نمایش نتایج: از 1 به 38 از 38

موضوع: مخالفت خانواده و نامزدی

3117
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24427
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    9

مخالفت خانواده و نامزدی

با سلام من یک سال پیش یه نامزد داشتم و خیلی عاشق هم بودیم بعد 3 سال و کلی دردسر و مخالفتهای خانواده بهم رسیدیم تو ذورانی ک نامزد بو دیم اوایل خیلی خوب بودیم ولی بعد ها چون خانواده ها مخالف بودن کم کم تو رابطه هامون دخالت کردن وباعث شد ک خانواده ها دعوا کنن اختلافاتمون درمورد کی عقد کنیم یا عروسی. هیچ یک از خانوادها همکاری نکردن و مشکل میتراشیدن و این امر باعث شد بین ما اختلاف و دعوا پیش بیاد و و و ......تو دوران نامزدی هم چند بار به مدت 5 یا شش ماه بازم نامزدیمو بهم زدیم و بعد دوباره نامزد شدیم با اسرار و بعد دوباره بهم زدیم چون فشار خیلی زیاذ بود و هیچکس کمکمون نمیکرد تا جایی ک رابطه ما هم همش دعوا و داد و بیداد بود ولی واقعا همدیگرو خلی دوست داشتیم تا اینکه این نامزدی بهم خورد حالا بعد یسال دوباره نامزد جدید دارم نمیگم دوستش ندارم اما دلم از ته دل عاشق اونه و از اینکه این رابطه اینده رو با این شروع کنم میترسم چون چند روز خوبم چند روز بعد درصورتی ک این نامزدم هیچ کم و کسری برام نمیزاره ولی خیلی شرایط مالیش خوب نیست ولی از جون و دل من و میخواد و هرکاری یرام میکنه ولی من بازم تو فکر اون میرم و وسوسه میشم با اون نامزد قبلیم تماس بگیرم یعنی یجور خیانت دیگه .... کمک کنید از اینده میترسم میخوام خوب بشم فکر نکنم اما همش اون میاد توذهنم حتی چند بار بهش هم زنگ زدم باهاش حرف زدم اون میگه تو زندگی جدید و خودت خواستی شروع کردی ولی اگه میخوای دوست میمونیم منم دوستت دارم ولی بهم نمیرسیم از این حرفا باهم میزنیم .من غروروم خورد میشه این حرفارو بهم میزنه من زندگیمو میخوام نامزد جدیدمو میخوام اما عاشق اونم میدونمم اون فرد اصلا مناسبی برام نیست ولی نمیدونم چرا همش ب دوست داشتن با اون فک میکنم کمکم کنید از این خیال و توهم دست بردارم اینجوری ک پیش برم از ایندم با نامزد جدیدم میترسم ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : نامزد دارم

ببین اینکه ما بگیم اینکارو کن اونکارو کن مشکل شما حل نمیشه چون هرکس یه جوریه.
    مشکل شما اینه که هنوز عاشق نامزد قبلی بودید و رفتید با شخص دیگری نامزد کردید که اشتباه بزرگیه
    حالا برا جبرانش و برا اینکه بتونی نامزد جدیدت رو بپذیری باید نامزد قبلیت رو کامل بزاری کنار..عکس مسج شماره هرچی ازش داری پاک کنی حتی خاطراتشو و سعی کنی بیشتر رو نامزد جدیدت زوم کنی خوبیهاشو ببینی باهاش بیشتر وقت بگذرونی حتی با هم پیش مشاور برید و از قبل با مشاور راجب خودت صحبت کرده باشی و گفته باشی که مثلا به نامزدت نگه و کمکت کنه برا شروع یه زندگی بهتر از قبل

3. 3 کاربران زیر از sooshiyant بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24427
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    9

مشاور نیست

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24427
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    9

حتی بعضی وقتا حوصله نامزدمو ندارم باهاش دعوا میکنم انقد تحمل میکنه ولی دست خودم نیست

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24427
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    9

پیش کی برم دلم میخواد اون تو زندگیم باشه عاشق اونم ولی میدونم بعدش پشیمون میشم

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام دوست خوبم
    جایی ک حرف از عشق و دوست داشتن هست عقل نمیتونه خودنمایی کنه
    فرض کنید یکی شمارا دعوت کنه و وقتی شما میرین اون به دیگری توجه میکنه و شمارا نادیده میگیره حتی شاید گاهی از شما پذیرایی هم بکنه اما سرسری و عجله ای و بدون هیچ علاقه و محبتی .دراون صورت چه حسی به شما دست میده؟!! حال نامزد شما دقیقا همینطوریه شما او را به زندگیتان دعوت کردین اما همه توجه تون به دیگری هست و اون ممکنه الان خوددار باشه اما کمی بعد همون حسی را داره ک شما دراون مهمونی دارین.
    گاهی نوشتن تخلیه خوبی هست
    ی دفتر بگیرین و تمام خوبی ها و بدی های جفتشون را بنویسین و درازای یک بدی یک خوبی طرف را خط بزنین و عقل به جنگ با هوس دل برین.
    خوبی های همسرتان را بجای راه دادن در ذهنتون به عقلتون راه بدین
    باهاش بیرون برین حتی وقتی ک فک میکتید ک حوصله ندارید و احازه بدین ک اون خودش را نشون بده
    برای از بین بردن ی فکر باید اونقدر خودتون را درگیر کارهای دیگه کنید ک حضور اون فرد کمرنگ و درنهایت نابود بشه.
    هربار ک فکرتون درگیر میشه بنویسید و بعد اون برگه را خط خطی و پاره کنید و ی لیوان آب بنوشید و ی نفس راحت ...تموم میشه ......
    موفق و خوشبخت بشین خواهر گلم

8. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24427
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    9

از طرفی مشکل مالی هم ک داره بهش فک میکنم اما میگه خوشبختت میکنم .

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24427
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    9

همش منتظر زنگ اونم .بدیهاش زیاده اما باز به فکر اون میوفتم که چیکار میکنه با کیه و .....
    یعنی من اگه تلاش کنم ب رابطه نامزد و خودم تو اینده باز ب مشکل بر نمیخورم نکنه یه وقت تو زندگی مشتر ک بهش خیانت کنم خیانت از پس من بر میاد

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24427
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    9

من با اون قبلی دلم خوشحال بود عاشق بودم حتی اگه منو ترک میکرد صد بار یا بد بیارا میگفت اما باین عقلم خوشحاله نمیدونم تو دوراهی عقل و دلم میخوامش اما متوسط نمیخوامم از دستش بدم چون تصممو گرفتم ک با عقل دارم جلو میرم بخاطر خانواده پدر برادر ک نامزدمووو قبول دارن

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24439
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

زن صیغه ای میخوام

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24427
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    9

کمک کنید بازم بگین

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط نجلا نمایش پست ها
    با سلام من یک سال پیش یه نامزد داشتم و خیلی عاشق هم بودیم بعد 3 سال و کلی دردسر و مخالفتهای خانواده بهم رسیدیم تو ذورانی ک نامزد بو دیم اوایل خیلی خوب بودیم ولی بعد ها چون خانواده ها مخالف بودن کم کم تو رابطه هامون دخالت کردن وباعث شد ک خانواده ها دعوا کنن اختلافاتمون درمورد کی عقد کنیم یا عروسی. هیچ یک از خانوادها همکاری نکردن و مشکل میتراشیدن و این امر باعث شد بین ما اختلاف و دعوا پیش بیاد و و و ......تو دوران نامزدی هم چند بار به مدت 5 یا شش ماه بازم نامزدیمو بهم زدیم و بعد دوباره نامزد شدیم با اسرار و بعد دوباره بهم زدیم چون فشار خیلی زیاذ بود و هیچکس کمکمون نمیکرد تا جایی ک رابطه ما هم همش دعوا و داد و بیداد بود ولی واقعا همدیگرو خلی دوست داشتیم تا اینکه این نامزدی بهم خورد حالا بعد یسال دوباره نامزد جدید دارم نمیگم دوستش ندارم اما دلم از ته دل عاشق اونه و از اینکه این رابطه اینده رو با این شروع کنم میترسم چون چند روز خوبم چند روز بعد درصورتی ک این نامزدم هیچ کم و کسری برام نمیزاره ولی خیلی شرایط مالیش خوب نیست ولی از جون و دل من و میخواد و هرکاری یرام میکنه ولی من بازم تو فکر اون میرم و وسوسه میشم با اون نامزد قبلیم تماس بگیرم یعنی یجور خیانت دیگه .... کمک کنید از اینده میترسم میخوام خوب بشم فکر نکنم اما همش اون میاد توذهنم حتی چند بار بهش هم زنگ زدم باهاش حرف زدم اون میگه تو زندگی جدید و خودت خواستی شروع کردی ولی اگه میخوای دوست میمونیم منم دوستت دارم ولی بهم نمیرسیم از این حرفا باهم میزنیم .من غروروم خورد میشه این حرفارو بهم میزنه من زندگیمو میخوام نامزد جدیدمو میخوام اما عاشق اونم میدونمم اون فرد اصلا مناسبی برام نیست ولی نمیدونم چرا همش ب دوست داشتن با اون فک میکنم کمکم کنید از این خیال و توهم دست بردارم اینجوری ک پیش برم از ایندم با نامزد جدیدم میترسم ممنون
    سلام

متاسفم عزیز ولی حقیقت اینه که شما اصلا به بلوغ عقلی رسیدی! باورم کن نمیدونم چند سالتونه ولی عقل شما به 18 نرسیده در حد همون 7 تا 8 سالگیه .

قصدم اصلا توهین نیست پس لطفا مسائله رو شخصی نفرمائید فقط دیدگاه کارشناسه.

شما فعلا به درد ازدواج با هیچ کس نمیخوری دختر گلم. بهتره به یکی از همکاران مشاور خوب خانم ما رجوع کنی و کمی مشاوره بگیری(علمی باشن) در ضمن کتب علمی راجب انسان و عشق و ازدواج امروز

و خود شناسی و روانشناسی بگیر و بخوان. بدین طریقی که داری جلو میری پشیمان خواهی شد.

موفق باشید

سپاس
    dr
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24427
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    9

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24427
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    9

24 سالمه اما نیاز دارم کسی بهم بگه و راهنماییکنه

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24427
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    9

اگه به بلوغ نرسیدم پ چرا تلسلیم شدم و واسه خوشحالی خانواده و خودممم ک شده تلاش میکنم سکوت کردم دارم سعی میکنم

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24427
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    9

لطفا ج بدین گفتم ک دوستش دارم اما ب قبلی هم فک میکنم اراده ی خیانت هم دارم ولی زندگی جدیدم چی میشه ایندم واقعا میتونم یا میشه

19. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24427
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    9

نمیخوام ب گذشته برگردم زندگیمو با این میخوام اما دلم بد هوسی میشه از ایندم میترم ک نتونم از پس دوست داشتنن نامزدم بر بیام

20. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

عزیز عرض کردم شما به مانند کودکی که رفته مغازه اسباب بازی فروشی حالا همه رو میخواهد میمانید!!!؟؟

تازه اونی رو هم که انتخاب میکنید از روی عقل و درایت نیست و بعدش خسته خواهید شد ازش.

گلم یک کلام: مشاوره و رشد عقلی .

موفق باشید

dr
    امضای ایشان

21. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24427
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    9

کمکم کنید ایندمو میخوام نمیخوام بازم خانوادمو ناامید کنم

22. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24427
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    9

مشاور از کجا گیر بیارم گفتم که تو شهر ما مشاور نیست
    روانپزشک رفتم بهم قرص داد بخاطر عصبی بودنم ک با نامزدم هستم و این دمدمی مزاجیم

23. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24427
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    9

جوابمو بدین

24. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

مشاور از کجا گیر بیارم گفتم که تو شهر ما مشاور نیست
    روانپزشک رفتم بهم قرص داد بخاطر عصبی بودنم ک با نامزدم هستم و این دمدمی مزاجیم
    عزیزم اصلا نا امیدی و یا امیدواری خانواده شما مطرح نیست. عجب ها!!!

اگه رفتی سر خانه و زندگی بعد از 1 تا 2 سال با یک بچه برگشتی چه!!!؟؟ خانواده محترم اون موقع امیدوار میشن!؟

از روانپزشکت بپرس حتما بهت معرفی میکنن. ازدواجت حتما با این نگرش و بینشت غلطه گلم.

موفق باشی
    dr
    امضای ایشان

25. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

دختر گلم این کار شما هم کم تراز خیانت نیست .

گذشته از این که توی ذهن وفکرتون به اون اقا فکر میکنید .با ایشون هم رابطه تلفنی دارید .

شما نباید تا وقتی که اون اقا رو دوست دارید به ازدواج فکر میکردید .

با مشاورین اینجا از طریق تلفن میتونید در ارتباط باشید .خط تلفنتون رو عوض کنید وتمام شماره هایی که از ایشون دارید رو حذف کتید
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

26. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

عزیزم اینو بهت بگم اگه با نامزد جدیدت برید زیر یه سقف یا حتی تو دوران عقد ، بدون هیچوقت قبلی رو فراموش نمیکنی ، اینجوری خودت عذاب میکشی . درسته این نامزدت از نظر معیاری مشکلی ندارخ ولی شرط اولیه ی ازدواج به دل نشستنه ، این آقا به دل شما ننشسته ، دوسش نداری ، عاشقش نشدی ،پس بدون بعد ازدواجت هم علاقه ای حاصل نمیشه بلکه روز به روز بدتر هم میشه . و مداااااااام تو فکر نامزد سابقت هستیو به قول خودت ارتباطه تلفنی باهاش .

تا هنوز جلوتر نرفتید به نامزد جدیدت بگو باید بیشتر فکرامو کنم .

دوره ی نامزدی برای همین چیزاست که اگه علاقه ای نبود یا مشکلی بود تا زیر یه سقف نرفتید متوجهش بشید .

پس به نظر من اول ببین با خودت چند چندی . کیو میخوای کیو نمیخوای ، از کی خوشت میاد از کی بدت میاد اونوقت تصمیم بگیر .
    ویرایش توسط love : 11-23-2015 در ساعت 07:43 PM

27. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    تشکر شده 873 بار در 505 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط milad22 نمایش پست ها
    زن صیغه ای میخوام

اااااااا؟؟؟؟
    مگه اینجا سایت همسریابی؟؟؟
    عاااااامو اشتباه گرفتی
    امضای ایشان

باید یکبار به خاطر همه چیز گریه کرد
    آن قدر که اشک ها خشک شوند
    باید این تن اندوهگین را چلاند
    و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و
    همه چیز را از نو شروع کرد

28. کاربران زیر از شقایقم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    تشکر شده 873 بار در 505 پست
    میزان امتیاز
    10

بهتره این نامزدی بهم بزنی
    ب جای اینکه بخای بخاطر خانوادت,؛خوشحالی پدر و مادرت و بقیه ادامش بدی
    (کسیو میشناسم ک دقیقا عین شرایط شمارو داشت,بعدش هم جدا شد,و خانوادشو مقصر میدونس,,,اگه خدای نکرده این اتفاق بیفته,ایا بازهم خانوادت خوشحالن؟؟؟)
    اونا الان راضین چون این اقا یحتمل پسر خوبی هس . شرایط مناسبی داره
    ولی ب این فک نمیکنن ک اصلا ب دل شما ننشسته...
    عشق و دوس داشتن قبل ازدواجو تایید نمیکنم...ولی باید حداقل ذره ای کشش و علاقه نسبت ب طرف مقابل وجود داشته باشه
    از طرفی شما هنوز نامزد قبلیتو فراموش نکردی
    تا زمانی ک اون رابطه از ذهنت پاک نشده ,شروع ی رابطه جدید اصلا ب صلاح نیس
    از ی طرف شما الانم داری ب اون اقا زنگ میزنی و صحبت میکنی...که این خودش خیانت هس
    و اینکه
    ب نظر من شما هنوز بزرگ نشدی(البته ببخشیدا)
    ولی فک میکنم ک شما هنوز نمیتونی وارد ی زندگی مشترک بشی

موفق باشی
    امضای ایشان

باید یکبار به خاطر همه چیز گریه کرد
    آن قدر که اشک ها خشک شوند
    باید این تن اندوهگین را چلاند
    و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و
    همه چیز را از نو شروع کرد

30. 2 کاربران زیر از شقایقم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23653
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

حتما ک نباید بری پیش مشاور میتونی زنگ بزنی یا از طریق نت باهاشون در ارتباط باشی.شماره نامزد قبلیتو از تلفنت پاک کن عکس هاش خاطراتش سعی کن فراموشش کنی.چرا باید انقدر ضعف از خودت نشون بدی؟تو حال زندگی کن گذشته هر چی ک بود تموم شد و تو داری الان زندگی میکنی تو زمان حال ن گذشته ن آینده فقط حال.هر وقت ک نامزدت میاد تو ذهنت سعی کن با یه کاری خودتو سرگرم کنی تلویزیون تماشا کنی ی آهنگ شاد گوش بدی با نامزد جدیدیت صحبت کنی.نامزد قبلیت اگر واقعا آدم درستی باشه و واقعا تو رو دوست داشته باشه الان نباید ب تلفنای تو جواب بده و باهات ارتباط داشته باشه ک زندگیت رو بهم بزنه.فک کن ب روزی ک نامزدت بفهمه ک جواب دوست داشتناشو علاقش خیانت تو بود چ حالی میشه اصلا خودتو بذار جای اون چ حالی بهت دست میده؟قوی باش انقدر از خودت ضعف نشون نده.به نظر من خدا خیلی دوست داشته ک باعث این اتفاق شده خدا همیه بهترین هارو برای بندش میخواد پس سعی کن باهاش کنار بیای.

32. کاربران زیر از hila18 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24458
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ممنونم از راهنماييتون ولي يه نكته اي رو بگم من نميگم إينو دوست ندارم الان واقعا دوستش دارم اصلانم نميخوام از زندگيم بره ولي ميترسم تو زندگي مشترك ازش سرد بشم من واقعا ميبينم ك با اين ارامش دارم ن با اون اما گهگاهيي دلم اونو ميخواد چون دارم از روي عقلك با اين نامزدم ادامه ميدم اما از روي دل بيشتر اونو دوست دارم ولي چون ميفهمي با اون ن ارامش دارم و ن خوشبختي بخاطر همين دارم تمام سعيمو تو اين رابطه ميكنم

34. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24458
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

الانم حرف شما رو گوش كردم و يه زنگن ب دفتر مشاور زدم و وقت مشاوره گرفتم من دارم ميبينم ك تو اين زندگي خوشبخت ميشم ن اون واسه همي ميخوام ب خودوم كمك كنم و از خطرهايي ك تو اينده ميشه جلوگيري كنم چون واقعا نامزدمو دوست دارم منمتو از همه پيشش ارامش دارم اما دلم اونو هم تو قلبش داره و ب همين خاطر ب كمك نياز دارم نميخوام نسبت ب نامزدم تو رايةبطه زن و شوهري سرد مزاج بشم و يا خيانت كنم چون جرّأت خيانت كردنو دارم ميخوام خوب بشم
    ميگم گهگاهي ب ياد اونم يعني خاطرات ديوونه ميكنه دل لامصب ....

35. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24458
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

اره بخدا همه ميگم با اون كارايي ك با اون كردي خدا خيلي تو رو خواسته ك همچين پسر نجيبي رو سر راهت قراردادها ك اومده خواستگاري بخاطر همين نميخوام درگير هوس و راه اشتباه برم و از روي دل تصميم بگيرم يبار تصميم گرفتم از روي دل اشتباه پشت اشتباه كردم و خانوادمم از خودم رنجوندم اما الان همه خوشحالم منم نميگم دوستش ندارم دارم اما كمك كنيد اون از زندگيم و تو ذهنم پاك بشه واگرنه ب ايندم لطمه ميزنم واينكه ميخوام بيشتر اي نامزدم تو دلم جا بشه چيكار كنم

36. کاربران زیر از ساي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24458
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

منتظرم

38. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24458
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ج بدين لطفا

39. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24463
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چی شد جوابی دریافت نکردم

40. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

خب عزیزم ما چی بهت بگیم ?!?!

هممون اومدیمو راهنماییت کردیم ، این شمایی که دیگه باید تلاشتو کنی تا به نامزد قبلیت فکر نکنی ، میگی نامزد جدیدتو دوست داری خب وقتی دوسش داری میدونی قبلیه مرد زندگی نیست پس این فکری که الان داری بهش میکنی هوا و هوسه ، پا رو دلت بزارو به اون قبلیه فکر نکن ، فرمولی نیست که بهت بگیمو شما دیگه از فکرش بیای بیرون ، خودت باید دیگه نخوای بهش فکر کنی ، خودت باید به اون حد پختگیو عقلی برسی که ببینی درست نیست این کاری که داری میکنی ، جمله هاتو یه بار دیگه خودت بخون

واقعا نامزدمو دوست دارم منمتو از همه پيشش ارامش دارم اما دلم اونو هم تو قلبش داره
    نامزد جدید دارم نمیگم دوستش ندارم اما دلم از ته دل عاشق اونه
    من زندگیمو میخوام نامزد جدیدمو میخوام اما عاشق اونم میدونمم اون فرد اصلا مناسبی برام نیست ولی نمیدونم چرا همش ب دوست داشتن با اون فک میکنم
    این جمله ایه که مدام تکرارش کردی ، خب خودت میدونی که اشتباست .

هی میگی کمکم کنید بچه ها بهت گفتن خطتو عوض کن ، پیامی بهش نده ، هرچیزی که از اون هستو از جلو چشمت بردار و قبل همه ی ایناااااا خودت باید بخوای که بهش فکر نکنی .
    ویرایش توسط love : 11-24-2015 در ساعت 01:09 PM

41. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24458
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

خيلي خيلي ممنون فقط يه چيزي اگه همه اينكارارو انجام بدم و بخدا دارم سعيمو هم ميكنم تو اينده ديگه هيچي نميشه يعني دودلي و سرد مزاجي و..... بخدا دارم تمام سعيمو ميكنم چون ميخوام از اينده ميترسم بازم ممنون ك ج ميدين

42. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط ساي نمایش پست ها
    خيلي خيلي ممنون فقط يه چيزي اگه همه اينكارارو انجام بدم و بخدا دارم سعيمو هم ميكنم تو اينده ديگه هيچي نميشه يعني دودلي و سرد مزاجي و..... بخدا دارم تمام سعيمو ميكنم چون ميخوام از اينده ميترسم بازم ممنون ك ج ميدين
    ببین اولین مرحلش اینه که تو بخوای واقعا ، یعنی درچه حد ?!?! درحدی که اون هی باهات تماس بگیره و تو جوابشو ندی ، وسوسه نشی که جوابش بدی ، اصلا تو دوراهیه جواب دادنو ندادن نمونی ، راحت بیخیالش بشی ، این یعنی بی تفاوت شدی بهش ، یعنی وسوسه ای وجود نداره اگه به این حد برسی یعنی از دلت بیرون رفته ، یعنی در آینده هم بهش فکر نمیکنی .

وقتی تا این حد رو خودت کار کردی که بی تفاوت شی بهش ، اثرو آثارشو از اطرافت پاک کن ، بعد به خوبیای نامزدت فکر کن ، چون الان تو خوبیاشو هم اگه ببینی واست ارزش ندارن ، درعوض بداخلاقیای نامزد اولت الان واست ارزش دارن

این نامزدم هیچ کم و کسری برام نمیزاره ولی خیلی شرایط مالیش خوب نیست ولی از جون و دل من و میخواد و هرکاری یرام میکنه ولی من بازم تو فکر اون میرم و وسوسه میشم با اون نامزد قبلیم تماس بگیرم
    به خوبیای نامزدت فکر کن که تورو از جونو دل میخوادو دوست داره ، اینکه میگی پاکه یعنی خیلی ، اینکه تو فکر آرامشته یعنی ارزششو داره که با دلت بجنگی تا فقط جای این باشه تو قلبت .

43. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24458
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

عاشقتوم مرررررررررررررررسي ك هستي و ج ميدين

44. کاربران زیر از ساي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط ساي نمایش پست ها
    عاشقتوم مرررررررررررررررسي ك هستي و ج ميدين

خواهش میکنم عزیزم .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد