نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: جدایی از عشقم بعد از 6 سال

1787
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    744
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

جدایی از عشقم بعد از 6 سال

سلام من 27 سالمه و مدت 6 سال با اولین و آخرین عشقم بودم ، خاطرات زیادی داشتیم با هم ، بعد از 6 سال من اقدام به خواستگاری کردم ولی با مخالفت های خانواده ام روبرو بودم مدت 1 سال از خانوادم جدا بودم و عشقم مجبور به ازدواج با کس دیگه ای شد. ما دیوانه وار عاشق هم هستیم الان 8 ماه که ازدواج کرده و من هر چند شب تو تنهایی گریه میکنم و دروغ نگفته باشم تو این 8 ماه هر 2 شب یکبار خوابشو میبینم و چند روز پیش که تولدم بود فقط یک پیام تبریک برام فرستاد و واقعا ادامه زندگی برام سخت شده.
    حالا که اون رفته خانوادم برا اینکه من از تنهایی دربیام پیشنهاد ازدواج میدن و میدونن من با کس دیگه نمیتونم ازدواج کنم.تا اینکه یه روز مادرم گفت برو سراغش تا تو دوران عقد هستن بگو از همسرش جدا بشه و با تو ازدواج کنه. از این حرف مادرم تعجب کردم با اینکه خواسته خودمم هست.
    حالا من که آدم غیرتی بودم با این وجود راضیم عشقم برگرده.
    لطفا کمکم کنید.اینم میدونم باید فراموشش کنم. اون دیگه داره زندگی خودشه میکنه.دنیا همینه.با یکی ازدواج کنی فراموش میشه.لطفا چیز جدید تری بگین .ممنون
    گوشم از این حرفا پره

2. کاربران زیر از j1365 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46
    تشکـر
    391
    تشکر شده 145 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : جدایی از عشقم بعد از 6 سال

نقل قول نوشته اصلی توسط j1365 نمایش پست ها
    سلام من 27 سالمه و مدت 6 سال با اولین و آخرین عشقم بودم ، خاطرات زیادی داشتیم با هم ، بعد از 6 سال من اقدام به خواستگاری کردم ولی با مخالفت های خانواده ام روبرو بودم مدت 1 سال از خانوادم جدا بودم و عشقم مجبور به ازدواج با کس دیگه ای شد. ما دیوانه وار عاشق هم هستیم الان 8 ماه که ازدواج کرده و من هر چند شب تو تنهایی گریه میکنم و دروغ نگفته باشم تو این 8 ماه هر 2 شب یکبار خوابشو میبینم و چند روز پیش که تولدم بود فقط یک پیام تبریک برام فرستاد و واقعا ادامه زندگی برام سخت شده.
    حالا که اون رفته خانوادم برا اینکه من از تنهایی دربیام پیشنهاد ازدواج میدن و میدونن من با کس دیگه نمیتونم ازدواج کنم.تا اینکه یه روز مادرم گفت برو سراغش تا تو دوران عقد هستن بگو از همسرش جدا بشه و با تو ازدواج کنه. از این حرف مادرم تعجب کردم با اینکه خواسته خودمم هست.
    حالا من که آدم غیرتی بودم با این وجود راضیم عشقم برگرده.
    لطفا کمکم کنید.اینم میدونم باید فراموشش کنم. اون دیگه داره زندگی خودشه میکنه.دنیا همینه.با یکی ازدواج کنی فراموش میشه.لطفا چیز جدید تری بگین .ممنون
    گوشم از این حرفا پره
    سلام
    به مشاور خوش آمدید
    خب حال شما تا حدودی برای ما قابل درک هست، بالاخره شما با یک شخصی که براتون عزیز بوده 6 سال ارتباط داشتید و الان ارتباطتون برای همیشه قطع شده
    در صحبتهاتون به این نکته اشاره کردید که "مادرم گفت برو سراغش تا تو دوران عقد هستن بگو از همسرش جدا بشه و با تو ازدواج کنه"
    خب من یه سؤال از شما دارم
    اگر خود شما اون پسری بودید که با هزار امید و آرزو و با کلی تلاش و کوشش الان با همسرتون عقد کردید بنظرتون درسته شخص دیگه ای بیاد و با زبان و یا رفتارش در دل همسر شما شک و تردید نسبت به زندگیش ایجاد کنه و بکشوندش سمت خودش؟
    زندگی ای که با نابود کردن زندگی شخص دیگری بنا گذاشته بشه بنظرتون اصلا زندگی موفقی خواهد بود؟
    مشکلی که شما و احیانا اون خانم برای اون مرد بوود میارید بنظرتون دامنگیر زندگی شما نخواهد شد؟
    به فرض که هیچ مشکلی هم پیش نیاد؛ با وجدانتون میخواید چیکار کنید؟
    چرا حالا که ایشون دیگه رفته سر خونه زندگیشون و شما هم میدونید که ایشون دیگه همسر شرعی، قانونی، عاطفی و عرفی و اخلاقی مرد دیگری هست چرا باز هم دنبال راههای متفرقه میگردید؟
    بنظرتون آیا بهتر نیست به تقدیرتون راضی و قانع باشید و برای ایشون از خدای بزرگ بهترینها رو بخواید؟ ...
    بنظرتون آیا بهتر نیست تلاش کنید زندگی تون رو کمی از این مسئله دور کنید تا بتونید برای آینده ی شغلی و تحصیلی و عاطفی تون برنامه ریزی عاقلانه تری داشته باشید؟ ...

4. کاربران زیر از Moshaver بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26675
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اگه عشقتون هم شما رو دوست داشته باشه و شما هم نمی تونید کسی رو جایگزین کنید این کارو کنید چون در غیر این صورتیک عمر با حسرت و مفایسه زندگی می کنید وممکنه زندگی یک دختر دیگه رو تباه کنید

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط leila2220 نمایش پست ها
    اگه عشقتون هم شما رو دوست داشته باشه و شما هم نمی تونید کسی رو جایگزین کنید این کارو کنید چون در غیر این صورتیک عمر با حسرت و مفایسه زندگی می کنید وممکنه زندگی یک دختر دیگه رو تباه کنید
    سلام دوست عزیز ممنون از راهنمایت
    ولی این تایپک مال 3سال پیش
    تایپک های قدیمی رو بالا ندارید و به تاریخ توجه کنید.
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد