نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: اعتیاد به شیشه

1253
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24377
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اعتیاد به شیشه

سلام.من 31 سالمه،شوهرم پنج سال از من بزرگتره.دوساله که ازدواج کردیم.قبل از ازدواج هم حدود چهار سال نامزد بودیم.خواهرشوهرم واسطه ی آشنایی ما بود.بعد از ازدواج با خانواده ی شوهرم زندگی میکنیم.من لیسانس حسابداری دارم.الان هم دانشجوی سال آخر حقوق هستم.وقتی با شوهرم آشنا شدم شاغل بودم تا دو سال پیش،که شوهرم ازم خواست تا درسم تمام نشده کار نکنم.شوهرم وقتی 21 سالش بوده ازدواج میکنه و به دلایلی که من دقیق اطلاع ندارم هشت سال بعد، از هم جدا میشن.بچه هم نداشتن.دو سال بعد از طلاقشون با من آشنا شدن .چند ماه بعد از عروسی متوجه شدم که همسرم به شیشه اعتیاد داره.شکاکی و بدبینیش توی اون زمان که اعتیاد داشت خیلی بیشتر شده بود.شش ماه پیش با فشار خانواده‌اش و من تصمیم به ترک گرفت.و خداروشکر الان شش ماهه که پاکه.بدبینیاش کمتر شده ولی هنوز هم شکاک و بدبینه.یه برادرشوهر دارم که اونم ازدواج کرده و با خانومش با خانواده شوهرم زندگی میکنند.از نظر پوشش هم با ظاهری کاملا پوشیده و با روسری توی خونه هستیم.شوهرم حتی به برادر خودش هم بدبینه.البته تا حدودی این نوع بدبینی را از پدرشون به ارث بردن ،برادر شوهرم هم نسبت به زنش بدبین هست.حتی یه مدت همسرم حسابهای مالیشو به من سپرده بود منم با دقت تمام انجامش دادم ولی در آخر منو متهم کرد به دزدی.
    با این رفتارها فقط منو دلسرد میکنه از زندگی.لطفا منو راهنمایی کنید . با تشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24420
    تشکـر
    0
    تشکر شده 20 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : شوهرم بدبین و شکاک هست

عزیزمممم شیشه تنها عاملی که آدمو داغون میکنه از لحاظ روحی تا ...
    شوهرت بیماره ببرش روانپزشک
    چقدر میخوای بخودت سختی بدی
    وای مگه میشه برای خانواده شوهر همچین پوششی
    اینا نرمال نیستن

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24377
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از شما شیمای عزیز.
    متاسفانه شوهرم حتی اجازه نمیده من برم پیش مشاور، به نظر خودش خیلی هم نرمال هستن.حتی اجازه نمیده من با دوستام در تماس باشم.اگر کسی حرفشو تأیید کرد میگه این ادم خوبیه و حرفاش درسته.اگر که تأیید نکرد میگه این هیچی نمیفهمه.متاسفانه تحت تأثیر پدرشون که هفتاد سالشه قرار میگیرن و فکر میکنند زمان قدیم هست که زنها توی خونه مینشستند و با اجتماع هیچگونه ارتباطی نداشتن.
    خواهرشوهرم میگه داداشم اخلاق واقعیش این نیست.اگر مستقل بشین بهتر میشه.ولی پدرشون اجازه نمیدن پسرها مستقل بشن.با اینکه شرایط مالی خیلی خوبی هم دارند.میگن اینجا خونه به این بزرگی واسه خودش و مادرشوهرم زیاده.
    من راه نفوذ به شوهرم را پیدا نکردم.اگر میدونستم چطوری باید به دل یک مرد نفوذ کرد شاید میتونستم راضیشون کنم که زودتر مستقل بشیم.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط گل ارکیده نمایش پست ها
    سلام.من 31 سالمه،شوهرم پنج سال از من بزرگتره.دوساله که ازدواج کردیم.قبل از ازدواج هم حدود چهار سال نامزد بودیم.خواهرشوهرم واسطه ی آشنایی ما بود.بعد از ازدواج با خانواده ی شوهرم زندگی میکنیم.من لیسانس حسابداری دارم.الان هم دانشجوی سال آخر حقوق هستم.وقتی با شوهرم آشنا شدم شاغل بودم تا دو سال پیش،که شوهرم ازم خواست تا درسم تمام نشده کار نکنم.شوهرم وقتی 21 سالش بوده ازدواج میکنه و به دلایلی که من دقیق اطلاع ندارم هشت سال بعد، از هم جدا میشن.بچه هم نداشتن.دو سال بعد از طلاقشون با من آشنا شدن .چند ماه بعد از عروسی متوجه شدم که همسرم به شیشه اعتیاد داره.شکاکی و بدبینیش توی اون زمان که اعتیاد داشت خیلی بیشتر شده بود.شش ماه پیش با فشار خانواده‌اش و من تصمیم به ترک گرفت.و خداروشکر الان شش ماهه که پاکه.بدبینیاش کمتر شده ولی هنوز هم شکاک و بدبینه.یه برادرشوهر دارم که اونم ازدواج کرده و با خانومش با خانواده شوهرم زندگی میکنند.از نظر پوشش هم با ظاهری کاملا پوشیده و با روسری توی خونه هستیم.شوهرم حتی به برادر خودش هم بدبینه.البته تا حدودی این نوع بدبینی را از پدرشون به ارث بردن ،برادر شوهرم هم نسبت به زنش بدبین هست.حتی یه مدت همسرم حسابهای مالیشو به من سپرده بود منم با دقت تمام انجامش دادم ولی در آخر منو متهم کرد به دزدی.
    با این رفتارها فقط منو دلسرد میکنه از زندگی.لطفا منو راهنمایی کنید . با تشکر
    سلام

عزیز متاسفم از آنچه که خواندم ولی مقصر کسی نیست غیر از خود شما!!

بارها عرض کردم این خیلی خیلی مهمه که افراد اگه با شخصی قصد از دواج دارند که مطعلقه است. حتما باید از شخص قبلی در رابطه علت جدایی را جویا شوند و بدانند دلیل جدایی چه بوده!!!

چهار سال نامزد بودید و دو ساله ازدواج کردین اونم با شخصی معتاد به شیشه!!!؟؟

نمیدونم تحصیلات ایشون و کارشون چیه ولی سعی کنید از یک مشاور کمک بگیرید. لطفا فعلا به هیچ وجه بچه دار نشید چون بچه حلال هیچ مشکلی نیست.باید ستون خانواده قوی باشه بعدش بچه.

اگر ایشون مشاور نمیان خودتون از یک مشاور حاذق خانم همکار کمک بگیرید

موفق باشید

سپاس
    dr
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

5. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24377
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنماییتون آقا شهرام.چهار سالی که نامزد بودیم اعتیاد نداشتند.اعتیادشون بعد از ازدواج پیش اومد.تحصیلات ایشون هم لیسانس حقوق هست،من بعد از دو سال که از نامزدیمون گذشت فهمیدم که ایشون قبلا ازدواج کرده بودند.خودشون گفتن علت جدایی به خاطر این بوده که خانومشون ظاهرا با دوستای دانشگاهیشون بدون اطلاع همسرشون توی باغ پارتی میگرفتن،حتی حراست دانشگاه هم به شوهرم تذکر میدن که موردهای غیر اخلاقی ازشون دیدند،ولی من قانع نشدم،ادرس همسر قبلیشونو پیدا کردم،تماس گرفتم ولی خانومه تنها جوابی که به من داد گفت ما اخلاقمون با هم جور نبود.واسه همین جدا شدیم.قبل از عقد اخلاق شوهرم خیلی خوب بود.ولی متأسفانه بعد از ازدواج که گرفتار اعتیاد شدند خیلی رفتارشون عوض شد.الان خداروشکر پاک هستن،ولی نگرانی ای که دارم اینه که دوباره خدای نکرده گرفتار بشن.در خصوص بچه دار شدن هم با شما هم عقیده هستم.تا پایه های زندگی محکم نشه بچه دار شدن اشتباهه.راجع به شغلشون که پرسیده بودید وکیل هستن.

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

ممنون از راهنماییتون آقا شهرام.چهار سالی که نامزد بودیم اعتیاد نداشتند.اعتیادشون بعد از ازدواج پیش اومد.تحصیلات ایشون هم لیسانس حقوق هست،من بعد از دو سال که از نامزدیمون گذشت فهمیدم که ایشون قبلا ازدواج کرده بودند.خودشون گفتن علت جدایی به خاطر این بوده که خانومشون ظاهرا با دوستای دانشگاهیشون بدون اطلاع همسرشون توی باغ پارتی میگرفتن،حتی حراست دانشگاه هم به شوهرم تذکر میدن که موردهای غیر اخلاقی ازشون دیدند،ولی من قانع نشدم،ادرس همسر قبلیشونو پیدا کردم،تماس گرفتم ولی خانومه تنها جوابی که به من داد گفت ما اخلاقمون با هم جور نبود.واسه همین جدا شدیم.قبل از عقد اخلاق شوهرم خیلی خوب بود.ولی متأسفانه بعد از ازدواج که گرفتار اعتیاد شدند خیلی رفتارشون عوض شد.الان خداروشکر پاک هستن،ولی نگرانی ای که دارم اینه که دوباره خدای نکرده گرفتار بشن.در خصوص بچه دار شدن هم با شما هم عقیده هستم.تا پایه های زندگی محکم نشه بچه دار شدن اشتباهه.راجع به شغلشون که پرسیده بودید وکیل هستن.
    عزیز

راجب نگرانی به اعتیاد هیچ کاری نمیشه کرد چون افراد بی سابقه نیز در معرض خطر هستند چه برسه به کسانی که سابقه داشته اند. ولی این دلیل نمیشه بر شکاکی بیشتر به انها

محبت کنید و هر دو با هم بهتره به یکی از همکاران مشاور خانواده رجوع کنید.

موفق باشید

سپاس
    dr
    امضای ایشان

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24377
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

از اینکه بخوام بریم پیش مشاور استقبال میکنم.ولی نمیدونم چطور همسرمو با خودم همراه کنم.چه کارهایی لازمه انجام بدم که ایشون هم مثل من دغدغه حفظ این زندگی رو داشته باشند.هر بار که با هم صحبت کردیم راجع به فکرهای اشتباهشون،بعد از تمام توضیحات من،و حتی قسم خوردن های من راجع به اینکه هیچگونه مسأله ای توی زندگیمون وجود نداشته که از ایشون پنهان مونده باشه،یا خدای نکرده خیانتی بهشون کرده باشم ، در جواب فقط یه جمله میشنوم ، با ناباوری میگن یعنی تمام فکرام اشتباه بوده؟!!!!!!
    اصرار دارن تمام اون توهماتی که موقع اعتیادشون داشتن،همه واقعیت داشته،بعضی وقتا از توضیح دادن و قسم خوردن خسته میشم.تصمیم به سکوت میگیرم.ولی بدتر میشه.شبها از خواب بیدار میشه،میشینه کنار تخت میگه دیگه تحمل این زندگی رو ندارم.نمیدونم چطور راضی میشه با من بیاد مشاوره.
    خیلی مستأصل و حیرونم.بعضی وقتا احساس میکنم به اخر خط رسیدم.

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

از اینکه بخوام بریم پیش مشاور استقبال میکنم.ولی نمیدونم چطور همسرمو با خودم همراه کنم.چه کارهایی لازمه انجام بدم که ایشون هم مثل من دغدغه حفظ این زندگی رو داشته باشند.هر بار که با هم صحبت کردیم راجع به فکرهای اشتباهشون،بعد از تمام توضیحات من،و حتی قسم خوردن های من راجع به اینکه هیچگونه مسأله ای توی زندگیمون وجود نداشته که از ایشون پنهان مونده باشه،یا خدای نکرده خیانتی بهشون کرده باشم ، در جواب فقط یه جمله میشنوم ، با ناباوری میگن یعنی تمام فکرام اشتباه بوده؟!!!!!!
    اصرار دارن تمام اون توهماتی که موقع اعتیادشون داشتن،همه واقعیت داشته،بعضی وقتا از توضیح دادن و قسم خوردن خسته میشم.تصمیم به سکوت میگیرم.ولی بدتر میشه.شبها از خواب بیدار میشه،میشینه کنار تخت میگه دیگه تحمل این زندگی رو ندارم.نمیدونم چطور راضی میشه با من بیاد مشاوره.
    خیلی مستأصل و حیرونم.بعضی وقتا احساس میکنم به اخر خط رسیدم.
    سلام

ببینید عزیز عرض کردم شما به تنهایی به یکی از همکاران خانم,حاذق ما رجوع کنید و اجازه بدید همکار ما هر جور صلاح دیدین از ایشون دعوت کنند جهت مشاوره.

موفق باشید

سپاس
    dr
    امضای ایشان

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24420
    تشکـر
    0
    تشکر شده 20 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

راه نفوذ به دل مرد رو خودت باید بفهمی ولی اکثرا از آدمهای شاد و پر انرژی خوششون میاد .باید فهمیده باشی ولی عزیزم آخی خدایی نکنه من جای تو باشم ولی اگه بودم یکی دوستمو که بدبختم کرد یه حالی میدادم بعدم این از قبل بوده این آدمها ماست مالیش کردن بهر حال اخلاقم همچین سگی میشد که تا عمر داره از گ ... خوردن خودش پشیمون شه منو گرفته .... ولی شما سعی خودتو بکن تا شاید بفهمی نقطه ضعفش چیه ؟
    مثلا باید بهش بگی وای عزیزم خیلی دوست دارم وقتی میای خونه با تیپی که دوست دارم بیام جلو در .وای دوست دارم راحت باشیم .میدونی این چرا جدا نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟ میخواد تحت سلطه مامان باباش باشی .چکت کنن کجا میری کجا میای !!! بهر حال شکاکه ...ببخش میگم راه اسکول کردنشو باید با چرب زبونی پیدا کنی

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24377
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنماییتون شیماجون.بعضی وقتها یادم به خاطرات تلخ زمان اعتیادشون که میاد خیلی اذیت میشم.ولی اصلا براشون یادآوری نمیکنم.ولی از درون میشکنم،نابود میشم،چون فعلا در شرایطی نیستم که برم پیش مشاور،با این سایت که آشنا شدم،حس کردم یه روزنه ی امید پیدا شده.لطفا برای ارامشم دعا کنید.ممنون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)