نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: عنوان کردن مسئله ازدواج

855
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24394
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عنوان کردن مسئله ازدواج

سلام..
    من دختری 24 ساله هستم که در سن 21 سالگی با پسری 25 ساله آشنا شدم که بعد از مدت 2 سال که درسمون تموم شده بود و میخواستیم تدارکات ازدواج رو داشته باشیم ایشان را در اثر یک تصادف از دست دادم.. بعد از فوت ایشون من همچنان با مادر و خواهرشون به صورت تلفنی صحبت می کنم و چند باری هم به دیدنشون رفتم البته نا گفته نماند که خانواده ایشون در شهر دیگری هستن. حالا بعد از گذشت یک سال من با پسری در محل کارم آشنا شدم و به خواستگاری من اومدن و داریم با هم به مشاوره برای شناخت بیشتر و ... میریم..
    الان مسئله ای که برای من ایجاد شده اینه که نمیدونم چطور مسئله آشنایی و شاید در آینده ازدواج رو باید به خانواده اون مرحوم بگم؟؟ چه زمانی باید مسئله رو بیان کنم؟؟ آیا باید از الان گفت یا صبر کنم وقتی که قطعی شد؟؟ با توجه به این که تو این مدت احساس میکنم به من وابستگی پیدا کردن و من خیلی دوستشون دارم و نمیخوام باعث ضربه یا ناراحتی روحی براشون باشم خواهش میکنم راهنماییم کنین که چطور باید بهشون بگم که آزرده خاطر نشن و بتونن این قضیه رو درک کنن.. ببخشید اگر گنگ توضیح دادم هر جا که نیاز به توضیح اضافه داشت لطفا به بگین.. با تشکر از همگی..

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : عنوان کردن مسئله ازدواج

سلام دوست خوبم
    بهتره مثله ی خبر خوب بهشون بگین و مثلا دارین مثله ی دوست به اونها اطلاع میدین نه اینکه دارین ازشون به عنوان خانواده عشق سابق اجازه میگیرین یا اطلاع میدین.
    شماحتی عقد کرده هم نبودین پس دلیلی نداره ک آینده تون را تباه کنید و از دلخوریشون نگران بشین چون هیچ ربطی به آینده شما ندارن
    زنده ها حق زندگی دارن
    موفق و خوشبخت باشین و دیگه به اون پسر و خانواده اش فکر نکنید چون ممکنه خدایی نکرده باعث خراب شدن زندگیتون و ناراحتی همسر آینده تون بشه

3. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد