد گفتم بواسطه این اخرین پیام ازایشون وهمه ی دوستام که پستو خوندن و مشارکت کردن تشکر کنم.سایتتون فوق العادس.بابت همه چیز ممنون.خداحافظ

20. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26151
    تشکـر
    64
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز
    من یه دخترم که شوهرم به خاطر علاقش و خانوادم به زور دادنم به پسری که هیچ حسی بهش ندارم که هیچ متنفرم ازش هروقت میاد پیشم باهم بحث داریم ناامید شده اززندگی خسته شده اعتماد به نفسش مرده و الان ببخشید مثله سگ پشیمونه و میگه کاش باهات حرف میزدم ومیگفتی دوسمنداری
    دوست عزیز شما ببینید که الان عاشقو دلباخته اید خوشبینانه ترینش اینه که بعد پنج سال زده میشید و جدایی اونوقت شما بخاطر خود خواهیت هم زندگی خودتو خراب کردی هم اون دختر که من کارشو عاقلانه میدونم که رک گفته نه
    تازه میگم اگه بعد پنج سال یه طفل معصومی به دنیا نیاد که این قضیه پاگیر اونم میشه چه در کودکی چه در بزرگسالی پس خوب فکرکنید .عشق یک طرفه سرانجام نداره به خدا نداره شما باکسی ازدواج کنی که اونم به شما علاقه داشته باشه کاملا این خانوم ازیادتون میره درک میکنمو حق میدم که سخته ولی ادم نباید به جلوی پاش نگاه کنه ایندشم باید بسنجه
    خوشحالم که نشد چون بدبخت میشدی و اززندگی سیر میشدی
    درضمن برای فراموشی اون دختر یا رو کم کنی اون تن به ازدواج نده خووووب خودتو ازش رها کن وبعد زندگی دوباره تشکیل بده
    موفق باشی براتون دعا میکنم
    ویرایش توسط kas : 02-06-2016 در ساعت 03:25 PM

21. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25315
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز ، بهترین نوع ازدواج همون روش سنتی هست که پدر مادرها ابتدا میومدن ازبین خانواده خودشون یکی رو انتخاب می کردن و اگه نبود میرفتن سراغ آشناها و اگه نبود میرفتن سراغ همسایه و هم محله ای در هر صورت اگه کسی این قاعده رو پیش برد برده وگر نه میوفته تو یه گردآبی که زمانی چششو باز می کنه مبینه تو دادگاهه هست ، پس اگه خودتون رو دوست دارید و برای خودتون برنامه دارید خلاف جهت اب حرکت نکنید چون فقط خودتونو خسته می کنید ..

22. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

صحبت خاستگاری شد ،دردودلم واشد !!!
    اخه نمیخوام یه تایپیک جدا بزنم !!!
    برادرشوهرم به دختری علاقمند شده و قرار مدار ازدواج گزاشتن .ما هم جمع شدیم که بببینیم چه تصمیمی میگیریم بریم ببینیمش ودختره رو ...؛ولی وقتی مشورت کردیم دیدیم دختره به خونوادمون نمیخوره ؛بخاطر همین مسیله دوستی که خارج از فرهنگ خانوادگیمونه و نمیتونیم بپزیریمش و مسیله ای نیست که چون در جامعه عادی شده در خونداده ما هم عادی بشه !!!
    یکی این یکی هم دختره حدود 1.5 سال از پسر بزرگتره ولی خپدرمادر همسرم بشدت مخالف این قضیه ان .دیروز بهش همه رو گفتیم و ناراححت شد ..بمیرم الهی بچه خورد تو ذوقش .دیگه اومدیم خونه هامون ولی دلم پیشش موند .نمیخداستیم بزنیم تو ذوقش ولی خب نتونستیم با یه سری از شرایط کنار بیایم .نمیتونم همشو بگم .
    الانم ناراحتم و به همسرم میگم دیگه سر به سرش نزارین بزارین با خودش کنار بیاد .ولی مسیله اصلی اینه که دختره هررررررررررگز ول کن برادرشوهرم نیست .چون شرایطش برای ازدواج عالیه و کیس خوبی گیرش اومده و داره تلاششو میکنه تا روز به روز بیشتر به خودش وابستش کنه وداین مارو نگران کرده .

پدر شوهرم گفته اگر اونا کات نکردن ما باید بریم با دختره صحبت کنیم تا پاشو بکشه کنار .همیشه هم منو نماینده تام الاختیار خودش میکنه .اخه عروس بزرگم شوهرم میگه غزل خودش بچست اخه بره چی بگه .دختره همسنه منه تازه.

23. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25315
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    0

مطمئن باش اگه برادر شوهرت قضیه رو تموم نکنه دختر یه بلایی سر خودش میاره و میندازه گردن برادر شوهرت . خدا جنس زنو میشناسه و بس ( البته اینو منباب مزاح گفتم یکی ناراحت نشه )

24. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط seyyedmahdifatemi نمایش پست ها
    مطمئن باش اگه برادر شوهرت قضیه رو تموم نکنه دختر یه بلایی سر خودش میاره و میندازه گردن برادر شوهرت . خدا جنس زنو میشناسه و بس ( البته اینو منباب مزاح گفتم یکی ناراحت نشه )

نمیدونم منظورتون چی بود دقیقا ..ولی ظاهرا یبار بینشون حرف شده بوده ؛برادرشوهرمم جوابشو نداده .دختره حالش بد شده کارش به بیمارستان کشیده و خواهرش زنگ زده که حال خواهرم خرابه و بخاطر تو اینجور شده و تورو خدا بیا و .... ..واسه همین اصلا تو کتمون نمیره چنین دختری .

25. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26151
    تشکـر
    64
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

درسته غزل جون باید بفهمه عشق الانه که داغه بعد که سرد شد بازم انقد دختره براش تب میکنه یا بی تفاوت ازکنارش میگذره دختریکه انقد تلاش میکنه برای ازدواج حتما ریگی به کفشش هست وگرنه یه دختر تانفعی توکارش نباشه هیچ وقت غرورشو نمیذاره زیر پاش
    منم همچین زندگی رو نمیپسندم که دوست باشن یا عاشق ولی رو اینم تاکیید دارم که بی تفاوت هم نباشن

26. کاربران زیر از kas بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25315
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1 نمایش پست ها
    نمیدونم منظورتون چی بود دقیقا ..ولی ظاهرا یبار بینشون حرف شده بوده ؛برادرشوهرمم جوابشو نداده .دختره حالش بد شده کارش به بیمارستان کشیده و خواهرش زنگ زده که حال خواهرم خرابه و بخاطر تو اینجور شده و تورو خدا بیا و .... ..واسه همین اصلا تو کتمون نمیره چنین دختری .
    هیچ منظوری نداشتم ، اما اگه دختره از یه خانواده بی اصل و نسب باشه حتی این احتمال هست که با ترفندی فامیلتو بکشونه جایی و با حیله نزدیکی صورت بگیره و یا بخوا با جوسازی بره تو فامیل برادشوهرتو خراب کنه ، البته اینها نهایت بدبینی هست اما احتمال داره .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)